Як заставити себе писати і написати дипломну роботу

Для тих хто вже закінчив вчитися ця тема не буде актуальною, а от студенти яких це ще чекає прагнуть знайти відповідь на це питання.

З того написання диплома аж температура може піднятися чи депресія. Як в кого це проявляється. Часу обмаль до попереднього захисту, а диплом тільки в процесі.

Отже, як змусити себе писати і все таки написати диплом? Попробуємо сьогодні вияснити.

Диплом. Як тільки Ви переходите вчитися на останній курс більше нічого у Вас в голові немає. Одні тільки слова: «диплом, диплом,…». Вас вже за нього питаються всі. Від батьків до друзів, від викладачів до бабусь і дідусів.

Деколи аж нервує це. Та робити потрібно. Звичайно є вихід випускну роботу не робити, а дати комусь хай зробить. Але, і тут є проблемка. Ніхто за безкоштовно це робити не буде, це Вам не реферат. Прийдеться платити і то не мало. Я навіть ціну називати не буду, думаю більшість і так знає.

Грошиків то шкода. Попереду літо, хочеться відпочити, десь поїхати чи просто прикупити собі щось.

Приходиться робити самому. А це справжня каторга. Диплом має бути приблизно 100 сторінок друкованого тексту. Як подумаєш аж дурно стає, що це все треба набирати.

Переважно тему роботи Ви вибираєте ще в кінці першого семестру. Звичайно зразу ніхто нічого не робить. Там Новий рік, Різдво, День Гнилюха, День Валентина і аж коли вже прижимає по-чорному згадуєш, що в тебе є диплом.

Ось мої кілька порад як все ж таки змусити своє Его писати випускну роботу:

1. Головне в написанні роботи не нервуватися. Не все так страшно як собі уявляєш.
2. Обмежити себе у своїх хобі, наприклад пікніки, гулянки з друзями, коханими людьми на час написання диплому. Я не кажу зовсім з ними не гуляти, але кожного дня, то явно ні.
3. Розібратися нарешті з Вашим матеріалом, що нашукали.
4. Сказати собі: «Я сам напишу диплом і не буду нікого просити, а зекономлені грошики витрачу на відпочинок чи ще щось».
5. Вимкнути інтернет, особливо сайти і програми, де можна переписуватися. Потім їх ввімкнете, але скажу навіщо. А то я знаю, надоїдає писати і хочеться поспілкуватися з друзями.
6. Звечора підготувати собі матеріал. Просинатися не в 12 годині дня, а піднятися в годині шостій ранку, взяти чашку кави і вперед друкувати або виправляти помилки. Всі ще сплять і ніхто Вам не буде заважати.
7. Раджу матеріали відсканувати, щоб поменше було друкувати.
8. Спитатися знайомих їхню думку щодо питань, в яких Ви сумніваєтеся. Деколи думка людини зі сторони допомагає.

Дуже важливим у процесі написання диплому є процес відпочивання. Не треба так робити, що сьогодні цілий день друкую, а завтра цілий день гуляю. Попрацював чи попрацювала годинки 2-3 і треба відпочити. Можна пройтися погуляти, а бо просто поспілкуватися з людьми.

Більш детально про самостійне написання дипломної роботи читайте далі.

 
Курсовые Дипломные Рефераты на украинском!

Запись опубликована в рубрике Матеріали для самостіного написання диплому, Організаційні моменти с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.