Курсова робота Складання бухгалтерської звітності підприємствами харчової промисловості

Зміст

 

 

Вступ. 3

 

Розділ 1. Основи фінансової звітності5

1.1. Загальноприйняті принципи складання бухгалтерської звітності5

1.2. Фінансові звіти. 11

1.3. Примітки до фінансових звітів. 14

 

Розділ 2. Методика складання звітності на ЗАТ “Перший Київський молочний завод”. 17

2.1. Техніко-економічна характеристика підприємства. 17

2.2. Складання фінансової звітності на ЗАТ “Перший Київський молочний завод”. 23

2.3. Складання податкової звітності на ЗАТ “Перший Київський молочний завод”. 28

 

Висновки. 34

 

Список використаних джерел. 36

 

Додатки. 39


Вступ

 

Підсумком господарської діяльності будь-якого підприємства є фінансовий результат – прибуток або збиток. Важливе значення в діяльності підприємства займає бухгалтерська фінансова звітність.

Бухгалтерський облік є функцією управління підприємства.

У бухгалтерському обліку одночасно поєднуються три види управлінських робіт, завдяки чому він виконує три самостійні функції: інформаційну, контрольну та аналітичну. Без даних бухгалтерського обліку неможливо дати об’єктивну оцінку стану і результатам господарської діяльності підприємства.

На бухгалтерський облік покладено завдання з поліпшення інформаційного забезпечення управління і контролю за збереженням власності та зміцненням фінансового стану підприємства, підвищенням ефективності діяльності та зменшенням ризику втрати коштів через непродумані дії.

Встановлення ринкових умов зумовлює потребу перегляду положень бухгалтерського обліку доходів, а також методики формування й обробки одержаної облікової інформації, виходячи з існуючого господарського механізму та наявної обчислювальної техніки.

Саме тому тема курсової роботи “Складання бухгалтерської звітності підприємствами харчової промисловості” є досить актуальною.

Метою даної курсової роботи є аналіз стану складання бухгалтерської  звітності підприємствами харчової промисловості в сучасних економічних умовах в Україні.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:

— розкрити теоретичні та методичні основи складання бухгалтерської звітності;

— розглянути методику складання бухгалтерської звітності на базовому підприємстві;

— розглянути техніко-економічну характеристику виробничо-господарської діяльності підприємства;

  вивчити складання фінансової звітності на підприємстві;

  вивчити складання податкової звітності на підприємстві;

— за результатами проведеної роботи зробити висновки.

Предметом дослідження є бухгалтерська звітність підприємства.

Об’єктом дослідження є ЗАТ “Перший Київський молочний завод”.

В роботі використані дані його звітності за 2002-2003 рр.

Теоретичну основу дослідження питання обліку, аналізу та аудиту склали закони України, Інструкції та Положення з бухгалтерського обліку, наукові праці зарубіжних та вітчизняних вчених, таких як:  Грабова Н.Н., Завгородній В. П., Добровський В. Н та інших.

 


Розділ 1. Основи фінансової звітності

 

1.1. Загальноприйняті принципи складання бухгалтерської звітності

 

Метод бухгалтерського обліку полягає в сукупності наступних методичних прийомів (елементів):

первинне спостереження (документація і інвентаризація);

вартісне вимірювання (оцінка і калькуляція);

групування та систематизація (рахунки та подвійний запис);

підсумкове узагальнення (баланс і звітність).

Методичні прийоми бухгалтерського обліку взаємопов»язані, доповнюють один одного і в сукупності становлять єдине ціле — метод бухгалтерського обліку (рис. 1.1).[1]



[1]Грабова Н. М., Кривоносов Ю. Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках: Навч. посіб. — К. : А.С.К., 2001. — 416 с.

Як видно з табл. 2.2 обсяг реалізації продукції зріс в 2003 році в порівняні з 2002 роком на 232,1 тис. грн. При цьому відбулось збільшення витрат на одну гривню з 0,789 одиниць до 0,832 одиниць. Плинність кадрів в межах норми. На підприємстві спостерігається  зростання середньомісячної заробітної плати на 10,78 грн., при чому для ПВП – на 21,2 грн.

 

 


2.2. Складання фінансової звітності на ЗАТ “Перший Київський молочний завод”

Бухгалтерський  баланс  служить  індикатором  для  оцінки  фінансового  стану  підприємства.  На підприємстві ЗАТ “Перший Київський молочний завод” ведеться бухгалтерський фінансовий облік. Об’єктами бухгалтерського фінансового обліку ЗАТ “Перший Київський молочний завод”, які підлягають обов»язковому відображенню, є:

1. Активи, які за складом і розміщенням поділяються на:

а) необоротні активи (нематеріальні активи, незавер­шене будівництво, основні засоби, довгострокові фінан­сові інвестиції, довгострокова дебіторська заборгованість, відстрочені податкові активи, інші необоротні активи);

б) оборотні активи (запаси, векселі одержані, дебі­торська заборгованість за товари, роботи, послуги, дебіторська заборгованість за розрахунками, інша пото­чна дебіторська заборгованість, поточні фінансові інвес­тиції, грошові кошти та їх еквіваленти, інші оборотні активи);

в) витрати майбутніх періодів (витрати, що мали місце протягом поточного або попередніх звітних періодів, але належать до наступних звітних періодів).

….

За базовий подат­ковий (звітний) період, що до­рівнює календарному кварталу, податкові декларації подаються протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календар­ним днем звітного (податкового) кварталу. Такий строк установ­лено п.п. 4.1.4 «б» ст. 4 Закону № 2181. Сума податкового зобов»язання, зазначе­на платником у податковій дек­ларації, має бути сплачена ним протягом 10 календарних днів, на­ступних за останнім днем гранич­ного строку подання декларації (п.п. 5.3.1ст. 5 Закону №2181).


Висновки

 

Фінансові звіти є складовою частиною фінансової звітності. У Положенні (стандарті) бухгалтерського обліку 1 фінансова звітність визначена як бухгал­терська звітність, що відображає фінансовий стан підприємства і результати його діяльності за звітний період. Метою такої звітності є забезпечення загальних інформаційних потреб широкого кола користувачів, яким необхідна фінансова інфор­мація для прийняття економічних рішень.

Для прийняття економічних рішень користувачам фінансових звітів необхідна інформація про фінансовий стан, результати діяльності та зміни у фінансовому стані підприємства. Зазначені інформаційні потреби обумовили склад фінансової звітності. За П(С)БО 1, до неї належать:

Баланс;

Звіт про фінансові результати;

Звіт про рух грошових коштів;

Звіт про власний капітал;

Примітки до звітів.

Згідно з пунктом 2 статті 11 «Загальні вимоги до фінансової звітності» Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16 липня 1999 року N996-ХIV, примітки до фінансової звітності входять до складу річної фінансової звітності для всіх підприємств, крім бюджетних установ, представництв іноземних суб»єктів господарської діяльності та суб»єктів малого підприємництва, визнаних такими відповідно до чинного законодавства.

Бухгалтерський  баланс  служить  індикатором  для  оцінки  фінансового  стану  підприємства.  Звіт про фінансові результати підприємства, визначений П(С)БО3, є аналогом звіту про прибутки і збитки за МСБО. Він складається з трьох розділів.

Згідно з Законом України «Про податок на додану вартість» ЗАТ “Перший Київський молочний завод” зобов»язано подавати податковому органу за місцем свого знаходження податкову декларацію.

Порядок складання декларації з податку на прибуток                            підприємства розроблено на підставі норм Закону  України  від 28 грудня 1994 року N 334/94-ВР “Про   оподаткування   прибутку   підприємств" (із змінами і доповненнями від 27.11.2003 р №1344-IV) з урахуванням Перехідних положень   Закону  України  від  24  грудня  2002  року  N  349-IV “Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку  підприємств"  та Закону України від 21  грудня 2000 року N 2181-III "Про порядок погашення зобов''язань  платників  податків  перед  бюджетами  та  державними цільовими  фондами"  (із  змінами  і  доповненнями).

У зв»язку з впровадженням в Україні нових Положень (стандартів) бухгалтерського обліку фінансова звітність зі складанням докладних приміток повинна стати на один рівень з міжнародними нормами, бути прозорою, зручною для користувачів. Проте обсяг накопичуваної протягом року інформації досить великий, тож потрібно, щоб був виділений спеціальний працівник бухгалтерського апарату як для самого накопичення інформації, так і для її обробки та опису. Обсяг приміток навіть на середньому підприємстві з невеликими обігами займе таку кількість сторінок, що стане на цілу книгу, а по акціонерних підприємствах можна буде видавати цілі томи «Додатки до фінансової звітності».


Список використаних джерел

 

1.     Закон України “Про власність”, затверджений Постановою ВРУ №885-12 від 26.03.91 р. (із змінами №75/95-ВР від 28.02.95 р.) // ВВР. – 1995. — №13. – Ст. 85.

2.     Закон України “Про господарські товариства”, затверджений Постановою ВРУ №1577-12 від 19.09.91 р. (із змінами №2409-ІІІ від 17.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №31. – Ст. 146.

3.     Закон України “Про підприємства в Україні”, затверджений Постановою ВРУ №888-12 від 27.03.91 р. (із змінами №2470-ІІІ від 29.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №32. – Ст. 172.

4.     Закон України “Про внесення змін до Закону України ”Про оподаткування прибутку підприємств”, затверджений Постановою ВРУ №283/97 від 22.05.97 р. (із змінами).

5.     Закон України “Про податок на додану вартість”, затверджений Постановою ВРУ №168/97 від 03.04.97 р. (із змінами №2831-ІІІ від 29.11.2001 р.).

6.     Закон України “Про систему оподаткування”, затверджений Постановою ВРУ №77 від 18.02.97 р. (із змінами №2740-ІІІ від 20.09.2001 р.).

7.     Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Постанова ВРУ №996-XIV від 16.07.99 р.

8.     Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 “Баланс”, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99р. №87// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6.- С.17-20.

9.     Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 31.03.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6. — С.21-26.

10.Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 15 «Дохід», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.30-35.

11.Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.35-36.

12.Про документальне забезпечення записів в бухгалтерському обліку: Положення, затверджене Наказом Міністерства фінансів України від 24.03.95р. №88// Галицькі контракти — 1996. — №19.-С.17-20.

13.Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджене Наказом МФУ №291 від 30.11.99 р.

14.Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджене Наказом МФУ №291 від 30.11.99 р.

15.Берсуцкий Я. Г., Дугинская И. А., Дугинский Б. Л. Анализ хозяйственной деятельности предприятия: Учеб. пособ. — Донецк: ДИЭХП, 2000. — 180 с.

16.Білик М. Д., Полятикіна Л. І. Основи аудиту. — Суми: Слобожанщина, 1999. — 295 с.

17.Білуха М. Т. Аудит у бізнесі. (Посібник для бізнесменів). – Дніпропетровськ: Преском, 1994. – 394 с.

18.Білуха М.Т. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – К., 2000. – 690 с.

19.Бутинець Ф.Ф. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – 2-ге вид., доп.  І перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2000. — 608 с.

20.Бухгалтерський облік за національними стандартами. — Т.: Економічна думка, 2000. — 236 с.

21.Введення в проектний аналіз: Практикум / Чернівецький національний   ун-т ім. Юрія Федьковича / С. В. Ксьондз. — Чернівці: Рута, 2001. — 100 с.

22.Величко О. Г., Голов С. Ф. Бухгалтерський облік і фінансова звітність в Україні. — Д.: ТОВ «Баланс-Клуб», 2000. — 768 с.

23.Голов С., Пархоменко В. Новий План рахунків: побудова і застосування // Бухоблік і аудит. — №1. — 2000. – С. 21-22.

24.Грабова Н. М. Теорія бухгалтерського обліку: 2001 : Навч. посіб. / М.В. Кужельний (ред.). — 6.вид. — К. : А.С.К., 2001. — 266 с.

25.Грабова Н. М., Кривоносов Ю. Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках: Навч. посіб. — К. : А.С.К., 2001. — 416 с.

26.Грабова Н.Н., Добровский В.Н. Бухгалтерский учет в производственных и торговых предприятиях, 2000.: Учеб. Пособие для студентов вузов / Под. ред. Н.В. Кужельного. – К.: А.С.К., 2000. – 624 с.

27.Дерій В. А. Контроль і ревізія: Курс лекцій. — Бучач: МІФ, 2000. — 54 с.

28.Дерій В. А., Кізима А. Я. Аудит: Курс лекцій / Тернопільська академія народного господарства. — Т.: ТАНГ, 2001. — 76 с.

29.Дорош Н. І. Аудит: методологія і організація. — К.: Товариство «Знання» КОО, 2001. — 402 с.

30.Іващенко В. І. Економічний аналіз господарської діяльності: Навч. посіб.— К.: ЗАТ «Нічлава», 1999. — 204 с.

31.Кармайкл Д., Бенис М. Стандарты и нормы аудита. — М. Аудит; ЮНИТИ, 1995. –  421 с.

32.Коробов М. Я. Фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств: Навч. посіб. — К.: Товариство «Знання» КОО, 2001. — 378 с.

33.Кравченко Л. И. Анализ хозяйственной деятельности в торговле: Учебник. — Минск: Вышэйшая шк., 1995. — 415 с.

34.Куліш С. А., Коростишев О. В. Теорія аналізу господарської діяльності: Навч. Посібник / Харківський держ. економічний  ун-т. — Х., 1995. — 62с.

35.Любушин Н. П., Лещева В. Б. Анализ финансово-экономической деятельности предприятия: Учеб. пособие. — М.: ЮНИТИ-ДАНА, 1999. — 471 с.

36.Малькова Т.Н. Теория и практика международного бухгалтерского учета: Учеб. пособие. – СПб.: «Бизнес-пресса», 2001. – С76. 

37.Пархоменко В. М. Бухгалтерський облік в Україні: Нормативи. Коментарі. — Луганськ: «Футура» ДСД «Лугань», 2001. — 368 с.

38.Руденко Л. В., Подольська В. О. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства: Навч. Посіб. / Укоопспілка; Навчально- методичний центр «Укоопосвіта». — К., 2000. — 422 с.

39.Савицкая Г. В. Анализ хозяйственной деятельности предприятия: Учеб. пособие. — Минск: ООО «Новое знание», 2001. — 688 с.

40.Сівак О., Осейко Н. Бухгалтерський облік за допомогою персонального комп’ютера — К.: РВО “Поліграфкнига”, 1993. – 320 с.

41.Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України: Підручник. — К.: А.С.К., 2000. — 784 с.

42.Ткаченко Н. Облік виробничої собівартості та рентабельності виробництва продукції. Визначення ціни продажу / / Все про бухгалтерський облік. – 2000. № 70. – С.4

43.Ткаченко Н.М. Теоретико-методологічні  проблеми формування бухгалтерського  фінансового обліку. – К.:, А.С.К., 2001. – 348 с.


Додатки

Додаток А

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 2

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство  ЗАТ “Перший Київський молочний завод”

за

ЄДРПОУ

 

 

Територія

за

КОАТТУ

 

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

 

 

Галузь

за

ЗКГНГ

 

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

 

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

Баланс

 

 

 

 

                                        на 1  січня            2004 року

 

 

 

 

Форма № 1

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801001

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Актив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

періоду

періоду

 

1

2

3

4

 

1. Необоротні активи

 

 

 

 

Нематеріальні активи:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 10

100

110

 

первісна вартість

0 11

100

135

 

Знос

0 12

 

25

 

Незавершене будівництво

0 20

1000

1000

 

Основні засоби:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 30

9418,9

8120,7

 

первісна вартість

0 31

470,9

490,8

 

Знос

0 32

9889,8

8611,5

 

Довгострокові фінансові інвестиції :

 

 

 

 

які обліковуються за методом участі

 

 

 

 

в капіталі інших підприємств

0 40

 

 

 

інші фінансові інвестіції

0 45

 

 

 

Довгострокова дебіторська заборго-

 

 

 

 

ваність

0 50

 

 

 

Відстрочені податкові активи

0 60

 

 

 

Інші необоротні активи

0 70

 

 

 

Усього за розділом 1.

0 80

10518,9

9230,7

 

2. Оборотні активи

 

 

 

 

Запаси:

 

 

 

 

виробничі запаси

100

2433,9

2927,6

 

тварини на вирощуванні та відгодівлі

110

 

 

 

незавершене виробництво

120

 

 

 

готова продукція

130

 

 

 

товари

140

 

 

 

Векселі одержані

150

 

 

 

Дебіторська заборгованість за товари,

 

 

 

 

роботи, послуги:

 

 

 

 

чиста реалізаційна вартість

160

607,6

653,9

 

первісна вартість

161

607,6

653,9

 

резерв сумнівних боргів

162

 

 

 

Дебіторська заборгованість за розра-

 

 

 

 

хунками:

 

 

 

 

з бюджетом

170

 

 

 

за виданими авансами

180

 

 

 

з нарахованих доходів

190

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

200

 

 

 

Інша поточна дебіторська заборгова-

 

 

 

 

ність

210

 

 

 

Поточні фінансові інвестиції

220

 

 

 

Грошові кошти та їх еквіваленти :

 

 

 

 

у національній валюті

230

773,2

19,6

 

в іноземній валюті

240

 

 

 

Інші оборотні активи

250

 

 

 

Усього за розділом 2.

260

3814,7

3601,1

 

3. Витрати майбутніх періодів

270

 

30

 

БАЛАНС

280

14333,6

12861,8

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Пасив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

Періоду

Періоду

 

1

2

3

4

 

1. Власний капітал

 

 

 

 

Статутний капітал

300

11000

11000

 

Пайовий капітал

310

 

 

 

Додатковий вкладений капітал

320

 

 

 

Інший додатковий капітал

330

 

 

 

Резервний капітал

340

1042,54

966,4

 

Нарозподілений прибуток (непокритий

 

 

 

 

збиток)

350

121,06

90,0

 

Неоплачений капітал

360

 

 

 

Вилучений капітал

370

 

 

 

Усього за розділом 1.

380

12163,6

12056,4

 

2. Забеспечення наступних витрат

 

 

 

 

і платежів

 

 

 

 

Забезпечення виплат персоналу

400

0

8,6

 

Інші забезпечення

410

 

 

 

Цільове фінансування

420

 

 

 

Усього за розділом 2.

430

0

8,6

 

3. Довгострокові зобов’язання

 

 

 

 

Довгострокові кредити банків

440

150

10

 

Інші довгострокові фінансові

 

 

 

 

зобов,язання

450

 

 

 

Відстрочені податкові зобов’язання

460

 

 

 

Інші довгострокові зобов’язання

470

 

 

 

Усього за розділом 3.

480

150

10

 

4. Поточні зобов’язання

 

 

 

 

Короткострокові кредити банків

500

 

 

 

Поточна заборгованість за довгостро-

 

 

 

 

ковими зобов’язаннями

510

 

 

 

Векселі видані

520

 

 

 

Кредиторська заборгованість за това-

 

 

 

 

ри, роботи, послуги

530

2006,1

770,12

 

Поточні зобов’язання за розрахунками:

 

 

 

 

з одержаних авансів

540

 

 

 

з бюджетом

550

 

 

 

з позабюджетних платежів

560

 

 

 

зі страхування

570

3,9

4,68

 

з оплати праці

580

10

12

 

з учасниками

590

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

600

 

 

 

Інші поточні зобов’язання

610

 

 

 

Усього за розділом 4.

620

2020

786,8

 

5. Доходи майбутніх періодів

630

 

 

 

БАЛАНС

640

14333,6

12861,8

 

                                                     Керівник                     М.П.                      

 

                                Головний бухгалтер

 

 

Додаток Б

 

 

 

 

Додаток

 

 

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

 

 

бухгалтерського обліку 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Підприємство   ЗАТ “Перший Київський молочний завод”

 

за

ЄДРПОУ

 

Коди

 

Територія

 

за

КОАТУУ

 

 

 

Орган державного управління

 

за

СПОДУ

 

 

 

Галузь  торгівля

 

за

ЗКГНГ

 

 

 

Вид економічної діяльності

 

за

КВЕД

 

 

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

Контрольна сума

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

 

 

 

 

 

про рух грошових коштів

 

 

 

 

     за    2003  р.

 

 

 

 

 

 

Форма № 3

 

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За попередній період

За звітний період

 

Стаття

Код

Надход-

Видаток

Надход-

Видаток

 

 

 

ження

 

ження

 

 

1

2

3

4

5

6

 

1. Рух коштів у результаті

 

 

 

 

 

 

операційної діяльності

 

 

 

 

 

 

Прибуток (збиток) від звичайної

 

 

 

 

 

 

діяльності до оподаткування

0 10

158,78

 

96,0

 

 

Коригування на:

 

 

 

 

 

 

амортизацію необоротних активів

0 20

472,62

x

169,4

х

 

збільшення (зменш.) забезпечень

0 30

 

32,6

8,6

 

 

збиток (прибуток) від нереалізова-

 

 

 

 

 

 

них курсових різниць

0 40

 

 

 

 

 

збиток (прибуток) від не операційної

 

 

 

 

 

 

діяльності

0 50

 

 

 

 

 

Витрати на сплату відсотків

0 60

 

х

 

х

 

Прибуток (збиток) від операційної

 

 

 

 

 

 

діяльності до зміни в чистих оборот-

 

 

 

 

 

 

них активах

0 70

598,8

 

274

 

 

Зменшення (збільшення):

 

 

 

 

 

 

оборотних активів

0 80

 

617,9

 

390,5

 

витрат майбутніх періодів

0 90

 

 

 

33,4

 

Зменшення (збільшення):

 

 

 

 

 

 

поточних зобов’язань

100

1349,9

 

 

753,7

 

доходів майбутніх періодів

110

0

0

 

 

 

Грошові кошти від операційної

 

 

 

 

 

 

діяльності

120

1330,8

 

 

903,6

 

Сплачені:

 

 

 

 

 

 

відсотки

130

х

 

х

 

 

податки на прибуток

140

х

145

х

 

 

Чистий рух коштів до надзвичайних

 

 

 

 

 

 

подій

150

1330,8

 

 

903,6

 

Рух коштів від надзвичайних подій

160

 

 

 

 

 

Чистий рух коштів від операційної

 

 

 

 

 

 

діяльності

170

1330,8

 

 

903,6

 

2. Рух коштів у результаті інвести-

 

 

 

 

 

 

ційної діяльності

 

 

 

 

 

 

Реалізація:

 

 

 

 

 

 

фінансових інвестицій

180

 

 

130

 

 

необоротних активів

190

 

x

49,1

x

 

майнових комплексів

200

 

 

 

 

 

Отримано:

 

 

 

 

 

 

відсотки

210

 

х

 

х

 

дивіденди

220

 

х

 

х

 

Інши надходження

230

 

х

 

х

 

Придбання:

 

 

 

 

 

 

фінансових інвестицій

240

х

 

х

 

 

необоротних активів

250

x

558,1

x

33

 

майнових комплексів

260

х

 

х

 

 

Інші платежі

270

х

 

х

 

 

Чистий рух коштів до надзвичайних

 

 

 

 

 

 

подій

280

 

558,1

146,1

 

 

Рух коштів від надзвичайних подій

290

 

 

 

 

 

Чистий рух коштів від інвестиційної

 

 

558,1

146,1

 

 

діяльності

300

0

 

 

 

 

3. Рух коштів у результаті фінан-

 

 

 

 

 

 

сової діяльності

 

 

 

 

 

 

Надходження власного капіталу

310

 

х

 

х

 

Отримані позики

320

 

х

 

х

 

Інши надходження

330

140

х

 

х

 

Погашення позик

340

х

140

х

 

 

Сплачені дивіденди

350

х

 

х

 

 

Інші платежі

360

х

 

х

 

 

Чистий рух коштів до надзвичайних

 

 

 

 

 

 

подій

370

0

 

 

 

 

Рух коштів від надзвичайних подій

380

 

 

 

 

 

Чистий рух коштів від фінансової

 

 

 

 

 

 

діяльності

390

0

 

 

 

 

Чистий рух коштів за звітний період

400

772,5

 

 

757,5

 

Залишок коштів на початок року

410

0,6

x

773,2

х

 

Вплив зміни валютних курсів на зали-

 

 

 

 

 

 

шок коштів

420

0,1

x

3,9

 

 

Залишок коштів на кінець року

430

773,2

x

19,6

х

 

 

 

 

 

 

 

 

М.П.

 

 

 

 

 

 

 

Керівник

 

 

підпис

 

 

Головний бухгалтер

 

підпис

 


Додаток В

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство  ЗАТ “Перший Київський молочний завод”

за

ЄДРПОУ

 

 

Територія

за

КОАТТУ

 

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

 

 

Галузь  

за

ЗКГНГ

 

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

 

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

 

 

 

                                                                 про фінансові результати

 

 

                                                                     за     рік      2003 року

 

 

 

 

Форма № 2

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801003

 

 

 

 

 

 

 

1.Фінансові результати

 

 

 

 

 

 

 

                    Стаття

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      період

 

1

2

3

4

 

Дохід (виручка) від реалізації продукції

0 10

1236

1114,9

 

Податок на додану вартість

0 15

206

185,82

 

Акцизний збір

0 20

 

 

 

 

0 25

 

 

 

Інші вирахування з доходу

0 30

 

 

 

Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції

0 35

1030

929,08

 

Собівартість реалізованої продукції

0 40

629,4

541,1

 

Валовий:

 

 

 

 

 прибуток

0 50

400

387,98

 

 збиток

0 55

 

 

 

Інші операційні доходи

0 60

 

 

 

Адміністративні витрати

0 70

249

207,6

 

Витрати на збут

0 80

119,9

83,2

 

Інші операційні витрати

0 90

0,3

0,5

 

Фінансові результати від операційної діяльності:

 

 

 

 

прибуток

100

31

96,68

 

збиток

105

 

 

 

Дохід від участі в капіталі

110

 

 

 

Інші фінансові доходи

120

 

 

 

Інші доходи

130

65

62,1

 

Фінансові витрати

140

 

 

 

Втрати від участі в капіталі

150

 

 

 

Інші витрати

160

 

 

 

Фінансові результати від звичайної діяльності

 

 

 

 

до оподаткування:

 

 

 

 

прибуток

170

96

158,78

 

збиток

175

 

 

 

Податок на прибуток від звичайної діяльності

180

28,8

47,64

 

Фінансові результати від звичайної діяльності

 

 

 

 

прибуток

190

67,2

111,15

 

збиток

195

 

 

 

Надзвичайні:

 

 

 

 

доходи

200

 

 

 

витрати

205

 

 

 

Податки з надзвичайного прибутку

210

 

 

 

Чистий:

 

 

 

 

прибуток

220

67,2

111,15

 

збиток

225

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Елементи операційних витрат

 

Найменування показника

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      Період

 

1

2

3

4

 

Матеріальні затрати

230

 

 

 

Витрати на оплату праці

240

 

 

 

Відрахування на соціальні заходи

250

 

 

 

Амортизація

260

 

 

 

Інші операційні витрати

270

 

 

 

Разом

280

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Розрахунок показників прибутко-

 

 

вості акцій

 

 

Назва статті

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      період

 

1

2

3

4

 

Середньорічна кількість простих акцій

300

 

 

 

Скоригована середньорічна кількість простих акцій

310

 

 

 

Чистий прибуток, що припадає на одну просту акцію

320

 

 

 

Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну

 

 

 

 

просту акцію

330

 

 

 

Дивіденти на одну просту акцію

340

 

 

 

 

 

 

 

 

М.П.      

 

 

 

 

                                                     Керівник                                    

 

 

                                Головний бухгалтер

 

 

 


                                                                              Додаток Д                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Міністерства фінансів України

           від 29 листопада 2000 р. № 302, із змінами,

внесеними наказом від 25.11.2002 р. № 989

                                                                                                                                                                                                                                     Коди

 

 


                                                                                                                                Дата (рік, місяць, число)

Підприємство ___ ЗАТ “Перший Київський молочний завод””_____________________________ за ЄДРПОУ           

Територія ______________________________________________________________________________________________ за КОАТУУ        

Орган державного управління ____________________________________________________________________________ за СПОДУ

Галузь__________________________________________________________________________________________________ за ЗКГНГ            

Вид економічної діяльності _______________________________________________________________________________ за КВЕД 

Середньооблікова чисельність працюючих _____________________________                                                           Контрольна сума    

Одиниця виміру: тис. грн.

Примітки до річної  фінансової звітності

  1801008

за 2002  рік

                                                                    Форма № 5                   Код за ДКУД           

 

І. Нематеріальні активи

Групи нематеріальних активів

Код рядка

Залишок на початок року

Надійшло за рік

Переоцінка (дооцінка +, уцінка -)

Вибуло за рік

Нарахо-вано амортиза-ції за рік

Втрати від зменшення корисності за рік

Інші зміни за рік

Залишок на кінець року

первісна (переоці­нена) вартість

накопи-чена аморти-зація

первісної (переоці­неної) вартості

накопи-чена аморти-зація

первісна (переоці­нена) вартість

накопи-чена аморти-зація

первісної (переоці­неної) вартості

накопи-чена аморти-зація

первісна (переоці­нена) вартість

накопи-чена аморти-зація

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Права користування природними ресурсами

010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Права користування майном

020

100

 

35

 

 

 

 

25

 

 

 

110

25

Права на знаки для товарів і послуг

030

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Права на об»єкти промислової власності

040

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Авторські та суміжні з ними права

050

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

060

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші нематеріальні активи

070

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом

080

100

 

 

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

 

 

 

 

110

 

25

 

Із рядка 080 графа               14                            вартість               нематеріальних активів, щодо яких існує обмеження права власності                                   (081)   ___________

                вартість                оформлених у заставу нематеріальних активів                                                                               (082)        ___________

                 вартість                створених підприємством нематеріальних активів                                                         (083)        ___________

 

 

 

 

II. Основні засоби

Групи основних засобів

Код рядка

Залишок на початок року

Надійшло за рік

Переоцінка (до-оцінка +, уцінка -)

Вибуло за рік

Нарахо­вано аморти­зації за рік

Втрати від змен-шення корис-ності

Інші зміни за рік

Залишок на кінець року

у тому числі

первісна (переоці­нена) вартість

знос

первісної (переоці­неної) вартості

зносу

первісна (переоці нена) вартість

знос

первісної (переоці­неної) вартості

зносу

первісна (переоці­нена) вартість

знос

одержані за фінансовою орендою

передані в оперативну оренду

первісна (переоці­нена) вартість

знос

первісна (переоці­нена) вартість

знос

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Земельні ділянки

100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Капітальні витрати на поліпшення земель

110

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будинки, споруди та передавальні пристрої

120

 

5000

 

200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5000

 

210

Машини та обладнання

130

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Транспортні засоби

140

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інструменти, прилади, інвентар (меблі)

150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робоча і продуктивна худоба

160

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багаторічні насадження

170

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші основні засоби

180

4889,8

 

270,9

 

262,8

 

 

 

 

 

1541,1

 

125,1

 

9,9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3611,5

 

280,9

 

Бібліотечні фонди

190

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Малоцінні необоротні матеріальні активи

200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимчасові (нетитульні) споруди

210

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Природні ресурси

220

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інвентарна тара

230

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Предмети прокату

240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші необоротні матеріальні активи

250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом

260

 

98789,8

 

470,9

 

 

262,8

 

 

 

 

 

 

1541,1

 

125,1

 

19,9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8611,5

 

490,8

Із рядка 260 графа 14                     вартість основних засобів, щодо яких існують передбачені чинним законодавством обмеження права власності                                         (261)      _________

             вартість оформлених у заставу основних засобів                                                                                                                                                (262)    _________

             залишкова вартість основних засобів, що тимчасово не використовуються (консервація,   реконструкція             тощо)                             (263)               _________

            первісна (переоцінена) вартість повністю амортизованих основних засобів                                                                                                       (265)   _________

Із рядка 260 графа 5                       вартість основних засобів, придбаних за рахунок цільового фінансування                                                                                                                    (266)  _________

Вартість основних засобів, що взяті в операційну оренду                                                                                                                                                                                            (267)  _________

Із рядка 260 графа 15                   знос основних засобів, щодо яких існують обмеження права власності                                                                                                               (268)  _________


Додаток Ж

ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ

З ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

 

 

01

Звітний (податковий) період

І квартал

 

 

(місяць, квартал)

02

Платник

Молокозавод

 

 

(назва — для юридичної особи; прізвище, ім’я, по батькові — для фізичної особи)

 

— юридична особа

1

1

3

2

8

5

4

6

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

— фізична особа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО

 

 

 

 

 

03

Індивідуальний податковий номер

1

1

3

2

8

5

4

6

7

1

4

4

 

28738445

 

 

 

 

(номер свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ)

04

Адреса, телефон платника

 

 

 

 

 

 

 

 

Декларація подається до державної податкової інспекції (адміністрації) в

 

 

(район, місто)

 

— ознака бюджетного відшкодування                                                          

відмітка робиться платником при заповненні рядків 24-27 цієї декларації

 

Колонка A

Колонка Б

з/п

I. Податкові зобов»язання

Обсяги продажу без урахув.ПДВ

Сума

ПДВ

1

Операції, що оподатковуються за ставкою 20% (включаючи транзитні послуги згідно з абзацом третім пункту 6.2.4, надання послуг згідно з останнім абзацом пункту 6.2.2 та абзацом другим пункту 6.2.4 статті 6 Закону), крім операцій із ввезення імпортних товарів, податок на додану вартість за які сплачується митним органам при розмитненні

218083

43617

 

— з них товарообмінні (бартерні) операції

 

 

2

Операції, що оподатковуються за ставкою 0%

Х

х

 

а) експортні операції

 

0

 

— з них товарообмінні (бартерні) операції

 

0

 

б) інші операції, що оподатковуються за нульовою ставкою

 

0

3

Операції, що не є об»єктом оподаткування (п.3.2 ст.3 Закону)

 

х

4

Операції, які звільнені від оподаткування (ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

500

х

5

Загальний обсяг продажу

(Сума значень з 1-го по 4-й рядки колонки A)

218583

х

 

— з них товарообмінні (бартерні) операції

 

х

6

Обсяг товарів, ввезених (пересланих) на митну територію України протягом звітного періоду, сплату ПДВ за які було відстрочено шляхом оформлення податкового векселя (п.11.5 ст.11 Закону)

 

 

 

Термін погашення податкового векселя(вказати дату, додати перелік)

 

7

Роботи (послуги), отримані від нерезидента (останній абзац п.4.3 ст.4 Закону), та готова продукція, виготовлена з давальницької сировини нерезидента, що реалізується на території України (п. 4.4 ст. 4 Закону)

 

 

8

Коригування на основі попередніх звітних періодів (— чи +)

У разі заповнення цієї графи є обов’язковим подання додатка 2 до декларації

 

 (— чи +)

9

Всього податкових зобов’язань

(Сума значень рядків (1+6+7+8(— чи +) колонки Б)

Х

43617

 

 

Колонка A

Колонка Б

з/п

 

II. Податковий кредит

Обсяги придбання без урахування ПДВ

Дозволений податковий кредит

10

Придбані з податком на додану вартість на митній території України товари (роботи, послуги), вартість яких включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які підлягають амортизації:

 

 

х

 

 

х

 

a) для здійснення операцій, які підлягають оподаткуванню

35967

7193

 

б) для здійснення операцій, які не підлягають оподаткуванню (п.3.2 ст.3 Закону) або/та звільнені від оподаткування (ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

 

 

 

 

 

х

11

Придбані без податку на додану вартість на митній території України товари (роботи, послуги), вартість яких включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які підлягають амортизації:

 

 

х

 

 

х

 

a) для здійснення операцій, які підлягають оподаткуванню

75000

х

 

б) для здійснення операцій, які не підлягають оподаткуванню (п.3.2 ст.3 Закону) або/та звільнені від оподаткування (ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

 

 

 

х

12

Імпортовані товари (роботи, послуги), вартість яких включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які підлягають амортизації (для здійснення операцій, які підлягають оподаткуванню, включаючи й операції, що оподатковуються за нульовою ставкою):

 

 

 

Х

 

 

 

х

 

a) ПДВ, сплачений митним органам

 

 

 

б) податкові векселі, погашені в попередньому звітному періоді або в поточному звітному періоді за умови дострокової їх оплати, що дають право на збільшення податкового кредиту в поточному звітному періоді

 

Х

 

 

в) звільнені від ПДВ (пп.5.1, 5.3 та 5.5 ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

 

х

 

г) роботи (послуги), отримані від нерезидента

 

 

13

Імпортовані товари (роботи, послуги), вартість яких включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які підлягають амортизації [(для здійснення операцій, які не підлягають оподаткуванню (п.3.2 ст.3 Закону) або/та звільнені від оподаткування (ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)]:

 

 

 

Х

 

 

 

х

 

a) ПДВ, сплачений митним органам

 

х

 

б) звільнені від ПДВ (пп.5.1, 5.3 та 5.5 ст.5 Закону, інші нормативно-правові акти)

 

х

 

в) роботи (послуги), отримані від нерезидента

 

х

14

Придбані з податком на додану вартість товари (роботи, послуги), вартість яких не включається до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які не підлягають амортизації:

 

 

Х

 

 

х

 

а) на митній території України

 

х

 

б) ввезені (переслані) із-за меж митної території України

 

х

 

в) роботи (послуги), отримані від нерезидента

 

х

15

Придбані без податку на додану вартість (вітчизняні та імпортні) товари (роботи, послуги), вартість яких не включається

до складу валових витрат виробництва (обігу), та основні фонди й нематеріальні активи, які не підлягають амортизації:

 

 

Х

 

 

х

 

а) на митній території України

3700

х

 

б) ввезені (переслані) із-за меж митної території України

 

х

 

в) роботи (послуги), отримані від нерезидента

6000

 

16

Коригування перенарахованого (—) та недонарахованого (+) податкового кредиту за попередній звітний період.

У разі заповнення цієї графи є обов’язковим подання додатка 2 до декларації

 

Х

 

(— чи +)

17

Всього податкового кредиту

(Сума значень рядків (10a+12a+12б+12в+16(— чи +) колонки Б)

 

Х

 

7193

 

III. Розрахунки з бюджетом за звітний період

Колонка A

Колонка Б

18

Чиста сума зобов»язань з ПДВ у поточному звітному періоді

(відняти значення рядка 17 від 9-го):

х

Х

 

а) позитивне значення (+)

0

36424

 

б) від’ємне значення  (—)

0

 

19

Коригування платежів з урахуванням положень про вексельну форму оплати податку на додану вартість при ввезенні (пересиланні) товарів на митну територію України (п. 11.5 ст. 11 Закону):

 

х

 

х

 

а) до зменшення    (—):

суми податку на додану вартість, які не підлягають оплаті в поточному звітному періоді (термін оплати векселя не настав)

(податкові векселі, видані за поточний звітний період (рядок 6 декларації))

 

 

0

 

 

 

б) до збільшення   (+):

суми податку на додану вартість, які підлягають оплаті або оплачені в поточному звітному періоді (термін оплати векселя настав або вексель оплачено достроково в поточному звітному періоді)

(податкові векселі, які оплачені в поточному звітному періоді, незалежно від того, в якому звітному періоді їх видано)

 

 

 

0

 

 

 

+

20

Сума ПДВ, яка підлягає сплаті в поточному звітному періоді (позитивне значення суми рядків 18 і 19) без авансових відшкодувань

 

0

36424

21

Сума ПДВ, яка підлягає відшкодуванню у поточному звітному періоді (від’ємне значення суми рядків 18 і 19) без авансових відшкодувань

 

0

 

22

Авансові відшкодування за поточний звітний період

(рядок заповнюється згідно з даними додатка 1 до декларації, який подавався за перший або за два перших місяці звітного кварталу)

 

0

 

23

Сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню в особовому рахунку платника:

х

Х

 

а)  нараховано —

сума рядків (20+22) або позитивне значення різниці рядків (22—21)

0

36424

 

б)*  зменшено —

від’ємне значення різниці рядків (22—21)

 

0

 

* Якщо платником здійснювалися операції, оподатковувані за нульовою ставкою, і одночасно визначена сума ПДВ до відшкодування (заповнено рядки 2 та 23б декларації), рядки 25—27 не заповнюються, а розрахунок суми бюджетного відшкодування здійснюється в додатку 3 до податкової декларації

24**

Відповідно до окремого рішення Уряду від __________ №_____ отримано в звітному періоді через галузеве міністерство чи інший центральний орган виконавчої влади фінансування в рахунок централізованого повернення з Державного бюджету відшкодувань податку на додану вартість

 

** Відшкодуванню підлягає позитивна різниця рядків 23б і 24

Відмітка платника про порядок здійснення відшкодування (позитивна різниця рядків 23б і 24):

Прошу залишок суми податку після погашення заборгованості з ПДВ та зарахування в рахунок погашення податкових зобов’язань трьох наступних звітних періодів відшкодувати в такій

пропорції (вказати відсоток відшкодування):

%

25

— зарахування в рахунок платежів (повне чи часткове):

 

 

а) з податку на додану вартість

 

 

б) інших платежів (вказати рахунок бюджетної класифікації _________________)

 

26

— перерахування на рахунок в установі банку

 

27

— видача казначейського чека

 

Дата подання декларації

 

Наведена інформація є вірною.

 

Директор 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

(прізвище)

 

 

 

Бухгалтер

 

 

 

М.П.

 

 

(підпис)

(прізвище)

 

 

 

Платник ПДВ

 

 

 

 

 

(для фізичної особи платника податку)

(підпис)

(прізвище)

 

 

 

ІV. РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКІВ З ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

 (заповнюється податковим органом)

 

 

1. Проведено в особовому рахунку платника згідно з поданою декларацією:

 

— до нарахування (рядок 23а)

 

 

 

(сума)

(підпис і посада відповідальної особи)

— до зменшення (рядок 23б)

 

 

 

(сума)

(підпис і посада відповідальної особи)

 

 

 

2. Відмітка про стан розрахунків з податку на додану вартість після проведення декларації в особовому рахунку:

 

— недоїмка

 

 

 

(сума)

(підпис і посада відповідальної особи)

 

— переплата

 

 

 

(сума)

(підпис і посада відповідальної особи)

 

 

Дата проведення в особовому рахунку

 

 

 

 

 

 

 

3. Відмітка про проведення попередньої перевірки:

 

(короткий зміст результатів перевірки)

 

 

 

 

 

 

Довідка про попередню перевірку податкової декларації з податку на додану вартість № _____ від _________

 

 

 

Дата проведення попередньої перевірки

 

 

 

 

(підпис і посада відповідальної особи)

 

 

 


Додаток З

 

 

 

 

 

Відмітка про одержання  (штамп ДПІ)

УЗГОДЖЕНО. Рішення Комітету  Верховної  Ради України з питань фінансів і банківської діяльності     від 31.03.2003 р. № 06-10/239

                                                                 

ЗАТВЕРДЖЕНО.  Наказ Державної податкової адміністрації України

29.03.2003 р. № 143

 

 

 

1

ДЕКЛАРАЦІЯ З ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК ПІДПРИЄМСТВА

 

Звітна

Повна декларація — надаються додатки у разі  заповнення рядків з позначкою «Р» та «К»

 

Звітна консолідована

Спрощена декларація — надаються додатки у разі заповнення рядків з позначкою «К»

 

Звітна нова

 

2

Звітний рік

2

0

0

3

 

 

1 квартал

 

Х

Півріччя

 

 

З квартали

 

 

Рік

 

3

Повна назва платника податку: Молокозавод

Х

Юридична особа

 

 

Інша категорія платника

 

4

Ідентифікаційний код  за ЄДРПОУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код виду економічної діяльності (КВЕД)

 

 

.

 

 

.

 

 

5

Місцезнаходження платника податку: м.Київ

Поштовий індекс

 

 

 

 

 

 

Телефон:

 

 

Факс*

 

 

E-mail*

 

 

6

До державної податкової інспекції (адміністрації) в

 

            *за бажанням платника податку                                                                                                              

              Одиниця виміру: тис.грн. з одним десятковим знаком

Показники

Код рядка

Сума

1

2

3

Валовий дохід від усіх видів діяльності, у тому числі:

01

378,2

доходи від продажу товарів (робіт, послуг)            

01.1

291,4

приріст балансової вартості запасів

01.2         К1

86,8

доходи від виконання довгострокових договорів

01.3         К2

 

прибуток від операцій з цінними паперами, фондовими та товарними деривативами

01.4         К3

 

прибуток від операцій з землею

01.5         К1

 

інші доходи, крім визначених у 01.1 — 01.5

01.6

 

Коригування валових доходів, у тому числі:                                                                          (+- 02.1 +- 02.2 + 02.3)

02

 

зміна суми компенсації вартості товарів (робіт, послуг)

02.1

 

самостійно виявлені помилки за результатами минулих податкових періодів

02.2

 

врегулювання сумнівної (безнадійної) заборгованості

02.3         К4

 

Скоригований валовий дохід                                                                                                                     (01 +- 02)

03

378,2

Валові витрати, у тому числі:

04

348,4

витрати на придбання товарів (робіт, послуг), крім визначених у 04.11

04.1

342,8

убуток балансової вартості запасів

04.2         К1

 

витрати на оплату праці

04.3

4,0

сума страхового збору (внесків) до фондів державного загальнообов’язкового страхування

04.4

1,5

сума внесків на довгострокове страхування життя, додаткове пенсійне страхування

04.5          Р1

 

сума податків, зборів (обов»язкових платежів), крім визначених у 04.4

04.6          Р2

 

витрати, пов»язані з виконанням довгострокових договорів

04.7         К2

 

добровільне перерахування коштів, передача товарів (робіт, послуг)

04.8         Р3

 

від»ємне значення об»єкта оподаткування попереднього податкового року

04.9

 

витрати на поліпшення основних фондів та нафтогазових свердловин

04.10       К1

0,1

85% витрат від вартості товарів (робіт, послуг), придбаних у офшорних нерезидентів

04.11        Р4

 

інші витрати, крім визначених у 04.1 — 04.11

04.12

 

Коригування валових витрат, у тому числі:                                                                           (+- 05.1 +- 05.2 + 05.3)

05

 

зміна суми компенсації вартості товарів (робіт, послуг)

05.1

 

самостійно виявлені помилки за результатами минулих податкових періодів   

05.2

 

врегулювання сумнівної (безнадійної) заборгованості

05.3         К4

 

Скориговані валові витрати                                                                                                                       (04 +- 05)

06

348,4

Сума амортизаційних відрахувань

07            К1

3,9

Об»єкт оподаткування позитивний (+) від’ємний  (-)                                                           (( +- 03 — (+- 06) — 07)

08

25,9

Балансові збитки, не компенсовані прибутками до 01.01.2003

09

 

Прибуток, звільнений від оподаткування

10            К5

 

Прибуток, що підлягає оподаткуванню, у тому числі :                                                                    (08 – 09 — 10)

11

25,9

за базовою ставкою

11.1

25,9

за пільговою ставкою* ……….%

11.2

 

Нарахована сума податку**, у тому числі:

12

7,8

за базовою ставкою

12.1

7,8

за пільговою ставкою

12.2

 

Зменшення нарахованої суми податку

13            К6

 

Податкове зобов»язання звітного періоду **                                                                                              (12 – 13)

14

7,8

Сума нарахованого податку за попередній податковий період поточного року

15

 

Сума надміру сплаченого податку минулих податкових періодів (переплати)***

16

 

Сума податку до сплати                                                                                       (позитивне значення 14 – 15 — 16)

17

7,8

         *Пільгови ставки зазначаються платником самостійно. **У разі позитивного значення. *** Не заповнюється при заповненні рядка 18 декларації.

Сума надміру сплаченого податку минулих податкових періодів (переплати), яка підлягає поверненню на поточний рахунок платника податку в банку-резиденті

18

 

Додаткові показники.

Суми податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків),у тому числі :

19

 

від грального бізнесу

19.1       К7

 

з нерезидентів (крім 19.3)

19.2

 

з фрахту

19.3

 

Авансові внески, нараховані на суму дивідендів таприрівняних до них платежів

20

 

Дивіденди та прирівняні до них платежі, що сплачуються до бюджету державними некорпоратизованими, казенними або комунальними підприємствами

21

 

Сума штрафу, самостійно нарахованого у зв»язку з виправленням помилок

22

 

Пеня, нарахована у зв»язку з урегулюванням сумнівної (безнадійної) заборгованості

23          К4

 

 

До декларації додаються (потрібне позначити):

 

Додатки до рядків

К1/1

К1/2

К2

К3

К4

К5

К6

К7

Р1

Р2

Р3

Р4

 

 

Пояснення (розкриття) окремих результатів фінансово-господарської діяльності

на

 

аркуш

 

     Інформація, наведена  в  декларації,   додатках,   поясненнях (розкриттях), є достовірною.

 

0

1

.

0

8

.

2

0

0

3

р.

     Дата заповнення декларації (дд.мм.рррр)

 

Керівник підприємства

2

5

1

3

4

5

6

7

8

9

_____________________________________________________    

Ідентифікаційний податковий номер                                 ініціали та прізвище                                      підпис            

    М.П.

 Головний бухгалтер   

3

1

2

4

5

6

7

8

9

0

_____________________________________________________    

Ідентифікаційний податковий номер                               ініціали та прізвище                                       підпис            

 

 

—————————————————————————————————————————————————————————

Ця частина податкової декларації заповнюється службовими особами ДПІ (ДПА)

 

 

Відмітка про внесення даних до електронної бази податкової звітності                                 “___” _____________ 200 __ року

               ________________________________________________________________________________________________

службова особа ДПІ (ДПА) (підпис, прізвище)

За результатами камеральної перевірки декларації (потрібне позначити):

 

порушень (помилок) не виявлено

 

 

 складено акт від “___” _______________ 200 __ року № ______

 

        “___” _________________ 200 __ року              _________________________________________________________________

                                                                                               службова особа ДПІ (ДПА)  (підпис, прізвище)

                                                                   Додаток К1/1 до рядків 01.2, 01.5, 04.2, 04.10 та 07 декларації

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ

 

Податковий період 200 3  року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 квартал

 

Х

Півріччя

 

 

3 квартали

 

 

Рік

 

Таблиця 1. Розрахунок приросту (убутку) балансової вартості запасів

Показники

Код рядка

На початок звітного року

Запаси, використані не у господарській діяльності

На кінець звітного періоду

Приріст “ – “

Убуток “+”

(3 – 4 – 5)

1

2

3

4

5

6

Балансова вартість запасів усього, у тому числі: (сума рядків А1 — А6 відповідної графи)

А

 

46,8

-46,8

на складах (місцях зберігання)

А1

 

46,8

-46,8

у незавершеному виробництві

А2

 

 

 

у готовій продукції

А3

 

 

 

малоцінні та швидкозношувані предмети на складах

А4

 

 

 

на оптових складах (місцях зберігання)

А5

 

 

 

у роздрібній торгівлі     

А6

 

 

 

 

Метод оцінки убутку запасів (потрібне позначити):

 

х

Вартості запасів, перших за часом надходжень (ФІФО)

 

 

Ідентифікованої вартості відповідної одиниці запасів  

       

Таблиця 2. Розрахунок амортизаційних відрахувань

Код рядка

Показники

Балансова вартість на початок розрахункового кварталу

Амортизаційні відрахування

Розрахунковий квартал

Звітний період наростаючим підсумком

1

2

3

4

5

Б1

Основні фонди групи 1

50,8

0,6

1,2

Б2

Основні фонди групи 2

19,4

1,2

2,2

Б3

Основні фонди групи 3

7,0

0,3

0,3

Б4

Основні фонди групи 4

0,7

0,1

0,1

В

Нематеріальні активи

1,8

0,1

0,1

07

Загальна сума амортизаційних відрахувань, що відображається у рядку

07 декларації                                                                          (сума рядків Б1, Б2, Б3, Б4, В графи 5)

3,9

 

Таблиця 3. Витрати на поліпшення основних фондів, що включаються до складу валових витрат

Об’єкти поліпшення

Код рядка

Сукупна балансова вартість на початок звітного року

Сума на звітний рік (ліміт)

Фактичні обсяги поліпшень наростаючим підсумком

1 квартал

Півріччя

3 квартали

Рік

1

2

3

4

5

6

7

8

Основні фонди

4.10

65,0

6,5

0,1

0,1

 

 

 

Таблиця 4. Прибуток від продажу землі

Показники

Код рядка

Сума

1

2

3

Прибуток від продажу землі, у тому числі:                                     (01.5.1 – 01.5.2 x 01.5.3)

01.5

 

сума доходу, отримана при продажу землі

01.5.1

 

сума витрат, пов’язана із купівлею землі

01.5.2

 

коефіцієнт індексації витрат, визначений за нормами підпункту 8.3.3 Закону

01.5.3

 

Наведена інформація є достовірною.

 

Керівник підприємства           _____________________________              ___________________________

                                                                              підпис                                                                    прізвище

                                                                                                                                                                                                            М. П.

Головний бухгалтер                _____________________________               ___________________________   

підпис                                                                   прізвище

 


Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.