Дипломна робота Конкурентоспроможність та дослідження ринку комп’ютерів виробничої фірми “Квазар-Мікро” на ринку України

Зміст

 

Вступ. 3

 

Розділ 1. Стан ринку комп’ютерів в Україні5

1.1. Забезпеченість ринку України персональними комп’ютерами виробничої фірми “Квазар-Мікро”. 5

1.2. Розвиток виробництва персональних комп’ютерів в Україні8

1.3. Перспектива розвитку ринку персональних комп’ютерів в Україні16

 

Розділ 2. Об’єкти та методи дослідження. 26

2.1. Об’єкти дослідження. 26

2.3. Методи дослідження. 27

 

Розділ 3. Оцінка конкурентоспроможності персональних комп’ютерів які виготовляє виробнича фірма “Квазар-Мікро”. 33

3.1. Характеристика асортименту  персональних комп’ютерів які виготовляє виробнича фірма “Квазар-Мікро”. 33

3.2. Комплексна оцінка якості комп’ютерів. 40

3.3. Оцінка конкурентоспроможності персональних комп’ютерів на ринку України  52

 

Розділ 4. Дослідження ринку комп’ютерів виробничої фірми “Квазар-Мікро” на ринку України. 58

4.1. Сутність, мета та завдання дослідження ринку торгівельними підприємствами  58

4.2. Оцінка стану та рівня організації дослідження ринку на підприємстві “Квазар-Мікро”. 72

4.3. Пропозиції щодо покращення стану рівня організації84

 

Висновки та пропозиції92

 

Список використаних джерел. 96

 

Додатки. 99


Вступ

 

 

В даний час в економіці спостерігається тенденція, при якій такий показник як якість відіграє одну з ведучих ролей в управлінні виробництвом продукції і її наступним рухом. У розвитих країнах управління якістю на підприємстві приділяється особлива увага всіх підрозділів, що впливають на якість продукції, яка випускається.

Якість продукції (включаючи новизну, технічний рівень, відсутність дефектів при виконанні, надійність в експлуатації) є одним з найважливіших засобів конкурентної боротьби, завоювання й утримання позицій на ринку. Тому підприємства приділяють особливу увагу забезпеченню високої якості продукції, установлюючи контроль на всіх стадіях виробничого процесу, починаючи з контролю якості використовуваних сировини і матеріалів і закінчуючи визначенням відповідності випущеного продукту технічним характеристикам і параметрам не тільки в ході його іспитів, але й в експлуатації, а для складних видів устаткування – з наданням визначеного гарантійного терміну після установки устаткування на підприємстві замовника. Тому управління якістю продукції стало основною частиною виробничого процесу і спрямовано не стільки на виявлення дефектів або браку в готовій продукції, скільки на перевірку якості виробу в процесі його виготовлення та експлуатації.

Саме тому тема роботи “Конкурентоспроможність та дослідження ринку комп’ютерів виробничої фірми “Квазар-Мікро” на ринку України” є на даний час досить актуальною.

Метою даної роботи є оцінка формування товарного асортименту та якості комп’ютерів в магазині в сучасних економічних умовах в Україні.

Реалізація поставленої мети здійснювалась шляхом вирішення наступних задач:

— дослідити стан ринку комп’ютерів в Україні;

— розглянути забезпеченість ринку України персональними комп’ютерами виробничої фірми “Квазар-Мікро”;

— розглянути розвиток виробництва персональних комп’ютерів в Україні;

— дослідити перспективу розвитку ринку персональних комп’ютерів в Україні;

— розглянути об’єкти та методи дослідження;

— розглянути характеристику асортименту  персональних комп’ютерів які виготовляє виробнича фірма “Квазар-Мікро”;

— провести комплексну оцінку якості комп’ютерів;

— провести оцінку конкурентоспроможності персональних комп’ютерів на ринку України;

— провести дослідження ринку комп’ютерів виробничої фірми “Квазар-Мікро” на ринку України;

— зробити відповідні висновки та пропозиції.

Предметом дослідження є комп’ютерна техніка.

Об»єктом дослідження є  підприємство “Квазар-Мікро”.

Теоретичною та методологічною основою дослідження є наукові концепції та теоретичні розробки вітчизняних та зарубіжних вчених в області аналізу діяльності підприємств, маркетингу, закони України.

В процесі дослідження використані традиційні способи та засоби економічного аналізу (табличного, порівняння, групування, графічний), обробка матеріалів з використанням персональних ЕОМ.


Розділ 1. Стан ринку комп’ютерів в Україні

 

1.1. Забезпеченість ринку України персональними комп’ютерами виробничої фірми “Квазар-Мікро”

 

Корпорація «Квазар-Мікро» стояла в джерел формування комп»ютерного ринку в Україні, була першою українською компанією, що розгорнула широкомасштабне промислове виробництво комп»ютерів і принесла на вітчизняний ринок поняття «локальний бренд». Торгові марки Advantis®, Premium®, Oscar®, NetFire®, Senator®, eDisty™ традиційно займають ведучі місця в рейтингах популярності й оглядах ведучих маркетингових агентств.

Транспортування засобів обчислювальної техніки може здійснюватися будь-яким видом транспорту, на будь-які відстані за умови захисту від прямого впливу атмосферних опадів і сонячної радіації.

 

 


Розділ 2. Об’єкти та методи дослідження

 

2.1. Об’єкти дослідження

 

Експериментальна частина дипломної роботи проводилась на матеріалах зібраних під час проходження переддипломної практики на підприємстві “Квазар-Мікро” міста Києва, а також в лабораторії кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів КНТЕУ.

Дослідження проводились з метою вивчення асортименту та визначення оцінки якості та конкурентоспроможності комп’ютерної техніки.

Об»єктом дослідження була комп’ютерна техніка, що випускається та реалізується на “Квазар-Мікро”, торгові марки Advantis®, Premium®, Oscar®, NetFire®, Senator®, eDisty™.

Розділ 3. Оцінка конкурентоспроможності персональних комп’ютерів які виготовляє виробнича фірма “Квазар-Мікро”

 

3.1. Характеристика асортименту  персональних комп’ютерів які виготовляє виробнича фірма “Квазар-Мікро”

 

Кожен комп»ютер — збалансоване і цілком готове до роботи рішення. Комп»ютери фабрики «Мікро» відрізняються підвищеної ергономічністю, надійністю і стабільністю в роботі.

Усі нові моделі можуть бути випущені як «у полегшеному варіанті», так і з оснащенням останніми процесорами Intel Pentium® 4 з підтримкою технології Intel Hyper-Threading. Усім моделям притаманні новий рівень швидкодії і функціональності. Комбінація 800-MГц системної шини, сучасних жорстких дисків Serial ATA 150, з підтримкою швидкостей RAID 0 чи надійності RAID 1 масивів. Двоканальної пам»яті DDR 400 і багато чого іншого.

Цифрові аудіо-системи і відео інтерфейси AGP8X. Мережні інтерфейси IEEE1394a і Gigabit Ethernet роблять ПК гнучким і універсальним, здатним до нарощування потужності і збереженню лідерства на кілька років уперед.

Але головне — тонке настроювання кожного ПК інженерами підприємства. Настроювання недокументованих і більш того — недоступних без спеціального устаткування параметрів.

Отже, як видно з табл. 3.11. за функціональними параметрами найбільш конкурентноздатним є Діавест ФП = 0,9, потім Квазар-Мікро та NOOS Ukraine відповідно для яких ФП = 0,875 та 0,825. За економічними показниками найбільша вартість в Квазар-Мікро за рахунок великої вартості перевезень та NOOS Ukraine за рахунок вищої ціни продукції. За інтегральним показником конкурентноздатності на першому місті Діавест, на другому NOOS Ukraine та на третьому Квазар-Мікро.


Розділ 4. Дослідження ринку комп’ютерів виробничої фірми “Квазар-Мікро” на ринку України

 

4.1. Сутність, мета та завдання дослідження ринку торгівельними підприємствами

 

Щоб створювати найвищу споживчу цінність та задовольняти потреби клієнтів, будь-якому підприємству потрібна інформація. Продаж якісної комп’ютерної техніки та розробка маркетингової програми починаються з вивчення потреб та бажань покупців. Крім того, підприємства потребують вичерпних даних про кон­курентів, посередників та інші сили, що мають вплив на ринок комп’ютерної техніки. В наш час інформація про стан ринку комп’ютерної техніки використовується не тільки для прийняття оптимальних рішень, а і в якості важливого стратегічного ресурсу та маркетингового інструменту.

— потрібно бути не схожим на інші. У розумних межах, звичайно, але звертання зробить враження і викличе інтерес, якщо буде викладено оригінально і незвичайно. Не потрібно переступати границі між незвичним і безглуздим;

— потрібно прагнути залучити й утримати увагу. Повинен існувати логічний простий зв»язок між способом привернути увагу і перетворити увагу в інтерес. Утримання уваги залежить від інформації, що повідомляється, від слів якими користуються, від довжини тексту і від того, наскільки легким він є. Особливу цінність мають слова і фрази, що народжують уявні образи;

— потрібно випробувати засіб реклами. Перш, ніж розміщати довгострокове замовлення, необхідно як можна точніше оцінити корисність і притягальну силу засобу реклами, у якому буде публікуватися оголошення.


Висновки та пропозиції

 

Корпорація «Квазар-Мікро» стояла в джерел формування комп»ютерного ринку в Україні, була першою українською компанією, що розгорнула широкомасштабне промислове виробництво комп»ютерів і принесла на вітчизняний ринок поняття «локальний бренд». Торгові марки Advantis®, Premium®, Oscar®, NetFire®, Senator®, eDisty™ традиційно займають ведучі місця в рейтингах популярності й оглядах ведучих маркетингових агентств.

За 14 років активної роботи корпорація «Мікро» стала визнаним лідером ринку інформаційних технологій — ведучим вітчизняним виробником комп»ютерів, найбільшим дистриб’ютором комп»ютерних систем і системним інтегратором, розроблювачем систем електронного бізнесу і постачальником закінчених рішень по автоматизації фінансово-економічної діяльності підприємств, сервісним і навчальним центром, а також центром сертифікації фахівців в області інформаційних технологій. Різнобічна і різнопланова діяльність компанії була відзначена найбільшою кількістю нагород і звань на комп»ютерному ринку України.

На українському комп»ютерному ринку представлена продукція трьох груп виробників: іменитих іноземних компаній, вітчизняних комп»ютерних фірм і місцевих дрібних складальників. Перші з них — це поважні IBM, Hewlett Packard, Compaq, Dell, DEC, Apple, Acer та інші. Їх комп»ютери в готовому вигляді імпортуються на митну територію України. При цьому, як правило, через незначні обсяги використовуються послуги незалежних партнерів, що дещо збільшує термін поставок продукції.

Помітну роль на українському ринку ПК почали відігравати вітчизняні виробники. Зріс авторитет національних компаній, яким вдалося запровадити серійне виробництво комп»ютерів під власними торговими марками: «Квазар-Мікро», «МДМ-Cервіс», «Топаз-Інформ», «Комп»ютер Центр», «Меркс Інтернешнл», NOOS Ukraіne, DiaWest, «АСТАТ», «Формула А». Вони постійно розширюють обсяги складання комп»ютерів і успішно конкурують із західними компаніями в боротьбі за користувача. На сьогодні їх частка з об»єктивних причин зросла до 15-20%, тоді як іноземні brand name-виробники контролюють, за різними оцінками, від 15 до 30% ринку.

В подальшому в Україні ринок персональних комп’ютерів розвивається в напрямку підвищення споживних властивостей комп’ютерної техніки.

Споживні властивості комп’ютерної техніки можна класифікувати за такими показниками:

— показники призначення комп’ютерної техніки,

— показники надійності,

— показники технологічності,

— показники стандартизації й уніфікації,

— ергономічні показники,

— естетичні показники,

— показники транспортабельності,

— патентно-правові показники,

— екологічні показники,

— показники безпеки.

Експериментальна частина дипломної роботи проводилась на матеріалах зібраних під час проходження переддипломної практики на підприємстві “Квазар-Мікро” міста Києва, а також в лабораторії кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів КНТЕУ.

Дослідження проводились з метою вивчення асортименту та визначення оцінки якості та конкурентоспроможності комп’ютерної техніки.

Об»єктом дослідження була комп’ютерна техніка, що випускається та реалізується на “Квазар-Мікро”, торгові марки Advantis®, Premium®, Oscar®, NetFire®, Senator®, eDisty™.

Під час дослідження якості комп’ютерної техніки використовують ряд методів.

Методи виміру й оцінки ергономічних параметрів і параметрів безпеки моніторів комп’ютерної техніки передбачають проведення таких вимірювань:

— яскравості зображення;

— нерівномірність яскравості робочого поля;

— контрастність деталей зображення;

— незведення променів;

— тимчасова нестабільність яскравості зображення;

— електростатичний потенціал екрана;

— щільність магнітного потоку;

— потужність дози рентгенівського випромінювання.

Кожен комп»ютер — збалансоване і цілком готове до роботи рішення. Комп»ютери фабрики «Мікро» відрізняються підвищеної ергономічністю, надійністю і стабільністю в роботі.

Усі нові моделі можуть бути випущені як «у полегшеному варіанті», так і з оснащенням останніми процесорами Intel Pentium® 4 з підтримкою технології Intel Hyper-Threading. Усім моделям притаманні новий рівень швидкодії і функціональності. Комбінація 800-MГц системної шини, сучасних жорстких дисків Serial ATA 150, з підтримкою швидкостей RAID 0 чи надійності RAID 1 масивів. Двоканальної пам»яті DDR 400 і багато чого іншого.

В 2003 році загальний роздрібний товарообіг зріс порівняно з 2003 роком на 121,1 тис. грн., на 10,86%  та становить 1236 тис. грн. порівняно з 1114,9 в 2002 році.

Найбільше зростання спостерігалося в IV кварталі 2003 року на 51,78 тис. грн., тобто 17,59%.

Для оцінки якості комп’ютерної техніки виділимо п»ять зразків за виробником: Квазар-Мікро, NOOS Ukraіne, Compaq, DiaWest, Hewlett Packard на базі Р4 з моніторами 17”.

З розрахунку сумарного зваженого ранжування 5 зразків компютенної техніки різних виробників (комплексного показника якості) ясно, що min Х5  = 8,844 тому на дум­ку експертів, найбільш переважаючою є марка комп’ютерної техніки Hewlett Packard.

Експертизу комп’ютерної техніки проводять з метою виявлення шкідливих факторів впливу на користувача. 

Перед проведенням експертизи повинна бути забезпечена підготовка комп’ютерної техніки і засобів виміру відповідно до їх експлуатаційної документації.

Експертизу проводять у нормальних кліматичних умовах за ГОСТ 21552, якщо інше не встановлене нормативними документами на дисплей, або методом експертизи конкретного параметра.

За функціональними параметрами найбільш конкурентноздатним є Діавест ФП = 0,9, потім Квазар-Мікро та NOOS Ukraine відповідно для яких ФП = 0,875 та 0,825. За економічними показниками найбільша вартість в Квазар-Мікро за рахунок великої вартості перевезень та NOOS Ukraine за рахунок вищої ціни продукції. За інтегральним показником конкурентноздатності на першому місті Діавест, на другому NOOS Ukraine та на третьому Квазар-Мікро.

 


Список використаних джерел

 

1.     ГОСТ 27201-87. Машины вычислительные электронные персональные. Типы, основные параметры. Общие технические требования.

2.     ГОСТ 21552-84. Средства вычислительной техники. Общие технические условия. Правила приемки. Методы испытаний. Маркировка. Требования к хранению.

3.     ГОСТ 26329-84.Машины вычислительные и системы обработки данных. Допустимые уровни шума технических средств и методы их определения.

4.     СанПиН 2.2.2.542-96  «Гигиенические требования к видеодисплейным терминалам, персональным электронно-вычислительным машинам и организация работы»

5.     ГОСТ Р 50923-96  «Рабочее место оператора. Общие эргономические требования и требования к производственной среде. Методы измерения»

6.     СанПиН 2.2.4.723-98 «Переменные магнитные поля промышленной частоты в производственных условиях»

7.     СанПиН 5802-91 «Санитарные нормы и правила выполнения работ в условиях воздействия электрических полей промышленной частоты»

8. Агбаш В.Л., Елизарова В.Ф., Лойко Д.П. и др. Товароведение непродовольственных товаров. — М.: Экономика, 1989. – 495 с.

9. Алексеев Н.Е. Товароведение хозяйственных товаров. М., Экономика, 1989.- 268 с.

 10. Алексеев Н.С., Гонцов Ш.К., Кутянін Г.І. «Теоретичні основи непродовольчих товарів». М. Економіка, 1988.

 11. Байбенко Ш.С. «Товароведение культтоваров». М.Экономика, 1978.

12. Бродовский Д.І., Борисенко Н.М. «Основи товароведения». М. Экономика 1988.- 43с.

13. Валевич Р.П. Экономика торгового предприятия. – Мн..: Вышэйшая школа, 1996. – 348 с.

14. Васильев Г.А., Ибрагимов Л.А., Нагапетьянц Н.А. Коммерческое товаровединие и експертиза». М.: Юнити 1997. — 231с.

15. Васильева М.Н., Негапетьянц К.В. Коммерческое товароведение и экспертиза. – М.: Призма, 1997. – 341 с.

16. Глушкова Т.Г. Товарознавство товарів культурно-побутового призначення. Опорний конспект лекцій. — К.: КНТЕУ, 2003. — 166 с.

17. Гризанов Ю.П., Задесенець Е.Е., Товарознавство непродовольчих товарів.-М.: Економіка, 1988. — 400с.

18. Жук Ю. Т., Жук В. А., Кисляк Н. К., Кушнір М. К., Орлова Н. Я. Теоретичні основи товарознавства: Навч. посіб. для студ. кооп. вищих навч. закладів. — К., 2000. — 336 с.

19. Исикава К. Японские методы управления качеством: Сокр. пер. с англ. – М.: Экономика, 1998

20. Кутянін Г.І. Пластические массы и бытовые химические товари.- М.: Економіка, 1998.- 324с.

21. Мазаракі А.А., Лігоненко Л.О., Ушакова Н.М. Економіка торговельного підприємства. – К.: Хрещатик, 1999. – 800 с.

22. Малышева А. С., Нарышкина И. В., Ермаков Б. П. Культтовары. Товароведение. М.: Экономика, 1987. – 213 с.

23. Мареев Ю. И., Трепелъ В. А., Шмелъкин А. Ф. Товарове­дение хозяйственных товаров. М.: Экономика, 1980.

24. Моисеенко Н.С. Товароведение непродовольственных товаров: Учебное пособие . Часть 1. – Ростов н/Д: Фенікс, 2003. – 344 с.

25. Моисеенко Н.С. Товароведение непродовольственных товаров: Учебное пособие . Часть 2. – Ростов н/Д: Фенікс, 2003. – 288 с.

26. Неверова А.Н., Чалих Т.И. Товароведение и организация торговли непродовольственными товарами. — М.: Економіка, 2000. — 464С.

27. Николаева Т. И. Адаптация торговли к условиям рынка. — Екате­ринбург: УГЭУ, 1999. – 264с.

28. Ноулер Л. и др. Статические методы контроля качества продукции. Пер. с англ. – 2-е русск.изд. – М.: Издательство стандартов, 1989

29. Орловський Є.І., Платонов В.В., Бершадський М.І., Товарознавство культтоварів. — М.: Економіка, 1987. — 43с.

30. Осипова Л.В., Синяева И.М. Основы коммерческой деятельнос­ти. Практикум: Учеб. пособие для вузов. — М.: Банки и биржи, ЮНИТИ, 1999. – 218с.

31. Панкратов Ф. Г., Серегина Т. К. Коммерческая деятельность: Учеб­ник. — М.: Информ. центр «Маркетинг», 2001. – 348с.

32. Перченкова В.И. Основы товароведения непродовольственных товаров. – М.: Экономика, 1991

33. Пискунова Н. И. Исследование рынка: Учеб. пособие. — М.: МГУ, 1997. – 382с.

34. Полікарпов І.С., Пугачевський Г.Ф., Стефаник Є.М. Товарознавство та кодування непродовольчих товарів.-К.:Укоосвіта, 1977. — 135с.

35. Половцева Ф.П. Коммерческая деятельность: Учебник. – М.: ИНФРА-М, 2000. – 248с.

36. Пугачевський Г. Ф., Семак Б. Д. Товарознавство непродовольчих товарів: Підручник для студ. вищ. закл. освіти. — К., 1999.

37. Справочник товароведа. Непродовольственные товары. М., Экономика, 1990. Т. 2. – 400 с.

38. Теплов В.И. Комерческое товароведение: Учебник. – М.: Дашков и К, 2000. – 620 с.

39. Товароведение и организация торговли непродоволь­ственными товарамии / Под ред. А. Н. Неверова. М.: 2000.

40. Товароведение культоваров./ Байбеков Ш.С., Голодницкий А. Б., Ковалева В.А. – М.: Экономика, 1983. – 360 с. 

41. Товарознавство господарських товарів: Підруч. для студ. товарознав. спец. вищ. навч. закл. / Н.К. Кисляк, Т.М. Коломієць, В.М. Кравченко, С.О. Сіренко. — К.: КНИГА, 19 — Т. 11. — 2004. — 448 с.

42. Товарознавство непродовольчих товарів: Навч. посібник для самостійної роботи студ. товарознавчо-комерційного профілю вищих навч. закл. — Л., 2001.

43. Товарознавство: Опорний конспект лекцій для студ. екон. спец. заоч. та дистанційної форм навч. — К.: Видавництво Європейського університету, 2001. — 69 с.

44. Товарознавство: Терміни та визначення. — Введ. 2001.01.01.- Офіц. вид. — К.: Держстандарт України, 2000. — 24 с.

45. Торговое дело: экономика, маркетинг, организация: Учебник / Под общ. ред. проф. Л. А. Брагина и проф. Т. П. Данько. — М.: ИНФРА-М, 2002. – 560 с.

46. Уманцев Я. З. Хозяйственные товары и бытовая химия. Товароведение. М.: Экономика, 1986.

47. Шандезон Ш., Лансестр А. Методы продажи. — М.: Прогресс-Универс, 1999. – 428с.

48.http://www.kvazar-micro.com

 

 


Додатки

 

Додаток А

КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

адреса   м. Київ вул. Велика Житомирська, 33   телефон 2479664

Дата надходження заявки «12» серпня 2003 p.

 

серія ЛА № 2154541 АКТ ЕКСПЕРТИЗИ № 254

1. Дата складання  15 серпня 2003 року

2. Місце складання Київська торгово-промислова палата

3. Акт складений експертом  Петренко В.В.

4. Наряд № 254 від 13 серпня 2003 року

 

Експертиза проведена за участю представників:

Організація

Посада

Прізвище, ініціали

Київська торгово-промислова палата

Експерт

Петренко В.В.

 

Квазар-Мікро

 

Заступник директора

Іванов О.О.

 

5. Для експертизи пред»явлено: комп’ютерну техніку з монітором LG Flatron F700B

Кількість (в одиницях виміру): одиниць  Кількість згідно документів: 20

6. Завдання експертизи: вимірювання параметрів електромагнітних полів комп’ютерної техніки.

7. Вантажоодержувач: Квазар-Мікро

8. Постачальник (країна, інофірма): Корея, LG

9. Вантажовідправник: LG

10. Виробник товару: LG

11. Надані документи: сертифікат якості

12. Контракт/договір № 214 дата 24.07.2003.

13. «Експертизою встановлено» (констатуюча частина акта): якість комп’ютерної техніки відповідає вимогам СанПіН 2.2.2.542-96.

 

З викладенням розділів 1-13 акта згодні:


Представники


Підпис    ПІБ Підпис            ПІБ


 


14. Висновок експерта: якість комп’ютерної техніки відповідає вимогам СанПіН 2.2.2.542-96.

Дата початку експертизи товару 14 серпня 2003 року

Дата закінчення експертизи товару 15 серпня 2003 року

Експерт Петренко В.В.

Акт зареєстрований Київською торгово-промисловою палатою:

Дата 15 серпня 2003 року

Акт без автентичної печатки недійсний

М.П.

 


Додаток Б

КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

адреса   м. Київ вул. Велика Житомирська, 33   телефон 2479664

Дата надходження заявки «12» серпня 2003 p.

НАРЯД № 254 від 13 серпня 2003 року

Дата видачі «13» серпні 2003 р.

Експерт Петренко В.В.

Замовник: Квазар-Мікро адреса вул. Червоних козаків, 17  телефон 2352547

Товар (країна, найменування, кількість):  комп’ютерну техніку з монітором LG Flatron F700B, 20 одиниць.

Місце знаходження товару: Київська торгово-промислова палата.

Завдання експертизи: вимірювання параметрів електромагнітних полів комп’ютерної техніки.

Печатка                              Керівник підрозділу Палати Шевченко А.О.

Результати експертизи товару:

Виконання замовлення

Складено документів: (актів експертизи, сертифікатів, звітів тощо)

термінове

звичайне

найменування

кількість

 

 

+

 

Акт експертизи

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Експерт Петренко В.В.



Додаток В

 

КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

адреса   м. Київ вул. Велика Житомирська, 33   телефон 2479664

Дата надходження заявки «12» серпня 2003 p.

АКТ ВІДБОРУ ПРОБ (ЗРАЗКІВ) до акта експертизи №254 від 15 серпня 2003 p.

1. Дата складання  15 серпня 2003 року

2. Місце складання Київська торгово-промислова палата

3. Акт складений експертом  Петренко В.В.

 

Експертиза проведена за участю представників:

Організація

Посада

Прізвище, ініціали

Київська торгово-промислова палата

Експерт

Петренко В.В.

 

Квазар-Мікро

 

Заступник директора

Іванов О.О.

 

4. Найменування товару комп’ютерну техніку з монітором LG Flatron F700B

Кількість місць 20.  Маса брутто 45 кг. Маса нетто 50 кг.

5. Постачальник (країна, інофірма): Корея, LG.

6. Транспортні документи:

Найменування та номер транспортного документа

Найменування та номер транспортного засобу

Накладна №254

 

Автомобіль, 25425 КІ.

 

 

 

 

 

 

7. Дата відвантаження товару 10 серпня 2003 р.

8. Дата надходження товару на склад отримувача 12 серпня 2003 року.

9. Складений цеп акт про те, що 13 серпня 2003 p. відібрані проби (зразки) для проведення експертизи. Номери місць, з яких взяті проби (зразки) 1–20.

10. Проби   (зразки)   відібрані   згідно   з   ГОСТ 21552-84. Средства вычислительной техники. Общие технические условия. Правила приемки. Методы испытаний. Маркировка. Требования к хранению.

11. Проби (зразки)  помічені та опечатані та опломбовані.

12. Відібрані проби (зразки) направлені на проведення експертизи.


Додаток Д

Click to close

Click to close

Click to close


Додаток Е

 

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!

Звертаємось до Вас за допомогою в проведені дослідження з ме­тою виявлення споживчих переваг щодо асортименту та якості комп’ютерної  техніки в магазині “Квазар-Мікро”

АНКЕТА

1. Де Ви, хотіли б купити комп’ютерну техніку ?

1.1.  В магазинах, де є спеціалізовані відділи

1.2. В гіпермаркетах електроніки

1.3. В магазинах комп’ютерних фірм 

1.4. Не купуємо комп’ютерну техніку

2. Комп’ютерній техніці яких країн Ви віддаєте перевагу?

2.1. Японія

2.2. Америка

2.3. Корея

2.4. Україна

2.5 Інші країни

2.6. Немає значення

3. Які фактори впливають  на Ваш вибір при купівлі комп’ютерної техніки?

3.1. Якість

3.2. Ціна

3.3. Торгова марка або фірма-виробник

3.4. Реклама

3.5. Інше (назвіть)

4. Комп’ютерній техніці яких торгових українських марок Ви надаєте перевагу?

4.1. Квазар-Мікро

4.2. NOOS Ukraіne

4.3. DiaWest

4.4. Інші

5. Ваш вік

6. Ваш рівень доходу

6.1. З високим рівнем доходу

6.2. З середнім рівнем доходу

6.3. З низьким рівнем доходу

7. Місце проживання:

7.1. Місто

7.2. Селище міського типу

7.3. Село

Запись опубликована в рубрике Готові дипломні роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.