ЗМІСТ
РОЗДІЛ 1. АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ
1.1. Сучасні тенденції українського зовнішнього торгівельного об’єму кондитерських виробів
1.2. Принципи побудови класифікації асортименту структури шоколадних цукерок
1.3. Характеристика чинників формування та стабілізації якості шоколадних цукерок
1.3.1. Вплив сировини на формування споживчих властивостей
1.3.2. Вплив технології на формування споживчих властивостей
1.3.3. Вплив пакування та умов товароруху на динаміку споживчих властивостей
РОЗДІЛ 2. ЕКСПЕРТИЗА ШОКОЛАДНИХ ЦУКЕРОК ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ
2.1. Об’єкти та методи дослідження
2.2. Принципи митної експертизи харчових продуктів
2.3. Організація митної експертизи шоколадних цукерок
2.4. Процес митної експертизи шоколадних цукерок
РОЗДІЛ 3. ПОРЯДОК МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ ШОКОЛАДНИХ ЦУКЕРОК
3.1. Митна класифікація шоколадних цукерок
3.3. Оформлення митної документації при експорті та імпорті шоколадних цукерок
ВСТУП
Протягом останніх років ринок кондитерських виробів стабільно розвивається: щорічно зростають обсяги виробництва продукції та розширюється її асортимент. Цьому сприяють новітні технології як традиційних, так і нових кондитерських виробів, а також впровадження на виробництвах високопродуктивного технологічного обладнання. Все це обумовлює зростання попиту на кондитерські вироби як у споживачів в Україні, так і за її межами. В умовах ринкової економіки для забезпечення попиту споживачів та стабільного збуту кондитерських виробів необхідними умовами є підвищення їх якості, органолептичних показників, що формують споживчі властивості, та подовжений гарантійний термін зберігання.
Якість кондитерських виробів є одним з найважливіших засобів конкурентної боротьби, завоювання й утримання позицій на ринку. Тому підприємства приділяють особливу увагу забезпеченню високої якості товарів, установлюючи контроль на всіх стадіях виробничого процесу, починаючи з контролю якості використовуваних сировини і матеріалів і закінчуючи визначенням відповідності випущеного продукту технічним характеристикам і параметрам не тільки в ході його використання. В умовах становлення ринкової економіки боротьба за споживача на внутрішньому і зовнішньому ринках вимагає створення і виробництва конкурентноздатних товарів. Якість виступає як головний фактор конкурентноздатності товару, складаючи його «стрижень», основу.
Отримання та визнання незалежності України пов»язане з необхідністю узаконення митних кордонів, розбудовою власної митної системи, розвитком самостійної митної політики, правовим регулюванням діяльності митниць. Одним з найважливіших чинників вирішення цієї проблеми є розробка і прийняття стабільних та ефективних законів. Проблема правового забезпечення, що регулює митну діяльність, розв»язана ще недостатньо. Про це свідчать часті зміни і доповнення до чинних митних законів.
Саме тому тема дипломної роботи “Експертиза шоколадних цукерок та порядок їх митного оформлення” є на даний час досить актуальною.
Метою даної дипломної роботи є характеристика чинників формування якості та порядок митної експертизи шоколадних цукерок
Реалізація поставленої мети здійснювалась шляхом вирішення наступних завдань:
— розгляду сучасних тенденцій українського зовнішнього торгівельного обігу кондитерських виробів;
— визначення принципів побудови класифікації асортименту структури шоколадних цукерок;
— характеристики чинників формування та стабілізації якості шоколадних цукерок: впливу сировини і технології на формування споживчих властивостей та впливу пакування та умов товароруху на динаміку споживчих властивостей;
— вивчення принципів митної експертизи харчових продуктів;
— організації митної експертизи шоколадних цукерок;
— проведення процесу митної експертизи шоколадних цукерок;
— розгляду митної класифікації шоколадних цукерок;
— визначення порядку нарахування митних платежів при здійсненні експортно-імпортних операцій з шоколадними цукерками;
— розгляду оформлення митної документації при експорті та імпорті шоколадних цукерок.
Предметом дослідження є експертиза та порядок митного оформлення шоколадних цукерок Київською регіональною митницею
Об»єктом дослідження є шоколадні цукерки „Ферреро Україна”, що перетинають митний кордон України.
Теоретичною та методологічною основою дослідження є наукові концепції та теоретичні розробки вітчизняних та зарубіжних вчених в області товарознавства та торгівлі, закони України.
РОЗДІЛ 1. АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ
1.1. Сучасні тенденції українського зовнішнього торгівельного об’єму кондитерських виробів
Україні та інших країнах світу з давніх часів в споживали та відповідно виробляли кондитерські вироби. Виробництво кондитерських виробів в Україні в 2007 році розвивалося не в ширину, а в глибину: підприємства, в основному, не нарощували обсягивиробництва, а працювали над асортиментом, хто в більшій, хто в меншій мірі модернізуючи виробництво. Імпортери елітних кондитерських виробів показали місцевим фабрикам, що необхідно освоювати цю нішу. Розглянемо показники ринку кондитерських виробів в Україні в табл. 1.1 [38].
Таблиця 1.1
Показники ринку кондитерських виробів в Україні, тис. т.
Показник |
2006 |
2007 |
Відхилення |
Виробництво кондитерських виробів |
720,998 |
743,44 |
22,442 |
Експорт кондитерських виробів |
230,3 |
193,2 |
-37,1 |
Імпорт кондитерських виробів |
8,965 |
19,9 |
10,935 |
Як видно з табл. 1.1 в Україні в 2008 році зросло виробництво кондитерських виробів на 22,442 т порівняно з 2007 роком.
В той же час експорт кондитерських виробів зменшився на 37,1 т, а імпорт зріс на 10,935 т.
…
У цукерках із кремовим корпусом не допускаються: коагулазопозитивні стафілококи в 0,01 г продукту, патогенні мікроорганізми, у тому числі сальмонели, у 25 г продукту.
Отже, шоколадні цукерки класифікуються в залежності від способу виробництва, обробки поверхні, виду цукеркової маси, кількості цукеркових мас і розташування їх у цукерці, зовнішнього оформлення.
1.3. Характеристика чинників формування та стабілізації якості шоколадних цукерок
1.3.1. Вплив сировини на формування споживчих властивостей
До складу шоколадних цукерок входить наступна сировина:
— шоколад,
— какао,
— цукор,
— крохмаль, патока,
— рослинна сировина.
Шоколад — виріб, приготовлений із шоколадної маси з начинкою чи без її. Від інших кондитерських виробів шоколад відрізняється високою енергетичною цінністю — 100 г його відповідають 540—547 кКал (2259— 2289 кДж). Шоколад легко засвоюється організмом людини. Алкалоїди — теобромін і кофеїн — роблять збудливу дію, знижують утому, підвищують працездатність [37].
….
Висновок експерта є документом, який підтверджує достовірність і об»єктивність експертної оцінки незалежної сторони. Він повинен бути стислим, конкретним, обґрунтованим, будуватися на основі об»єктивних даних.
Отже, під час проведення експертизи шоколадних цукерок виконали три етапи: підготовчий, основний, заключний.
2.4. Процес митної експертизи шоколадних цукерок
Провели митну експертизу шоколадних цукерок: Ферреро Роше „Дзвіночок”, Ферреро Роше „Діамант”, Ферреро Роше „Піраміда”, Ферреро Роше „Конус”, виробництва ТОВ «Ферреро Україна», що переміщуються через митний кордон України.
Митна експертиза шоколадних цукерок була проведена з метою дослідження таких питань:
— перевірки вірності визначення митної вартості шоколадних цукерок;
— ідентифікація достовірності митних печаток, штампів та інших засобів митного забезпечення;
— визначення країни походження шоколадних цукерок;
— визначення органолептичних та фізико-хімічних показників якості шоколадних цукерок.
Під час проведення митної експертизи розглянули документи на шоколадні цукерки виробництва ТОВ «Ферреро Україна», які експортувалися до Росії.
…
Вантажовідправник у накладній вказує оголошену цінність на перевезений вантаж для того, щоб при повній або частковій втраті вантажу, псуванні або ушкодженні не виникло ускладнень щодо визначення розмірів збитку, який необхідно відшкодувати відправнику або одержувачу.
При визначенні цінності вантажовідправник зобов»язаний скласти у двох примірниках опис відвантаженого вантажу, у якому зазначити станцію відправлення і призначення, відправника й одержувача, вид упаковування, відмітні ознаки й назви предметів, кількість і цінність кожного місця. Опис з вказівкою оголошеної цінності підписується вантажовідправником.
Паспорт (ПС) — експлуатаційний документ, що засвідчує гарантовані виробником основні параметри і характеристики виробу.
Паспорт включає такі відомості: загальні вказівки, технічні дані, комплект постачання, свідчення про приймання, гарантійні зобов»язання, ціну.
Етикетки (ЕД) — експлуатаційний документ, призначений для відтворення основних показників і відомостей, необхідних для експлуатації виробу. В ЕД вказують: найменування виробу, позначення виробу або його індекс, технічні дані, номер стандарту або ТУ, вимогам яких відповідає виріб, відомості про приймання виробу відділом технічного контролю (ВТК), відомості про якість, ціну, дату випуску. Допускається об»єднувати або виключати окремі розділи ЕД. Останнім часом виготовлювачі не вказують роздрібну ціну, оскільки або виготовлювач установлює договірну відпускну ціну, або продавець визначає роздрібну ціну з урахуванням вільних торгових надбавок.
Отже, основним документом при переміщенні шоколадних цукерок через митний кордон України є вантажна митна декларація. Вантажна митна декларація — заява, що містить відомості про товари та інші предмети і транспортні засоби та мету їх переміщення через митний кордон України або про зміну митного режиму щодо цих товарів, а також інформацію, необхідну для здійснення митного контролю, митного оформлення, митної статистики, нарахування митних платежів.
ВИСНОВКИ
Отже за результатами виконаної роботи можна зробити наступні висновки.
1. Шоколадні цукерки класифікуються в залежності від способу виробництва, обробки поверхні, виду цукеркової маси, кількості цукеркових мас і розташування їх у цукерці, зовнішнього оформлення.
2. До складу шоколадних цукерок входить наступна сировина: шоколад, какао, цукор, крохмаль, патока, рослинна сировина. Шоколадні цукерки відносять до кондитерських виробів, вони і складаються із шоколадної маси, яка є колоїдною системою, а дисперсним середовищем в ній є какао.
Технологічна схема виготовлення шоколадних цукерок включає кілька операцій: приготування цукеркових мас; формування цукеркових корпусів; обробка поверхні; завертка й упакування.
Шоколадні цукерки загортають в етикетку, етикетку з підверткою, етикетку з фольгою і підверткою, етикетку з фольгою, фольгу. При упаковуванні вагових цукерок у ящику допускається відхилення маси нетто мінус 0,5%. Цукерки повинні зберігатися в сухих, чистих, добре вентильованих приміщеннях, що не мають стороннього запаху, не заражених шкідниками хлібних запасів, при температурі 18 + 3 °С і відносні вологості повітря не більш 75%. Цукерки не повинні піддаватися впливу прямого сонячного світла. Не допускається збереження цукерок разом із продуктами, що володіють специфічним запахом. При порушенні режимів виробництва і збереження можливо жирове і цукрове «посивіння» глазурі.
3. Експертиза шоколадних цукерок як специфічний вид діяльності являє собою випробування, дослідження якості (споживчих властивостей, нешкідливості, безпечності харчової цінності тощо, кількості та відповідності умовам нормативної документації, умовам договору партії (або окремого товару)) з поданням мотивованого, об»єктивного (незалежного), кваліфікованого висновку.
4. Провели митну експертизу шоколадних цукерок: Ферреро Роше „Дзвіночок”, Ферреро Роше „Діамант”, Ферреро Роше „Піраміда”, Ферреро Роше „Конус”, виробництва ТОВ «Ферреро Україна», що переміщуються через митний кордон України.
Митна експертиза шоколадних цукерок була проведена з метою дослідження таких питань:
— перевірки вірності визначення митної вартості шоколадних цукерок;
— ідентифікація достовірності митних печаток, штампів та інших засобів митного забезпечення;
— визначення країни походження шоколадних цукерок;
— визначення органолептичних та фізико-хімічних показників якості шоколадних цукерок.
За формою всі зразки шоколадних цукерок отримують 5 балів, тобто відповідають рецептурі і найменуванню, форма правильна без деформацій.
За показниками поверхні всі види шоколадних цукерок отримують 5 балів, тобто поверхня без посивіння, суха і не липка.
За кольором найбільш привабливим є шоколадні цукерки Ферреро Роше „Діамант” 5 балів, тобто колір властивий даному найменуванню шоколадних цукерок, рівномірний. Інші зразки шоколадних цукерок отримали оцінку 4 бали, так як колір властивий даному найменуванню шоколадних цукерок, нерівномірний.
За смаком та запахом всі зразки шоколадних цукерок отримали оцінку 5 балів, так як смак і колір властиві даному найменуванню шоколадних цукерок, без сторонніх запаху і присмаку.
За видом на зламі шоколадних цукерокФерреро Роше „Дзвіночок” і „Діамант” отримали 5 балів, так як вид на зламі рівномірно пористий, без пустот, консистенція щільна, не крихка. Інші зразки шоколадних цукерок отримали 4 бали за видом на зламі, так як вони рівномірно пористі, без пустот, консистенція досить щільна. Як свідчать результати досліджень всі зразки шоколадних цукерок мають досить високий показник якості.
За органолептичними показниками всі зразки відповідали вимогам ДСТУ 4135-2002 „Цукерки. Загальні технічні умови”.
Фізико-хімічні показники відповідають нормативним значенням. Найбільша вологість в шоколадних цукерок Ферреро Роше „Піраміда” складає 8,4%, а найменша в Ферреро Роше „Дзвіночок” складає 8,1%.
Вміст жиру найбільший 12 % в шоколадних цукерок Ферреро Роше „Конус”. В інших видів шоколадних цукерок вміст жиру становить 11%.
Вміст цукру в перерахунку на суху речовину найбільший в шоколадних цукерках Ферреро Роше „Діамант” (23%), а найменший в шоколадних цукерках Ферреро Роше „Піраміда” — 21%. Вміст цукру визначається рецептурою шоколадних цукерок.
Як видно з результатів досліджень фізико-хімічні показники шоколадних цукерок відповідають вимогам нормативних документів.
За результатами проведення митної експертизи було складено висновок експерта.
5. УКТЗЕД складається на основі Гармонізованої системи опису
та кодування товарів і Комбінованої номенклатури Європейського
Союзу. Ми з»ясували, що в УКТЗЕД товари згруповані на кількох рівнях інформаційного значення, починаючи від рівнів найбільш загального опису категорій товарів і закінчуючи рівнями опису конкретних товарів. Відповідно до УКТЗЕД шоколадні цукерки мають коди: 1806 90 11 00 – які містять алкоголь та 1806 90 19 00 – інші.
6. Митна вартість імпортного товару — це фактурна вартість товару, визначена в національній валюті шляхом перерахунку суми в іноземній валюті за курсом НБУ на дату імпорту. Облікова вартість імпортного товару складається з фактурної вартості, витрат в іноземній валюті з доставки товару, сплачених митного збору, мита та акцизного збору. Основним документом при переміщенні матеріальних цінностей через митний кордон України є вантажна митна декларація. Вантажна митна декларація — заява, що містить відомості про товари та інші предмети і транспортні засоби та мету їх переміщення через митний кордон України або про зміну митного режиму щодо цих товарів, а також інформацію, необхідну для здійснення митного контролю, митного оформлення, митної статистики, нарахування митних платежів. Документальна експертиза включає експертизу нормативної, супровідної документації, яка підтверджує якість і безпеку товарів. Товаросупровідні документи — документи, що містять необхідну та достатню інформацію для ідентифікації партії товарів на всьому шляху товаропросування.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
1. Митний кодекс України від 11.07.2002 р. № 92-IV. .// Відомості Верховної Ради України. — 2002. — № 23. — С. 51.
2. Закон України «Про зовнішньоекономічну діяльність» від 16.04.91 р. № 959-XII. // Відомості Верховної Ради України. — 2005. — № 14. — С. 41.
3. Про Митний тариф України: Закон України №2371-ІІІ від 05 кв. 2001 р.
4. Наказ Державної митної служби України від 2.02.2003 року №828 Про затвердження Порядку заповнення декларації митної вартості.
5. Наказ Державної митної служби України від 6 травня 1995 року № 198 Про затвердження Положення про зону митного контролю
6. Положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів, затверджене наказом Державної митної служби України від 28 лютого 2003 р. №129
7. Порядок декларування митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2003 р. № 1375
8. Порядок здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, затверджений наказом Державної митної служби України від 20 квітня 2005 р. №314
9. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2006 року №1766 Про затвердження Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження
10.Постанова Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2003 року №1375 Про затвердження Порядку декларування митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України. Зі змінами згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2004 року № 1480
11.Про затвердження Примірного положення про відділ тарифів та митної вартості і Порядок його роботи: Наказ Державної митної служби України від 2 грудня 1999 року № 782
12.Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, затверджений наказом Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 30 серпня 2002 р. №498
13.ДСТУ 4135-2002. Цукерки. Загальні технічні умови
14.ДСТУ 4619:2006. Вироби кондитерські. Правила приймання, методи відбору та підготовки проб
15.Dolce vita`2008. Огляд ринку кондитерських виробів. // Бізнес №8 (587), 24 лютого 2008 року. – С. 68.
16.Аграшенков А. В., Блинов Н. М., Гамидуллаев С. Н., Гуринович А. Г., Ломагин Н. А. Таможенное дело: Словарь-справочник / Северо- Западный филиал Ин-та повышения квалификации и переподготовки работников учреждений ГТК РФ / М.М. Шумилов (отв.сост.). — СПб. : Логос-СПб, 2003. — 320с.
17.Андрійчук В. М., Аргунов В. А., Березний Є. М., Бичков В. В., Боліцок Л. В. Основи митної справи в Україні: Навч. посіб. / П.В. Пашко (ред.). — К. : Знання, 2004. — 732с.
18.Андрійчук В. М., Бєлоус Н. А., Бережнюк І. Г., Березний Є. М., Бєрьозкін І. В. Коментар до Митного кодексу України: Із практики митної справи / Державна митна служба України / П.В. Пашко (ред.), М.М. Каленський (ред.). — К. : Юстініан, 2004. — 723с.
19.Баширов И. Х. Введение в таможенное дело: Учеб. пособие / Донецкий гос. ун-т экономики и торговли им. М.Туган-Барановского. Кафедра маркетинга и коммерческого дела. — Донецк, 2004. — 214с.
20.Баширов И. Х., Алышев А. Н. Таможенное дело: Учебное пособие / Донецкий гос. ун-т экономики и торговли им. М.И.Туган-Барановского. — Донецк : ООО «Юго-Восток, Лтд», 2004. — 268с.
21.Грек Г., Негода А., Бондарева Е., Самарченко Е. Практическое применение Правил Инкотермс в Украине и во внешнеэкономической деятельности: юридические, налоговые и бухгалтерские особенности / Центр юридического и бухгалтерского сервиса «Аверс». — Д. : Издательский Дом «Владимир Дудник», 2001. — 188с.
22.Додонкин Ю. В., Жебелева И. А., Криштафович В. И. Таможенная экспертиза товаров: Учебник для студ., обучающихся по спец. 351100 «Товароведение и экспертиза товаров (по области применения)». — М. : Издательский центр «Академия», 2003. — 271с.
23.Єгоров О. Б. Митна економіка (Україна -> СОТ -> ЄС): Посібник / Державна митна служба України; Українська академія зовнішньої торгівлі. — О. : ПЛАСКЕ ЗАТ, 2005. — 224с.
24.Ємченко І. В., Троякова А. О., Батутіна А. П., Барна М. Ю. Експертиза в митній справі та міжнародній торгівлі: Навч.-метод. посіб. для студ. спец. 7.050302 і 8.050302 «Товарознавство та експертиза в митній справі» денної та заоч. форм навч. / Укоопспілка; Львівська комерційна академія. — Л. : Видавництво Львівської комерційної академії, 2006. — 132с.
25.Ємченко І. В., Устінова І. І. Митне регулювання ЗЕД (Митні платежі): Навч.-метод. посібник для студ. спец. «Товарознавство і експертиза в митній справі» денної та заочної форми навчання / Укоопспілка; Львівська комерційна академія. — Л. : Видавництво Львівської комерційної академії, 2006. — 208с.
26.Зельніченко О. І., Михайлов В. І., Тихонова Н. П. Митна справа: Підручник для студ. вищих навч. закл. / Київський держ. торговельно- економічний ун-т. — К., 2000. — 190с.
27.Зеркалов Д. В. Митна справа: Словник-довідник / Транспортна академія України. — К. : Основа, 2002. — 128с.
28.Кияниця С. Г. Розробка раціональної технології цукерок з комбінованими корпусами, які формуються методом ко-екструзії: Дис… канд. техн. наук: 05.18.01 / Національний ун-т харчових технологій. — К., 2006. — 255 c.
29.Коломієць Т. М., Притульська Н. В., Романенко О. Л. Експертиза товарів: Підручник / Київський національний торговельно- економічний ун-т. — К., 2001. — 273с.
30.Лурье И. С., Шаров А. И. Технохимический контроль сырья в кондитерском производстве: Справочник / Н.В. Куркина (ред.). — М. : Колос, 2001. — 350с.
31.Малежик І. Ф., Циганков П. С., Немирович П. М., Марценюк О. С., Бессараб О. С. Процеси і апарати харчових виробництв: Підручник для студ. вищ. навч. закл., які навчаються за напрямом підготовки «Харчова технологія та інженерія» / Національний ун-т харчових технологій / Іван Федерович Малежик (ред.). — К. : НУХТ, 2003. — 400с.
32.Митний кодекс України з постатейними матеріалами. Із практики митної справи / С.К. Осіпов (ред.). — Донецьк : ВД «Кальміус», 2005. — 800с.
33.Осика С. Г. Правове регулювання імпорту: антидемпінгові заходи / Українська академія зовнішньої торгівлі; Благодійна організація «Центр дослідження СОТ, розвитку торгового права і практики». — К., 2003. — 448с.
34.Осика С. Г. Універсальні міжнародно-правові засади регулювання демпінгового імпорту / Інститут законодавства Верховної Ради України; Академія правових наук України. — К. : Благодійна організація «Центр дослідження СОТ, розвитку торгового права і практики», 2005. — 251с.
35.Основи митної справи в Україні: Навч. посіб. / За ред. П.В. Пашка. – К.: Знання, 2004. – 732 с.
36.Полякова О. І. Розробка ресурсозберігаючої технології шоколадних виробів та розширення їх асортименту: дис… канд. техн. наук: 05.18.01 / Національний ун-т харчових технологій. — К., 2005. — 256 с.
37.Чепурной И. П. Товароведение и экспертиза кондитерских товаров: Учебник для студ. вузов, обуч. по спец. «Товароведение и экспертиза товаров». — М. : Издательско-торговая корпорация «Дашков и К», 2002. — 414 с.
38.http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2007/od/prmr_ric/cuk_prod.html Офіційний сайт Держкомстату України. Час доступу 12.05.2008 року
ДОДАТКИ
Додаток А
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА РЕГIОНАЛЬНА МИТНИЦЯ
адреса: м. Київ, вул. Лепсе, 8а т. +38 044 457-96-77
Дата надходження заявки «12» квітня 2008 p.
серія ЛА № 2154541 АКТ ЕКСПЕРТИЗИ № 254
1. Дата складання 15 квітня 2008 року
2. Місце складання Київська регіональна митниця
3. Акт складений експертом Петренко В.В.
4. Наряд № 254 від 13 квітня 2008 року
Експертиза проведена за участю представників:
Організація |
Посада |
Прізвище, ініціали |
Київська регіональна митниця |
Експерт |
Петренко В.В.
|
Кондитерська фабрика ТОВ „Ферреро Україна”
|
Заступник директора |
Іванов О.О. |
5. Для експертизи пред»явлено: цукерки шоколадні “Ферреро Рошер”
Кількість (в одиницях виміру): одиниць Кількість згідно документів: 20 т.
6. Завдання експертизи: визначення показників якості.
7. Вантажоодержувач: ТОВ “Путіні”, Росія.
8. Постачальник (країна, інофірма): Кондитерська фабрика ТОВ „Ферреро Україна”
9. Вантажовідправник: Кондитерська фабрика ТОВ „Ферреро Україна”
10. Виробник товару: Кондитерська фабрика ТОВ „Ферреро Україна”
11. Надані документи: сертифікат якості
12. Контракт/договір № 214 дата 24.04.2008.
13. «Експертизою встановлено» (констатуюча частина акта): якість цукерків відповідає ДСТУ 4135-2002 „Цукерки. Загальні технічні умови”.
З викладенням розділів 1-13 акта згодні:
Представники |
Підпис ПІБ Підпис ПІБ |
14. Висновок експерта: якість цукерків “Ферреро Рошер” відповідає вимогам ДСТУ 4135-2002 „Цукерки. Загальні технічні умови”.
Дата початку експертизи товару 14 квітня 2008 року
Дата закінчення експертизи товару 15 квітня 2008 року
Експерт Петренко В.В.
Акт зареєстрований Київською регіональною митницею:
Дата 15 квітня 2008 року
Акт без автентичної печатки недійсний
М.П.
Додаток Б
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ
адреса: м. Київ, вул. Лепсе, 8а т. +38 044 457-96-77
Дата надходження заявки «12» квітня 2008 p.
НАРЯД № 254 від 13 квітня 2008 року
Дата видачі «13» квітня 2008 р.
Експерт Петренко В.В.
Замовник: Кондитерська фабрика ТОВ „Ферреро Україна”, телефон 2352547
Товар (країна, найменування, кількість): цукерки “Ферреро Рошер”, Кондитерська фабрика ТОВ „Ферреро Україна”.
Місце знаходження товару: Київська регіональна митниця.
Завдання експертизи: визначення показників якості.
Печатка Керівник підрозділу Шевченко А.О.
Результати експертизи товару:
Виконання замовлення |
Складено документів: (актів експертизи, сертифікатів, звітів тощо) |
||
термінове |
звичайне |
найменування |
кількість |
|
+
|
Акт експертизи 1 |
1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Експерт Петренко В.В.
Додаток В
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ
адреса: м. Київ, вул. Лепсе, 8а т. +38 044 457-96-77
Дата надходження заявки «13» квітня 2008 p.
АКТ ВІДБОРУ ПРОБ (ЗРАЗКІВ) до акта експертизи №254 від 15 квітня 2008 p.
1. Дата складання 15 квітня 2008 року
2. Місце складання Київська регіональна митниця
3. Акт складений експертом Петренко В.В.
Експертиза проведена за участю представників:
Організація |
Посада |
Прізвище, ініціали |
Київська регіональна митниця |
Експерт |
Петренко В.В.
|
Кондитерська фабрика ТОВ „Ферреро Україна” |
Заступник директора |
Іванов О.О. |
4. Найменування товару цукерки шоколадні “Ферреро Рошер”
Кількість місць 100. Маса брутто 20 т.
5. Постачальник (країна, інофірма): Кондитерська фабрика ТОВ „Ферреро Україна”
6. Транспортні документи:
Найменування та номер транспортного документа |
Найменування та номер транспортного засобу |
Накладна №254
|
Автомобіль, Рефрежератор, № 25425 КІ.
|
|
|
7. Дата відвантаження товару 16 квітня 2008 р.
8. Дата надходження товару на склад отримувача 17 квітня 2008 року.
9. Складений цеп акт про те, що 13 квітня 2008 p. відібрані проби (зразки) для проведення експертизи. Номери місць, з яких взяті проби (зразки) 1–20.
10. Проби (зразки) відібрані згідно з ДСТУ 4619:2006 „Вироби кондитерські. Правила приймання, методи відбору та підготовки проб”.
11. Проби (зразки) помічені та опечатані та опломбовані.
12. Відібрані проби (зразки) направлені на проведення експертизи.
Додаток Д
Український класифікатор товарів ЗЕД
IV |
18 |
1806 |
1806 90 |
|
|
Код товару |
Найменування товару |
1806 90 11 00 |
— — — — які містять алкоголь |
1806 90 19 00 |
— — — — інші |
Додаток Е