Наукове керівництво дипломною роботою

Наукове керівництво підготовкою дипломної роботи здійснюється, в першу чергу, викладачами випускаючої кафедри. Науковими керівниками дипломних робіт „призначаються професори і доценти (викладачі) вищого навчального закладу, висококваліфіковані фахівця виробництва” [17, с.421].

В обов’язки наукового керівника від кафедри входить:

а) вибір теми роботи спільно зі студентом і представлення її для затвердження на засіданні кафедри згідно з заявою (дод.Л);

б) допомога у підборі літератури та складанні робочого плану;

в) видача завдання для виконання магістерської дипломної роботи і встановлення термінів підготовки її окремих етапів;

г) систематична допомога слухачу магістратури під час консультацій і в ході перевірки окремих розділів і підрозділів роботи;

д) допомога в складанні доповіді;

е) надання допомоги в одержанні двох рецензій, підготовка письмового відгуку про виконану роботу, а також прийняття рішення про доцільність допуску виконаної роботи до захисту.

Бланк завдання для виконання дипломної роботи заповнюється не пізніше 10 днів після затвердження теми і уявляє собою документ, що визначає обсяги і порядок виконання роботи. На бланку завдання (дод.М) заповнюється календарний план термінів виконання роботи, що складається науковим керівником. Завдання й календарний план затверджує завідувач кафедри.

Необхідні дослідження і збір фактичних матеріалів на підприємстві студент проводить за допомогою і під контролем висококваліфікованих економістів — керівників переддипломної практики від підприємства.

Запись опубликована в рубрике Матеріали для самостіного написання диплому, Організаційні моменти с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.