Курсова робота Контроль матеріальних активів в бюджетних установах

Зміст

 

Вступ. 3

 

1. Економічна сутність матеріальних активів бюджетних установ. 5

 

2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази з контролю і ревізії матеріальних активів бюджетних установ. 9

 

3. Організаційно-економічна характеристика ДПА Святошинського району м. Києва. 12

 

4. Організаційно-інформаційна модель контролю та ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ. 15

 

5. Організація і планування контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ. 18

 

6. Методика контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ. 22

 

7. Методика контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в умовах комп’ютеризації28

 

Висновки і пропозиції33

 

Список використаних джерел. 38

 

Додатки. 40


Вступ

 

Для успішної роботи бюджетні установи повинні мати необхідне для експлуатації устаткування і інвентар (меблі, канцелярські товари і т.д.), а також мати у своєму розпорядженні такі засоби експлуатації, що можуть забезпечити визначений комплекс комунальних послуг, обов»язковий для діяльності (опалення, освітлення, водопостачання). Отже, у процесі свого функціонування потрібно цілий комплекс матеріальних і технічних засобів, а також такі ресурси, як паливо, вода й електроенергія.

Важливе значення в управлінні рухом та використанням матеріальних активів в бюджетній установі  відіграє контроль та ревізія.

Методика та організація контролю та ревізії руху та використання матеріальних активів бюджетних установ та організацій не достатньо висвітлена в сучасній літературі, що пов’язано зі зміною нормативної бази та податкового законодавства в країні.

Саме тому тема курсової роботи “Контроль матеріальних активів в бюджетних установах” є досить актуальною.

Метою даної курсової роботи є оцінка стану проведення контролю та ревізії матеріальних активів в бюджетних установах в сучасних економічних умовах в Україні.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:

— розглянути економічну сутність матеріальних активів бюджетних установ;

— дослідити економіко-правовий аналіз нормативної бази з контролю і ревізії матеріальних активів бюджетних установ;

— розглянути організаційно-економічну характеристика ДПА Святошинського району м. Києва;

— розглянути організаційно-інформаційну модель контролю та ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ;

— дослідити організацію і планування контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетної установи;

— розглянути методику контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ;

— розглянути методику контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в умовах комп’ютеризації.

Предметом дослідження є результати ревізії матеріальних активів базової бюджетної установи.

Об’єктом дослідження є ДПА Святошинського району м. Києва.

Теоретичну основу дослідження питання контролю та ревізії склали закони України, Інструкції та Положення з бухгалтерського обліку, наукові праці зарубіжних та вітчизняних вчених, таких як: Білуха М.Т., Добровський В.Н., Крамаровський Л.М.,  Криницький Р.І. та інших. В роботі використані дані  бухгалтерської та податкової звітності ДПА Святошинського району м. Києва за 2002-2004 рр.

 

 

 

 

 


1. Економічна сутність матеріальних активів бюджетних установ

 

Категорія «матеріальні активи» у широкому розумінні цього терміна притаманна як сфері матеріального виробництва, так і бюджетним установам, основним продуктом діяльності яких є послуги. Під матеріальними активами бюджетних установ розуміють різно­манітні речові елементи, що використовуються у процесі господар­ської діяльності як предмети праці. Тобто матеріальні активи — це частина майна, що [28, c. 341]:

а) використовується у виробництві продукції, виконанні робіт і наданні послуг;

б) призначається для продажу безпосередньо або після відпо­відної обробки;

в) використовується для управлінських потреб організації.

На відміну від виробничої сфери, де всі виробничі запаси у процесі використання переносять свою вартість на собівартість виготовленої готової продукції, вартість спожитих матеріалів у бюджетних установах здебільшого відноситься на їх фактичні ви­датки.

Склад матеріальних цінностей бюджетних установ досить широкий і різноманітний, тому для правильної організації їх об­ліку важливе значення має науково обґрунтована їх класифікація, оцінка та вибір одиниці обліку. У бюджетних установах основним є групування матеріалів за функціональним призначенням, яке по­кладено в основу організації обліку матеріальних цінностей [21, c. 142]:

….

Отже, функціонування будь-якої бюджетної установи значно залежить від нормативної бази, що регулює правові та економічні відносини установи з державою, з іншими підприємствами та організаціями, з трудовим колективом тощо. Тому одним із важливих питань є огляд нормативно-правової бази з контролю та ревізії матеріальних активів.

 


3. Організаційно-економічна характеристика ДПА Святошинського району м. Києва

 

ДПА Святошинського району м. Києва знаходиться за адресою вул. Верховинна, 9. ДПА Святошинського району здійснює стягнення податків до державного та місцевого бюджетів з платників податків. Проведемо аналіз активів та пасивів балансів за 2002-2004 роки ДПА Святошинського району м. Києва (дод. А та Б).

Отже, покращення проведення контролю та ревізії матеріальних активів можна досягти за допомогою використання комп»ютера як засобу аналізу та контролю.


Висновки і пропозиції

 

Склад матеріальних активів бюджетних установ досить широкий і різноманітний, тому для правильної організації їх об­ліку важливе значення має науково обґрунтована їх класифікація, оцінка та вибір одиниці обліку. У бюджетних установах основним є групування матеріалів за функціональним призначенням, яке по­кладено в основу організації обліку матеріальних цінностей:

— матеріали для навчальних, наукових та інших цілей;

— продукти харчування;

— медикаменти й перев»язувальні засоби;

— господарчі матеріали і канцелярське приладдя;

— пальне, паливо та мастильні (змащувальні) матеріали;

— тара;

— матеріали в дорозі;

— корми і фураж;

— запасні частини до машин і обладнання; 

— будівельні матеріали;

— інші матеріали;

— малоцінні та швидкозношувані предмети;

— вироби виробничих (навчальних) майстерень;

— продукція підсобних (навчальних) сільських господарств.

Систематизований перелік усіх матеріальних цінностей, що використовуються в установах, з повним і точним найменуванням та групуванням у розрізі груп, підгруп, субпідгруп, сортів (гатунків, типорозмірів тощо) становить єдину номенклатуру цінностей ус­танови. Кожному найменуванню матеріалів у цьому переліку на­дається постійний номенклатурний номер, визначається облікова одиниця вимірювання, інколи й облікова ціна. У такому вигляді цей перелік (реєстр) матеріальних цінностей набуває значення номенклатури-цінника. Він тиражується в необхідній кількості при­мірників з таким розрахунком, щоб ним могли користуватися усі відділи установи, служби, підрозділи та матеріально відповідальні особи.

Норми запасів матеріальних цінностей бюджетних установ визначаються у мінімальних розмірах, які забезпечують безперер­вну роботу установи, і встановлюються у днях або процентах до їх річного споживання. Так, норми запасів можуть встановлюватися для таких груп матеріальних цінностей, як: матеріали для навчаль­них, наукових та інших спеціальних цілей; продукти харчування; медикаменти; перев»язувальні засоби і аптечні запаси; паливо, паль­не і мастильні матеріали; канцелярські і письмові приладдя; корми і фураж. Величина норми запасів матеріалів залежить від норм та обсягів їх споживання, організації матеріально-технічного забезпечення та умов зберігання.

ДПА Святошинського району м. Києва знаходиться за адресою вул. Верховинна, 9. ДПА Святошинського району здійснює стягнення податків до державного та місцевого бюджетів з платників податків. В 2004 році порівняно з 2003 відбувся перерозподіл структури активів за рахунок зменшення оборотних активів з 1893369 грн. до 966567 грн., тобто на 48,95% (15,11% за питомою вагою). Загальна сума активів в 2004 році зменшилася на 19,23% порівняно з 2003 роком. В структурі пасивів ДПА Святошинського району м. Києва переважають зобов’язання та доходи. В 2003 році порівняно з 2002 вартість власного капіталу зросла на 46400 грн., а в 2004 порівняно з 2003 – на 30050 грн. В 2004 році порівняно з 2003 зменшилися зобов’язання установи на 916022 грн.

Завданням інформаційного забезпечення контролю матеріальних активів ДПА Святошинського району м. Києва є інформування учасників контрольно-ревізійного процесу про матеріальні активи установи, функціонування його в відповідності нормативно-правовим актам та законодавству. Крім того, інформаційне забезпечення є засобом комунікації перевіряючих з питань, що стосуються їхньої профе­сійної діяльності.

Плани ревізій у системі міністерств і відомств складаються контрольно-ревізійними управліннями (відділами) й затверджуються керівниками вищестоящих організацій. План проведення ревізій і пере­вірок зберігається у керівника контрольно-ревізійного органу й не підлягає розголошенню з метою забезпечення раптовості кожної ревізії чи перевірки. У планах вказується: на яку дату обревізовані установи, вид ревізії, затрати часу в днях, за який період має проводитися ревізія, час її проведення і робиться відмітка про виконання. Термін проведення ревізій визначається залежно від обсягів діяльності та особливостей підприємств, що ревізуються. Продовження встановленого терміну, як виняток, до­пускається з дозволу органу, який призначив ревізію.

Контроль за правильністю розрахунку норм запасів матері­алів в ДПА Святошинського району м. Києва та їх фактичними залишками здійснюють фінансові та конт­ролюючі органи, а також вищі організації. Наявність понаднорма­тивних запасів одних видів матеріалів не може бути виправданням при незаповнених нормативах запасів за іншими їх видами. Пере­вищення встановлених норм є порушенням бюджетної дисциплі­ни, і вища організація має право зменшити фінансування установи за відповідною статтею кошторису на суму такого перевищення.

Економне і раціональне використання матеріальних ціннос­тей у ДПА Святошинського району м. Києва має базуватися на правильній організації обліку, основні завдання якого такі:

— правильне і своєчасне документальне оформлення операцій з надходження, руху та вибуття матеріальних цінностей;

— контроль за зберіганням і рухом матеріалів на складах, у ко­морах та інших місцях зберігання і безпосереднього витрачання;

— контроль за дотриманням встановлених норм запасів, ви­явлення надлишкових та невикористовуваних матеріалів з метою мобілізації внутрішніх фінансових ресурсів;

—контроль за раціональним витрачанням матеріальних цінно­стей та дотриманням норм їх використання;

— підготовка і подання своєчасної, повної та об»єктивної інформації керівництву установи і звітності вищим організаціям про наявність і використання матеріальних цінностей для прийняття обгрунтованих управлінських рішень.

У ДПА Святошинського району м. Києва повинен бути встановлений чіткий порядок, який забезпечив би своєчасний і повний контроль за всіма операціями надходження, зберігання, руху та використан­ня матеріальних цінностей.

Під час ревізії проводиться перевірка первинних документів. Важливим елементом раціональної організації бухгалтерсь­кого обліку матеріальних запасів у ДПА Святошинського району м. Києва є своє­часне і правильне оформлення відповідними первинними докумен­тами усіх операцій з надходження, переміщення в межах установи та витрачання або реалізації матеріальних цінностей. Безпосередньо на підставі первинних документів здійснюють попередній, поточний і подальший контроль за рухом, збереженням і раціональним використан­ням матеріальних ресурсів.

За результатами ревізії було складено акт перевірки матеріальних активів ДПА Святошинського району м. Києва.

Перевіркою встановлено, що деякі операції установи проведені з порушенням  законодавства.

Проте зазначені моменти мають обмежений вплив на стан справ у цілому і не перекручують дійсного фінансового становища установи, що перевіряється. У зв’язку з цим ревізор вважає за можливе підтвердити, що за винятком згаданих обмежень надана інформація свідчить про відповідність здійснюваної господарсько-фінансової діяльності чинному законодавству. Прийнята система бухгалтерського обліку відповідає законодавчим і нормативним вимогам.

Застосування комп»ютерних програм бухгалтерського обліку вимагає удосконалення методики контролю та розробки програм ревізії фінансово-господарської діяльності бюджетних установ. Для цього сучасна комп»ютерна техніка має великі можливості, за її допомогою насам­перед можна виконувати розрахунки та інші логічні кроки за три­валі періоди часу і без помилок.

Задача “Контроль використання матеріальних активів” призначена для забезпечення проведення контролю та ревізії обліку матеріальних активів, що знаходяться та здійснюють свій рух в бюджетній установі. Покращення проведення контролю та ревізії матеріальних активів можна досягти за допомогою використання комп»ютера як засобу аналізу та контролю.


Список використаних джерел

 

1.       Бюджетний кодекс. Зі змінами і доповненнями// Відомості Верхов­ної Ради України. — 2005. — № 2. — С. 11.

2.       Господарський кодекс. Затверджений від 16.01.2003 № 436-IV.// Відомості Верхов­ної Ради України. — 2004. — № 1. — С. 21.

3.       Цивільний кодекс. Затверджений від 16.01.2003 № 435-IV.// Відомості Верхов­ної Ради України. — 2004. — № 1. — С. 35.

4.     Закон України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV // Баланс.— 13.09.1999.— № 73.— С. 5-9.

5.     Інструкція з обліку запасів бюджетних установ. Затверджена ДКУ 08.12.2000р. №125//Баланс, — 2001. Січень, спецвипуск.- № 2 (21).— С. 25—32.

6.     Інструкція про форми меморіальних ордерів бюджетних уста­нов та порядок їх складання. Затверджено ДКУ 27.07.2000 p., № 68 // Фінанси і право.— 2000,- № 3,— С. 23—27,

7.     Інструкція про кореспонденцію субрахунків бухгалтерського обліку для відображення основних господарських операцій бюджетних установ. Затверджена ДКУ 10.07.2000 p., № 61 // Баланс.— 2000. Ве­ресень, спецвипуск.— С. 3—13.

8.     Інструкція про порядок відображення в обліку бюджетних уста­нов операцій із централізованого постачання матеріальних цінностей. Затверджена ДКУ 16.12.02 p., № 232.

9.     Інструкція про складання типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ. Затверджена ДКУ 18.12.2000 p., № 130 // Бухгалтерія,— 2001.—№ 10 (425).—С. 4—5.

10. Положення про документальне забезпечення записів у бухгал­терському обліку. Затверджено МФУ 24.05.1995 р., № 88 // Все про бух­галтерський облік.— 1999.— № 12 (315).— С. 12—15.

11. План рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ. Затверджений ГУ ДКУ 10.12.1999 p., № 114 // Бухгалтерія.— 2001.— № 4(367).—С. 66—69.

12. Порядок застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ. Затверджений ГУ ДКУ 10.12.1999 р., № 114 // Бухгалтерія.— 2001.— № 4 (367).— С. 70—84.

13.Порядок складання карток і книг аналітичного обліку бюд­жетних установ. Затверджено ДКУ 06.10.2000 p., № 100 // Баланс.— 2000.— Грудень, спецвипуск. — С. 4—5.

14.Порядок визначення розміру збитків від розкрадання, недо­стач, знищення (псування) матеріальних цінностей. Затверджено КМУ 22.01.1996 p., № 116.

15.Типова інструкція про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ. Затверджена ДКУ та МЕУ 10.08.2001 p., № 142/181 //Бухгалтерія.- 2001.- № 42/1 (457).- С. 20—24.

16.Атамас П.Й. Основи обліку в бюджетних організаціях: Навчальний посібник. – Центр навчальної літератури. 2003. – 284 с.

17.       Білуха М. Т. Теорія фінансово-господарського контролю і аудиту: Підручник. – К.: Вища шк.., 2002. – 326 с.

18.Білуха М.Т. Курс аудиту. — К.: Знання, 2002.-568 с.

19.Дерій В. А. Контроль і ревізія: Курс лекцій. — Бучач: МІФ, 2000. — 54 с.

20.Дерій В. А., Кізима А. Я. Аудит: Курс лекцій / Тернопільська академія народного господарства. — Т.: ТАНГ, 2001. — 76 с.

21.Джога Р.Т. Бухгалтерський облік у бюджетних установах: Навч. посібник.—К.: КНЕУ. 2001,- 250 с.

22.Дорош Н. І. Аудит: методологія і організація. — К.: Товариство «Знання» КОО, 2001. — 402 с.

23.Завгородній В.П. Бухгалтерський облік, контроль і аудит в системі управління підприємством,- К.: Ваклер, 2001р.- С.300-367.

24.Контроль і ревізія : Підруч. для студ. кооп. Вузів. – 2 вид., перероб. і доп. – К.: Ін Юре, 1998. – 248 с.

25.Крамаровский Л.М.  Ревизия  деятельности производственного кооператива. – М.: Финансы и статистика, 2001. – 348 с.

26.Кузьмінський А.М. та ін. Організація бухгалтерського обліку, контролю і аналізу. — К.: Вища школа, 1993. — 126 с.

27.Кулаковська Л.П., Піча Ю.В. Основи аудиту: навчальний посібник для студентів вищих закладів освіти. – К: Каравела, 2002. – 504 с.

28.Матвеева В.О. Бюджетные организации: бухгалтерский учет и налогообложение.— Харьков: Фактор, 2002.— 566 с.

 


Додатки

Додаток А

Баланс

 

 

 

 

 

 

 

на 1 січня 2004 р.

 

 

 

 

 

 

 

Форма №1

 

 

 

 

 

 

 

Коди                 

 

 

 

 

 

 

 

ДПА Святошинського району

 

 

м. Київ    564213             за ЄДРПОУ

 

 

 

 

Код відомчої класифікації видатків ___132_______ за СПОДУ

 

 

 

 

Періодичність:     річна

 

 

 

Одиниця виміру     грн.

 

 

 

 

 

 

 

АКТИВ

Код рядка

На початок року

На кінець року

1

2

3

4

І. НЕОБОРОТНІ АКТИВИ

 

 

 

Нематеріальні активи

 

 

 

Залишкова вартість

110

4050

4500

Знос

111

450

500

Первісна вартість

112

4500

5000

Основні засоби

 

 

 

Залишкова вартість

120

671300

737100

Знос

121

223700

245900

Первісна вартість

122

895000

983000

Інші необоротні і матеріальні активи

 

 

 

Залишкова вартість

130

22500

19620

Знос

131

2500

2180

Первісна вартість

132

25000

21800

II. ОБОРОТНІ АКТИВИ

 

 

 

Виробничі запаси

200

 

 

Тварини на вирощуванні і відгодівлі

210

 

 

Малоцінні та швидкозношувані предмети

220

138050

120080

Матеріали і продукти харчування

230

91387

98008

Продукція

240

 

 

Дебіторська заборгованість

250

1401045

1594087

Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги

251

1398945

1593087

Розрахунки із податків та платежів

252

 

 

Розрахунки із страхування

253

 

 

Розрахунки з відшкодування завданих збитків

254

2100

1000

Розрахунки за спеціальними видами платежів

255

 

 

Розрахунки за іншими операціями

256

 

 

Короткострокові векселі одержані

260

 

 

Інші кошти

270

48000

50000

Грошові кошти в дорозі

280

 

 

Рахунки в банках

290

28357

25894

Рахунки загального фонду

291

 

 

Рахунки спеціального фонду

292

 

 

Рахунки для обліку депозитних сум

293

 

 

Рахунки в іноземній валюті

294

 

 

Інші поточні рахунки

295

28357

25894

Рахунки в казначействі

300

4300

5000

Рахунки загального фонду

301

2700

3000

Рахунки спеціального фонду

302

1600

2003

Рахунки для обліку депозитних сум

303

 

 

Каса

310

150

300

III. ВИТРАТИ

 

 

 

Видатки загального фонду

320

1835543

1928837

Видатки спеціального фонду

330

30000

27000

Видатки за спеціальними коштами

331

 

 

Видатки за коштами на виконання окремих доручень

332

 

 

Видатки за іншими власними надходженнями

333

 

 

Видатки за субвенціями, одержаними з інших бюджетів

334

 

 

Видатки за іншими доходами

335

 

 

Виробничі витрати

340

 

 

БАЛАНС

350

4274682

4610426

 

 

 

 

ПАСИВ

Код рядка

На початок року

На кінець року

 

 

 

 

І. ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ

 

 

 

Фонд у необоротних активах

360

697850

761220

Фонд у малоцінних та швидкозношуваних предметах

370

138050

120080

Фінансовий результат

 

 

 

Результат виконання кошторису за загальним фондом

380

 

 

Результат виконання кошторису за спеціальним фондом

390

 

 

Результати переоцінок

400

 

1000

II. ЗОБОВ»ЯЗАННЯ

 

 

 

Довгострокові зобов»язання

410

 

 

Короткострокові позики

420

20030

50000

Поточна заборгованість за довгостроковими зобов»язаннями

430

 

 

Короткострокові векселі видані

440

 

 

Кредиторська заборгованість

450

1553239

1722289

Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги

451

1336511

1447651

Розрахунки за спеціальними видами платежів

452

12500

10870

Розрахунки із податків та платежів

453

34900

42800

Розрахунки із страхування

454

45059

59255

Розрахунки із заробітної плати

455

120157

158013

Розрахунки зі стипендіатами

456

 

 

Розрахунки з працівниками за безготівковими перерахуваннями

457

 

 

Розрахунки за депозитними сумами

458

1003

1700

Розрахунки за іншими 1 операціями

459

3109

2003

III. ДОХОДИ

 

 

 

Доходи загального фонду

460

1835543

1928837

Доходи спеціального фонду

470

30000

27000

Доходи за спеціальними коштами

471

 

 

Доходи за коштами на виконання окремих доручень

472

 

 

Доходи за іншими власними надходженнями

473

 

 

Доходи (субвенції), одержані з інших бюджетів

474

 

 

Інші доходи (713/3)

475

 

 

Кошти батьків за надані послуги

476

 

 

Доходи, спрямовані на покриття дефіциту загального фонду

477

 

 

Доходи за витратами майбутніх періодів

478

 

 

Доходи від реалізації продукції, виробів і виконаних робіт

480

 

 

БАЛАНС

490

4274682

4610426

 


Додаток Б

Баланс

 

 

 

 

 

 

 

на 1 січня 2005 р.

 

 

 

 

 

 

 

Форма №1

 

 

 

 

 

 

 

Коди                 

 

 

 

 

 

 

 

ДПА Святошинського району

 

 

м. Київ    564213             за ЄДРПОУ

 

 

 

 

Код відомчої класифікації видатків ___132_______ за СПОДУ

 

 

 

 

Періодичність:     річна

 

 

 

Одиниця виміру     грн.

 

 

 

 

 

 

 

АКТИВ

Код рядка

На початок року

На кінець року

1

2

3

4

І. НЕОБОРОТНІ АКТИВИ

 

 

 

Нематеріальні активи

 

 

 

Залишкова вартість

110

4500

4680

Знос

111

500

520

Первісна вартість

112

5000

5200

Основні засоби

 

 

 

Залишкова вартість

120

737100

780000

Знос

121

245900

259000

Первісна вартість

122

983000

1039000

Інші необоротні і матеріальні активи

 

 

 

Залишкова вартість

130

19620

17370

Знос

131

2180

1930

Первісна вартість

132

21800

19300

II. ОБОРОТНІ АКТИВИ

 

 

 

Виробничі запаси

200

 

 

Тварини на вирощуванні і відгодівлі

210

 

 

Малоцінні та швидкозношувані предмети

220

120080

110000

Матеріали і продукти харчування

230

98008

89014

Продукція

240

 

 

Дебіторська заборгованість

250

1594087

698654

Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги

251

1593087

698354

Розрахунки із податків та платежів

252

 

 

Розрахунки із страхування

253

 

 

Розрахунки з відшкодування завданих збитків

254

1000

300

Розрахунки за спеціальними видами платежів

255

 

 

Розрахунки за іншими операціями

256

 

 

Короткострокові векселі одержані

260

 

 

Інші кошти

270

50000

48500

Грошові кошти в дорозі

280

 

 

Рахунки в банках

290

25894

18799

Рахунки загального фонду

291

 

 

Рахунки спеціального фонду

292

 

 

Рахунки для обліку депозитних сум

293

 

 

Рахунки в іноземній валюті

294

 

 

Інші поточні рахунки

295

25894

18799

Рахунки в казначействі

300

5000

1500

Рахунки загального фонду

301

3000

1500

Рахунки спеціального фонду

302

2003

 

Рахунки для обліку депозитних сум

303

 

 

Каса

310

300

100

III. ВИТРАТИ

 

 

 

Видатки загального фонду

320

1928837

1928053

Видатки спеціального фонду

330

27000

27000

Видатки за спеціальними коштами

331

 

 

Видатки за коштами на виконання окремих доручень

332

 

 

Видатки за іншими власними надходженнями

333

 

 

Видатки за субвенціями, одержаними з інших бюджетів

334

 

 

Видатки за іншими доходами

335

 

 

Виробничі витрати

340

 

 

БАЛАНС

350

4610426

3723670

 

 

 

 

ПАСИВ

Код рядка

На початок року

На кінець року

 

 

 

 

І. ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ

 

 

 

Фонд у необоротних активах

360

761220

802050

Фонд у малоцінних та швидкозношуваних предметах

370

120080

110000

Фінансовий результат

 

 

 

Результат виконання кошторису за загальним фондом

380

 

 

Результат виконання кошторису за спеціальним фондом

390

 

 

Результати переоцінок

400

1000

300

II. ЗОБОВ»ЯЗАННЯ

 

 

 

Довгострокові зобов»язання

410

 

 

Короткострокові позики

420

50000

10000

Поточна заборгованість за довгостроковими зобов»язаннями

430

 

 

Короткострокові векселі видані

440

 

 

Кредиторська заборгованість

450

1722289

846267

Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги

451

1447651

802167

Розрахунки за спеціальними видами платежів

452

10870

3250

Розрахунки із податків та платежів

453

42800

5000

Розрахунки із страхування

454

59255

9382

Розрахунки із заробітної плати

455

158013

25018

Розрахунки зі стипендіатами

456

 

 

Розрахунки з працівниками за безготівковими перерахуваннями

457

 

 

Розрахунки за депозитними сумами

458

1700

1150

Розрахунки за іншими 1 операціями

459

2003

300

III. ДОХОДИ

 

 

 

Доходи загального фонду

460

1928837

1928053

Доходи спеціального фонду

470

27000

27000

Доходи за спеціальними коштами

471

 

 

Доходи за коштами на виконання окремих доручень

472

 

 

Доходи за іншими власними надходженнями

473

 

 

Доходи (субвенції), одержані з інших бюджетів

474

 

 

Інші доходи (713/3)

475

 

 

Кошти батьків за надані послуги

476

 

 

Доходи, спрямовані на покриття дефіциту загального фонду

477

 

 

Доходи за витратами майбутніх періодів

478

 

 

Доходи від реалізації продукції, виробів і виконаних робіт

480

 

 

БАЛАНС

490

4610426

3723670


Додаток В

Структура ДПА Святошинського району м. Києва

 

 

Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.