Курсова робота Організація постачання товарів

Зміст

Розділ 2. Аналіз постачань, організації складського і тарного господарства 3

2.1. Організація постачання товарів в ТОВ “Індіана Джонс” 3

2.2. Організація зберігання та відпуску товарів на складі ТОВ “Індіана Джонс” 16

2.3. Організація тарного господарства 22

Розділ 3. Проект поліпшення організації постачань, складського і тарного господарства 25

Висновки 35

Список використаної літератури 37

Додатки 38

Розділ 2. Аналіз постачань, організації складського і тарного господарства

2.1. Організація постачання товарів в ТОВ “Індіана Джонс”

Джерелами надходження товарів до ресторану ТОВ “Індіана Джонс” є:
промислові і сільськогосподарські підприємства, місцева промисловість, індивідуальні виробництва;
оптово-посередницькі структури;
оптові й оптово-роздрібні склади;
постачання від закордонних фірм і компаній.

Рож = 1460 шт.
В = 17520 + 1876,36 – 125 = 19271,36 шт.
Аналогічним чином можуть бути розраховані і потреби в інших матеріальних ресурсах.

Висновки

Нічний клуб «Індіана Джоне» розташовується в Оболонському районі міста Києва, за адресою: проспект Героїв Сталінграду, 20. Режим роботи з 12-00 до 2-00. Зал розрахований на 60 посадкових місць. До складу будинку входять: виробничі приміщення, адміністративні приміщення, побутові приміщення для персоналу, торговий зал, фойє.
Джерелами постачання товарів до ТОВ “Індіана Джонс” є оптові постачальники та виробники товарів.
Частина товарів, що надходять безпосередньо від виробників в ТОВ “Індіана Джонс” зростає. Так, якщо в 2001 році від виробників надійшло 54% товарів (відповідно від оптових постачальників – 46%), то в 2002 році від виробників надійшло 55,38% всіх товарів, а від оптових постачальників – 44,62%. Саме зміна структури закупок товарів дала змогу переглянути ціни на готові вироби і знизити їх, що в кінцевому результаті дало змогу підняти загальний товарообіг за рахунок збільшення кількості проданих готових кулінарних виробів. В загальному по підприємству надходження товарів в 2002 році зросло на 120,46 тис. грн. (6,16%) порівняно з 2001 роком.
Найбільше товарних запасів було на початок четвертого кварталу. Запаси на початок на протязі 2002 року зросли на 23 тис. грн. Надходження товарів було майже рівномірним. В 2 кварталі порівняно з першим збільшилися надходження товарів на 52,4 тис. грн., а в 4 порівняно з 1 планується на 14,16 тис. грн.
Коефіцієнт обертання товарних запасів по підприємству на кінець 4 кварталу найнижчий. В 2 кварталі він зріс порівняно з 1 на 1,75 дні, а в 3 кварталі порівняно з 2 на 1,39 дні. В 4 кварталі відбулося зниження коефіцієнта обертання порівняно з третім на 3,40 дні. За увесь період 2002 року коефіцієнт обертання товарних запасів знизився на 0,27 дні. Зниження коефіцієнта обертання товарних запасів відбулося головним чином за рахунок зниження коефіцієнта обертання запасів продовольчих товарів.
Витрати на товарорух ТОВ “Індіана Джонс” в 2002 році зросли на 1,12 тис. грн. (12,1%) порівняно з 2001 роком. Витрати на товарорух ТОВ “Індіана Джонс” в 2002 році зросли за рахунок таких факторів: витрати на тару та упаковку – 0,02 тис. грн. (1,6%), витрати на утримання складів – 0,13 тис. грн. (5,1%), витрати на навантажувально-розвантажувальні роботи – 0,93 тис. грн. (27,8%), витрати на транспортування – 0,04 тис. грн. (1,9%). Витрати на товарорух зросли в більшій мірі ніж надходження товарів за рахунок подорожчання тари та упаковки, збільшення дальності перевезень та збільшення обсягів навантажувально-розвантажувальних робіт. Питома вага витрат на товарорух в вартості надходження товарів в 2002 році зросли на 0,026% з 0,475% до 0,501%, що негативно вплинуло на ефективність руху товару в ТОВ “Індіана Джонс”.
Товарні запаси в 4 кварталі 2002 року знизилися порівняно з третім на 15,4 тис. грн. за рахунок таких факторів:
обсягу закупок товарів на 3 тис. грн.;
структури закупок товарів на 7 тис. грн.;
зміни питомих запасів окремих товарів на 5,4 тис. грн.
Запаси товарів на складі ТОВ “Індіана Джонс” відповідають нормам, що необхідні для випуску та реалізації продукції. На момент перевірки виявилося більше ніж потрібно свинини на 10 кг та риби на 5 кг.
Застосування тари і пакувальних матеріалів знижує втрати продовольчих товарів на шляху від виробника до споживача.
Тара і пакувальні матеріали полегшують транспортування, збереження і реалізацію продуктів харчування.
Тара в ТОВ “Індіана Джонс” не обліковується, при постачанні товарів здійснюється обмін використаної тари на повну.
Товари на ТОВ “Індіана Джонс” на протязі кварталу мають постачатися 558/47,244 = 12 раз або кожні 90/12 = 7,5 дні. При таких показниках розміру партії та частоти поставки товарів витрати обігу будуть мінімальними.
Список використаної літератури
1. Богущева В. И. Бары и рестораны. Искусство обслуживания. Серия «Учебники и учебные пособия». Ростов-на-Дону: «Феникс», 1999 — 352 с.
2. Захарченко М. Н. Обслуживание на предприятиях общественного питания. Учебник. 1986. – С. 155-158.
3. Коршунов Н. В. Организация обслуживания в ресторанах.— М.: Высшая школа, 1980.
4. Методические указания к выполнению курсового проекта «Горячий цех предприятия общественного питания». Сост. Вуколова М.В., М.: Изд-во Рос. экон. Акад., 1995.
5. Надежин Н. А. и др. Современный ресторан и культура об¬служивания. — М.: Экономика, 1980.
6. Никуленкова Т.Т., Маргелов В.Н. «Проектирование предприятий общественного питания»: М. «Экономика» 1987.
7. Оборудование предприятий общественного питания: Справоч¬ник/Ключников В. П. и др. М.: Экономика, 1985.
8. Пособие для работников общественного питания/Пер, с нем. — М.: Экономика, 1981.
9. Пятницкая Н.А. Организация общественного питания в гостиничном комплексе. Учебник. С. 169-174.
10. Радченко Л. А. Организация производства на предприятиях питания. – Ростов н/Д: «Феникс», 2001. – 352 с.
11. Справочник руководителя предприятия общественного пита¬ния.—М.: Экономика, 1981.
12. Справочник технолога общественного питания. — М.: Экономи¬ка, 1984.
13. Станкевич Г. П. , Донцова К. Г. Справочник молодого официанта. М.: Высшая школа. 1989 г. – 328 с.
14. Усов В.В. Организация обслуживания в ресторанах. Учебник. М.: Высшая школа. 1990 г. – 208 с.

 

Додатки
Додаток А
Договір поставки №25
м. Київ. «18» серпня 2003 р.
ТОВ «Індіана Джонс», в особі комерційного директора Янішевського О. В., що діє на підставі Доручення від 11 липня 2003р., у подальшому «Покупець «, з однієї сторони та ТОВ “Вєнта” в особі директора Александрова С. В., що діє на підставі статуту, у подальшому “Постачальник”, з другої сторони, разом поіменовані — Сторони, уклали даний Договір про наступне:
1. Предмет договору.
1.1. Постачальник зобов»язується постачати певний товар Покупцю, а Покупець зобов»язується приймати цей товар та здійснювати його оплату на умовах даного Договору.
1.2. Найменування товару, його кількість та асортимент передбачаються в Заявках, які подаються Постачальнику Покупцем при його потребі в такому товарі.
1.3. Право власності на товар переходить від Постачальника до Покупця з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін накладної, яка засвідчує момент передачі товару.
2. Якість та комплектність товару.
2.1. Товар, що поставляється, повинен відповідати всім санітарним, гігієнічним, технічним та іншим нормам, стандартам та правилам, встановленим чинним. законодавством України для товарів.
2.2. Якість товару повинна бути підтверджена сертифікатом та іншими документами, які необхідні для продажу товару даного виду згідно чинним Правилам торгів н санітарно-епідеміологічного законодавства України та законодавства про захист прав споживачів. Всі необхідні документи, що підтверджують якість товару Постачальник зобов»язаний передати Покупцю в момент передачі партії товару.
2.3. Товари, що поставляються, підлягають обов»язковому маркіруванню згідно з технічними умовами виробника.
2.4. Постачальник зобов»язується надати разом з кожним видом товару наступні документи:
а) накладні;
б) податкові накладні;
в) в разі повернення товару — коригувальну накладну.
Якщо вище перелічені документи не будуть надані разом з товаром, датою одержання товару є дата одержання вказаних документів.
3. Терміни та порядок поставки.
3.1. Товар повинен бути поставлений Покупцю протягом 2-х календарних днів з моменту одержання Заявки від Покупця, не враховуючи день подання Заявки.
3.2. Заявка складається Покупцем в 2-х екземплярах і підписується Сторонами або уповноваженими на це особами. В окремих випадках Заявка передається телефонограмою.
3.3. Постачальник зобов»язаний протягом 5 календарних днів, з моменту одержана інформації від Покупця, вивезти товари з закінченими строками реалізації, а також товари які не продаються. Документальне оформлення повернення товару здійснюється Постачальником не пізніше 5-ти календарних днів.
4. Тара і пакування.
4.1. Товар повинен бути затарений і спакований Постачальником таким чином, щоб виключити псування та /або знищення його на період поставки до прийняття товар) Покупцем.
4.2. Товари, що поставляються, пакуються у тару згідно з технічними умовами виробника.
4.3.Кожне спаковане місце повинно бути промаркіроване на тарі, упаковці або ярлику згідно з технічними умовами виробника та повинно мати анотацію на українській мові.
5. Ціна товару.
5.1. Постачальник відвантажує товар (відпускає зі складу) за договірними цінами к українській національній валюті, крім того ПДВ, який повинен бути вказаний в гривнях та копійках.
5.2. Ціни на товари з округленням до 1 (однієї) копійки зазначаються в накладних і при кожній наступній поставці не повинні перевищувати цін попередньої поставки.
6. Сума договору.
6.1. Загальну суму Договору складає сума усіх накладних до даного Договору.
7. Умови розрахунку.
7.1. Оплата за отриманий товар здійснюється Покупцем після його реалізації, кожні 5 днів.
8. Приймання товару за кількістю та якістю.
8.1. Приймання товару за кількістю та якістю здійснюється на складі Покупця в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
9. Майнова відповідальність сторін.
9.1. Сторони несуть повну майнову відповідальність за прямі дійсні збитки, у тому числі нестриманий прибуток, що сталися внаслідок невиконання або часткового виконання Сторонами своїх зобов’язань за даним Договором.
9.2. За просрочку поставки (п. 3.1. даного Договору) або недопоставку товарів, передбачених Заявкою, і неповідомлення Покупця не пізніше, ніж на наступний день після прийняття Заявки про неможливість її виконання, Постачальник сплачує Покупцю неустойку в розмірі 5 відсотків від вартості не поставлених в строк товарів по окремим назвам асортименту.
9.3. В випадку поставки товарів в кількості, яка перевищує кількість, обумовлену в Заявці, Постачальник сплачує Покупцю штраф в розмірі 5 відсотків вартості перепоставлених товарів.
9.4. В випадку завищення цін на товари, які поставляються (без попередження, більш ніж на 2 (два) відсотки відносно цін попередньої поставки, Постачальник зобов»язаний відшкодувати Покупцю загальну суму перевищення цін.
9.5. В випадку порушення Постачальником строків, передбачених пунктом 3.3. даного Договору, Покупець має право не оплачувати товар, який підлягає поверненню Постачальнику, а також призупинити оплату за реалізований товар.
9.6. В випадку, якщо низька якість товару, невідповідність її державним стандартам України призведуть до накладення штрафних санкцій на Покупця з боку органів державного нагляду, або будь-яким іншим збиткам, Постачальник компенсує Покупцю понесені останнім збитки в повному обсязі.
10. Термін дії договору.
10.1. Даний Договір діє з моменту підписання його обома Сторонами до 31.12.2003 року.
10.2. Термін дії цього Договору автоматично продовжується на не визначений строк у випадку, коли жодна із сторін не повідомить іншу про відмову від подальшої участі в цьому Договорі, але не пізніше, ніж за один місяць до закінчення терміну дії.
11. Інші умови.
11.1. Сторони домовились, що інформація Покупця про ціни, обсяги поставки товарів і асортимент товару є суворо конфіденційною і в випадку розголошення цієї інформації Постачальник несе відповідальність у відповідності з діючим законодавством України.
11.2. Заявки Покупця, а також накладні, по яким здійснюється поставка товару с невід’ємними частинами даного Договору.
11.3. Усі суперечки за даним Договором вирішуються в Господарських судах України.
11.4. Даний Договір укладений в двох примірниках, по одному для кожної із Сторін.
11.5«Покупець» має статус платника податку на прибуток на загальних підставах (30%)
11.6. У разі зміни статусу однією зі сторін, вона зобов»язана повідомити про це іншу сторону в письмовій формі в п»ятиденній строк.
12. Юридичні адреси та банківські реквізити Сторін.
Покупець:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Індіана Джонс», м. Київ, пр. Героїв Сталінграду, 20.
Код ЗКПО 32210013, МФО 321983, р/с 2600900530322 в АКБ „Правекс Банк».
Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ № 32878303.
Індивідуальний податковий номер №322100126563.
Телефон 463-7521, 463-7523, 463-7524.
Постачальник:
ТОВ “Вєнта”, м. Київ, вул. Саксаганського, 6.
Розрахунковий рахунок № 260030000229001 в Оболонському АКБ Укрінбанку
код ЗКПО 23504370, ??? 322993
Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ № 235043726550
Індивідуальний податковий №235043726553
Тел. 555-66-55
Покупець Продавець
Янішевський О.В.

Додаток Б
ІНСТРУКЦІЯ
ПО САНІТАРНИХ ВИМОГАХ ДО УСТАТКУВАННЯ, ІНВЕНТАРЮ, ПОСУДУ І УТРИМАННЮ ПРИМІЩЕНЬ.

1. Зберігати миючі і дезинфікуючі засоби потрібно в промаркованому посуді в спеціально виділених місцях.
2. Мийні ванни, а також виробничі столи по закінченні роботи миють з додаванням миючих засобів і обполіскують гарячою водою
3. Обробні дошки повинні бути промарковані відповідно до продукту, що обробляється на них: «СМ» — сире м»ясо; «СР» — сира риба; «СО» — сирі овочі ; «ВМ» — варене м»ясо, «ВО»- варені овочі; «МГ» — м»ясна гастрономія; «ЗЕЛЕНЬ»; «КО» — квашені овочі; «ОСЕЛЕДЕЦЬ»; «X» — хліб ; «РГ» — рибна гастрономія.
Обробні ножі і кухонний інвентар повинні бути промаркіровані.
Після кожної операції обробні дошки очищають ножем від залишків продуктів, миють гарячою водою з додаванням миючих засобів, ошпарюють окропом і зберігають поставленим на ребро.
4. Виробничий інвентар і інструменти після промивання з додаванням миючих засобів і обполіскують окропом.
5. Миття-посуду й інвентарю ручним способом роблять у наступному порядку:
— видалення залишків їжі;
-t 40 С води з додаванням миючих засобів;
— ополіскування посуду;
— просушування посуду на ґратчастих полках , стелажах;
— в кінці робочого дня проводиться дезінфекція всього кухонного посуду і приладів у 2% розчині дез. засобів;
— щітки, мочалки для миття інвентарю після закінчення роботи промивають гарячою водою з додаванням миючих засобів, обполіскують і висушують;
— у м»ясному, рибному і гарячому цехах підлоги варто мити не рідше 2-х разів у зміну гарячою водою з додаванням 1-2 % розчину кальцинованої соди й інших миючих засобів, а наприкінці зміни 1 % розчином хлорного вапна. Стіни щодня протирають дрантям, змоченої в розчині кальцинованої соди;
— щотижня, із застосуванням миючих засобів повинні здійснюватияс миття стін, освітлювальної апаратури, очистки стікол від пилу і т.д.;
— інвентар для прибирання цехів повинний бути роздільний.

Додаток В
Додаток
до Положення (стандарту)
бухгалтерського обліку 2
Коди
Дата (рік, місяць, число)
Підприємство ТОВ “Індіана Джонс” за ЄДРПОУ
Територія за КОАТТУ
Орган державного управління за СПОДУ
Галузь за ЗКГНГ
Вид економічної діяльності за КВЕД
Одиниця виміру: тис. грн.

Адреса

Баланс
на 1 липня 200 2 року

Форма № 1
Код за ДКУД 1801001

Код На початок На кінець
Актив рядка звітного звітного
періоду періоду
1 2 3 4
1. Необоротні активи
Нематеріальні активи:
залишкова вартість 0 10 11 11
первісна вартість 0 11 11 11
знос 0 12
Незавершене будівництво 0 20 100 110
Основні засоби:
залишкова вартість 0 30 265 264
первісна вартість 0 31 280 286
знос 0 32 15 22
Довгострокові фінансові інвестиції :
які обліковуються за методом участі
в капіталі інших підприємств 0 40
інші фінансові інвестіції 0 45 50 55
Довгострокова дебіторська заборго-
ваність 0 50
Відстрочені податкові активи 0 60
Інші необоротні активи 0 70
Усього за розділом 1. 0 80 426 440
2. Оборотні активи
Запаси:
виробничі запаси 100
тварини на вирощуванні та відгодівлі 110
незавершене виробництво 120
готова продукція 130
товари 140 100,3 119,7
Векселі одержані 150
Дебіторська заборгованість за товари,
роботи, послуги:
чиста реалізаційна вартість 160 26,0 22,0
первісна вартість 161 26,0 22,0
резерв сумнівних боргів 162
Дебіторська заборгованість за розра-
хунками:
з бюджетом 170
за виданими авансами 180
з нарахованих доходів 190
із внутрішніх розрахунків 200
Інша поточна дебіторська заборгова-
ність 210 59,4 58,2
Поточні фінансові інвестиції 220 40,0 27,5
Грошові кошти та їх еквіваленти :
у національній валюті 230 236 207,1
в іноземній валюті 240
Інші оборотні активи 250
Усього за розділом 2. 260 461,7 434,5
3. Витрати майбутніх періодів 270 3,3 5,5
БАЛАНС 280 891 880

Код На початок На кінець
Пасив рядка звітного звітного
періоду періоду
1 2 3 4
1. Власний капітал
Статутний капітал 300 385 385
Пайовий капітал 310
Додатковий вкладений капітал 320
Інший додатковий капітал 330
Резервний капітал 340
Нарозподілений прибуток (непокритий
збиток) 350 70 110
Неоплачений капітал 360
Вилучений капітал 370
Усього за розділом 1. 380 455 495
2. Забеспечення наступних витрат
і платежів
Забеспечення виплат персоналу 400 6 5,5
Інші забеспечення 410
Цільове фінансування 420 12 11
Усього за розділом 2. 430 18,0 16,5
3. Довгострокові зобов,язання
Довгострокові кредити банків 440 77,0 104,5
Інші довгострокові фінансові
зобов,язання 450
Відстрочені податкові зобов,язання 460
Інші довгострокові зобов,язання 470 44,0 44,0
Усього за розділом 3. 480 121,0 148,5
4. Поточні зобов,язання
Короткострокові кредити банків 500 147,7 77,0
Поточна заборгованість за довгостро-
ковими зобов,язаннями 510
Векселі видані 520
Кредиторська заборгованість за това-
ри, роботи, послуги 530 122,4 104,5
Поточні зобов,язання за розрахунками:
з одержаних авансів 540
з бюджетом 550 11,7 14,3
з позабюджетних платежів 560
зі страхування 570
з оплати праці 580 11,4 19,8
з участниками 590
із внутрішніх розрахунків 600
Інші поточні зобов,язання 610
Усього за розділом 4. 620 293,2 215,6
5. Доходи майбутніх періодів 630 3,8 4,4
БАЛАНС 640 891 880

М.П.
Керівник
Головний бухгалтер
Додаток Г
Додаток
до Положення (стандарту)
бухгалтерського обліку 2
Коди
Дата (рік, місяць, число)
Підприємство ТОВ “Індіана Джонс” за ЄДРПОУ
Територія за КОАТТУ
Орган державного управління за СПОДУ
Галузь за ЗКГНГ
Вид економічної діяльності за КВЕД
Одиниця виміру: тис. грн.

Адреса

Баланс
на 1 жовтня 200 2 року

Форма № 1
Код за ДКУД 1801001

Код На початок На кінець
Актив рядка звітного звітного
періоду періоду
1 2 3 4
1. Необоротні активи
Нематеріальні активи:
залишкова вартість 0 10 11 16,5
первісна вартість 0 11 11 16,5
знос 0 12
Незавершене будівництво 0 20 110 77,0
Основні засоби:
залишкова вартість 0 30 264,0 319,0
первісна вартість 0 31 286,0 363,0
знос 0 32 22,0 44,0
Довгострокові фінансові інвестиції :
які обліковуються за методом участі
в капіталі інших підприємств 0 40
інші фінансові інвестіції 0 45 55,0 66,0
Довгострокова дебіторська заборго-
ваність 0 50
Відстрочені податкові активи 0 60 4,4
Інші необоротні активи 0 70
Усього за розділом 1. 0 80 440,0 482,9
2. Оборотні активи
Запаси:
виробничі запаси 100
тварини на вирощуванні та відгодівлі 110
незавершене виробництво 120
готова продукція 130
товари 140 119,7 128,0
Векселі одержані 150
Дебіторська заборгованість за товари,
роботи, послуги:
чиста реалізаційна вартість 160 22,0 23,5
первісна вартість 161 22,0 23,5
резерв сумнівних боргів 162
Дебіторська заборгованість за розра-
хунками:
з бюджетом 170
за виданими авансами 180
з нарахованих доходів 190
із внутрішніх розрахунків 200
Інша поточна дебіторська заборгова-
ність 210 58,2 62,3
Поточні фінансові інвестиції 220 27,5 48,5
Грошові кошти та їх еквіваленти :
у національній валюті 230 207,1 209,6
в іноземній валюті 240
Інші оборотні активи 250
Усього за розділом 2. 260 434,5 471,9
3. Витрати майбутніх періодів 270 5,5 5,5
БАЛАНС 280 880 960,3

Код На початок На кінець
Пасив рядка Звітного звітного
Періоду періоду
1 2 3 4
1. Власний капітал
Статутний капітал 300 385,0 440,0
Пайовий капітал 310
Додатковий вкладений капітал 320
Інший додатковий капітал 330
Резервний капітал 340
Нарозподілений прибуток (непокритий
збиток) 350 110,0 176,0
Неоплачений капітал 360
Вилучений капітал 370
Усього за розділом 1. 380 495,0 616,0
2. Забеспечення наступних витрат
і платежів
Забеспечення виплат персоналу 400 5,5 3,3
Інші забеспечення 410
Цільове фінансування 420 11,0 13,2
Усього за розділом 2. 430 16,5 16,5
3. Довгострокові зобов,язання
Довгострокові кредити банків 440 104,5 60,5
Інші довгострокові фінансові
зобов,язання 450
Відстрочені податкові зобов,язання 460
Інші довгострокові зобов,язання 470 44,0 44,0
Усього за розділом 3. 480 148,5 104,5
4. Поточні зобов,язання
Короткострокові кредити банків 500 77,0 99,0
Поточна заборгованість за довгостро-
ковими зобов,язаннями 510
Векселі видані 520
Кредиторська заборгованість за това-
ри, роботи, послуги 530 104,5 88,0
Поточні зобов,язання за розрахунками:
з одержаних авансів 540
з бюджетом 550 14,3 14,3
з позабюджетних платежів 560
зі страхування 570
з оплати праці 580 19,8 17,6
з участниками 590
із внутрішніх розрахунків 600
Інші поточні зобов,язання 610
Усього за розділом 4. 620 215,6 218,9
5. Доходи майбутніх періодів 630 4,4 4,4
БАЛАНС 640 880 960,3

М.П.
Керівник
Головний бухгалтер
Додаток Е
Додаток
до Положення (стандарту)
бухгалтерського обліку 3

Коди
Дата (рік, місяць, число)
Підприємство ТОВ “Індіана Джонс” за ЄДРПОУ
Територія за КОАТТУ
Орган державного управління за СПОДУ
Галузь за ЗКГНГ
Вид економічної діяльності за КВЕД
Одиниця виміру: тис. грн.

Звіт
про фінансові результати
за ІІ квартал 2002 року
Форма № 2
Код за ДКУД 1801003

1.Фінансові результати

Стаття Код За звітний За попередній
рядка період період
1 2 3 4
Дохід (виручка) від реалізації продукції 0 10 530,9 481
Податок на додану вартість 0 15 88,5 80,2
Акцизний збір 0 20
0 25
Інші вирахування з доходу 0 30
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції 0 35 442,4 400,8
Собівартість реалізованої продукції 0 40 323,1 320,0
Валовий:
прибуток 0 50 119,3 80,8
збиток 0 55
Інші операційні доходи 0 60 1,3 1,2
Адміністративні витрати 0 70 20,5 20,3
Витрати на збут 0 80 10,3 10,2
Інші операційні витрати 0 90
Фінансові результати від операційної діяльності:
прибуток 100 89,8 51,5
збиток 105
Дохід від участі в капіталі 110
Інші фінансові доходи 120
Інші доходи 130
Фінансові витрати 140
Втрати від участі в капіталі 150
Інші витрати 160
Фінансові результати від звичайної діяльності
до оподаткування:
прибуток 170 89,8 51,5
збиток 175
Податок на прибуток від звичайної діяльності 180 26,9 15,5
Фінансові результати від звичайної діяльності
прибуток 190 62,9 36,0
збиток 195
Надзвичайні:
доходи 200
витрати 205
Податки з надзвичайного прибутку 210
Чистий:
прибуток 220 62,9 36,0
збиток 225

2. Елементи операційних витрат
Найменування показника Код За звітний За попередній
рядка період період
1 2 3 4
Матеріальні затрати 230
Витрати на оплату праці 240
Відрахування на соціальні заходи 250
Амортизація 260
Інші операційні витрати 270
Разом 280

3. Розрахунок показників прибутко-
вості акцій
Назва статті Код За звітний За попередній
рядка період період
1 2 3 4
Середньорічна кількість простих акцій 300
Скоригована середньорічна кількість простих акцій 310
Чистий прибуток, що припадає на одну просту акцію 320
Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну
просту акцію 330
Дивіденти на одну просту акцію 340

М.П.
Керівник
Головний бухгалтер
Додаток Є
Додаток
до Положення (стандарту)
бухгалтерського обліку 3

Коди
Дата (рік, місяць, число)
Підприємство ТОВ “Індіана Джонс” за ЄДРПОУ
Територія за КОАТТУ
Орган державного управління за СПОДУ
Галузь за ЗКГНГ
Вид економічної діяльності за КВЕД
Одиниця виміру: тис. грн.

Звіт
про фінансові результати
за ІІІ 2002 року
Форма № 2
Код за ДКУД 1801003

1.Фінансові результати

Стаття Код За звітний За попередній
рядка період період
1 2 3 4
Дохід (виручка) від реалізації продукції 0 10 519,8 530,9
Податок на додану вартість 0 15 86,6 88,5
Акцизний збір 0 20
0 25
Інші вирахування з доходу 0 30
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції 0 35 433,2 442,4
Собівартість реалізованої продукції 0 40 341,1 323,1
Валовий:
прибуток 0 50 92,1 119,3
збиток 0 55
Інші операційні доходи 0 60 2,1 1,3
Адміністративні витрати 0 70 20,4 20,5
Витрати на збут 0 80 10,1 10,3
Інші операційні витрати 0 90
Фінансові результати від операційної діяльності:
прибуток 100 63,7 89,8
збиток 105
Дохід від участі в капіталі 110
Інші фінансові доходи 120
Інші доходи 130
Фінансові витрати 140
Втрати від участі в капіталі 150
Інші витрати 160
Фінансові результати від звичайної діяльності
до оподаткування:
прибуток 170 63,7 89,8
збиток 175
Податок на прибуток від звичайної діяльності 180 19,1 26,9
Фінансові результати від звичайної діяльності
прибуток 190 44,6 62,9
збиток 195
Надзвичайні:
доходи 200
витрати 205
Податки з надзвичайного прибутку 210
Чистий:
прибуток 220 44,6 62,9
збиток 225

2. Елементи операційних витрат
Найменування показника Код За звітний За попередній
рядка період період
1 2 3 4
Матеріальні затрати 230
Витрати на оплату праці 240
Відрахування на соціальні заходи 250
Амортизація 260
Інші операційні витрати 270
Разом 280

3. Розрахунок показників прибутко-
вості акцій
Назва статті Код За звітний За попередній
рядка період період
1 2 3 4
Середньорічна кількість простих акцій 300
Скоригована середньорічна кількість простих акцій 310
Чистий прибуток, що припадає на одну просту акцію 320
Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну
просту акцію 330
Дивіденди на одну просту акцію 340

М.П.
Керівник
Головний бухгалтер

 

 

Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.