1. Економічна сутність матеріальних активів бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика ДПА Святошинського району м. Києва
5. Організація і планування контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ
6. Методика контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ
7. Методика контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в умовах комп’ютеризації
Вступ
Для успішної роботи бюджетні установи повинні мати необхідне для експлуатації устаткування і інвентар (меблі, канцелярські товари і т.д.), а також мати у своєму розпорядженні такі засоби експлуатації, що можуть забезпечити визначений комплекс комунальних послуг, обов»язковий для діяльності (опалення, освітлення, водопостачання). Отже, у процесі свого функціонування потрібно цілий комплекс матеріальних і технічних засобів, а також такі ресурси, як паливо, вода й електроенергія.
Важливе значення в управлінні рухом та використанням матеріальних активів в бюджетній установі відіграє контроль та ревізія.
Методика та організація контролю та ревізії руху та використання матеріальних активів бюджетних установ та організацій не достатньо висвітлена в сучасній літературі, що пов’язано зі зміною нормативної бази та податкового законодавства в країні.
Саме тому тема курсової роботи “Контроль матеріальних активів в бюджетних установах” є досить актуальною.
Метою даної курсової роботи є оцінка стану проведення контролю та ревізії матеріальних активів в бюджетних установах в сучасних економічних умовах в Україні.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
— розглянути економічну сутність матеріальних активів бюджетних установ;
— дослідити економіко-правовий аналіз нормативної бази з контролю і ревізії матеріальних активів бюджетних установ;
— розглянути організаційно-економічну характеристика ДПА Святошинського району м. Києва;
— розглянути організаційно-інформаційну модель контролю та ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ;
— дослідити організацію і планування контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетної установи;
— розглянути методику контролю і ревізії операцій з матеріальними активами бюджетних установ;
— розглянути методику контролю і ревізії операцій з матеріальними активами в умовах комп’ютеризації.
Предметом дослідження є результати ревізії матеріальних активів базової бюджетної установи.
Об’єктом дослідження є ДПА Святошинського району м. Києва.
Теоретичну основу дослідження питання контролю та ревізії склали закони України, Інструкції та Положення з бухгалтерського обліку, наукові праці зарубіжних та вітчизняних вчених, таких як: Білуха М.Т., Добровський В.Н., Крамаровський Л.М., Криницький Р.І. та інших. В роботі використані дані бухгалтерської та податкової звітності ДПА Святошинського району м. Києва за 2002-2004 рр.
1. Економічна сутність матеріальних активів бюджетних установ
Категорія «матеріальні активи» у широкому розумінні цього терміна притаманна як сфері матеріального виробництва, так і бюджетним установам, основним продуктом діяльності яких є послуги. Під матеріальними активами бюджетних установ розуміють різноманітні речові елементи, що використовуються у процесі господарської діяльності як предмети праці. Тобто матеріальні активи — це частина майна, що [28, c. 341]:
а) використовується у виробництві продукції, виконанні робіт і наданні послуг;
б) призначається для продажу безпосередньо або після відповідної обробки;
в) використовується для управлінських потреб організації.
На відміну від виробничої сфери, де всі виробничі запаси у процесі використання переносять свою вартість на собівартість виготовленої готової продукції, вартість спожитих матеріалів у бюджетних установах здебільшого відноситься на їх фактичні видатки.
Склад матеріальних цінностей бюджетних установ досить широкий і різноманітний, тому для правильної організації їх обліку важливе значення має науково обґрунтована їх класифікація, оцінка та вибір одиниці обліку. У бюджетних установах основним є групування матеріалів за функціональним призначенням, яке покладено в основу організації обліку матеріальних цінностей [21, c. 142]:
….
Отже, функціонування будь-якої бюджетної установи значно залежить від нормативної бази, що регулює правові та економічні відносини установи з державою, з іншими підприємствами та організаціями, з трудовим колективом тощо. Тому одним із важливих питань є огляд нормативно-правової бази з контролю та ревізії матеріальних активів.
3. Організаційно-економічна характеристика ДПА Святошинського району м. Києва
ДПА Святошинського району м. Києва знаходиться за адресою вул. Верховинна, 9. ДПА Святошинського району здійснює стягнення податків до державного та місцевого бюджетів з платників податків. Проведемо аналіз активів та пасивів балансів за 2002-2004 роки ДПА Святошинського району м. Києва (дод. А та Б).
…
Отже, покращення проведення контролю та ревізії матеріальних активів можна досягти за допомогою використання комп»ютера як засобу аналізу та контролю.
Висновки і пропозиції
Склад матеріальних активів бюджетних установ досить широкий і різноманітний, тому для правильної організації їх обліку важливе значення має науково обґрунтована їх класифікація, оцінка та вибір одиниці обліку. У бюджетних установах основним є групування матеріалів за функціональним призначенням, яке покладено в основу організації обліку матеріальних цінностей:
— матеріали для навчальних, наукових та інших цілей;
— продукти харчування;
— медикаменти й перев»язувальні засоби;
— господарчі матеріали і канцелярське приладдя;
— пальне, паливо та мастильні (змащувальні) матеріали;
— тара;
— матеріали в дорозі;
— корми і фураж;
— запасні частини до машин і обладнання;
— будівельні матеріали;
— інші матеріали;
— малоцінні та швидкозношувані предмети;
— вироби виробничих (навчальних) майстерень;
— продукція підсобних (навчальних) сільських господарств.
Систематизований перелік усіх матеріальних цінностей, що використовуються в установах, з повним і точним найменуванням та групуванням у розрізі груп, підгруп, субпідгруп, сортів (гатунків, типорозмірів тощо) становить єдину номенклатуру цінностей установи. Кожному найменуванню матеріалів у цьому переліку надається постійний номенклатурний номер, визначається облікова одиниця вимірювання, інколи й облікова ціна. У такому вигляді цей перелік (реєстр) матеріальних цінностей набуває значення номенклатури-цінника. Він тиражується в необхідній кількості примірників з таким розрахунком, щоб ним могли користуватися усі відділи установи, служби, підрозділи та матеріально відповідальні особи.
Норми запасів матеріальних цінностей бюджетних установ визначаються у мінімальних розмірах, які забезпечують безперервну роботу установи, і встановлюються у днях або процентах до їх річного споживання. Так, норми запасів можуть встановлюватися для таких груп матеріальних цінностей, як: матеріали для навчальних, наукових та інших спеціальних цілей; продукти харчування; медикаменти; перев»язувальні засоби і аптечні запаси; паливо, пальне і мастильні матеріали; канцелярські і письмові приладдя; корми і фураж. Величина норми запасів матеріалів залежить від норм та обсягів їх споживання, організації матеріально-технічного забезпечення та умов зберігання.
ДПА Святошинського району м. Києва знаходиться за адресою вул. Верховинна, 9. ДПА Святошинського району здійснює стягнення податків до державного та місцевого бюджетів з платників податків. В 2004 році порівняно з 2003 відбувся перерозподіл структури активів за рахунок зменшення оборотних активів з 1893369 грн. до 966567 грн., тобто на 48,95% (15,11% за питомою вагою). Загальна сума активів в 2004 році зменшилася на 19,23% порівняно з 2003 роком. В структурі пасивів ДПА Святошинського району м. Києва переважають зобов’язання та доходи. В 2003 році порівняно з 2002 вартість власного капіталу зросла на 46400 грн., а в 2004 порівняно з 2003 – на 30050 грн. В 2004 році порівняно з 2003 зменшилися зобов’язання установи на 916022 грн.
Завданням інформаційного забезпечення контролю матеріальних активів ДПА Святошинського району м. Києва є інформування учасників контрольно-ревізійного процесу про матеріальні активи установи, функціонування його в відповідності нормативно-правовим актам та законодавству. Крім того, інформаційне забезпечення є засобом комунікації перевіряючих з питань, що стосуються їхньої професійної діяльності.
Плани ревізій у системі міністерств і відомств складаються контрольно-ревізійними управліннями (відділами) й затверджуються керівниками вищестоящих організацій. План проведення ревізій і перевірок зберігається у керівника контрольно-ревізійного органу й не підлягає розголошенню з метою забезпечення раптовості кожної ревізії чи перевірки. У планах вказується: на яку дату обревізовані установи, вид ревізії, затрати часу в днях, за який період має проводитися ревізія, час її проведення і робиться відмітка про виконання. Термін проведення ревізій визначається залежно від обсягів діяльності та особливостей підприємств, що ревізуються. Продовження встановленого терміну, як виняток, допускається з дозволу органу, який призначив ревізію.
Контроль за правильністю розрахунку норм запасів матеріалів в ДПА Святошинського району м. Києва та їх фактичними залишками здійснюють фінансові та контролюючі органи, а також вищі організації. Наявність понаднормативних запасів одних видів матеріалів не може бути виправданням при незаповнених нормативах запасів за іншими їх видами. Перевищення встановлених норм є порушенням бюджетної дисципліни, і вища організація має право зменшити фінансування установи за відповідною статтею кошторису на суму такого перевищення.
Економне і раціональне використання матеріальних цінностей у ДПА Святошинського району м. Києва має базуватися на правильній організації обліку, основні завдання якого такі:
— правильне і своєчасне документальне оформлення операцій з надходження, руху та вибуття матеріальних цінностей;
— контроль за зберіганням і рухом матеріалів на складах, у коморах та інших місцях зберігання і безпосереднього витрачання;
— контроль за дотриманням встановлених норм запасів, виявлення надлишкових та невикористовуваних матеріалів з метою мобілізації внутрішніх фінансових ресурсів;
—контроль за раціональним витрачанням матеріальних цінностей та дотриманням норм їх використання;
— підготовка і подання своєчасної, повної та об»єктивної інформації керівництву установи і звітності вищим організаціям про наявність і використання матеріальних цінностей для прийняття обгрунтованих управлінських рішень.
У ДПА Святошинського району м. Києва повинен бути встановлений чіткий порядок, який забезпечив би своєчасний і повний контроль за всіма операціями надходження, зберігання, руху та використання матеріальних цінностей.
Під час ревізії проводиться перевірка первинних документів. Важливим елементом раціональної організації бухгалтерського обліку матеріальних запасів у ДПА Святошинського району м. Києва є своєчасне і правильне оформлення відповідними первинними документами усіх операцій з надходження, переміщення в межах установи та витрачання або реалізації матеріальних цінностей. Безпосередньо на підставі первинних документів здійснюють попередній, поточний і подальший контроль за рухом, збереженням і раціональним використанням матеріальних ресурсів.
За результатами ревізії було складено акт перевірки матеріальних активів ДПА Святошинського району м. Києва.
Перевіркою встановлено, що деякі операції установи проведені з порушенням законодавства.
Проте зазначені моменти мають обмежений вплив на стан справ у цілому і не перекручують дійсного фінансового становища установи, що перевіряється. У зв’язку з цим ревізор вважає за можливе підтвердити, що за винятком згаданих обмежень надана інформація свідчить про відповідність здійснюваної господарсько-фінансової діяльності чинному законодавству. Прийнята система бухгалтерського обліку відповідає законодавчим і нормативним вимогам.
Застосування комп»ютерних програм бухгалтерського обліку вимагає удосконалення методики контролю та розробки програм ревізії фінансово-господарської діяльності бюджетних установ. Для цього сучасна комп»ютерна техніка має великі можливості, за її допомогою насамперед можна виконувати розрахунки та інші логічні кроки за тривалі періоди часу і без помилок.
Задача “Контроль використання матеріальних активів” призначена для забезпечення проведення контролю та ревізії обліку матеріальних активів, що знаходяться та здійснюють свій рух в бюджетній установі. Покращення проведення контролю та ревізії матеріальних активів можна досягти за допомогою використання комп»ютера як засобу аналізу та контролю.
Список використаних джерел
1. Бюджетний кодекс. Зі змінами і доповненнями// Відомості Верховної Ради України. — 2005. — № 2. — С. 11.
2. Господарський кодекс. Затверджений від 16.01.2003 № 436-IV.// Відомості Верховної Ради України. — 2004. — № 1. — С. 21.
3. Цивільний кодекс. Затверджений від 16.01.2003 № 435-IV.// Відомості Верховної Ради України. — 2004. — № 1. — С. 35.
4. Закон України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV // Баланс.— 13.09.1999.— № 73.— С. 5-9.
5. Інструкція з обліку запасів бюджетних установ. Затверджена ДКУ 08.12.2000р. №125//Баланс, — 2001. Січень, спецвипуск.- № 2 (21).— С. 25—32.
6. Інструкція про форми меморіальних ордерів бюджетних установ та порядок їх складання. Затверджено ДКУ 27.07.2000 p., № 68 // Фінанси і право.— 2000,- № 3,— С. 23—27,
7. Інструкція про кореспонденцію субрахунків бухгалтерського обліку для відображення основних господарських операцій бюджетних установ. Затверджена ДКУ 10.07.2000 p., № 61 // Баланс.— 2000. Вересень, спецвипуск.— С. 3—13.
8. Інструкція про порядок відображення в обліку бюджетних установ операцій із централізованого постачання матеріальних цінностей. Затверджена ДКУ 16.12.02 p., № 232.
9. Інструкція про складання типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ. Затверджена ДКУ 18.12.2000 p., № 130 // Бухгалтерія,— 2001.—№ 10 (425).—С. 4—5.
10. Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку. Затверджено МФУ 24.05.1995 р., № 88 // Все про бухгалтерський облік.— 1999.— № 12 (315).— С. 12—15.
11. План рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ. Затверджений ГУ ДКУ 10.12.1999 p., № 114 // Бухгалтерія.— 2001.— № 4(367).—С. 66—69.
12. Порядок застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ. Затверджений ГУ ДКУ 10.12.1999 р., № 114 // Бухгалтерія.— 2001.— № 4 (367).— С. 70—84.
13.Порядок складання карток і книг аналітичного обліку бюджетних установ. Затверджено ДКУ 06.10.2000 p., № 100 // Баланс.— 2000.— Грудень, спецвипуск. — С. 4—5.
14.Порядок визначення розміру збитків від розкрадання, недостач, знищення (псування) матеріальних цінностей. Затверджено КМУ 22.01.1996 p., № 116.
15.Типова інструкція про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ. Затверджена ДКУ та МЕУ 10.08.2001 p., № 142/181 //Бухгалтерія.- 2001.- № 42/1 (457).- С. 20—24.
16.Атамас П.Й. Основи обліку в бюджетних організаціях: Навчальний посібник. – Центр навчальної літератури. 2003. – 284 с.
17. Білуха М. Т. Теорія фінансово-господарського контролю і аудиту: Підручник. – К.: Вища шк.., 2002. – 326 с.
18.Білуха М.Т. Курс аудиту. — К.: Знання, 2002.-568 с.
19.Дерій В. А. Контроль і ревізія: Курс лекцій. — Бучач: МІФ, 2000. — 54 с.
20.Дерій В. А., Кізима А. Я. Аудит: Курс лекцій / Тернопільська академія народного господарства. — Т.: ТАНГ, 2001. — 76 с.
21.Джога Р.Т. Бухгалтерський облік у бюджетних установах: Навч. посібник.—К.: КНЕУ. 2001,- 250 с.
22.Дорош Н. І. Аудит: методологія і організація. — К.: Товариство «Знання» КОО, 2001. — 402 с.
23.Завгородній В.П. Бухгалтерський облік, контроль і аудит в системі управління підприємством,- К.: Ваклер, 2001р.- С.300-367.
24.Контроль і ревізія : Підруч. для студ. кооп. Вузів. – 2 вид., перероб. і доп. – К.: Ін Юре, 1998. – 248 с.
25.Крамаровский Л.М. Ревизия деятельности производственного кооператива. – М.: Финансы и статистика, 2001. – 348 с.
26.Кузьмінський А.М. та ін. Організація бухгалтерського обліку, контролю і аналізу. — К.: Вища школа, 1993. — 126 с.
27.Кулаковська Л.П., Піча Ю.В. Основи аудиту: навчальний посібник для студентів вищих закладів освіти. – К: Каравела, 2002. – 504 с.
28.Матвеева В.О. Бюджетные организации: бухгалтерский учет и налогообложение.— Харьков: Фактор, 2002.— 566 с.
Додатки
Додаток А
Баланс |
|
|
|
|
|
|
|
на 1 січня 2004 р. |
|
|
|
|
|
|
|
Форма №1 |
|
|
|
|
|
|
|
Коди |
|
|
|
|
|
|
|
ДПА Святошинського району |
|
|
|
м. Київ 564213 за ЄДРПОУ |
|||
|
|
|
|
Код відомчої класифікації видатків ___132_______ за СПОДУ |
|||
|
|
|
|
Періодичність: річна |
|
|
|
Одиниця виміру грн. |
|
|
|
|
|
|
|
АКТИВ |
Код рядка |
На початок року |
На кінець року |
1 |
2 |
3 |
4 |
І. НЕОБОРОТНІ АКТИВИ |
|
|
|
Нематеріальні активи |
|
|
|
Залишкова вартість |
110 |
4050 |
4500 |
Знос |
111 |
450 |
500 |
Первісна вартість |
112 |
4500 |
5000 |
Основні засоби |
|
|
|
Залишкова вартість |
120 |
671300 |
737100 |
Знос |
121 |
223700 |
245900 |
Первісна вартість |
122 |
895000 |
983000 |
Інші необоротні і матеріальні активи |
|
|
|
Залишкова вартість |
130 |
22500 |
19620 |
Знос |
131 |
2500 |
2180 |
Первісна вартість |
132 |
25000 |
21800 |
II. ОБОРОТНІ АКТИВИ |
|
|
|
Виробничі запаси |
200 |
|
|
Тварини на вирощуванні і відгодівлі |
210 |
|
|
Малоцінні та швидкозношувані предмети |
220 |
138050 |
120080 |
Матеріали і продукти харчування |
230 |
91387 |
98008 |
Продукція |
240 |
|
|
Дебіторська заборгованість |
250 |
1401045 |
1594087 |
Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги |
251 |
1398945 |
1593087 |
Розрахунки із податків та платежів |
252 |
|
|
Розрахунки із страхування |
253 |
|
|
Розрахунки з відшкодування завданих збитків |
254 |
2100 |
1000 |
Розрахунки за спеціальними видами платежів |
255 |
|
|
Розрахунки за іншими операціями |
256 |
|
|
Короткострокові векселі одержані |
260 |
|
|
Інші кошти |
270 |
48000 |
50000 |
Грошові кошти в дорозі |
280 |
|
|
Рахунки в банках |
290 |
28357 |
25894 |
Рахунки загального фонду |
291 |
|
|
Рахунки спеціального фонду |
292 |
|
|
Рахунки для обліку депозитних сум |
293 |
|
|
Рахунки в іноземній валюті |
294 |
|
|
Інші поточні рахунки |
295 |
28357 |
25894 |
Рахунки в казначействі |
300 |
4300 |
5000 |
Рахунки загального фонду |
301 |
2700 |
3000 |
Рахунки спеціального фонду |
302 |
1600 |
2003 |
Рахунки для обліку депозитних сум |
303 |
|
|
Каса |
310 |
150 |
300 |
III. ВИТРАТИ |
|
|
|
Видатки загального фонду |
320 |
1835543 |
1928837 |
Видатки спеціального фонду |
330 |
30000 |
27000 |
Видатки за спеціальними коштами |
331 |
|
|
Видатки за коштами на виконання окремих доручень |
332 |
|
|
Видатки за іншими власними надходженнями |
333 |
|
|
Видатки за субвенціями, одержаними з інших бюджетів |
334 |
|
|
Видатки за іншими доходами |
335 |
|
|
Виробничі витрати |
340 |
|
|
БАЛАНС |
350 |
4274682 |
4610426 |
|
|
|
|
ПАСИВ |
Код рядка |
На початок року |
На кінець року |
|
|
|
|
І. ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ |
|
|
|
Фонд у необоротних активах |
360 |
697850 |
761220 |
Фонд у малоцінних та швидкозношуваних предметах |
370 |
138050 |
120080 |
Фінансовий результат |
|
|
|
Результат виконання кошторису за загальним фондом |
380 |
|
|
Результат виконання кошторису за спеціальним фондом |
390 |
|
|
Результати переоцінок |
400 |
|
1000 |
II. ЗОБОВ»ЯЗАННЯ |
|
|
|
Довгострокові зобов»язання |
410 |
|
|
Короткострокові позики |
420 |
20030 |
50000 |
Поточна заборгованість за довгостроковими зобов»язаннями |
430 |
|
|
Короткострокові векселі видані |
440 |
|
|
Кредиторська заборгованість |
450 |
1553239 |
1722289 |
Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги |
451 |
1336511 |
1447651 |
Розрахунки за спеціальними видами платежів |
452 |
12500 |
10870 |
Розрахунки із податків та платежів |
453 |
34900 |
42800 |
Розрахунки із страхування |
454 |
45059 |
59255 |
Розрахунки із заробітної плати |
455 |
120157 |
158013 |
Розрахунки зі стипендіатами |
456 |
|
|
Розрахунки з працівниками за безготівковими перерахуваннями |
457 |
|
|
Розрахунки за депозитними сумами |
458 |
1003 |
1700 |
Розрахунки за іншими 1 операціями |
459 |
3109 |
2003 |
III. ДОХОДИ |
|
|
|
Доходи загального фонду |
460 |
1835543 |
1928837 |
Доходи спеціального фонду |
470 |
30000 |
27000 |
Доходи за спеціальними коштами |
471 |
|
|
Доходи за коштами на виконання окремих доручень |
472 |
|
|
Доходи за іншими власними надходженнями |
473 |
|
|
Доходи (субвенції), одержані з інших бюджетів |
474 |
|
|
Інші доходи (713/3) |
475 |
|
|
Кошти батьків за надані послуги |
476 |
|
|
Доходи, спрямовані на покриття дефіциту загального фонду |
477 |
|
|
Доходи за витратами майбутніх періодів |
478 |
|
|
Доходи від реалізації продукції, виробів і виконаних робіт |
480 |
|
|
БАЛАНС |
490 |
4274682 |
4610426 |
Додаток Б
Баланс |
|
|
|
|
|
|
|
на 1 січня 2005 р. |
|
|
|
|
|
|
|
Форма №1 |
|
|
|
|
|
|
|
Коди |
|
|
|
|
|
|
|
ДПА Святошинського району |
|
|
|
м. Київ 564213 за ЄДРПОУ |
|||
|
|
|
|
Код відомчої класифікації видатків ___132_______ за СПОДУ |
|||
|
|
|
|
Періодичність: річна |
|
|
|
Одиниця виміру грн. |
|
|
|
|
|
|
|
АКТИВ |
Код рядка |
На початок року |
На кінець року |
1 |
2 |
3 |
4 |
І. НЕОБОРОТНІ АКТИВИ |
|
|
|
Нематеріальні активи |
|
|
|
Залишкова вартість |
110 |
4500 |
4680 |
Знос |
111 |
500 |
520 |
Первісна вартість |
112 |
5000 |
5200 |
Основні засоби |
|
|
|
Залишкова вартість |
120 |
737100 |
780000 |
Знос |
121 |
245900 |
259000 |
Первісна вартість |
122 |
983000 |
1039000 |
Інші необоротні і матеріальні активи |
|
|
|
Залишкова вартість |
130 |
19620 |
17370 |
Знос |
131 |
2180 |
1930 |
Первісна вартість |
132 |
21800 |
19300 |
II. ОБОРОТНІ АКТИВИ |
|
|
|
Виробничі запаси |
200 |
|
|
Тварини на вирощуванні і відгодівлі |
210 |
|
|
Малоцінні та швидкозношувані предмети |
220 |
120080 |
110000 |
Матеріали і продукти харчування |
230 |
98008 |
89014 |
Продукція |
240 |
|
|
Дебіторська заборгованість |
250 |
1594087 |
698654 |
Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги |
251 |
1593087 |
698354 |
Розрахунки із податків та платежів |
252 |
|
|
Розрахунки із страхування |
253 |
|
|
Розрахунки з відшкодування завданих збитків |
254 |
1000 |
300 |
Розрахунки за спеціальними видами платежів |
255 |
|
|
Розрахунки за іншими операціями |
256 |
|
|
Короткострокові векселі одержані |
260 |
|
|
Інші кошти |
270 |
50000 |
48500 |
Грошові кошти в дорозі |
280 |
|
|
Рахунки в банках |
290 |
25894 |
18799 |
Рахунки загального фонду |
291 |
|
|
Рахунки спеціального фонду |
292 |
|
|
Рахунки для обліку депозитних сум |
293 |
|
|
Рахунки в іноземній валюті |
294 |
|
|
Інші поточні рахунки |
295 |
25894 |
18799 |
Рахунки в казначействі |
300 |
5000 |
1500 |
Рахунки загального фонду |
301 |
3000 |
1500 |
Рахунки спеціального фонду |
302 |
2003 |
|
Рахунки для обліку депозитних сум |
303 |
|
|
Каса |
310 |
300 |
100 |
III. ВИТРАТИ |
|
|
|
Видатки загального фонду |
320 |
1928837 |
1928053 |
Видатки спеціального фонду |
330 |
27000 |
27000 |
Видатки за спеціальними коштами |
331 |
|
|
Видатки за коштами на виконання окремих доручень |
332 |
|
|
Видатки за іншими власними надходженнями |
333 |
|
|
Видатки за субвенціями, одержаними з інших бюджетів |
334 |
|
|
Видатки за іншими доходами |
335 |
|
|
Виробничі витрати |
340 |
|
|
БАЛАНС |
350 |
4610426 |
3723670 |
|
|
|
|
ПАСИВ |
Код рядка |
На початок року |
На кінець року |
|
|
|
|
І. ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ |
|
|
|
Фонд у необоротних активах |
360 |
761220 |
802050 |
Фонд у малоцінних та швидкозношуваних предметах |
370 |
120080 |
110000 |
Фінансовий результат |
|
|
|
Результат виконання кошторису за загальним фондом |
380 |
|
|
Результат виконання кошторису за спеціальним фондом |
390 |
|
|
Результати переоцінок |
400 |
1000 |
300 |
II. ЗОБОВ»ЯЗАННЯ |
|
|
|
Довгострокові зобов»язання |
410 |
|
|
Короткострокові позики |
420 |
50000 |
10000 |
Поточна заборгованість за довгостроковими зобов»язаннями |
430 |
|
|
Короткострокові векселі видані |
440 |
|
|
Кредиторська заборгованість |
450 |
1722289 |
846267 |
Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги |
451 |
1447651 |
802167 |
Розрахунки за спеціальними видами платежів |
452 |
10870 |
3250 |
Розрахунки із податків та платежів |
453 |
42800 |
5000 |
Розрахунки із страхування |
454 |
59255 |
9382 |
Розрахунки із заробітної плати |
455 |
158013 |
25018 |
Розрахунки зі стипендіатами |
456 |
|
|
Розрахунки з працівниками за безготівковими перерахуваннями |
457 |
|
|
Розрахунки за депозитними сумами |
458 |
1700 |
1150 |
Розрахунки за іншими 1 операціями |
459 |
2003 |
300 |
III. ДОХОДИ |
|
|
|
Доходи загального фонду |
460 |
1928837 |
1928053 |
Доходи спеціального фонду |
470 |
27000 |
27000 |
Доходи за спеціальними коштами |
471 |
|
|
Доходи за коштами на виконання окремих доручень |
472 |
|
|
Доходи за іншими власними надходженнями |
473 |
|
|
Доходи (субвенції), одержані з інших бюджетів |
474 |
|
|
Інші доходи (713/3) |
475 |
|
|
Кошти батьків за надані послуги |
476 |
|
|
Доходи, спрямовані на покриття дефіциту загального фонду |
477 |
|
|
Доходи за витратами майбутніх періодів |
478 |
|
|
Доходи від реалізації продукції, виробів і виконаних робіт |
480 |
|
|
БАЛАНС |
490 |
4610426 |
3723670 |
Додаток В
Структура ДПА Святошинського району м. Києва