Курсова робота Аналіз і аудит матеріальних витрат підприємства торгівлі

Зміст

 

 

 

Вступ………………………………………………………………………………………………… 3

 

1. Економічна сутність витрат………………………………………………………….. 6

 

2. Огляд нормативної і спеціальної літератури………………………………. 13

 

3. Організаційно-економічна характеристика підприємства…………… 19

 

4. Організаційно-інформаційна модель аналізу та аудиту матеріальних витрат    27

 

5. Загальний аналіз матеріальних витрат………………………………………… 33

 

6. Факторний аналіз матеріальних витрат……………………………………….. 37

 

7. Методика аудиту витрат……………………………………………………………… 39

 

8. Аналіз та аудит матеріальних витрат в умовах використання ПЕОМ44

 

Висновки та пропозиції………………………………………………………………….. 50

 

Список використаних джерел…………………………………………………………. 53


Вступ

 

Фінансовий стан підприємства характеризується розміщенням його коштів та джерел їх утворення. Фінансовий стан підприємства — це забезпеченість власними обіговими коштами, стан нормованих запасів товарно-матеріальних цінностей, стан та динаміка дебіторської і кредиторської заборгованості, оборотність коштів, платоспроможність та інші підсумки фінансово-господарської діяльності підприємства, що дозволяють дати оцінку досягнутим результатам, зробити висновки про рівень фінансово-економічного стану та про наявність нереалізованих внутрішньогосподарських резервів.

Прибуток підприємства являє собою підсумок його господарської діяльності та є джерелом його життєдіяльності. Величина прибутку напряму залежить від рівня витрат підприємства.

Для досягнення максимальних розмірів прибутку, підприємство повинно забезпечити ефективне управління фінансовими результатами господарської діяльності та добиватися зменшення витрат.

Бухгалтерський облік є функцією управління підприємства.

На бухгалтерський облік покладено завдання з поліпшення інформаційного забезпечення управління і контролю за збереженням власності та зміцненням фінансового стану підприємства, підвищенням ефективності діяльності та зменшенням ризику втрати коштів через непродумані дії.

Встановлення ринкових умов зумовлює потребу перегляду положень бухгалтерського обліку фінансових результатів, а також методики формування й обробки одержаної облікової інформації, виходячи з існуючого господарського механізму та наявної обчислювальної техніки.

Одними із елементів системи управління витратами підприємства є економічний аналіз і аудит.

Економічний аналіз фінансових результатів підприємства є основним напрямком аналізу майбутнього, тому що його методика дозволяє при наявності стислого обсягу інформації про результати діяльності господарюючого суб’єкта визначити його потенційні можливості, внутрішні резерви, використання яких дозволить досягти позитивних змін фінансових результатів діяльності. Особливого значення це набуває в сучасний період, коли більшість інформації про господарську діяльність підприємці відносять до категорії комерційної таємниці, та у розпорядження аналітика надходить в основному офіційна фінансова звітність.

Призначення аудиту, як одного з елементів управління, – вивчати фактичний стан справ у кожному з підрозділів і по підприємству в цілому, щоб об’єктивно відображати дійсність; перевіряти виконання прийнятих рішень; виявляти відповідність діяльності підприємства інтересам суспільства, держави, законам ринку.

Саме тому тема курсової роботи “Аналіз і аудит матеріальних витрат підприємства торгівлі” є досить актуальною.

Метою даної дипломної роботи є проведення економічного аналізу і аудиту матеріальних витрат підприємства в сучасних економічних умовах в Україні.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:

q           розкрити економічну сутність витрат та показників, що їх характеризують;

q           проаналізувати нормативно-правову базу, що регулює аналіз та аудит витрат;

q           провести аналіз результатів господарської діяльності базового підприємства;

q           розкрити методику проведення зовнішнього аудиту витрат з врахуванням останніх змін в бухгалтерському обліку;

q           описати організацію і методику автоматизованої системи обробки облікової, аналітичної та контрольної інформації;

q           узагальнити результати роботи.

Предметом дослідження є фінансові результати від господарської діяльності базового підприємства.

В якості базового було обрано підприємство ЗАТ “Вікторія”. В роботі використані дані його бухгалтерської та податкової звітності за 2000-2001 рр.


1. Економічна сутність витрат

 

 

Витрати відображаються в бухгалтерському обліку одночасно зі зменшенням активів або збільшенням зобов»язань.

Витратами звітного періоду визнаються або зменшення активів, або збільшення зобов»язань, що призводить до зменшення власного капіталу підприємства (за винятком зменшення капіталу внаслідок його вилучення або розподілу власниками), за умови, що ці витрати можуть бути достовірно оцінені.

Витрати визнаються витратами певного періоду одночасно з визнанням доходу, для отримання якого вони здійснені.

Витрати, які неможливо прямо пов»язати з доходом певного періоду, відображаються у складі витрат того звітного періоду, в якому вони були здійснені.

Якщо актив забезпечує одержання економічних вигод протягом кількох звітних періодів, то витрати визнаються шляхом систематичного розподілу його вартості (наприклад, у вигляді амортизації) між відповідними звітними періодами.

….


Рис. 3.1. Динаміка основних показників ЗАТ «Вікторія» за 1999-2001 рр.


4. Організаційно-інформаційна модель аналізу та аудиту матеріальних витрат

 

Для аналізу та аудиту матеріальних витрат на ЗАТ “Вікторія” застосовується широкий спектр прийомів і методів економічного аналізу. В міжнародних аудиторських стандартах аналіз або аналітичні процедури визначають як оцінку бухгалтерської, так і іншої економічної інформації, шляхом вивчення взаємозв’язків між показниками. Використання економічного аналізу в ході аудиторської перевірки дозволяє: визначити ступінь ділової активності клієнта; дати оцінку фінансово-господарським перспективам його функціонування в майбутньому; скоротити деталізоване тестування на основній стадії аудиту; виявити зони навмисних помилок в звітності клієнта.

Аналітичні процедури являються найбільш ефективними з точки зору затрат аудиторських процедур.

Найбільш поширеними із них є: зіставлення залишків по рахунках за різні звітні періоди; зіставлення показників бухгалтерської і фінансової звітності з прогнозними показниками; зіставлення одержаних в звітному періоді співвідношень між різними статтями звітності і аналогічними співвідношеннями минулих періодів.

Кредит рахунка № 312 «Поточні рахунки в іноземній валюті».

За новим Планом (різниця між продажною і первісною вартістю товару з урахуванням витрат на придбання):

Дебет субрахунка № 282 «Товари в торгівлі»

Кредит субрахунка» № 285 «Торгова націнка»

Транспортні та інші витрати, пов»язані з придбан­ням та реалізацією товарів:

Дебет рахунків № 92 «Адміністративні витрати», № 93 «Витрати на збут», № 94 «Інші операційні витрати»

Кредит рахунка № 63 «Розрахунки з постачальниками та підрядчиками»

Кредит рахунка № 372 «Розрахунки з підзвітними особа­ми» та ін.


8. Аналіз та аудит матеріальних витрат в умовах використання ПЕОМ

 

Розв»язання задач аналізу та аудиту витрат на ЗАТ “Вікторія” автоматизованим способом забезпечить мо­жливість оперативної обробки інформації для обліку, контролю, аналізу, аудиту та управління за відповідний проміжок часу, спри­ятиме підвищенню точності й достовірності облікових даних.

Інформаційні системи бухгалтерського обліку повинні забезпечувати виконання всіх функцій та вимог до бухгалтерського обліку. Основою бухгалтерського обліку є облікова політика організації – сукупність правил ведення бухгалтерського обліку, первинного спостереження, вартісного вимірювання, групування та підсумкового узагальнення фактів господарської діяльності.

Після завершення складання усіх машинограм здійснюється узагальнення результатів обліку в звітності і розробляються заходи, які спрямовані на зниження витрат підприємства, а також обґрунтування оптимальних управлінських рішень.


Висновки та пропозиції

 

 

В результаті проведеного дослідження можна зробити наступні теоретичні та практичні висновки:

Витратами звітного періоду визнаються або зменшення активів, або збільшення зобов»язань, що призводить до зменшення власного капіталу підприємства (за винятком зменшення капіталу внаслідок його вилучення або розподілу власниками), за умови, що ці витрати можуть бути достовірно оцінені.

Витрати операційної діяльності групуються за такими економічними елементами:

матеріальні затрати;

витрати на оплату праці;

відрахування на соціальні заходи;

амортизація;

інші операційні витрати.

До складу елемента «Матеріальні затрати» включається вартість витрачених у виробництві (крім продукту власного виробництва):

сировини й основних матеріалів;

купівельних напівфабрикатів та комплектуючих виробів;

палива й енергії;

будівельних матеріалів;

запасних частин;

тари й тарних матеріалів;

допоміжних та інших матеріалів.

Обсяг товарообороту (виручки від реалізації) ЗАТ “Вікторія” у звітному році виріс на 34,53% в порівнянні з минулим, що і спричинило до зростання величини валового доходу. Так, у 2001 році доход від реалізації склав 3901,3 тис. грн., що на 34,53% більше ніж у 2000 році. На такий відсоток збільшилась і величина податку на додану вартість.

Негативним є зростання величини та рівня витрат, пов’язаних з операційною діяльністю підприємства:

— собівартість реалізованої продукції (товарів, послуг) з 1916,53 тис. грн. до 2126,14 тис. грн., у відсотках становить 10,94 %;

— адміністративних витрат з 250,32 тис. грн. до 322,51 тис. грн., що становить 28,84 %;

— витрати на збут з 81,14 тис. грн. до 160,11 тис. грн., що становить 97,33%.

Інші операційні витрати, які також складають витрати підприємства від операційної діяльності, зросли з 51,11 тис. грн. до 110,01 тис. грн.

Але все це не спричинило зменшення показника фінансового результату від операційної діяльності. Він зріс з 117,57 тис. грн. до 532,31 тис. грн., у відсотках це склало 352,78 % ; показник рентабельності реалізації (скільки доходу припадає на одну гривню реалізованої продукції) в 2001 році дорівнює 13,64 %.

Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування – прибуток – у звітному році склав 553,90 тис. грн., що майже на 330,83 % більше, ніж у 2000 році ( 425,33 тис. грн.).

Для аналізу та аудиту матеріальних витрат на ЗАТ “Вікторія” застосовується широкий спектр прийомів і методів економічного аналізу. В міжнародних аудиторських стандартах аналіз або аналітичні процедури визначають як оцінку бухгалтерської, так і іншої економічної інформації, шляхом вивчення взаємозв’язків між показниками. Використання економічного аналізу в ході аудиторської перевірки дозволяє: визначити ступінь ділової активності клієнта; дати оцінку фінансово-господарським перспективам його функціонування в майбутньому; скоротити деталізоване тестування на основній стадії аудиту; виявити зони навмисних помилок в звітності клієнта.

Матеріальні витрати ЗАТ “Вікторія” в 2001 році зросли на 204,24 (11,89%) порівняно з 2000 роком. Витрати на закупівлю товарів зросли на 10,94% з 1629,05 тис. грн. до 1807,22 тис. грн. в 2001 році.

Витрати на закупку товарів в 2001 році зросли на 178,17 тис. грн. порівняно з 2000 роком, в  тому числі за рахунок: обсягу закупок товарів                            103,1 тис. грн., структури закупок товарів  57,13 тис. грн., зміни питомих витрат на окремі товари  17,94 тис. грн.

Аудитор перевіряє ведення паралельно із складським обліком товарів за назвою, сортом, кількістю та ціною облік за трьома показниками — кількістю, ціною та загальною сумою.

1. Надходження товарів на склади підприємства: Дебет рахунка № 28 «Товари»

Дебет субрахунку № 644 «Податковий кредит» на суму ПДВ Кредит рахунка № 63 «Розрахунки з постачальниками та підрядчиками»

2. Висунута претензія постачальникам: Дебет рахунка № 374 «Розрахунки за претензіями»

Кредит рахунка № 28 «Товари».

3. Надходження товарів за висунуті претензії:

Дебет рахунка № 28 »Товари»

Кредит рахунка № 374 «Розрахунки за претензіями»

Оплата товарів, що надійшли на склади підприємс­тва (за продажними цінами):

Дебет рахунка № 63 «Розрахунки з постачальниками та підрядчиками»

Кредит рахунка № 311 «Поточні рахунки в національній валюті»

Кредит рахунка № 312 «Поточні рахунки в іноземній валюті».

Розв»язання задач аналізу та аудиту витрат на ЗАТ “Вікторія” автоматизованим способом забезпечить мо­жливість оперативної обробки інформації для обліку, контролю, аналізу, аудиту та управління за відповідний проміжок часу, спри­ятиме підвищенню точності й достовірності облікових даних.


Список використаних джерел

 

1.     Конституція України, затверджена Постановою Верховної Ради України від 28.06.96 р.

2.     Закон України “Про підприємства в Україні”, затверджений Постановою ВРУ №888-12 від 27.03.91 р. (із змінами №2470-ІІІ від 29.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №32. – Ст. 172.

3.     Закон України “Про систему оподаткування”, затверджений Постановою ВРУ №77 від 18.02.97 р. (із змінами №2740-ІІІ від 20.09.2001 р.).

4.     Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Постанова ВРУ №996-XIV від 16.07.99 р.

5.     Про аудиторську діяльність: Закон України, прийнятий Верховною Радою України 22 квітня 1993р. №23//Відомості Верховної Ради України. – 1993, №23.-С.12-15.

6.     Про бухгалтерський облік та фінансову звітність: Закон України, затверджений Постановою Верховної Ради України від 16.07.99р. №996-ХІV //Бухгалтерський облік і аудит. – 1999, №6. – С.9-14.

7.     Про підприємництво: Закон України, затверджений постановою Верховної Ради України” №698-12 від 7.02.91р. // Галицькі контракти — 1996. — №42. — С.28-32.

8.     Національний норматив аудиту №13 «Ауди­торський висновок», прийнятий Постановою Ауди­торської палати України від 22 січня 1996р. № 116//Бухгалтерський облік і аудит – 1997.- №6. – С.12-13.

9.     Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 “Баланс”, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99р. №87// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6.- С.17-20.

10.Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 31.03.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6. — С.21-26.

11.Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.35-36.

12.Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджене Наказом МФУ №291 від 30.11.99 р.

13.Аудит і аудиторська діяльність. Навч. посібник. — К.: Урожай, 1996. – 217 с.

14.Аудит. Практ. пособие / Под ред. А. П. Кузминского. — К.:  Учетинформ. — 1996. – 358 с.

15.Аудит. Учебник для вузов / В. И. Подольский. — М.: Аудит, ЮНИТИ, 1997. – 291 с.

16.Берсуцкий Я. Г., Дугинская И. А., Дугинский Б. Л. Анализ хозяйственной деятельности предприятия: Учеб. пособ. — Донецк: ДИЭХП, 2000. — 180 с.

17.Білик М. Д., Полятикіна Л. І. Основи аудиту. — Суми: Слобожанщина, 1999. — 295 с.

18.Білуха М. Т. Аудит у бізнесі. (Посібник для бізнесменів). – Дніпропетровськ: Преском, 1994. – 394 с.

19.Білуха М. Т. Курс аудиту: Підруч. — К.: Вища школа, 1999. — 574 с.

20.Білуха М. Т. Курс аудиту: Підручник. — К.: Вища школа, Знання, 1999. – 398 с.

21.Грабова Н. М. Теорія бухгалтерського обліку: 2001 : Навч. посіб. / М.В. Кужельний (ред.). — 6.вид. — К. : А.С.К., 2001. — 266 с.

22.Грабова Н. М., Кривоносов Ю. Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках: Навч. посіб. — К. : А.С.К., 2001. — 416 с.

23.Дерій В. А., Кізима А. Я. Аудит: Курс лекцій / Тернопільська академія народного господарства. — Т.: ТАНГ, 2001. — 76 с.

24.Дорош Н. І. Аудит: методологія і організація. — К.: Товариство «Знання» КОО, 2001. — 402 с.

25.Іващенко В. І. Економічний аналіз господарської діяльності: Навч. посіб.— К.: ЗАТ «Нічлава», 1999. — 204 с.

26.Коробов М. Я. Фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств: Навч. посіб. — К.: Товариство «Знання» КОО, 2001. — 378 с.

27.Кравченко Л. И. Анализ хозяйственной деятельности в торговле: Учебник. — Минск: Вышэйшая шк., 1995. — 415 с.

28.Куліш С. А., Коростишев О. В. Теорія аналізу господарської діяльності: Навч. Посібник / Харківський держ. економічний  ун-т. — Х., 1995. — 62 с.

29.Любушин Н. П., Лещева В. Б. Анализ финансово-экономической деятельности предприятия: Учеб. пособие. — М.: ЮНИТИ-ДАНА, 1999. — 471 с.

30.Савицкая Г. В. Анализ хозяйственной деятельности предприятия: Учеб. пособие. — Минск: ООО «Новое знание», 2001. — 688 с.

31.Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України: Підручник. — К.: А.С.К., 2000. — 784 с.


Додаток 1

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 2

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство  ЗАТ «Вікторія»

за

ЄДРПОУ

 

 

Територія

за

КОАТТУ

 

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

 

 

Галузь

за

ЗКГНГ

 

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

 

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

Баланс

 

 

 

 

                                        на 1  січня            200 2 року

 

 

 

 

Форма № 1

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801001

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Актив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

періоду

періоду

 

1

2

3

4

 

1. Необоротні активи

 

 

 

 

Нематеріальні активи:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 10

 

 

 

первісна вартість

0 11

 

 

 

Знос

0 12

 

 

 

Незавершене будівництво

0 20

20,8

16,6

 

Основні засоби:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 30

411,3

1738,2

 

первісна вартість

0 31

867,0

3757,6

 

Знос

0 32

455,7

2019,4

 

Довгострокові фінансові інвестиції :

 

 

 

 

які обліковуються за методом участі

 

 

 

 

в капіталі інших підприємств

0 40

 

 

 

інші фінансові інвестіції

0 45

2,5

7,3

 

Довгострокова дебіторська заборго-

 

 

 

 

ваність

0 50

 

 

 

Відстрочені податкові активи

0 60

 

 

 

Інші необоротні активи

0 70

 

 

 

Усього за розділом 1.

0 80

434,6

1762,1

 

2. Оборотні активи

 

 

 

 

Запаси:

 

 

 

 

виробничі запаси

100

192,3

305,4

 

тварини на вирощуванні та відгодівлі

110

 

 

 

незавершене виробництво

120

6,6

10,5

 

готова продукція

130

115,4

111,5

 

товари

140

 

 

 

Векселі одержані

150

 

 

 

Дебіторська заборгованість за товари,

 

 

 

 

роботи, послуги:

 

 

 

 

чиста реалізаційна вартість

160

101,2

117,0

 

первісна вартість

161

103,2

119,5

 

резерв сумнівних боргів

162

2

2,5

 

Дебіторська заборгованість за розра-

 

 

 

 

хунками:

 

 

 

 

з бюджетом

170

12,0

9,0

 

за виданими авансами

180

5,0

2,5

 

з нарахованих доходів

190

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

200

 

 

 

Інша поточна дебіторська заборгова-

 

 

 

 

ність

210

95,6

157,1

 

Поточні фінансові інвестиції

220

 

30

 

Грошові кошти та їх еквіваленти :

 

 

 

 

у національній валюті

230

51,0

29,6

 

в іноземній валюті

240

6,2

14,5

 

Інші оборотні активи

250

 

 

 

Усього за розділом 2.

260

585,2

787,2

 

3. Витрати майбутніх періодів

270

 

 

 

БАЛАНС

280

1019,8

2549,3

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Пасив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

періоду

Періоду

 

1

2

3

4

 

1. Власний капітал

 

 

 

 

Статутний капітал

300

13,9

13,9

 

Пайовий капітал

310

 

 

 

Додатковий вкладений капітал

320

 

 

 

Інший додатковий капітал

330

739,2

2012,7

 

Резервний капітал

340

3,5

3,5

 

Нарозподілений прибуток (непокритий

 

 

 

 

збиток)

350

7,3

331,6

 

Неоплачений капітал

360

 

 

 

Вилучений капітал

370

 

 

 

Усього за розділом 1.

380

763,8

2361,7

 

2. Забеспечення наступних витрат

 

 

 

 

і платежів

 

 

 

 

Забеспечення виплат персоналу

400

 

 

 

Інші забеспечення

410

 

 

 

Цільове фінансування

420

 

 

 

Усього за розділом 2.

430

 

 

 

3. Довгострокові зобов,язання

 

 

 

 

Довгострокові кредити банків

440

 

 

 

Інші довгострокові фінансові

 

 

 

 

зобов,язання

450

28,0

13,6

 

Відстрочені податкові зобов,язання

460

 

 

 

Інші довгострокові зобов,язання

470

 

 

 

Усього за розділом 3.

480

28,0

13,6

 

4. Поточні зобов,язання

 

 

 

 

Короткострокові кредити банків

500

40,0

30,0

 

Поточна заборгованість за довгостро-

 

 

 

 

ковими зобов,язаннями

510

8,6

6,0

 

Векселі видані

520

 

 

 

Кредиторська заборгованість за това-

 

 

 

 

ри, роботи, послуги

530

122,5

64,2

 

Поточні зобов,язання за розрахунками:

 

 

 

 

з одержаних авансів

540

 

 

 

з бюджетом

550

11,0

9,1

 

з позабюджетних платежів

560

2,0

1,1

 

зі страхування

570

2,8

2,0

 

з оплати праці

580

14,2

13,8

 

з участниками

590

24,2

43,8

 

із внутрішніх розрахунків

600

 

 

 

Інші поточні зобов,язання

610

2,7

4,1

 

Усього за розділом 4.

620

228,0

174,1

 

5. Доходи майбутніх періодів

630

 

 

 

БАЛАНС

640

1019,8

2549,3

 

                                                     Керівник                     М.П.                      

 

                                Головний бухгалтер

 

 

 

Додаток 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство  ЗАТ «Вікторія»

за

ЄДРПОУ

 

 

Територія

за

КОАТТУ

 

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

 

 

Галузь  

за

ЗКГНГ

 

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

 

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

 

 

 

                                                                 про фінансові результати

 

 

                                                                     за     рік      2001 року

 

 

 

 

Форма № 2

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801003

 

 

 

 

 

 

 

1.Фінансові результати

 

 

 

 

 

 

 

                    Стаття

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      період

 

1

2

3

4

 

Дохід (виручка) від реалізації продукції

0 10

3901,3

2900,0

 

Податок на додану вартість

0 15

650,22

483,33

 

Акцизний збір

0 20

 

 

 

 

0 25

 

 

 

Інші вирахування з доходу

0 30

 

 

 

Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції

0 35

3251,08

2416,67

 

Собівартість реалізованої продукції

0 40

2126,14

1916,53

 

Валовий:

 

 

 

 

 прибуток

0 50

1124,94

500,14

 

 збиток

0 55

 

 

 

Інші операційні доходи

0 60

 

 

 

Адміністративні витрати

0 70

322,51

250,32

 

Витрати на збут

0 80

160,11

81,14

 

Інші операційні витрати

0 90

110,01

51,11

 

Фінансові результати від операційної діяльності:

 

 

 

 

прибуток

100

532,31

117,57

 

збиток

105

 

 

 

Дохід від участі в капіталі

110

 

 

 

Інші фінансові доходи

120

 

 

 

Інші доходи

130

21,59

11,0

 

Фінансові витрати

140

 

 

 

Втрати від участі в капіталі

150

 

 

 

Інші витрати

160

 

 

 

Фінансові результати від звичайної діяльності

 

 

 

 

до оподаткування:

 

 

 

 

прибуток

170

553,9

128,57

 

збиток

175

 

 

 

Податок на прибуток від звичайної діяльності

180

166,17

38,57

 

Фінансові результати від звичайної діяльності

 

 

 

 

прибуток

190

387,73

90,0

 

збиток

195

 

 

 

Надзвичайні:

 

 

 

 

доходи

200

 

 

 

витрати

205

 

 

 

Податки з надзвичайного прибутку

210

 

 

 

Чистий:

 

 

 

 

прибуток

220

387,73

90,0

 

збиток

225

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Елементи операційних витрат

 

Найменування показника

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      Період

 

1

2

3

4

 

Матеріальні затрати

230

 

 

 

Витрати на оплату праці

240

 

 

 

Відрахування на соціальні заходи

250

 

 

 

Амортизація

260

 

 

 

Інші операційні витрати

270

 

 

 

Разом

280

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Розрахунок показників прибутко-

 

 

вості акцій

 

 

Назва статті

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      період

 

1

2

3

4

 

Середньорічна кількість простих акцій

300

 

 

 

Скоригована середньорічна кількість простих акцій

310

 

 

 

Чистий прибуток, що припадає на одну просту акцію

320

 

 

 

Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну

 

 

 

 

просту акцію

330

 

 

 

Дивіденти на одну просту акцію

340

 

 

 

 

 

 

 

 

М.П.      

 

 

 

 

                                                     Керівник                                    

 

 

                                Головний бухгалтер

 

 

 

Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.