Зміст
Вступ 2
Розділ 1. Характеристика складського і тарного господарства в закладі барного господарства 4
Розділ 2. Аналіз організації зберігання товарів та забезпечення ними виробництва у досліджуваному закладі барного господарства 14
Розділ 3. Проект удосконалення організації зберігання товарів, їх передачі на виробництво в досліджуваному закладі барного господарства 25
Список використаної літератури 42
Додатки 45
Вступ
Барне господарство являє собою галузь народного господарства, основу якої складають підприємства, що характеризуються єдністю формою організації виробництва й обслуговування споживачів і розрізняються по типах, спеціалізації.
Розвиток барного господарства:
— дає істотну економію суспільної праці внаслідок більш раціонального використання техніки, сировини, матеріалів;
— надає робітникам та службовцям протягом робочого дня гарячу їжу, що підвищує їхню працездатність, зберігає здоров»я;
— дає можливість організації збалансованого раціонального харчування в дитячих і навчальних закладах.
Основною задачею кожного підприємства є підвищення якості виробленої продукції і наданих послуг. Успішна діяльність підприємства повинна забезпечуватися виробництвом продукції і послуг, що:
— відповідають чітко визначеним потребам;
— задовольняють вимогам споживача;
— відповідають застосовуваним стандартам і технічним умовам;
— відповідають чинному законодавству й іншим вимогам суспільства;
— пропонуються споживачу за конкурентноздатними цінами;
— обумовлюють одержання прибутку.
Для досягнення поставлених цілей підприємство повинне організовувати свою діяльність так, щоб тримати під контролем усі технічні, адміністративні і людські фактори, що впливають на якість продукції і її безпека.
Ситуація, коли пропозиції перевищують попит, вимагає маркетингового підходу до організації роботи. Послуги харчування й обслуговування повинні бути конкурентноздатними. Основні критерії конкурентноздатності — безпека, якість, асортимент, ціна, сервісні послуги. Потрібні маркетингові дослідження якості послуг. Об»єкт дослідження — споживачі, їхнє відношення до послуг, вимоги до якості й асортименту продукції і послуг. Результати дослідження можуть бути покладені в основу політики підприємства в області якості; для цього не обійтися без створення системи якості. Саме тому тема курсової роботи “Організація зберігання товарів та забезпечення ними виробництва є досить актуальною.
Метою даної курсової роботи є проведення аналізу стану зберігання товарів та забезпечення ними виробництва в закладі барного господарства в сучасних економічних умовах в Україні.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
— розглянути характеристику складського і тарного господарства в закладі барного госпо¬дарства,
— провести аналіз організації зберігання товарів та забезпечення ними виробництва у досліджуваному закладі ресторацію господарства,
— запропонувати проект удосконалення організації збері¬гання товарів, їх передачі на виробництво в досліджуваному закладі барного господарства,
— узагальнити результати роботи.
Предметом дослідження є результати діяльності базового підприємства.
Об’єктом дослідження є підприємство ТОВ “Темп” кафе-бар “Золоті ворота”, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Золотоворітська, 8.
Розділ 1. Характеристика складського і тарного господарства в закладі барного госпо¬дарства
ТОВ “Темп” кафе-бар “Золоті ворота” підприємство громадського харчування, що займається реалізацією продукції харчування як власного виробництва, так і покупних товарів. ТОВ “Темп” кафе-бар “Золоті ворота” працює з 12.00 до 24.00 щоденно. Кафе розраховано на 60 посадочних місць. Підприємство надає послуги населенню з організації проведення банкетів.
В штаті підприємства нараховується 14 працівників: директор, бухгалтер, касир, два бармени, три повари, три офіціанти, комірник, вантажник, адміністратор.
Підприємство було створене в січні 1996 року і за цей довгий (як за мірками нашої країни) проміжок часу вже має сформовану мережу покупців і певний імідж.
Процес управління кафе “Золоті ворота” являє собою сукупність взаємозалежних заходів і дій, спрямованих на забезпечення оптимального співвідношення робочої сили, матеріальних і фінансових ресурсів.
Ритмічне виробництво продукції і високий рівень обслуговування в кафе залежать не тільки від технічного стану його виробничих приміщень і технологічного устаткування залів, але і від ділових якостей керівників.
…
Дуже важливо домогтися безшумної роботи вентиляційної системи. Пуск у роботу вентиляційних установок повинний бути таким, щоб їх міг уключити чи виключити адміністратор. Крім механічної вентиляції залу використовують природну вентиляцію через відкриті вікна, кватирки, фрамуги, двері і т.д.
Розділ 2. Аналіз організації зберігання товарів та забезпечення ними виробництва у досліджуваному закладі барного господарства
Для забезпечення безперебійної роботи виробництв реалізації продукції в достатньому асортименті з урахуванням попиту споживачів необхідні товарні запаси.
Товарні запаси повинні бути мінімальними, але достатніми для ритмічної роботи підприємства. Для підприємств суспільного харчування рекомендуються наступні норми товарних запасів при нормальних умовах збереження:
нешвидкопсувні продукти (борошно, цукор, крупа) — 8—10 днів;
швидкопсувні продукти (м»ясо, риба, птиця і ін.) — 2—5 днів;
запаси хліба, молока не повинні перевищувати одноденну реалізацію.
…
Також для збільшення товарообороту, необхідно здійснити розширення асортименту продукції.
Одним з напрямків підвищення доходу від реалізації може бути пошук нової ринкової ніші. Для «проштовхування» нового виду продукції на ринок та підвищення реалізації продукції підприємству можна також запропонувати проведення рекламної компанії.
Висновки і пропозиції
У ТОВ “Темп” кафе-бар “Золоті ворота” складське приміщення поділено на три частини:
морозильна камера для зберігання морожених продуктів,
загальна охолоджувана камера, для короткочасного збереження м»ясних, рибних напівфабрикатів, кисломолочної продукції, гастрономічних продуктів і ін.;
неохолоджувана камера для нешвидкопсувних продуктів.
Діяльність підприємства громадського харчування кафе-бар “Золоті ворота” складається з трьох взаємозалежних процесів:
заготівлі сировини (формування сировинної бази) для виробництва готової продукції;
виробництва готової продукції;
реалізації готової продукції споживачам.
Для забезпечення безперебійної роботи виробництв реалізації продукції в достатньому асортименті з урахуванням попиту споживачів необхідні товарні запаси.
Товарні запаси повинні бути мінімальними, але достатніми для ритмічної роботи підприємства. Для підприємств суспільного харчування рекомендуються наступні норми товарних запасів при нормальних умовах збереження:
нешвидкопсувні продукти (борошно, цукор, крупа) — 8—10 днів;
швидкопсувні продукти (м»ясо, риба, птиця і ін.) — 2—5 днів;
запаси хліба, молока не повинні перевищувати одноденну реалізацію.
Наднормативні запаси збільшують утрати при збереженні, сповільнюють оборотність товарів, ускладнюють облік, захаращують складські приміщення, при цьому погіршуються умови збереження.
Складське приміщення кафе-бару “Золоті ворота” служить для приймання продуктів, що надходять від постачальників, сировини і напівфабрикатів, їхнього короткострокового збереження і відпуску.
Склад обробляє, щонайменше, три види матеріальних потоків: вхідний, вихідний і внутрішній.
Наявність вхідного потоку означає необхідність розвантаження транспорту, перевірки кількості і якості прибулого вантажу. Вихідний потік обумовлює необхідність відпуску на виробництво, внутрішній — необхідність переміщення вантажу усередині складу.
Тара, що надійшла з товаром, приймається з відповідними нормативними документами й умовами договору постачання матеріально-відповідальними обличчями так само, як і товар. Приймання по кількості включає перевірку фактичної наявності тари і зіставлення його з даними супровідних документів. При прийманні тари необхідно звернути увагу на наявність сертифіката, а також правильність тарного маркірування, відповідність її вимогам стандартів.
При прийманні тари по якості перевіряють її цілісність, зовнішній вигляд, звертають увагу на дефекти: наявність ушкоджень, забруднень і т.д. Виявляють, наскільки якість тари, що надійшла, відповідає вимогам гостів, технічних умов і даним супровідних документів.
Для вдосконалення організації збереження товарів в кафе-бар “Золоті ворота” внутрішнє планування складу повинне відповідати наступним вимогам:
забезпечувати застосування найбільш раціональних способів розміщення й укладання товарів;
виключати негативний вплив одних товарів на інші при збереженні;
не допускати зустрічних, перехресних рухів товарів;
забезпечувати можливість застосування засобів механізації, сучасної технології.
Для забезпечення чіткої роботи складів до складських приміщень кафе-бар “Золоті ворота” пред»являються визначені об»ємно-планувальні і санітарно-гігієнічні вимоги.
Об»ємно-планувальні вимоги:
складська площа повинна бути компактна, для кожного товару виділена ділянка;
устаткування повинне бути раціонально розміщено, причому передбачається необхідна площа для проїздів і проходів;
висота складських приміщень, розташованих у підвальних поверхах, повинна бути не менш 2,5 м; охолоджуваних камер — не менш 2,4 м;
під»їзд транспорту і розвантаження продуктів повинне здійснюватися з боку господарського двору;
для приймання вантажів передбачаються розвантажувальні площадки, платформи для розвантаження декількох машин відразу;
для спуска товарів у підвальні приміщення обладнають спеціальні люки з дверима;
охолоджувані камери повинні розміщатися одним блоком із загальним тамбуром.
В кафе-бар “Золоті ворота” в 2005 році за рахунок впровадження ефективних технологій товароруху зменшаться витрати на навантажувально-розвантажувальні роботи та механізми та витрати на транспортування, що в свою чергу призведе до зменшення загальних витрат на приймання та зберігання товарів.
Необхідність контролю ресурсів (сировини, енергії, знарядь праці, інформації, персоналу) на вході системи зумовлюється тим, що їхня якість значною мірою визначає конкурентоспроможність готового продукту праці. Використання у виробничому процесі бодай частини ресурсів незадовільної якості може призвести до непродуктивних витрат доброякісних ресурсів. Саме вхідний кон¬троль ресурсів має запобігти непродуктивним витратам. Об»єкта¬ми контролю на вході системи чи її (його) окремих виробничих блоків (цехів, дільниць) мають бути:
1) якість основ¬них і допоміжних матеріалів, напівфабрикатів;
2) справність устатку¬вання, пристроїв, за допомогою котрих виготовляється продукція та визначається рівень її якості;
3) технічна документація, за якою здійснюється технологічний процес;
4) відповідність рівня квалі¬фікації персоналу вимогам, що забезпечують якісне виконання певної роботи.
Якість продукції визначальною мірою формується протягом власне виробничого процесу. Це спричиняє необхідність ретель¬ного контролювання перебігу технології її виготовлення. Об»єкта¬ми контролю тут стає ретельне дотримування виробничо-трудової дисципліни, технологічних режимів обробки виробів. Контрольні операції здійснюються не тільки стосовно якості, а й стосовно кількості, оскільки порушення технологічної, виробни¬чої і трудової дисципліни може призвести до псування сировини, матеріалів і навіть готових виробів, а відставан¬ня в кількості виготовленої продукції — до невиконання виробни¬чої програми підприємства.
Контроль на виході виробничої системи має запобігати потраплянню бракованої продукції спо¬живачеві або передачі її на наступні технологічні фази (стадії) з усіма негативними наслідками цього. Такий контроль уможливлює також постійне інформування керівництва про рівень виконання ви¬робничих завдань та досягнуті економічні результати виробництва.
Список використаної літератури
1. Аванесов Ю. А., Васькин Е. В., Клочко А. Н. Основы коммерции: Учебник. — М.: ТОО «Люкс-Арт», 1999. – 328 c.
2. Бандурка О.М., Коробов М.Я., Орлов П.І., Петрова К.Я. Фінансова діяльність підприємства: Підручник. — К.: Либідь, 1998. — 312 с.
3. Баскин Л.И., Яковлев О.Т. Резервы ускорения оборота запасов. – М.:Инфра-М, 1999. – 55 с.
4. Бирман Л. Экономика фирмы. Учебное пособие. М.:М/н ун-т бизн. и управл., 2001-104с.
5. Бланк И. А. Торговый менеджмент. – К.: Украинско-Финский ин¬ститут менеджмента и бизнеса, 1997.– 408 с.
6. Богущева В. И. Бары и бары. Искусство обслуживания. Серия «Учебники и учебные пособия». Ростов-на-Дону: «Феникс», 1999 — 352 с.
7. Болт Гордон Дж. Практическое руководство по управлению сбытом. – М.: Экономика, 1999. – 271 с.
8. Валевич Р.П. Экономика торгового предприятия. – Мн..: Вышэйшая школа, 1996. – 348 с.
9. Ващекин Н. П. О системе маркетинговой информации // Марке¬тинг, 1999. № 1. С. 27-34.
10. Волков О. Экономика предприятия. Курс лекций. М: Инфра-М,2001-280с.
11. Ворст Й., Ревентлоу П. Экономика фирмы. — М.: Высш.шк.,2001-272с.
12. Глазунов В.Н. Анализ финансового состояния предприятий // Финансы.- 1999. -№2.
13. Голубков Е.П. Маркетингові дослідження. Теорія і методологія. К.: АСК, 2000. — 221 с.
14. Гребнев А.И. Экономика торгового предприятия. – М.: Экономика. 1997. – 314с.
15. Жиделева В. Экономика предприятия. Учебное пособие. М.: Инфра-М, 2000-133с.
16. Зайцев Н. Экономика промышленного предприятия. М.: инфра-М, 2000-358с.
17. Захарченко М. Н. Обслуживание на предприятиях общественного питания. Учебник. 1986. – С. 155-158.
18. Исследование рынка потребительских товаров: Практический мар¬кетинг. Вып. 5. — М.: НПО «Реклама, информация, маркетинг», 2000. – 348с.
19. Ізмайлова К.В. Фінансовий аналіз: Навч. носіб.- К.: МАУП, 2001. С 40-42.
20. Карпов В. Н. Управление маркетингом // Маркетинг. 1999. № 2. С. 29-42.
21. Кейлер В. Экономика предприятия. Курс лекций. М.:Инфра-М, 2000-132с.
22. Коммерчески-посредническая деятельность на товарном рын¬ке. — Екатеринбург: РИФ «Солярис», 1999. – 294с.
23. Котлер Ф. Основы маркетинга: Пер. с англ. -М. : Прогресс, 2000 — 736 с.
24. Лахтіонова Л. А. Фінансовий аналіз суб’єктів господарювання: Монографія. – К.: КНЕУ, 2001.- 387 с.
25. Мазаракі А.А., Лігоненко Л.О., Ушакова Н.М. Економіка торговельного підприємства. – К.: Хрещатик, 1999. – 800 с.
26. Методичні вказівки до виконання курсових робіт з курсу “Організація виробництва і обслуговування на підприємствах громадського харчування”.
27. Николаева Т. И. Адаптация торговли к условиям рынка. — Екате¬ринбург: УГЭУ, 1999. – 264с.
28. Никуленкова Т.Т., Маргелов В.Н. «Проектирование предприятий общественного питания»: М. «Экономика» 1987.
29. Организация производства и обслуживания в общественном питании: Учебник для студентов вузов . М.И. Беляев, И. Г. Бережной, Г.А. Петров и др. – М.: Экономика, 1986.
30. Осипова Л.В., Синяева И.М. Основы коммерческой деятельнос¬ти. Практикум: Учеб. пособие для вузов. — М.: Банки и биржи, ЮНИТИ, 1999. – 218с.
31. Панкратов Ф. Г., Серегина Т. К. Коммерческая деятельность: Учеб¬ник. — М.: Информ. центр «Маркетинг», 2001. – 348с.
32. Пискунова Н. И. Исследование рынка: Учеб. пособие. — М.: МГУ, 1997. – 382с.
33. Половцева Ф.П. Коммерческая деятельность: Учебник. – М.: ИНФРА-М, 2000. – 248с.
34. Пособие для работников общественного питания/Пер, с нем. — М.: Экономика, 1981.
35. Примак Т. Економіка підприємств. Навч.пос. К.:3нання,2001- 178с.
36. Пятницкая Н.А. Организация общественного питания в гостиничном комплексе. Учебник. С. 169-174.
37. Радченко Л. А. Организация производства на предприятиях питания. – Ростов н/Д: «Феникс», 2001. – 352 с.
38. Савицкая Г.П. Анализ хозяйственной деятельности предприятия. – Мн.: ООО «Новое знание», 2001. – 668 с.
39. Станкевич Г. П. , Донцова К. Г. Справочник молодого официанта. М.: Высшая школа. 1989 г. – 328 с.
40. Торговое дело: экономика, маркетинг, организация: Учебник / Под общ. ред. проф. Л. А. Брагина и проф. Т. П. Данько. — М.: ИНФРА-М, 2002. – 560 с.
41. Усов В.В. Организация обслуживания в барах. Учебник. М.: Высшая школа. 1990 г. – С.153-154.
42. Фасоляк Н.Д. Управление производственными запасами. – М.; Экономика, 1998. – 271 с.
Додатки
Додаток А
ДОГОВІР ПОСТАВКИ №44-00
м. Сквира «26» січня 2003 р.
Постачальник: відкрите акціонерне товариство “Сквирський сирзавод” в особі директора Кучміна В.М., який діє на підставі довіреності та Статуту названого товариства, з одного боку, та Покупець: ТОВ “Темп” кафе-бар “Золоті ворота” в особі директора Чернівецького Валерія Андрійовича, який діє на підставі Статуту, з іншого боку, які іменуються надалі Сторонами, уклали цей Договір про таке:
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Постачальник зобов»язується передавати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов»язується приймати цей Товар та своєчасно здійснювати його оплату на умовах цього Договору.
1.2. Предметом поставки — Товаром — за цим Договором є такі компоненти:
— сир твердий Львівський, Сквирський, Єнакіївський.
2. АСОРТИМЕНТ, КІЛЬКІСТЬ ТА ЯКІСТЬ ТОВАРУ
2.1. Асортимент Товару, який постачається за цим Договором, передбачений в специфікації, яка додається до Договору і є невід»ємною його частиною (додаток 1).
2.2. У випадку необхідності зміни асортименту Товару, що постачається, Покупець зобов»язується подати Постачальнику свої пропозиції, у разі погодження яких Сторони підписують доповнення до специфікації.
2.3. Одиниця виміру кількості Товару — кг.
2.3.1.Товар поставляється партіями, розмір яких визначається згідно з заявками Покупця.
2.3.2.Заявки подаються Покупцем у письмовій формі і повинні містити такі дані: найменування компонентів Товару згідно зі специфікацією та кількість Товару кожного найменування.
2.4. Якість Товару повинна відповідати сертифікату якості виробника.
2.4.1. Підтвердженням якості Товару з боку Постачальника є сертифікат походження Товару, довідка Державної карантинної служби, копія дозволу МОЗ України.
2.4.2. Гарантійний строк придатності Товару зазначається товаровиробником на упаковці.
2.4.3. Товар повинен бути запакований таким чином, щоб виключалась можливість його пошкодження при вантаженні та транспортуванні.
3. УМОВИ ПОСТАВКИ ТА ПРИЙМАННЯ-ЗДАВАННЯ ТОВАРУ
3.1. Базисними умовами поставки Товару є EXW «Франко-Завод».
3.2. Відпуск партії Товару здійснюється в строки, зазначені Покупцем в заявці, яка подається Постачальнику не пізніше ніж за три банківських дні до заявленої дати відпуску Товару.
3.3. Постачальник зобов»язаний забезпечити своєчасний відпуск партії Товару в рамках цього Договору відповідно до заяви Покупця.
3.4. Приймання-здавання Товару здійснюється в місці поставки, передбаченому в п.3.1 цього Договору, за умови присутності уповноважених представників обох Сторін.
3.5. Приймання Товару за кількістю та якістю здійснюється Сторонами в порядку, що визначається чинним законодавством.
3.6. Передача Товару супроводжується передачею таких документів:
— видаткового ордера (накладної);
— сертифіката якості виробника.
3.7. Датою поставки вважається дата оформлення видаткового ордера (накладної) на передачу товару Покупцю.
4. ЦІНА ТОВАРУ ТА СУМА ДОГОВОРУ
4.1. Ціна Товару кожного найменування зазначається в специфікації, яка додається до Договору (ціни зазначені з урахуванням ПДВ).
4.2. Ціна товару включає вартість упаковки.
4.3. Сума Договору становить дев’ятсот шістдесят вісім гривень 00 коп., у тому числі ПДВ в розмірі сто дев’яносто три гривні 60 коп.
5. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
5.1. Розрахунки за цим Договором здійснюються у формі подальшої оплати шляхом перерахування грошових сум на рахунок Постачальника.
5.2. Оплата за партію отриманого Товару, здійснюється Покупцем протягом трьох банківських днів з дня отримання Товару.
6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
6.1. У разі затримки відпуску або відпуску не в повному обсязі партії Товару, заявленої Покупцем, Постачальник сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми невідпущеного Товару за кожний день прострочення.
6.2. У разі порушення строків оплати Товару, передбачених в п.5.2 цього Договору, Покупець сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від несвоєчасно сплаченої суми за кожний день прострочення.
6.3. За порушення умов цього Договору винна Сторона відшкодовує завдані збитки, у тому числі неотриманий прибуток, в порядку, передбаченому чинним законодавством.
6.4. За односторонню необгрунтовану відмову від виконання своїх зобов»язань протягом дії цього Договору винна Сторона сплачує штраф у розмірі тисяча гривень.
7. РОЗВ»ЯЗАННЯ СПОРІВ
7.1. Усі спори між Сторонами, з яких не було досягнуто згоди, розв»язуються відповідно до законодавства України в арбітражному суді.
7.2. За погодженням Сторін спір може бути розглянуто третейським судом, порядок формування якого визначається додатковою угодою Сторін.
8. ЗМІНИ УМОВ ЦЬОГО ДОГОВОРУ
8.1. Умови цього Договору можуть бути змінені за взаємною згодою Сторін з обов»язковим складанням додаткового письмового документа.
8.2. Жодна із Сторін не має права передавати свої права та обов»язки за цим Договором третій Стороні без письмової згоди другої Сторони.
9. УМОВИ УЗГОДЖЕННЯ ЗВ»ЯЗКУ МІЖ СТОРОНАМИ
9.1. Повноважними представниками Сторін за цим Договором є:
Постачальник: Кучмін Висиль Миколайович, тел.: (268) 5-15-69.
Покупець: Чернівецький Валерій Андрійович, тел.: (044) 490-62-70.
10. ІНШІ УМОВИ
10.1. Цей Договір складено у двох оригінальних примірниках, по одному для кожної із Сторін.
10.2. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються чинним цивільним законодавством України.
10.3. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу.
10.4. Сторони зобов»язуються негайно письмово повідомляти одна одну у разі зміни відомостей, вказаних в п.11 цього Договору.
11. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ, БАНКІВСЬКІ ТА ВІДВАНТАЖУВАЛЬНІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН
Постачальник Покупець
м. Сквира, вул. К.Лібнехта , 162 м. Київ, пр. Золотоворітська, 8
Код ЄДРПОУ 36487261 Код ЄДРПОУ 36279012
Банківські реквізити: Банківські реквізити:
АППБ «Аваль» Старокиївська філія
м. Біла Церква Банку «Форум» м. Києва
р/р №260002053 р/р №27090200599121
МФО 321121 МФО 322482
Код 00445943 Код 24075500
Додаток 1
СПЕЦИФІКАЦІЯ ДО ДОГОВОРУ ПОСТАВКИ
№44-00 ВІД 26.01.2003 Р.
№ з/п Найменування Од. вимір. Кількість Ціна, грн Сума, грн
1 Сир Львівський Кг. 40 12,50 500,00
2 Сир Сквирський Кг. 20 11,8 236,00
3 Сир Єнакіївський Кг. 20 11,6 232,00
ВСЬОГО: 968,00
У тому числі ПДВ 20% 193,60
Директор ВАТ «Сквирський сирзавод» (підпис) Кучмін В.М.
Директор ТОВ “Темп” кафе-бар “Золоті ворота” (підпис) Чернівецький В.А
________________________________________
Директор ВАТ «Сквирський сирзавод» (підпис) Кучмін В. М.
Директор ТОВ “Темп” кафе-бар “Золоті ворота” (підпис) Чернівецький В.А
ЗАЯВКА НА ОТРИМАННЯ ТОВАРУ
Відповідно до підпункту 2.3.1 Договору поставки від 26.01.2003 р. №44-00, повідомляємо перелік товарів, які ми хотіли б отримати 31.01.2003 року.
№ з/п Найменування Од. вимір. Кількість
1 Сир Львівський Кг. 40
2 Сир Сквирський Кг. 20
3 Сир Єнакіївський Кг. 20
27.01.2003 року
Директор ТОВ “Темп” кафе-бар “Золоті ворота” (підпис) Чернівецький В.А
Із заявкою ознайомився 27.01.2003 р.
Директор ВАТ «Сквирський сирзавод» (підпис) Кучмін В. М.
Додаток Б
Додаток В
Додаток Г
Додаток Д
Додаток Е
План разміщення торгових приміщень
Вестибюль Гардероб Кухня Мийна
Туалет
Аванзал Бар
Естрада
Торговий зал
Роздавальна Сервізна
Додаток Ж
Компоновка торговельного залу з устаткуванням та меблями
Торговий зал
2 2
Стіл банкетний
Вхід
офіціантів
3
3
Вихід
офіціантів
2 2
2 — підсобні столи для офіціантів; 3 – серванти.
Додаток З
Схема сервіровки столів
Сервіровка банкетна:
1 — столова тарілка; 2 — закусочна тарілка; 3 — пиріжкова тарілка;
4 — закусочні прилади (ніж, вилка); 5 — рибні прилади (ніж, вилка);
6 — столові прилади (ніж, вилка); 7 — десертні прилади (ніж, вилка);
8 — серветка, 9 – сіль, 10 – перець.