Зміст
1.2. Собівартість: її склад та види
1.3. Оцінка та визначення собівартості виробничих запасів
2.1. Техніко-економічна характеристика підприємства
2.3. Облік витрат на придбання запасів та визначення їх фактичної собівартості
Розділ 3. Вдосконалення управлінського обліку
3.1. Вдосконалення політики оцінки запасів
3.2. Вдосконалення управлінського обліку з використанням ПЕОМ
Вступ
Ринкова орієнтація економіки України потребує інтенсивної роботи з удосконалення управління собівартістю. Проте з багатьох питань обліку витрат виробництва, і зокрема з класифікації методів обліку й калькулювання, на основі яких облікується собівартість, єдиної думки не досягнуто, не розроблено загальновизнаної, науково обґрунтованої класифікації методів. Це призвело до того, що названі методи групуються по-різному.
Доцільно говорити не про методи обліку витрат і калькулювання собівартості продукції, а про управлінський облік витрат на придбання виробничих запасів (включаючи методику розподілу накладних витрат) і методи калькулювання собівартості. Причому управлінський облік витрат на придбання виробничих запасів розглядається в прямій залежності від калькулювання собівартості продукції і виконує підпорядковану роль, а калькулювання відіграє основну роль і має самостійне значення. Відокремлення методів управлінського обліку витрат від методів калькулювання, що забезпечують загальну планомірну систему облікового процесу, випливає як з економічної сутності планування та обліку виробничих витрат, так і з практичної потреби в цілому. А наявність безпосереднього взаємозв»язку і взаємозалежності між ними забезпечує можливість віднесення витрат, які непрямо розподіляються, на об»єкти управлінського обліку і об»єкти калькуляції. Адже рівень достовірності будь-якого калькуляційного розрахунку собівартості одиниці продукції безпосередньо залежить від достовірності обліку затрат на окремого його носія. Організація такого носія, в свою чергу, пов»язана з організацією технологічного процесу і, як результат, із порядком калькулювання собівартості продукції. При цьому техніка калькулювання собівартості продукції, що визначається як відношення виявлених затрат на кількість виготовленої продукції, є загальною для більшості застосовуваних сьогодні методів обліку витрат на придбання виробничих запасів.
Тісний зв»язок етапів процесу управлінського обліку витрат на придбання виробничих запасів і калькулювання собівартості продукції зумовлює їхню взаємозалежність і вплив. Ця залежність проявляється в тому, що, виходячи з характеру виробництва, організаційної структури підприємства й номенклатури виробленої продукції, найраціональніший вибір об»єктів обліку виробничих витрат здійснюється в поєднанні з вибором об»єктів калькулювання і калькуляційних одиниць. Це дає змогу при виготовленні одного виробу відносити на його собівартість усі витрати прямим шляхом, а при виготовленні кількох виробів — тільки ту частину витрат, яка безпосередньо пов»язана з виробництвом певних виробів, а решту розподіляти тим чи іншим умовним способом.
Важливе значення для управління витратами та підрахунку собівартості продукції має також чітке визначення об»єктів обліку витрат на стадії використання ресурсів і об»єктів калькулювання собівартості продукції та встановлення правильного співвідношення між ними.
На управлінський облік покладено завдання з поліпшення інформаційного забезпечення управління і контролю за збереженням власності та зміцненням фінансового стану підприємства, підвищенням ефективності діяльності та зменшенням ризику втрати коштів через непродумані дії.
Саме тому тема курсової роботи “Облік витрат на придбання виробничих запасів і методика визначення їх фактичної собівартості” є досить актуальною.
Метою даної курсової роботи є дослідження проведення управлінського обліку витрат по придбанню виробничих запасів та визначення їх собівартості на підприємстві в сучасних економічних умовах в Україні.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
— розкрити економічну сутність запасів;
— розкрити методи оцінки вартості запасів;
— розглянути документування операцій з обліку затрат по придбанню запасів на підприємстві;
— розглянути управлінський облік затрат на придбання запасів на підприємстві;
— за результатами роботи зробити висновки та пропозиції, щодо вдосконалення управлінського обліку.
Предметом дослідження є витрати по придбанню виробничих запасів базового підприємства.
Об’єктом дослідження є підприємство ТОВ “Текстиль-Контакт”. Підприємство здійснює пошив жіночого та чоловічого одягу. ТОВ “Текстиль-Контакт” знаходиться за адресою м. Київ, вул. Серафімовича, 53.
Розділ 1. Теоретична частина
1.1. Класифікація запасів
Для здійснення господарської діяльності підприємств різних форм власності і галузей економіки використовують цілий ряд ресурсів:
трудових, матеріальних, фінансових тощо, які діють в тісному взаємозв»язку, адже без достатньої кількості фінансових ресурсів неможливий вплив трудових ресурсів на матеріальні, що в кінцевому результаті дає новий продукт розвитку господарюючого суб»єкта.
Засоби виробництва охоплюють засоби праці, які беруть участь у виготовленні продукції і переносять свою вартість частинами на новостворений продукт, а також предмети праці, що є елементами виробництва, піддаються обробці в процесі виробництва і повністю переносять свою вартість на новостворений продукт. Представимо склад матеріальних ресурсів та сфери їх використання за допомогою рис. 1.1.
….
Як видно з табл. 2.1 основні економічні показники діяльності ТОВ “Текстиль-Контакт” в 2003 році значно покращились. В 2003 році були внесені зміни до установчих документів: статутний фонд збільшили на 55 тис. грн. В цьому ж році засновниками були внесені кошти на рахунок підприємства. Залучені кошти дали змогу збільшити обсяг товарної продукції на 110 тис. грн., що становить близько 109,09%. Особливо слід підкреслити зростання чистого прибутку на 17,9 тис. грн., що становить 124,03%. Це відбулось в першу чергу за рахунок повільнішого зростання собівартості реалізованої продукції на 116,88% та незначного зростання фонду оплати праці – на 101,71%. Але зростання середньомісячної заробітної плати також відбулось на 17,5 грн., що становить 103,59%, при цьому середньоспискова чисельність працівників зменшилась лише на одного чоловіка.
2.2. Документування операцій з обліку витрат по придбанню виробничих запасів на ТОВ “Текстиль-Контакт”
Постачання ТОВ “Текстиль-Контакт” матеріальними цінностями являє собою єдність двох процесів:
а) транспортування і доставку на підприємство замовлених і закуплених матеріальних цінностей на підставі відповідної первинної документації;
б) оформлення заборгованості й оплати постачальникам одержаних від них матеріальних цінностей.
Підприємство-покупець зобов»язане проконтролювати доставку вантажу, організувати його приймання і вивантаження, відповідне зберігання на складі або в інших місцях. Відповідальність за доставку вантажу та його зберігання в дорозі несе організація, що перевозить вантаж на підставі належно оформлених транспортних документів.
Покупець приймає вантаж за кількістю і якістю на своєму складі. Можливе також одержання вантажу самовивозом, коли представник покупця одержує вантаж на складі постачальника за довіреністю, вивозить його своїм транспортом. Відповідальність покупця за одержані матеріальні цінності виникає з моменту підписання його представником товарних документів на одержання вантажу.
Придбання матеріальних цінностей в натурі завершується після їх надходження і оприбуткування на склад покупця.
….
Отже, розв»язання задачі автоматизованим способом забезпечить можливість оперативної обробки інформації для обліку, контролю, аналізу, аудиту та управління за відповідний проміжок часу, сприятиме підвищенню точності й достовірності облікових даних.
Висновки
Запаси — це активи, які: утримуються для подальшого продажу за умов звичайної господарської діяльності; перебувають у процесі виробництва з метою подальшого продажу продукту виробництва; утримуються для споживання під час виробництва продукції, виконання робіт та надання послуг, а також управління підприємством.
Для забезпечення безперебійної роботи виробництва на складах підприємства завжди мають бути виробничі запаси в межах норм, передбачених потребою підприємства. У складських приміщеннях підприємств здійснюються операції по збереженню виробничих запасів, що надходять, а також відпуску їх у виробництво. Управлінський облік має забезпечити контроль за залишками, надходженням і витратами виробничих запасів на складі, що є важливою умовою для забезпечення збереження власності підприємства. Одним з важливих завдань управлінського обліку є калькулювання собівартості продукції.
Метод оцінки запасів при їх вибутті є елементом облікової політики підприємства і не підлягає змінам без вагомих підстав. При виборі методу оцінки вибуття запасів підприємство виходить з інтересів користувачів.
При продажу, відпуску запасів у виробництво та іншому вибутті оцінка здійснюється за такими методами:
1) ідентифікованої собівартості відповідної одиниці запасів;
2) середньозваженої собівартості;
3) собівартості перших за часом надходжень запасів (FIFO);
4) собівартості останніх за часом надходжень запасів (LIFO);
5) нормативних витрат;
6) ціни продажу.
Постачання ТОВ “Текстиль-Контакт” матеріальними цінностями являє собою єдність двох процесів: транспортування і доставку на підприємство замовлених і закуплених матеріальних цінностей на підставі відповідної первинної документації; оформлення заборгованості й оплати постачальникам одержаних від них матеріальних цінностей.
Основні економічні показники діяльності ТОВ “Текстиль-Контакт” в 2003 році значно покращились. В 2003 році були внесені зміни до установчих документів: статутний фонд збільшили на 55 тис. грн. В цьому ж році засновниками були внесені кошти на рахунок підприємства. Залучені кошти дали змогу збільшити обсяг товарної продукції на 110 тис. грн., що становить близько 109,09%. Особливо слід підкреслити зростання чистого прибутку на 17,9 тис. грн., що становить 124,03%. Це відбулось в першу чергу за рахунок повільнішого зростання собівартості реалізованої продукції на 116,88% та незначного зростання фонду оплати праці – на 101,71%. Але зростання середньомісячної заробітної плати також відбулось на 17,5 грн., що становить 103,59%, при цьому середньоспискова чисельність працівників зменшилась лише на одного чоловіка.
Для обліку затрат на придбання матеріальних цінностей на ТОВ “Текстиль-Контракт” використовують синтетичні інвентарні субрахунки рахунка №20 «Запаси». До статті калькуляції «Сировина і матеріали» на ТОВ “Текстиль-Контакт” включається вартість: сировини і матеріалів, що входять до складу виготовлюваної продукції, створюючи її основу, або є необхідним компонентом для виготовлення продукції (робіт, послуг); купованих матеріалів, що використовуються у процесі виробництва продукції (робіт, послуг) для забезпечення нормального технологічного процесу і пакування продукції.
На підприємстві потрібно вибирати найбільш економний спосіб оцінки запасів.
Розв»язання задачі “Облік витрат на придбання виробничих запасів і методика визначення їх фактичної собівартості” автоматизованим способом забезпечить підприємству можливість оперативної обробки інформації для обліку, контролю, аналізу, аудиту та управління за відповідний проміжок часу, сприятиме підвищенню точності й достовірності облікових даних.
Список використаних джерел
1. Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Постанова ВРУ №996-XIV від 16.07.99 р.// ВВР. – 1999. — №8. – Ст. 85.
2. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 9 «Запаси», затверджений наказом Міністерства фінансів України №205 від 28.04.2001р.// Бухгалтерський облік і аудит — 2001. — №5. -С.29-30.
3. Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.35-36.
4. Білуха М.Т. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – К., 2000. – 690 с.
5. Бородкин О. Внутрішньогосподарський (управлінський) облік: концепція і організація // Бухгалтерський облік і аудит. — 2001. — № 2.
6. Бутинець Ф.Ф. та ін. Бухгалтерський управлінський облік. – Житомир: ЖІТІ, 2000. – С. 185.
7. Голов С.Ф. Управлінський облік. Підручник. – 2-ге вид. – К.: Лібра, 2004. – 704 с.
8. Грабова Н. М., Кривоносов Ю. Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках: Навч. посіб. — К. : А.С.К., 2001. — 416 с.
9. Ивашкевич В.Б. Проблемы учета и калькулирования себестоимости продукции. — М.: Финансы, 1974.
10. Ивашкевич В.Б. Управленческий учет в информационной системе предприятия // Бухгалтерский учет. — 1999. — № 4.
11. Карпова I. С. Впровадження управлінського обліку за центрами відповідальності в комерційному банку. — К.: МІМ-Київ, 2001.
12. Кохалевич З.В. Аналіз і використання облікової інформації для управління запасами підприємства. — К.: МІМ-Київ, 1999.
13. Моссаковсъкий В. Види обліку в сучасних умовах та їх обгрунтування // Бухгалтерський облік і аудит. — 2002. — № 6.
14. Нападовська Л. Управлінський облік. — Дніпропетровськ, 2000.
15. Палий В.Ф., Палий В.В. Управленческий учет — новое прочтение внутрихозяйственного расчета // Бухгалтерский учет. — 2000. — № 17.
16. Пушкарь М.С. Тенденції та закономірності розвитку бухгалтерського обліку в Україні. — Тернопіль: Економічна думка, 1999.
17. Соколов Я.В. Управленческий учет: миф или реальность? // Бухгалтерский учет. — 2000. — № 18.
18. Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України: Підручник. — К.: А.С.К., 2000. — 784 с.
19. Ткаченко Н. Облік виробничої собівартості та рентабельності виробництва продукції. Визначення ціни продажу / / Все про бухгалтерський облік. – 2000. № 70. – С.4
20. Ткаченко Н.М. Теоретико-методологічні проблеми формування бухгалтерського фінансового обліку. – К.:, А.С.К., 2001. – 348 с.
21. Хом»як Р. Л. Національні стандарти бухгалтерського обліку в Україні: Навчальний посібник. — Л.: Інтелект-Захід, 2000. — 442 с.
Додатки
Додаток А
|
|
Додаток |
|
|
|
|
до Положення (стандарту) |
||
|
|
бухгалтерського обліку 2 |
||
|
|
|
|
Коди |
|
Дата |
(рік, місяць, число) |
|
|
|
Підприємство ТОВ “Текстиль-Контакт” |
за |
ЄДРПОУ |
|
|
Територія |
за |
КОАТТУ |
|
|
Орган державного управління |
за |
СПОДУ |
|
|
Галузь |
за |
ЗКГНГ |
|
|
Вид економічної діяльності |
за |
КВЕД |
|
|
Одиниця виміру: тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Адреса |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Баланс |
|
|
|
|
на 1 січня 2004 року |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
Форма № 1 |
|
|
|
|
Код за ДКУД 1801001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Код |
На початок |
На кінець |
|
Актив |
рядка |
звітного |
звітного |
|
|
|
періоду |
періоду |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
1. Необоротні активи |
|
|
|
|
Нематеріальні активи: |
|
|
|
|
залишкова вартість |
0 10 |
11 |
16,5 |
|
первісна вартість |
0 11 |
11 |
16,5 |
|
знос |
0 12 |
|
|
|
Незавершене будівництво |
0 20 |
110 |
77 |
|
Основні засоби: |
|
|
|
|
залишкова вартість |
0 30 |
264 |
319 |
|
первісна вартість |
0 31 |
286 |
363 |
|
знос |
0 32 |
22 |
44 |
|
Довгострокові фінансові інвестиції : |
|
|
|
|
які обліковуються за методом участі |
|
|
|
|
в капіталі інших підприємств |
0 40 |
|
|
|
інші фінансові інвестіції |
0 45 |
55 |
66 |
|
Довгострокова дебіторська заборго- |
|
|
|
|
ваність |
0 50 |
|
|
|
Відстрочені податкові активи |
0 60 |
|
4,4 |
|
Інші необоротні активи |
0 70 |
|
|
|
Усього за розділом 1. |
0 80 |
440 |
482,9 |
|
2. Оборотні активи |
|
|
|
|
Запаси: |
|
|
|
|
виробничі запаси |
100 |
99 |
78,1 |
|
тварини на вирощуванні та відгодівлі |
110 |
|
|
|
незавершене виробництво |
120 |
110 |
134,2 |
|
готова продукція |
130 |
132 |
40,7 |
|
товари |
140 |
|
|
|
Векселі одержані |
150 |
|
|
|
Дебіторська заборгованість за товари, |
|
|
|
|
роботи, послуги: |
|
|
|
|
чиста реалізаційна вартість |
160 |
22 |
93,5 |
|
первісна вартість |
161 |
22 |
93,5 |
|
резерв сумнівних боргів |
162 |
|
|
|
Дебіторська заборгованість за розра- |
|
|
|
|
хунками: |
|
|
|
|
з бюджетом |
170 |
|
|
|
за виданими авансами |
180 |
|
|
|
з нарахованих доходів |
190 |
|
|
|
із внутрішніх розрахунків |
200 |
|
|
|
Інша поточна дебіторська заборгова- |
|
|
|
|
ність |
210 |
|
|
|
Поточні фінансові інвестиції |
220 |
27,5 |
115,5 |
|
Грошові кошти та їх еквіваленти : |
|
|
|
|
у національній валюті |
230 |
44,0 |
9,9 |
|
в іноземній валюті |
240 |
|
|
|
Інші оборотні активи |
250 |
|
|
|
Усього за розділом 2. |
260 |
434,5 |
471,9 |
|
3. Витрати майбутніх періодів |
270 |
5,5 |
5,5 |
|
БАЛАНС |
280 |
880 |
960,3 |
|
|
|
|
|
|
|
Код |
На початок |
На кінець |
|
Пасив |
рядка |
звітного |
Звітного |
|
|
|
періоду |
Періоду |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
1. Власний капітал |
|
|
|
|
Статутний капітал |
300 |
385 |
440 |
|
Пайовий капітал |
310 |
|
|
|
Додатковий вкладений капітал |
320 |
|
|
|
Інший додатковий капітал |
330 |
|
|
|
Резервний капітал |
340 |
|
|
|
Нарозподілений прибуток (непокритий |
|
|
|
|
збиток) |
350 |
110 |
176 |
|
Неоплачений капітал |
360 |
|
|
|
Вилучений капітал |
370 |
|
|
|
Усього за розділом 1. |
380 |
495 |
616 |
|
2. Забеспечення наступних витрат |
|
|
|
|
і платежів |
|
|
|
|
Забеспечення виплат персоналу |
400 |
5,5 |
3,3 |
|
Інші забеспечення |
410 |
|
|
|
Цільове фінансування |
420 |
11 |
13,2 |
|
Усього за розділом 2. |
430 |
16,5 |
16,5 |
|
3. Довгострокові зобов,язання |
|
|
|
|
Довгострокові кредити банків |
440 |
104,5 |
60,5 |
|
Інші довгострокові фінансові |
|
|
|
|
зобов,язання |
450 |
|
|
|
Відстрочені податкові зобов,язання |
460 |
|
|
|
Інші довгострокові зобов,язання |
470 |
44 |
44 |
|
Усього за розділом 3. |
480 |
148,5 |
104,5 |
|
4. Поточні зобов,язання |
|
|
|
|
Короткострокові кредити банків |
500 |
77 |
99 |
|
Поточна заборгованість за довгостро- |
|
|
|
|
ковими зобов,язаннями |
510 |
|
|
|
Векселі видані |
520 |
|
|
|
Кредиторська заборгованість за това- |
|
|
|
|
ри, роботи, послуги |
530 |
97,2 |
81,5 |
|
Поточні зобов,язання за розрахунками: |
|
|
|
|
з одержаних авансів |
540 |
|
|
|
з бюджетом |
550 |
14,3 |
14,3 |
|
з позабюджетних платежів |
560 |
|
|
|
зі страхування |
570 |
7,3 |
6,5 |
|
з оплати праці |
580 |
19,8 |
17,6 |
|
з участниками |
590 |
|
|
|
із внутрішніх розрахунків |
600 |
|
|
|
Інші поточні зобов,язання |
610 |
|
|
|
Усього за розділом 4. |
620 |
215,6 |
218,9 |
|
5. Доходи майбутніх періодів |
630 |
4,4 |
4,4 |
|
БАЛАНС |
640 |
880 |
960,3 |
|
|
|
|
|
|
М.П. |
|
|
|
|
Керівник |
|
|
|
|
Головний бухгалтер |
|
|
Додаток Б
|
|
Додаток |
|
|
|
|
до Положення (стандарту) |
||
|
|
бухгалтерського обліку 3 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Коди |
|
Дата |
(рік, місяць, число) |
|
|
|
Підприємство ТОВ “Текстиль-Контакт” |
за |
ЄДРПОУ |
|
|
Територія |
за |
КОАТТУ |
|
|
Орган державного управління |
за |
СПОДУ |
|
|
Галузь |
за |
ЗКГНГ |
|
|
Вид економічної діяльності |
за |
КВЕД |
|
|
Одиниця виміру: тис. грн. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Звіт |
|
|
|
про фінансові результати |
|
||
|
за рік 2003 року |
|
||
|
|
|
Форма № 2 |
|
|
|
|
Код за ДКУД 1801003 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1.Фінансові результати |
||
|
|
|
|
|
|
Стаття |
Код |
За звітний |
За попередній |
|
|
рядка |
період |
період |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Дохід (виручка) від реалізації продукції |
0 10 |
1320 |
1210 |
|
Податок на додану вартість |
0 15 |
220 |
201,6 |
|
Акцизний збір |
0 20 |
|
|
|
|
0 25 |
|
|
|
Інші вирахування з доходу |
0 30 |
|
|
|
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції |
0 35 |
1100 |
1008,4 |
|
Собівартість реалізованої продукції |
0 40 |
935 |
880 |
|
Валовий: |
|
|
|
|
прибуток |
0 50 |
165 |
128,4 |
|
збиток |
0 55 |
|
|
|
Інші операційні доходи |
0 60 |
16,5 |
13,2 |
|
Адміністративні витрати |
0 70 |
38,5 |
29,7 |
|
Витрати на збут |
0 80 |
16,5 |
13,2 |
|
Інші операційні витрати |
0 90 |
|
|
|
Фінансові результати від операційної діяльності: |
|
|
|
|
прибуток |
100 |
126,5 |
98,7 |
|
збиток |
105 |
|
|
|
Дохід від участі в капіталі |
110 |
3,3 |
4,4 |
|
Інші фінансові доходи |
120 |
2,2 |
3,3 |
|
Інші доходи |
130 |
|
|
|
Фінансові витрати |
140 |
|
|
|
Втрати від участі в капіталі |
150 |
|
|
|
Інші витрати |
160 |
|
|
|
Фінансові результати від звичайної діяльності |
|
|
|
|
до оподаткування: |
|
|
|
|
прибуток |
170 |
132 |
106,4 |
|
збиток |
175 |
|
|
|
Податок на прибуток від звичайної діяльності |
180 |
39,6 |
31,9 |
|
Фінансові результати від звичайної діяльності |
|
|
|
|
прибуток |
190 |
92,4 |
74,5 |
|
збиток |
195 |
|
|
|
Надзвичайні: |
|
|
|
|
доходи |
200 |
|
|
|
витрати |
205 |
|
|
|
Податки з надзвичайного прибутку |
210 |
|
|
|
Чистий: |
|
|
|
|
прибуток |
220 |
92,4 |
74,5 |
|
збиток |
225 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Елементи операційних витрат |
||
|
Найменування показника |
Код |
За звітний |
За попередній |
|
|
рядка |
Період |
період |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Матеріальні затрати |
230 |
497,1 |
445,3 |
|
Витрати на оплату праці |
240 |
327,3 |
321,8 |
|
Відрахування на соціальні заходи |
250 |
123,8 |
121,7 |
|
Амортизація |
260 |
22 |
16,5 |
|
Інші операційні витрати |
270 |
19,8 |
17,6 |
|
Разом |
280 |
990 |
922,9 |
|
|
|
|
|
|
|
3. Розрахунок показників прибутко- |
||
|
|
вості акцій |
|
|
|
Назва статті |
Код |
За звітний |
За попередній |
|
|
рядка |
період |
Період |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Середньорічна кількість простих акцій |
300 |
|
|
|
Скоригована середньорічна кількість простих акцій |
310 |
|
|
|
Чистий прибуток, що припадає на одну просту акцію |
320 |
|
|
|
Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну |
|
|
|
|
просту акцію |
330 |
|
|
|
Дивіденти на одну просту акцію |
340 |
|
|
|
|
|
|
|
|
М.П. |
|
|
|
|
Керівник |
|
|
|
|
Головний бухгалтер |
|
|
|
Додаток В
ПЛАТІЖНЕ ДОРУЧЕННЯ №16 |
|
|
0410001 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
від 12 вересня 2003р. |
|
Одержано банком
«____»________________200__р |
||||
Платник ТОВ “Текстиль-Контакт” |
|
|||||
Код |
27252370 |
|
|
|
|
|
Банк платника |
|
код банку |
|
ДЕБЕТ рах.№ |
СУМА |
|
Солом»янська філія АКБ «Укрсоцбанк»
|
у м. Київ |
322078 |
|
26002015027920 |
2880,00 |
|
Одержувач ТОВ “Тканини” |
||||||
Код |
24262621 |
|
|
|
КРЕДИТ рах.№ |
|
|
|
|
26002015027920 |
|||
Банк одержувача |
|
код банку |
||||
АКБ “Форум”
|
у м. Києві |
322147 |
|
|
||
Сума (словами) |
|
|
|
|
|
|
Дві тисячі вісімсот вісімдесят грн. 00 коп. |
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Призначення платежу |
Попередня оплата тканину згідно рахунку №214 від 11.09.2002 р. ПДВ 480 грн. 00 коп. |
|
||||
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
Проведено банком
«____»________________200__р
Підпис банку |
|
М.П. |
Підпис ________________
________________ |
|
|
Додаток Г
Постачальник |
ТОВ «Тканини» |
|
|
|
|
|
|||
|
|
тел. |
|
|
|
|
|
|
|
Одержувач |
ТОВ «Текстиль-Контакт» |
|
|
|
|
||||
Платник |
он же |
|
|
|
|
|
|
|
|
Замовлення |
|
|
|
|
|
|
Валюта |
Гривня |
|
Умова: |
Передплата |
|
|
|
Курс |
1,0 |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Накладна на прихід № -000000001 |
|||||||||
від 12 Сентября 2003 г. |
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
№ |
Назва |
Од. |
Кiл-ть |
Цiна вал |
Сума вал |
Сума грн |
|
||
1 |
Тканина костюмна |
м |
120,000 |
20,00 |
2400,00 |
2880,000 |
|
||
|
|
|
|
|
|
Всего : |
2400,00 |
2880,00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Разом у гривнях: |
Две тысячи восемьсот восемьдесят рублей 00 копеек |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Вiдвантажив: |
|
|
|
|
Отримав: |
|
|
|
Додаток Д