Курсова робота Товарознавча характеристика районованих сортів картоплі

Зміст

 

Вступ. 3

 

1. Біологічна та ботанічна характеристика та сільськогосподарське значення картоплі5

 

2. Хімічний склад картоплі13

 

3. Хвороби картоплі17

 

4. Характеристика найбільш розповсюджених сортів. 22

 

Висновки. 29

 

Список використаних джерел. 32

 

Додатки. 33


Вступ

 

 

Продукція овочівництва являє собою незамінне джерело найважливіших фізіологічно активних речовин – вітамінів, поліфенолів, а також мінеральних речовин, необхідних для нормальної життєдіяльності людини. Однак в умовах  звичайних для періоду масового дозрівання і збирання, овочі можуть зберігатися недовго. Довгостроково ж їх можна зберегти в спеціальних сховищах при визначеній для кожного виду продукції зниженій температурі або переробленими різними способами.

         Існує безліч способів збереження (консервування) харчових продуктів – сушіння, посол, квашення, маринування й інші.

У процесі збереження і переробки в сировину протікають біохімічні процеси, що при неправильній технології можуть викликати погіршення харчової цінності продуктів харчування і навіть їхній псування.

От чому так важливо знати технологічні особливості сировини, що реагує на зовнішні впливи в процесі переробки не тільки зміною комплексу компонентів свого хімічного складу, але і як жива біологічна система.

Дуже актуальна проблема забруднення споживчих товарів чужорідними речовинами хімічного і біологічного походження. Питання безпеки споживчих товарів зважуються в цивілізованих країнах шляхом обов»язкової сертифікації — діючого механізму державного контролю за якістю.

Проблема підвищення якості одна з головних задач розвитку економіки нашої країни. В останні роки у всіх передових у технічному відношенні країнах відзначається зростаючий інтерес до підвищення якості продукції.

Саме тому тема курсової роботи “Товарознавча характеристика районованих сортів картоплі” є на даний час досить актуальною.

Метою даної курсової роботи є оцінка стану вирощування картоплі в сучасних економічних умовах в Україні.

Реалізація поставленої мети здійснювалась шляхом вирішення наступних задач:

вивчення біологічної та ботанічної характеристики та сільськогосподарського значення картоплі;

вивчення хімічного складу картоплі;

дослідження хвороб картоплі;

дослідження характеристики найбільш розповсюджених сортів;

підведення підсумків виконаної роботи.

Теоретичною та методологічною основою дослідження є наукові концепції та теоретичні розробки вітчизняних та зарубіжних вчених в області аналізу діяльності підприємств, товарознавства, закони України.

 


1. Біологічна та ботанічна характеристика та сільськогосподарське значення картоплі

 

Картопля — одна з основних овочевих рослин, вирощуваних у фермерських господарствах і на присадибних ділянках. У народі її часто називають «другим хлібом». Без перебільшення варто констатувати, що картопляулюблена їжа всього людства. У сучасномусвітовомусільськогосподарськомувиробництві продуктів харчуваннякартоплязаймає одне з перших місць. Однак, перш ніж стати всесвітньо відомим і всіма улюбленим продуктом харчування, вона пройшла довгий і нелегкий шлях.

Картопля — найдавніша культурна рослина, що з незапам»ятних часів вирощували жителі гірських районів Південної Америки. Родіна її — Чилі. Тут вона вирощувалася ще на самому початку нашої ери. Про це, зокрема, свідчать численні археологічні знахідки. У похованнях і могильниках індіанців виявлені вази, що мають форму з»єднаних між собою бульб картоплі, а також і самі висушені бульби. Звідси вона (по-місцевому папас) поступово поширилася в Перу, Болівію, Колумбію, Еквадор.

..

Зі шкідливих речовин у бульбах можуть за певних умов накопичуватися також нітрати і чаконін. Рослини картоплі мають здатність під впливом ряду факторів (густота рослин, габітус куща, освітленість) поглинати з насиченої добривами ґрунту в кілька разівбільшез»єднань азоту, чим потрібно для їхнього росту і розвитку. У підсумку лише частина нітратів синтезується в необхідний нам рослинний білок, а іншінадходять у «чистому виді» — у бульби.

 


3. Хвороби картоплі

 

Розглянемо шкідників картоплі.

Картопляна совка. Повсюдно розповсюджений шкідник, що наносить велику шкоду картоплі, особливо на знижених, вологих ділянках. Це метелик, розмах крил якої приблизно дорівнює 28—40 мм. Вона відкладає яйця в піхву листів дикоростучих злаків — пирію повзучого, тимофіївки, їжаки збірної й інших, де вони і зимують. Потім гусениці переходять у товстостебельні рослини, у тому числі і картоплю, ушкоджують стебла, що передчасно в’януть і засихають.

Обов»язково треба знищувати бур»яни, особливо злакові, на ділянці і довкола них. При виявленні гусениць картопляної совки й ознак ушкодження нею посадок картоплі необхідно обробити ділянки одним із препаратів у тій же дозі і кратності, що рекомендовані проти колорадського жука.

В Україні вивчаються трансгеннісорти картоплі, стійкі до жука колорадського (Суперіор новий лист, Атлантик новий лист, РассетБербанк новий лист). Датою народження генетичної інженерії прийнято вважати 1972 р., коли група П. Берга (Стенфордський університет, США) створила першурекомбінантну (штучну) молекулу ДНК. Трансгеннакартоплямістить у своїх клітках перенесену чужорідну генетичну інформацію (ген), що інтегрується (вбудовується) з геном картоплі, з наступною роботою даного гена.

В даний час створені трансгенні (зі штучно введеним геном) рослини картоплі, стійкі до вірусних, грибних і бактеріальних захворювань, гербіцидів, шкідливих комах (наприклад, до жука колорадському). Даний ген «продукує» білок, що у шлунково-кишковому тракті жука не переварюється і комаха гине. Для людини і тварин цей білок нешкідливий.

Відношення громадськості до використання трансгенних рослин неоднозначно. До кінця не встановлено, який вплив може зробити споживання продукції нових рослин на здоров»я людини як безпосередньо, так і в поколіннях. Офіційного дозволу на використання трансгенної картоплі в їжу в європейських країнах, Росії й Україні немає.


Висновки

 

Картопля — одна з основних овочевих рослин, вирощуваних у фермерських господарствах і на присадибних ділянках. У народі її часто називають «другим хлібом».

У Росії й Україні картоплі вживають більше усіх у світі. Наближаються до нас по показниках англійці і португальці, інші ж народи далеко за.  Добова норма споживання, що рекомендується, вареної картоплі (300-400 г) забезпечує на 30—40 % добову потребу людини в незамінних амінокислотах, на 50—60 % у вітаміні З, 20— 25 — у вітаміні В1,  10—12 — фосфорі, 25—30 — кальції і залозі, 1—2 % — у каротині.

Більшість поживних для людини речовин (білки, вітаміни, мінеральні солі) укладено у верхньому шарі картоплі. Щоб зберегти в ньому якнайбільше живильних речовин при кулінарноїобробки, не слід зрізатизі шкірочкою занадто товстий шар тканини бульби.

Картопля має фінтонцідні і лікувальні властивості, використовується в народній медицині і лікарській практиці. Її застосовують для профілактики і лікування ряду захворювань: серцево-судинних, шлунково-кишкових, верхніх дихальних шляхів, для заживлення ран. Завдяки великому вмісту калію, що сприяє виділенню рідини з організму, при серцево-судинних захворюваннях вживають печенукартоплюз шкірочкою. Вона сприяє ритмічному скороченню серцевого м»яза.

У бульбах картоплі містяться вуглеводи, жири, білки, пектинові речовини, органічні кислоти, аміловий спирт, клітковина, вітаміни і мінеральні солі. По своїй ролі в харчуванні він є крохмалистим продуктом, необхідним доповненням до плодів бобових рослин і інших овочів. У шкірочці картоплі й у міліметровому шарі під нею містяться найцінніші мікроелементи, вітаміни, а головне, ферменти, що допомагають переварювати крохмаль.

Основний енергетичний матеріал картоплі — вуглеводи (20—25 %), що представлені головним чином крохмалем (15—23 %). Цукрів у нійміститься 0,5 %, переважно фруктози, глюкози і сахарози. У крохмалі виявлено 50—111 мг на 100 г фосфору, невелика кількість ліпотропних речовин (метіоніну до 10 мг і холіну — до 28 мг), але, на відміну від моркви і капусти, ліцитину вона не містить.

Крім вітаміну С в картоплі маються вітаміни В1 — 0,11-0,12 мг на 100 г, В2 — 0,05—0,06, В6 — 0,19-0,22, РР — 0,6-0,9, В9 — 0,008, К- 0,2, U — 0,17, каротин — 0,20—0,38 мг на 100 г сирого продукту.

Рак картоплі. Це дуже небезпечне захворювання. Гриб уражає бульби, рідше — стебла. На уражених бульбах утворяться великі (спочатку білі, що потім буріють і загнивають) нарости. Збудник хвороби довгий час зберігається в ґрунті.

Фітофтороз. Шкідливе грибкове захворювання картоплі, що уражає листи, стебла і бульби. При сприятливих умовах, частіше в період появи бутонів — цвітіння рослин, спочатку на нижніх листах куща з»являються крайові сірувато- чи темно-бурі маслянисті плями. На нижній стороні уражених листів утвориться білий пухнатий наліт, що являє собою спороношення гриба.

За ступеню спілості (довжина вегетаційного періоду) сорти підрозділяють на п»ять груп: ранньостиглі, середньорані, середньостиглі, середньопізні і пізньостиглі. Від сходів до збирання врожаю вранньостиглих сортів проходить 80—90 діб, середньораніх — 91—115, середньостиглих — 116—130, середньопізніх — 131—140 і пізньостиглих — більш 140 діб.

Для фермерських (сільських) господарств, городників і дачників великий інтерес представляє група ранньостиглих сортів: Аноста, Астерікс, Божедар, Бородянськийрожевий, Гарт, Джаерла, Заклик, Імпала, Кірсті, Кобза, Коруна, Косень 95, Врода, Латона, Лікарія, МарісБарт, Молодіжний, Незабудка, Памір, Повінь, Посвіт, Провенто, Пролісок, Рая, Розара, Симфонія, Чернігівська рання, Юкама. Тільки ці сорти дають можливість одержувати врожай молодої картоплі у надранні терміни. При відповідній підготовці бульб у поліссі і лісостепу врожай ранньої картоплі збирають вже в першу п»ятиденку червня. Перші бульби утворяться на 10-15-ту добу після появи сходів, а товарні — на 40—60-ту добу.

Найбільш врожайними сортами є середньоранні і середньостиглі. При теплій і сухій погоді перші визрівають на 65—70 діб, тобто наприкінці літа, на 10—12 діб пізніше ранньостиглих. До групи середньоранніх сортів відносяться: Водограй, Доброчин, Карин, Космос, Купава, Мавка, Малич, Невський, Обеліск, Обрій, Пекуровський, Посада 86, Радич, Санте, Світаноккиївський, Тімате, Цезар.

Середньопізнісорти мають вегетаційний період 126—140 діб. Перші бульби утворюються через 65— 75 діб. До них відносяться: Воловецький, Дезіре, Дзвін, Заграва, Ікар, ПетландерДелл, Пікассо, Поліський рожевий, Ракурс.

Пізньостиглі сорти дозрівають через 141 і більш діб від масових сходів, врожай починають віддавати на 80—85-ту добу. До таких сортів відносяться: Древлянка, Ласунок, Темп.


Список використаних джерел

 

1.       Правила продажу продовольчих товарів. Затверджено наказом МЗЕЗ від 28.12.94 №237. // Торгуємо за правилами. Спеціальний додаток до “Дебету-Кредиту”. – С31.

2.     Болотских А.С. Овощи Украины. – Харьков: «Орбита», 2001. – 1088 с. 

3.       Болотских А.С. Картопель. Харьков: Фолио, 2002. — 254 с.

4.       Габович   Р.Д..   Припутана   Л.С.   Гигиенические   основы   охраны продуктов питания от вредных химических веществ. — К.: Здоров»я, 1987. – 394с.

5.     Огляд ринку: Неврожай «консерваторам» не зашкодить. // Галицькі контракти, 2002, №33. 

6.     Современная энцеклопедия. Сад и огород/ Насекайло О.Л. – Мн.: Современный литератор, 2000. — 816 с.

7.     Теплов В.И. Комерческое товароведение: Учебник. – М.: Дашков и К, 2000. – 620 с.

8.   Шевченко В.В. Товароведение и экспертиза потребительских товаров: Учебник. – М.: ИНФРА-М, 2001. – 544 с.

9.   Шепелев А.Ф. Товароведение и экспертиза зерномучных и плодоовощных товаров. Уч.пос.для вузов. – Ростов н/Д: «Феникс», 2002 – 224 с.

10.Энгетлер П. Рыночная экономика для начинающих бизнесменов. -К.: МП «Вик». 1992. – 214с.

11.Юдонов А.О. Конкуренция: теория и практика. — М.: «Акалис , 1996. – 314с.


Додатки

Додаток А

Бульби і коренева система картоплі

 

 


Додаток Б

 

Хвороби картоплі

Рак картоплі: 1 — поражені рослини; 2 — зимуючі цисти в тканинах рослин

Фітофтора, картоплі: 1 – пошкоджене листя, 2 – пошкоджений плід в розрізі, 3- пошкоджений плід

Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.