Дипломна робота Організація та методика обліку, аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів

Зміст

 

Вступ. 3

 

Розділ 1. Теоретичні положення та економічна сутність розрахунків з бюджетом і позабюджетних платежів. 5

1.1. Поняття та сутність податкової системи України. 5

1.2. Техніко-економічна характеристика підприємства. 17

1.3. Значення обліку розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів на ТОВ “Новинка”. 24

 

Розділ 2. Методика і організація обліку розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів. 32

2.1. Аналіз літературних джерел з обліку. 32

2.2. Сучасний стан функціонування бухгалтерського обліку даних розрахунків на ТОВ “Новинка”. 39

2.3. Висновки і рекомендації вдосконалення організації бухгалтерського обліку розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів. 65

 

Розділ 3. Методика і організація аналізу та аудиту. 72

3.1. Дослідження і узагальнення літературних джерел з аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів. 72

3.2. Методика і організація, прийоми аналізу та аудиту об’єкта дослідження на ТОВ “Новинка”. 75

3.3. Висновки та рекомендації вдосконалення аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів на ТОВ “Новинка”. 84

 

Висновки. 88

 

Список використаних джерел. 91

 

Додатки. 95

 


Вступ

 

Підсумком господарської діяльності будь-якого підприємства є фінансовий результат – прибуток або збиток. Прибуток підприємства являє собою підсумок його господарської діяльності та є джерелом його життєдіяльності. Величина прибутку залежить від росту обсягу реалізації, від зниження собівартості та якості реалізованої продукції, товарів, робіт, послуг.

Оподаткування підприємств — невід»ємна складова податкової політики та системи бухгалтерського обліку будь-якої країни. В умовах ринкової економіки бюджетні надходження залежать від результатів діяльності суб»єктів господарювання.

Під час своєї діяльності підприємство проводить розрахунки з бюджетом та позабюджетними фондами. Розмір цих відрахувань залежить від результатів діяльності підприємства.

Бухгалтерський облік є функцією управління підприємства.

У бухгалтерському обліку одночасно поєднуються три види управлінських робіт, завдяки чому він виконує три самостійні функції: інформаційну, контрольну та аналітичну. Без даних бухгалтерського обліку неможливо дати об’єктивну оцінку стану і результатам господарської діяльності підприємства.

На бухгалтерський облік покладено завдання з поліпшення інформаційного забезпечення управління і контролю за збереженням власності та зміцненням фінансового стану підприємства, підвищенням ефективності діяльності та зменшенням ризику втрати коштів через непродумані дії.

Встановлення ринкових умов зумовлює потребу перегляду положень бухгалтерського обліку доходів, а також методики формування й обробки одержаної облікової інформації, виходячи з існуючого господарського механізму та наявної обчислювальної техніки.

Саме тому тема дипломної роботи “Організація та методика обліку, аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів” є досить актуальною.

Метою даної дипломної роботи є аналіз стану проведення обліку розрахунків з бюджетом та позабюджетними фондами підприємства в сучасних економічних умовах в Україні.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:

— розкрити теоретичні та методичні основи бухгалтерського та податкового обліку розрахунків з бюджетом та позабюджетними фондами;

— розглянути нормативну базу;

— вивчити методичні і теоретичні умови обліку;

— розглянути техніко-економічну характеристику виробничо-господарської діяльності підприємства;

  вивчити організацію бухгалтерського обліку на підприємстві;

— розглянути теоретичні основи аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом та позабюджетними фондами;

— за результатами проведеної роботи зробити висновки.

Предметом дослідження  є фінансові результати від господарської діяльності базового підприємства.

Об’єктом дослідження є ТОВ “Новинка”.

Теоретичну основу дослідження питання обліку, аналізу та аудиту склали закони України, Інструкції та Положення з бухгалтерського обліку, наукові праці зарубіжних та вітчизняних вчених, таких як:  Грабова Н.Н., Завгородній В. П., Добровський В. Н та інших.

 В роботі використані дані його бухгалтерської та податкової звітності за 2000-2002 рр.


Розділ 1. Теоретичні положення та економічна сутність розрахунків з бюджетом і позабюджетних платежів

 

1.1. Поняття та сутність податкової системи України

 

Система оподаткування — це нормативно визначенні платники податків, їхні обов»язки і права, об»єкти оподаткування, види податків, зборів і платежів, а також порядок їх стягнення.

Податки — це обов»язкові платежі юридичних і фізичних осіб, що стягуються до бюджету.[1]

Основними функціями  податків є фіскальна, регулююча і соціальна.

Фіскальна функція податків полягає у тому, що вони забезпечують фінансування державних витрат. Фіскальна функція є основною в характеристиці сутності податків і визначає їх суспільне призначення.

Суть регулюючої функції — у впливі податків на різні сторони діяльності їх платників.

Сутність соціальної функції — у підтримуванні соціальної рівноваги через зменшення розбіжностей реальних доходів окремих груп населення. Крім податків система оподаткування включає збори та інші обов»язкові платежі, а також внески до державних цільових фондів.

Справляння податків передбачає також наявність та взаємодію інших елементів системи оподаткування, а саме: платник податку, об»єкт оподаткування, ставка податку тощо.



[1] Закон України “Про систему оподаткування”, затверджений Постановою ВРУ №77 від 18.02.97 р. (із змінами №2740-ІІІ від 20.09.2001 р.).

Рахунок № 64 «Розрахунки за податками й платежами має субрахунки за видами платежів до бюджету.

На підприємствах застосовують такі субрахунки:

№ 641 «Розрахунки за податками»

№ 642 «Розрахунки за обов»язковими платежами»

№ 643 «Податкові зобов»язання»

№ 644 «Податковий кредит».

Аналітичний облік на рахунку № 64 здійснюють за видами платежів до бюджету. Це має можливість перевірити правильність розрахунків за кожним видом платежу.

Розглянуті в даній роботі інформаційні системи досить економічно ефективні. Вони дають змогу прискорити час розрахунків та використовувати на цих операціях по одному спеціалісту, де раніше було багато працівників, що проводили розрахунки.

Вихідними даними цих систем є бази даних, що можуть використовуватися  іншими інформаційними системами бухгалтерського обліку.

 В подальшому в бухгалтерській діяльності необхідно впроваджувати інформаційні технології на базі інформаційних систем, щоб повністю автоматизувати всі бухгалтерські процеси і об’єднати  їх в єдину бухгалтерську інформаційну систему, що повинна забезпечувати виконання всіх функцій та вимог бухгалтерського обліку.

Розділ 3. Методика і організація аналізу та аудиту

 

3.1. Дослідження і узагальнення літературних джерел з аналізу та аудиту розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів

 

Питання аналізу розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів в сучасній літературі з аналізу діяльності підприємства висвітленні погано. Автором, що в своїй книзі майже зовсім не торкається проблеми аналізу розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів є  Лахтіонова Л.А. “Фінансовий аналіз суб’єктів господарювання”.

Савицька в своїй книзі “Анализ хозяйственной деятельности предприятия” розкриває проблему аналізу податків з прибутку.

Правові засади здійснення незалежної аудиторської діяльності в Україні базуються на Законі України “Про аудиторську діяльність”. Основне завдання цього закону – створення системи незалежного фінансового контролю з метою захисту інтересів власника.

На завершення аудитор перевіряє правильність відображення в обліку нарахування та перерахування до бюджету комунального податку. Звітність (звіт про обчислення суми комунального подат­ку) складається підприємствами наростаючим підсумком з початку року.


Висновки

 

Раціональна система оподаткування повинна стимулювати господарську і підприємницьку ініціативу, створювати відносно рівні умови для всіх суб»єктів господарювання. Система оподаткування має бути повністю адаптована до чинних у державі системи управління і методів державного регулювання розвитку економіки. Вона повинна врахо­вувати аналіз інтересів виробника і споживача, держави і суспільства. Навіть незначні невідповідності між оподаткуванням і економічною моделлю держави можуть спричинити значні негативні наслідки, що виявляються як в обмеженні фінансових можливостей суб»єктів господарювання, так і в скороченні доходів держави.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Новинка” створено з метою надання послуг, робіт, задоволення громадських потреб у його продукції, здійснення виробничої, комерційної, посередницької діяльностей та їх реалізації.

До розрахунків з бюджетом на ТОВ «Новинка» відносяться: розрахунки з податку на прибуток, розрахунки з податку на додану вартість, податок на землю, податок на транспорт, прибутковий податок з громадян, комунальний податок тощо. Розрахунки з позабюджетними фондами включають розрахунки за пенсійним забезпеченням, розрахунки за соціальним страхуванням, розрахунки за страхуванням на випадок безробіття.

У бухгалтерському обліку всі розрахунки з бюдже­том (за рахунок прибутку, по податках з робітників і службовців та інших платежах) відображають на рахунку № 64 «Розрахунки за податками й платежами». На кредиті цього рахунка нараховують суми платежів до бюджету (податкові зобов»язання), а на дебеті належні до відшкоду­вання бюджету податки, їх сплата, списання тощо. Кредитове сальдо показує заборгованість підприємства перед бюджетом, тобто суму, яку підприємство має перерахувати до бюджету. Дебетове сальдо за рахунком № 64 означає переплату бюджету (податковий кредит), тобто надлишково перерахова­ну суму до бюджету, яку необхідно зарахувати в рахунок чергових платежів або повернути підприємству.

Бухгалтерський облік розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів на ТОВ “Новинка” ведеться відповідно до чинного законодавства. З метою вдосконалення організації бухгалтерського обліку розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів потрібно використовувати обчислювальну техніку. Розв»язання задачі автоматизованим способом забезпечить мо­жливість оперативної обробки інформації для обліку, контролю, аналізу, аудиту та управління за відповідний проміжок часу, сприятиме підвищенню точності й достовірності облікових даних.

 В подальшому в бухгалтерській діяльності необхідно впроваджувати інформаційні технології на базі інформаційних систем, щоб повністю автоматизувати всі бухгалтерські процеси і об’єднати  їх в єдину бухгалтерську інформаційну систему, що повинна забезпечувати виконання всіх функцій та вимог бухгалтерського обліку.

Сума податку на додану вартість в 2002 році зросла порівняно з 2001 на 166,89 тис. грн. (34,53%), за рахунок збільшення виручки від реалізації продукції на ТОВ “Новинка”. Податок на прибуток також зріс на 127,6 тис. грн. (330,83%) за рахунок збільшення рівня фінансового результату до оподаткування.

Відрахування до Пенсійного фонду зросли в 2002 році на 7,2 тис. грн. (3,3%). Відрахування до фонду соціального страхування на випадок тимчасової непрацездатності зменшилися на 1,4 тис. грн. (7,73%) за рахунок зміни законодавства з сплати до фонду.

Відрахування до фонду зайнятості зросли на 2,5 тис. грн. (12,56%). В 2002 році на підприємстві зросла сплата до фонду страхування від нещасних випадків на 0,9 тис. грн.

Також в 2002 році на підприємстві сума комунального податку зросла на 0,3 тис. грн. (8,57%), сума податку на землю зросла на 0,3 тис. грн. (14,29%), сума податку на транспорт – 1,5 тис. грн. (34,88%).

  У відповідності Законом України “Про аудиторську діяльність” аудиторським підприємством “Аудит” на підставі Договору № 147 від 01.04.2003 була проведена аудиторська перевірка фінансово-господарської діяльності ТОВ “Новинка” за період з 01.04.2002 по 31.03.2003 р. За результатами перевірки було складено аудиторський висновок.

У процесі аналізу розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів ТОВ “Новинка” доцільно вдаватися до більшої, ніж у фінансовій звітності, деталізації елементів платежів до бюджету та позабюджетних. Для проведення більш повного та якісного аналізу платежів на ТОВ “Новинка” необхідно організувати роздільне проведення обліку платежів до бюджету та позабюджетних платежів.

Аудиторська перевірка розрахунків з бюджетом та позабюджетних платежів на ТОВ “Новинка” має проводитися за такою схемою і передбачає визначення:

1) платника зборів і ставок оподаткування;

2) об»єктів оподаткування (оборотів) і нарахування;

3) перерахування зборів (внесків) до фондів;

4) відображення в обліку операцій, пов»язаних з нарахуванням та перерахуванням зборів (внесків) до фондів та складання звітності.


Список використаних джерел

 

1.            Закон України “Про власність”, затверджений Постановою ВРУ №885-12 від 26.03.91 р. (із змінами №75/95-ВР від 28.02.95 р.) // ВВР. – 1995. — №13. – Ст. 85.

2.            Закон України “Про господарські товариства”, затверджений Постановою ВРУ №1577-12 від 19.09.91 р. (із змінами №2409-ІІІ від 17.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №31. – Ст. 146.

3.            Закон України “Про підприємства в Україні”, затверджений Постановою ВРУ №888-12 від 27.03.91 р. (із змінами №2470-ІІІ від 29.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №32. – Ст. 172.

4.            Закон України “Про внесення змін до Закону України ”Про оподаткування прибутку підприємств”, затверджений Постановою ВРУ №283/97 від 22.05.97 р. (із змінами).

5.            Закон України “Про податок на додану вартість”, затверджений Постановою ВРУ №168/97 від 03.04.97 р. (із змінами №2831-ІІІ від 29.11.2001 р.).

6.            Закон України “Про систему оподаткування”, затверджений Постановою ВРУ №77 від 18.02.97 р. (із змінами №2740-ІІІ від 20.09.2001 р.).

7.            Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Постанова ВРУ №996-XIV від 16.07.99 р.

8.            Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 “Баланс”, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99р. №87// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6.- С.17-20.

9.            Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 17 «Податок на прибуток», затверджений наказом Міністерства фінансів України №353 від 28.12.2000р.// Бухгалтерський облік і аудит — 2001. — №2. -С.7-12.

10.       Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 31.03.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6. — С.21-26.

11.       Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 15 «Дохід», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.30-35.

12.       Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.35-36.

13.       Про документальне забезпечення записів в бухгалтерському обліку: Положення, затверджене Наказом Міністерства фінансів України від 24.03.95р. №88// Галицькі контракти — 1996. — №19.-С.17-20.

14.       Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджене Наказом МФУ №291 від 30.11.99 р.

15.       Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджене Наказом МФУ №291 від 30.11.99 р.

16.   Про аудиторську діяльність: Закон України, прийнятий Верховною Радою України 22 квітня 1993р. №23//Відомості Верховної Ради України. – 1993, №23.-С.12-15.

17.   Баканов М.І. Аналіз господарської діяльності в торгівлі, —  Економіка, 1990р. — С.77-88.

18.   Балабанов І.П. Аналіз і планування фінансово-господарського суб»єкта. — Учб.посіб. — М.: Фін. і стат-ка, 1994. —  С.48-56.

19.   Барановська В.Г., Редько А.Ю. Проблеми формування інформаційної бази економічного аналізу господарської діяльності з використанням АРМ — бухгалтера. — К.: КДТЕУ, 1991. – 45 с.

20.       Берсуцкий Я. Г., Дугинская И. А., Дугинский Б. Л. Анализ хозяйственной деятельности предприятия: Учеб. пособ. — Донецк: ДИЭХП, 2000. — 180 с.

21.       Білик М. Д., Полятикіна Л. І. Основи аудиту. — Суми: Слобожанщина, 1999. — 295 с.

22.       Білуха М. Т. Аудит у бізнесі. (Посібник для бізнесменів). – Дніпропетровськ: Преском, 1994. – 394 с.

23.       Білуха М.Т. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – К., 2000. – 690 с.

24.   Бутинець Ф.Ф. Бухгалтерський фінансовий облік, — Житомир: ПП Рута, 2000.-С.365-376.

25.   Бутинець Ф.Ф. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – 2-ге вид., доп.  і перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2000. — 608 с.

26.   Бутинець Ф.Ф., Олійник О. В., Шигун М. М., Шулепова С.М. «Організація бухгалтерського обліку», — Житомир: ПП «Рута», 2001. – 428с.

27.       Бухгалтерський облік за національними стандартами. — Т.: Економічна думка, 2000. — 236 с.

28.   Бухгалтерський облік у громадському харчуванні. Навчальний посібник. Ф.Ф. Бутинець та інші.-Житомир: ПП “Рута”, 2002. – 440 с.

29.       Введення в проектний аналіз: Практикум / Чернівецький національний   ун-т ім. Юрія Федьковича / С. В. Ксьондз. — Чернівці: Рута, 2001. — 100 с.

30.   Величко О. Г., Голов С. Ф. Бухгалтерський облік і фінансова звітність в Україні. — Д.: ТОВ «Баланс-Клуб», 2000. — 768 с.

31.   Голов С., Пархоменко В. Новий План рахунків: побудова і застосування // Бухоблік і аудит. — №1. — 2000. – С. 21-22.

32.       Грабова Н. М. Теорія бухгалтерського обліку: 2001 : Навч. посіб. / М.В. Кужельний (ред.). — 6.вид. — К. : А.С.К., 2001. — 266 с.

33.   Грабова Н. М., Кривоносов Ю. Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках: Навч. посіб. — К. : А.С.К., 2001. — 416 с.

34.   Грабова Н.Н., Добровский В.Н. Бухгалтерский учет в производственных и торговых предприятиях, 2000.: Учеб. Пособие для студентов вузов / Под. ред. Н.В. Кужельного. – К.: А.С.К., 2000. – 624 с.

35.       Дерій В. А. Контроль і ревізія: Курс лекцій. — Бучач: МІФ, 2000. — 54 с.

36.       Дерій В. А., Кізима А. Я. Аудит: Курс лекцій / Тернопільська академія народного господарства. — Т.: ТАНГ, 2001. — 76 с.

37.       Дорош Н. І. Аудит: методологія і організація. — К.: Товариство «Знання» КОО, 2001. — 402 с.

38.   Житна І.П., Нескреба А.М. Економічний аналіз господарської діяльності підприємств. Навч. посіб. — К.: Вища школа, 1992.- С.15-23.

39.   Завгородній В.П. Бухгалтерський облік, контроль і аудит в системі управління підприємством,- К.: Ваклер, 1997р.- С.300-367.

40.   Іващенко В. І. Економічний аналіз господарської діяльності: Навч. посіб.— К.: ЗАТ «Нічлава», 1999. — 204 с.

41.       Кармайкл Д., Бенис М. Стандарты и нормы аудита. — М. Аудит; ЮНИТИ, 1995. –  421 с.

42.   Коробов М. Я. Фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств: Навч. посіб. — К.: Товариство «Знання» КОО, 2001. — 378 с.

43.       Кравченко Л. И. Анализ хозяйственной деятельности в торговле: Учебник. — Минск: Вышэйшая шк., 1995. — 415 с.

44.   Кузьмінський А.М. та ін. Організація бухгалтерського обліку, контролю і аналізу. — К.: Вища школа, 1993. — 126 с.

45.       Куліш С. А., Коростишев О. В. Теорія аналізу господарської діяльності: Навч. Посібник / Харківський держ. економічний  ун-т. — Х., 1995. — 62с.

46.   Лахтіонова Л. А. Фінансовий аналіз суб’єктів господарювання: Монографія. – К.: КНЕУ, 2001.- 387 с.

47.   Любушин Н. П., Лещева В. Б. Анализ финансово-экономической деятельности предприятия: Учеб. пособие. — М.: ЮНИТИ-ДАНА, 1999. — 471 с.

48.   Малькова Т.Н. Теория и практика международного бухгалтерского учета: Учеб. пособие. – СПб.: “Бизнес-пресса”, 2001. – 336 с.

49.   Нідлз Б., Андерсон Х. Принципи бухгалтерського обліку: Пер. з англ./ Під редакцією Я.В.Соколова, — М.: Фін. і стат-ка, 1994.-658 с.

50.   Панасюк В.М. Податковий облік: Навчальний посібник. – Тернопіль: Карт-бланш, 2002. – 260 с. 

51.   Пархоменко В. М. Бухгалтерський облік в Україні: Нормативи. Коментарі. — Луганськ: «Футура» ДСД «Лугань», 2001. — 368 с.

52.       Руденко Л. В., Подольська В. О. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства: Навч. Посіб. / Укоопспілка; Навчально- методичний центр «Укоопосвіта». — К., 2000. — 422 с.

53.   Русак Н.А. Основи фінансового аналізу, — Мн: ООО ”Меркаванне”, 1995. — С.17-25.

54.   Савицкая Г. В. Анализ хозяйственной деятельности предприятия: Учеб. пособие. — Минск: ООО «Новое знание», 2001. — 688 с.

55.       Сівак О., Осейко Н. Бухгалтерський облік за допомогою персонального комп’ютера — К.: РВО “Поліграфкнига”, 1993. – 320 с.

56.   Сопко В. В. Бухгалтерський облік: Навч. посібник / Київський національний економічний ун-т.— К.: КНЕУ, 2000. — 578с.

57.   Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України: Підручник. — К.: А.С.К., 2000. — 784 с.

58.       Ткаченко Н. Облік виробничої собівартості та рентабельності виробництва продукції. Визначення ціни продажу / / Все про бухгалтерський облік. – 2000. № 70. – С.4

59.   Ткаченко Н.М. Теоретико-методологічні  проблеми формування бухгалтерського  фінансового обліку. – К.:, А.С.К., 2001. – 348 с.

60.       Хом»як Р. Л. Національні стандарти бухгалтерського обліку в Україні: Навчальний посібник. — Л.: Інтелект-Захід, 2000. — 442 с.


Додатки

Додаток А

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 2

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство  ТОВ “Новинка”

за

ЄДРПОУ

32047170

 

Територія Україна

за

КОАТТУ

800000385

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

07774

 

Галузь   торгівля

за

ЗКГНГ

51.64.1

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

36521

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

Баланс

 

 

 

 

                                        на 1  січня            2002 року

 

 

 

 

Форма № 1

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801001

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Актив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

періоду

періоду

 

1

2

3

4

 

1. Необоротні активи

 

 

 

 

Нематеріальні активи:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 10

120

132

 

первісна вартість

0 11

120

162

 

Знос

0 12

 

30

 

Незавершене будівництво

0 20

1200

1200

 

Основні засоби:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 30

11302,7

9744,8

 

первісна вартість

0 31

565,1

589,0

 

Знос

0 32

11867,8

10333,8

 

Довгострокові фінансові інвестиції :

 

 

 

 

які обліковуються за методом участі

 

 

 

 

в капіталі інших підприємств

0 40

 

 

 

інші фінансові інвестіції

0 45

 

 

 

Довгострокова дебіторська заборго-

 

 

 

 

ваність

0 50

 

 

 

Відстрочені податкові активи

0 60

 

 

 

Інші необоротні активи

0 70

 

 

 

Усього за розділом 1.

0 80

12622,7

11076,8

 

2. Оборотні активи

 

 

 

 

Запаси:

 

 

 

 

виробничі запаси

100

 

 

 

тварини на вирощуванні та відгодівлі

110

 

 

 

незавершене виробництво

120

 

 

 

готова продукція

130

 

 

 

товари

140

2920,7

3513,1

 

Векселі одержані

150

 

 

 

Дебіторська заборгованість за товари,

 

 

 

 

роботи, послуги:

 

 

 

 

чиста реалізаційна вартість

160

729,1

784,7

 

первісна вартість

161

729,1

784,7

 

резерв сумнівних боргів

162

 

 

 

Дебіторська заборгованість за розра-

 

 

 

 

хунками:

 

 

 

 

з бюджетом

170

 

 

 

за виданими авансами

180

 

 

 

з нарахованих доходів

190

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

200

 

 

 

Інша поточна дебіторська заборгова-

 

 

 

 

ність

210

 

 

 

Поточні фінансові інвестиції

220

 

 

 

Грошові кошти та їх еквіваленти :

 

 

 

 

у національній валюті

230

927,8

23,5

 

в іноземній валюті

240

 

 

 

Інші оборотні активи

250

 

 

 

Усього за розділом 2.

260

4577,6

4321,3

 

3. Витрати майбутніх періодів

270

 

36,0

 

БАЛАНС

280

17200,3

15434,2

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Пасив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

періоду

Періоду

 

1

2

3

4

 

1. Власний капітал

 

 

 

 

Статутний капітал

300

13200

13200

 

Пайовий капітал

310

 

 

 

Додатковий вкладений капітал

320

 

 

 

Інший додатковий капітал

330

 

 

 

Резервний капітал

340

1251,0

1159,7

 

Нарозподілений прибуток (непокритий

 

 

 

 

збиток)

350

145,3

108,0

 

Неоплачений капітал

360

 

 

 

Вилучений капітал

370

 

 

 

Усього за розділом 1.

380

14596,3

14467,7

 

2. Забеспечення наступних витрат

 

 

 

 

і платежів

 

 

 

 

Забеспечення виплат персоналу

400

 

10,3

 

Інші забеспечення

410

 

 

 

Цільове фінансування

420

 

 

 

Усього за розділом 2.

430

 

10,3

 

3. Довгострокові зобов,язання

 

 

 

 

Довгострокові кредити банків

440

180,0

12,0

 

Інші довгострокові фінансові

 

 

 

 

зобов,язання

450

 

 

 

Відстрочені податкові зобов,язання

460

 

 

 

Інші довгострокові зобов,язання

470

 

 

 

Усього за розділом 3.

480

180,0

12,0

 

4. Поточні зобов,язання

 

 

 

 

Короткострокові кредити банків

500

 

 

 

Поточна заборгованість за довгостро-

 

 

 

 

ковими зобов,язаннями

510

 

 

 

Векселі видані

520

 

 

 

Кредиторська заборгованість за това-

 

 

 

 

ри, роботи, послуги

530

2407,3

924,1

 

Поточні зобов,язання за розрахунками:

 

 

 

 

з одержаних авансів

540

 

 

 

з бюджетом

550

 

 

 

з позабюджетних платежів

560

 

 

 

зі страхування

570

4,7

5,6

 

з оплати праці

580

12,0

14,4

 

з участниками

590

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

600

 

 

 

Інші поточні зобов,язання

610

 

 

 

Усього за розділом 4.

620

2424,0

944,2

 

5. Доходи майбутніх періодів

630

 

 

 

БАЛАНС

640

17200,3

15434,2

 

                                                     Керівник                     М.П.                      

Додаток Б

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 2

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство  ТОВ “Новинка”

за

ЄДРПОУ

32047170

 

Територія Україна

за

КОАТТУ

800000385

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

07774

 

Галузь   торгівля

за

ЗКГНГ

51.64.1

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

36521

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

Баланс

 

 

 

 

                                        на 1  січня            200 3 року

 

 

 

 

Форма № 1

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801001

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Актив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

періоду

періоду

 

1

2

3

4

 

1. Необоротні активи

 

 

 

 

Нематеріальні активи:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 10

132

144

 

первісна вартість

0 11

162

210

 

Знос

0 12

30

66

 

Незавершене будівництво

0 20

1200

1200

 

Основні засоби:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 30

9744,8

9916,4

 

первісна вартість

0 31

589,0

601,0

 

Знос

0 32

10333,8

10517,4

 

Довгострокові фінансові інвестиції :

 

 

 

 

які обліковуються за методом участі

 

 

 

 

в капіталі інших підприємств

0 40

 

 

 

інші фінансові інвестіції

0 45

 

 

 

Довгострокова дебіторська заборго-

 

 

 

 

ваність

0 50

 

 

 

Відстрочені податкові активи

0 60

 

 

 

Інші необоротні активи

0 70

 

 

 

Усього за розділом 1.

0 80

11076,8

11260,4

 

2. Оборотні активи

 

 

 

 

Запаси:

 

 

 

 

виробничі запаси

100

 

 

 

тварини на вирощуванні та відгодівлі

110

 

 

 

незавершене виробництво

120

 

 

 

готова продукція

130

 

 

 

товари

140

3513,1

2366,2

 

Векселі одержані

150

 

 

 

Дебіторська заборгованість за товари,

 

 

 

 

роботи, послуги:

 

 

 

 

чиста реалізаційна вартість

160

784,7

1823,0

 

первісна вартість

161

784,7

1823,0

 

резерв сумнівних боргів

162

 

 

 

Дебіторська заборгованість за розра-

 

 

 

 

хунками:

 

 

 

 

з бюджетом

170

 

 

 

за виданими авансами

180

 

 

 

з нарахованих доходів

190

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

200

 

 

 

Інша поточна дебіторська заборгова-

 

 

 

 

ність

210

 

 

 

Поточні фінансові інвестиції

220

 

 

 

Грошові кошти та їх еквіваленти :

 

 

 

 

у національній валюті

230

23,5

1215,6

 

в іноземній валюті

240

 

 

 

Інші оборотні активи

250

 

 

 

Усього за розділом 2.

260

4321,3

5404,8

 

3. Витрати майбутніх періодів

270

36

 

 

БАЛАНС

280

15434,2

16665,2

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Пасив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

періоду

Періоду

 

1

2

3

4

 

1. Власний капітал

 

 

 

 

Статутний капітал

300

13200

13200

 

Пайовий капітал

310

 

 

 

Додатковий вкладений капітал

320

 

 

 

Інший додатковий капітал

330

 

 

 

Резервний капітал

340

1159,7

214,9

 

Нарозподілений прибуток (непокритий

 

 

 

 

збиток)

350

108,0

465,3

 

Неоплачений капітал

360

 

 

 

Вилучений капітал

370

 

 

 

Усього за розділом 1.

380

14467,7

13880,2

 

2. Забеспечення наступних витрат

 

 

 

 

і платежів

 

 

 

 

Забеспечення виплат персоналу

400

10,3

14,6

 

Інші забеспечення

410

 

 

 

Цільове фінансування

420

 

 

 

Усього за розділом 2.

430

10,3

14,6

 

3. Довгострокові зобов,язання

 

 

 

 

Довгострокові кредити банків

440

12,0

12,0

 

Інші довгострокові фінансові

 

 

 

 

зобов,язання

450

 

 

 

Відстрочені податкові зобов,язання

460

 

 

 

Інші довгострокові зобов,язання

470

 

 

 

Усього за розділом 3.

480

12,0

12,0

 

4. Поточні зобов,язання

 

 

 

 

Короткострокові кредити банків

500

 

 

 

Поточна заборгованість за довгостро-

 

 

 

 

ковими зобов,язаннями

510

 

 

 

Векселі видані

520

 

 

 

Кредиторська заборгованість за това-

 

 

 

 

ри, роботи, послуги

530

924,1

2675,1

 

Поточні зобов,язання за розрахунками:

 

 

 

 

з одержаних авансів

540

 

 

 

з бюджетом

550

 

 

 

з позабюджетних платежів

560

 

 

 

зі страхування

570

5,6

6,6

 

з оплати праці

580

14,4

16,8

 

з участниками

590

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

600

 

 

 

Інші поточні зобов,язання

610

 

 

 

Усього за розділом 4.

620

944,2

2698,4

 

5. Доходи майбутніх періодів

630

 

60,0

 

БАЛАНС

640

15434,2

16665,2

 

                                                     Керівник                     М.П.                      

 

                                Головний бухгалтер

 

 

 


Додаток В

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство  ТОВ “Новинка”

за

ЄДРПОУ

32047170

 

Територія Україна

за

КОАТТУ

800000385

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

07774

 

Галузь   торгівля

за

ЗКГНГ

51.64.1

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

36521

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

                            

 

 

 

 

 

Звіт

 

 

 

                                                                 про фінансові результати

 

 

                                                                     за     рік      2002 року

 

 

 

 

Форма № 2

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801003

 

 

 

 

 

 

 

1.Фінансові результати

 

 

 

 

 

 

 

                    Стаття

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      період

 

1

2

3

4

 

Дохід (виручка) від реалізації продукції

0 10

3901,3

2900,0

 

Податок на додану вартість

0 15

650,22

483,33

 

Акцизний збір

0 20

 

 

 

 

0 25

 

 

 

Інші вирахування з доходу

0 30

 

 

 

Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції

0 35

3251,08

2416,67

 

Собівартість реалізованої продукції

0 40

2126,14

1916,53

 

Валовий:

 

 

 

 

 прибуток

0 50

1124,94

500,14

 

 збиток

0 55

 

 

 

Інші операційні доходи

0 60

 

 

 

Адміністративні витрати

0 70

322,51

250,32

 

Витрати на збут

0 80

160,11

81,14

 

Інші операційні витрати

0 90

110,01

51,11

 

Фінансові результати від операційної діяльності:

 

 

 

 

прибуток

100

532,31

117,57

 

збиток

105

 

 

 

Дохід від участі в капіталі

110

 

 

 

Інші фінансові доходи

120

 

 

 

Інші доходи

130

21,59

11,0

 

Фінансові витрати

140

 

 

 

Втрати від участі в капіталі

150

 

 

 

Інші витрати

160

 

 

 

Фінансові результати від звичайної діяльності

 

 

 

 

до оподаткування:

 

 

 

 

прибуток

170

553,9

128,57

 

збиток

175

 

 

 

Податок на прибуток від звичайної діяльності

180

166,17

38,57

 

Фінансові результати від звичайної діяльності

 

 

 

 

прибуток

190

387,73

90,0

 

збиток

195

 

 

 

Надзвичайні:

 

 

 

 

доходи

200

 

 

 

витрати

205

 

 

 

Податки з надзвичайного прибутку

210

 

 

 

Чистий:

 

 

 

 

прибуток

220

387,73

90,0

 

збиток

225

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Елементи операційних витрат

 

Найменування показника

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      Період

 

1

2

3

4

 

Матеріальні затрати

230

990

886,6

 

Витрати на оплату праці

240

654,5

643,5

 

Відрахування на соціальні заходи

250

251,9

247,5

 

Амортизація

260

712,36

470,39

 

Інші операційні витрати

270

110,01

51,11

 

Разом

280

2718,77

2299,1

 

 

 

 

 

 

 

3. Розрахунок показників прибутко-

 

 

вості акцій

 

 

Назва статті

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      період

 

1

2

3

4

 

Середньорічна кількість простих акцій

300

 

 

 

Скоригована середньорічна кількість простих акцій

310

 

 

 

Чистий прибуток, що припадає на одну просту акцію

320

 

 

 

Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну

 

 

 

 

просту акцію

330

 

 

 

Дивіденти на одну просту акцію

340

 

 

 

 

 

 

 

 

М.П.      

 

 

 

 

                                                     Керівник                                    

 

 

                                Головний бухгалтер

 

 

 

 

 


Додаток Г

 

Відмітка про одержання:

(вхідний №, дата, штамп ДПА)

 

Затверджено

наказом ДПА України від 30.05.97 № 166

(в редакції наказу ДПА України

23.10.98  № 499)

Зареєстровано

в Мінюсті України 10.11.98 р. за № 715/3155

 

ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ

З ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

 

 

01

Звітний (податковий) період

Вересень 2002 року

 

 

(місяць, квартал)

02

Платник

ТОВ “Новинка”

 

 

(назва — для юридичної особи; прізвище, ім’я, по батькові — для фізичної особи)

 

— юридична особа

1

2

0

3

4

7

1

8

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

— фізична особа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО

 

 

 

 

 

03

Індивідуальний податковий номер

1

2

0

3

4

6

1

1

3

8

1

7

 

562004

 

 

 

 

(номер свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ)

04

Адреса, телефон платника

 

 

 

 

 

 

 

 

Декларація подається до державної податкової інспекції (адміністрації) в

 

 

(район, місто)

 

— ознака бюджетного відшкодування                                                         

відмітка робиться платником при заповненні рядків 24-27 цієї декларації

грн.

 

Колонка A

Колонка Б

з/п

I. Податкові зобов»язання

Обсяги продажу без урахув.ПДВ

Сума

ПДВ

1

Операції, що оподатковуються за ставкою 20% (включаючи транзитні послуги згідно з абзацом третім пункту 6.2.4, надання послуг згідно з останнім абзацом пункту 6.2.2 та абзацом другим пункту 6.2.4 статті 6 Закону), крім операцій із ввезення імпортних товарів, податок на додану вартість за які сплачується митним органам при розмитненні

39200

7840

 

— з них товарообмінні (бартерні) операції

 

 

2

Операції, що оподатковуються за ставкою 0%

х

х

 

а) експортні операції

4000

0

 

— з них товарообмінні (бартерні) операції

 

0

 

б) інші операції, що оподатковуються за нульовою ставкою

 

0

3

Операції, що не є об»єктом оподаткування (п.3.2 ст.3 Закону)

20800

х

4

Операції, які звільнені від оподаткування (ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

 

х

5

Загальний обсяг продажу

(Сума значень з 1-го по 4-й рядки колонки A)

64000

х

 

— з них товарообмінні (бартерні) операції

 

х

6

Обсяг товарів, ввезених (пересланих) на митну територію України протягом звітного періоду, сплату ПДВ за які було відстрочено шляхом оформлення податкового векселя (п.11.5 ст.11 Закону)

 

 

 

Термін погашення податкового векселя(вказати дату, додати перелік)

 

7

Роботи (послуги), отримані від нерезидента (останній абзац п.4.3 ст.4 Закону), та готова продукція, виготовлена з давальницької сировини нерезидента, що реалізується на території України (п. 4.4 ст. 4 Закону)

 

 

8

Коригування на основі попередніх звітних періодів (— чи +)

У разі заповнення цієї графи є обов’язковим подання додатка 2 до декларації

 

 (— чи +)

9

Всього податкових зобов’язань

(Сума значень рядків (1+6+7+8(— чи +) колонки Б)

Х

7840

 

 

Колонка A

Колонка Б

з/п

 

II. Податковий кредит

Обсяги придбання без урахування ПДВ

Дозволений податковий кредит

10

Придбані з податком на додану вартість на митній території України товари (роботи, послуги), вартість яких включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які підлягають амортизації:

 

 

х

 

 

Х

 

a) для здійснення операцій, які підлягають оподаткуванню

45140

9028

 

б) для здійснення операцій, які не підлягають оподаткуванню (п.3.2 ст.3 Закону) або/та звільнені від оподаткування (ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

4000

 

 

Х

11

Придбані без податку на додану вартість на митній території України товари (роботи, послуги), вартість яких включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які підлягають амортизації:

 

 

Х

 

 

х

 

a) для здійснення операцій, які підлягають оподаткуванню

 

х

 

б) для здійснення операцій, які не підлягають оподаткуванню (п.3.2 ст.3 Закону) або/та звільнені від оподаткування (ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

600

 

 

х

12

Імпортовані товари (роботи, послуги), вартість яких включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які підлягають амортизації (для здійснення операцій, які підлягають оподаткуванню, включаючи й операції, що оподатковуються за нульовою ставкою):

 

 

 

Х

 

 

 

х

 

a) ПДВ, сплачений митним органам

 

 

 

б) податкові векселі, погашені в попередньому звітному періоді або в поточному звітному періоді за умови дострокової їх оплати, що дають право на збільшення податкового кредиту в поточному звітному періоді

 

Х

 

 

в) звільнені від ПДВ (пп.5.1, 5.3 та 5.5 ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

 

х

 

г) роботи (послуги), отримані від нерезидента

 

 

13

Імпортовані товари (роботи, послуги), вартість яких включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які підлягають амортизації [(для здійснення операцій, які не підлягають оподаткуванню (п.3.2 ст.3 Закону) або/та звільнені від оподаткування (ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)]:

 

 

 

Х

 

 

 

х

 

a) ПДВ, сплачений митним органам

 

х

 

б) звільнені від ПДВ (пп.5.1, 5.3 та 5.5 ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

 

х

 

в) роботи (послуги), отримані від нерезидента

 

х

14

Придбані з податком на додану вартість товари (роботи, послуги), вартість яких не включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які не підлягають амортизації:

 

 

Х

 

 

х

 

а) на митній території України

 

х

 

б) ввезені (переслані) із-за меж митної території України

 

х

 

в) роботи (послуги), отримані від нерезидента

 

х

15

Придбані без податку на додану вартість (вітчизняні та імпортні) товари (роботи, послуги), вартість яких не включається

до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які не підлягають амортизації:

 

 

Х

 

 

х

 

а) на митній території України

 

х

 

б) ввезені (переслані) із-за меж митної території України

 

х

 

в) роботи (послуги), отримані від нерезидента

 

 

16

Коригування перенарахованого (—) та недонарахованого (+) податкового кредиту за попередній звітний період.

У разі заповнення цієї графи є обов’язковим подання додатка 2 до декларації

 

Х

 

(— чи +)

17

Всього податкового кредиту

(Сума значень рядків (10a+12a+12б+12в+16(— чи +) колонки Б)

 

Х

 

9028

 

III. Розрахунки з бюджетом за звітний період

Колонка A

Колонка Б

18

Чиста сума зобов»язань з ПДВ у поточному звітному періоді

(відняти значення рядка 17 від 9-го):

Х

Х

 

а) позитивне значення (+)

0

 

 

б) від’ємне значення  (—)

0

1188

19

Коригування платежів з урахуванням положень про вексельну форму оплати податку на додану вартість при ввезенні (пересиланні) товарів на митну територію України (п. 11.5 ст. 11 Закону):

 

х

 

Х

 

а) до зменшення    (—):

суми податку на додану вартість, які не підлягають оплаті в поточному звітному періоді (термін оплати векселя не настав)

(податкові векселі, видані за поточний звітний період (рядок 6 декларації))

 

 

0

 

 

 

б) до збільшення   (+):

суми податку на додану вартість, які підлягають оплаті або оплачені в поточному звітному періоді (термін оплати векселя настав або вексель оплачено достроково в поточному звітному періоді)

(податкові векселі, які оплачені в поточному звітному періоді, незалежно від того, в якому звітному періоді їх видано)

 

 

 

0

 

 

 

+

20

Сума ПДВ, яка підлягає сплаті в поточному звітному періоді (позитивне значення суми рядків 18 і 19) без авансових відшкодувань

 

0

 

21

Сума ПДВ, яка підлягає відшкодуванню у поточному звітному періоді (від’ємне значення суми рядків 18 і 19) без авансових відшкодувань

 

0

1188

22

Авансові відшкодування за поточний звітний період

(рядок заповнюється згідно з даними додатка 1 до декларації, який подавався за перший або за два перших місяці звітного кварталу)

 

0

 

23

Сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню в особовому рахунку платника:

х

Х

 

а)  нараховано —

сума рядків (20+22) або позитивне значення різниці рядків (22—21)

0

 

 

б)*  зменшено —

від’ємне значення різниці рядків (22—21)

 

0

1188

* Якщо платником здійснювалися операції, оподатковувані за нульовою ставкою, і одночасно визначена сума ПДВ до відшкодування (заповнено рядки 2 та 23б декларації), рядки 25—27 не заповнюються, а розрахунок суми бюджетного відшкодування здійснюється в додатку 3 до податкової декларації

24**

Відповідно до окремого рішення Уряду від __________ №_____ отримано в звітному періоді через галузеве міністерство чи інший центральний орган виконавчої влади фінансування в рахунок централізованого повернення з Державного бюджету відшкодувань податку на додану вартість

 

** Відшкодуванню підлягає позитивна різниця рядків 23б і 24

Відмітка платника про порядок здійснення відшкодування (позитивна різниця рядків 23б і 24):

Прошу залишок суми податку після погашення заборгованості з ПДВ та зарахування в рахунок погашення податкових зобов’язань трьох наступних звітних періодів відшкодувати в такій

пропорції (вказати відсоток відшкодування):

%

25

— зарахування в рахунок платежів (повне чи часткове):

70

 

а) з податку на додану вартість

 

 

б) інших платежів (вказати рахунок бюджетної класифікації _________________)

 

26

— перерахування на рахунок в установі банку

30

27

— видача казначейського чека

 

Дата подання декларації

 

Наведена інформація є вірною.

 

Директор 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

(прізвище)

 

 

 

Бухгалтер

 

 

 

М.П.

 

 

(підпис)

(прізвище)

 

 

 

Платник ПДВ

 

 

 

 

 

(для фізичної особи платника податку)

(підпис)

(прізвище)

 

 

 

V. РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКІВ З ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

 (заповнюється податковим органом)

 

 

1. Проведено в особовому рахунку платника згідно з поданою декларацією:

 

— до нарахування (рядок 23а)

 

 

 

(сума)

(підпис і посада відповідальної особи)

— до зменшення (рядок 23б)

 

 

 

(сума)

(підпис і посада відповідальної особи)

 

 

 

2. Відмітка про стан розрахунків з податку на додану вартість після проведення декларації в особовому рахунку:

 

— недоїмка

 

 

 

(сума)

(підпис і посада відповідальної особи)

 

— переплата

 

 

 

(сума)

(підпис і посада відповідальної особи)

 

 

Дата проведення в особовому рахунку

 

 

 

 

 

 

 

3. Відмітка про проведення попередньої перевірки:

 

(короткий зміст результатів перевірки)

 

 

 

 

 

 

Довідка про попередню перевірку податкової декларації з податку на додану вартість № _____ від _________

 

 

 

Дата проведення попередньої перевірки

 

 

 

 

(підпис і посада відповідальної особи)

 

Запись опубликована в рубрике Готові дипломні роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.