Пошук інформації в бібліотеці

Незважаючи на всі переваги всесвітньої мережі, ніхто не відміняв старі добрі бібліотеки. Книги і журнали (особливо свіжі) все ще залишаються важливим джерелом інформації.
Виділіть день і обов’язково скористайтеся послугами Вузівської бібліотеки. Добре якщо там є електронний каталог документів. Для початку шукайте все, що хоча б побічно стосується Вашої тематики. Виписуйте кожен журнал або книгу на окремий листок або зошит. Кожен такий запис повинний містити всі необхідні атрибути для формування списку літератури. Особливу увагу приділите книгам авторитетних авторів (ім’я яких Ви вже чули), і статтям з журналів. Викладачам дуже подобається наявність у списку літератури монографій, тому виписуйте їх, навіть якщо тема не зовсім підходяща. Після того як випишете все, що тільки можна було приступайте до перегляду літератури. Виділяйте ті книги або журнали, які можна використовувати при написанні диплома. Якщо є така можливість, візьміть  книги і журнали додому. Якщо брати із собою не дозволяють, рекомендую зробити їхню якісну копію. Надалі Ви будете сканувати деякі з них. Не бійтеся витратитися на копіювання, у результаті тільки виграєте. У спокійній домашній обстановці, почитайте відібрані статті. Це важливо! Ви повинні якнайкраще розбиратися в досліджуваній проблемі!

Назад до теми.

 

 

Запись опубликована в рубрике Матеріали для самостіного написання диплому, Організаційні моменти, Теоретична частина диплому с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.