ПРАВИЛА НАПИСАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

Закінчення процесу здобуття вищої освіти знаменується написанням випускної кваліфікаційної роботи, або диплома. Вона служить показником ваших знань і умінь, отриманих за п’ять років. Написати її не так вже й складно, дотримуючи деякі правила.

ПРАВИЛА НАПИСАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ:

1

Вибирайте вузьку тему. Точність тематики диплома гарантує успіх в його написанні. У вузькій темі набагато простіше розібратися і не упустити важливих моментів, тому на початку останнього курсу постарайтеся визначити сферу ваших інтересів і умінь в професії, які ви зможете відобразити у випускній роботі.

2

Спілкуйтеся з керівником. Кожен студент прикріпляється до одного з викладачів з метою їх спілкування в процесі написання диплома. Не упускайте унікальну можливість дізнатися, в якій літературі найбільш повно описана ваша тема і в якій бібліотеці варто шукати ці книги. З будь-яким питанням краще звертатись до керівника, ніж до інтернету — адже досвід в спілкуванні з випускниками набагато краще сумнівних експертів.

3

Вивчайте літературу.
Диплом, написаний за кількома курсових робіт з інтернету, приречений на оцінку «незадовільно». Тому звертайтеся до книг, а також дипломів, які лежать на кафедрі у вашому вузі. Не забувайте і про каталог дисертацій, що зберігає величезний обсяг корисної інформації. Професійні журнали також послужать вам добру службу. Врахуйте, що переписування чужих текстів розцінюється як плагіат. Тому беріть інформацію, але не готові пропозиції.

4

Слідкуйте за оформленням дуже уважно. Навіть якщо текст роботи буде беззастережно оцінено на «відмінно», комісія може поставити «два» тільки за неправильне оформлення. Існують стандарти, описані в нормативних документах університетів. Дотримуйтесь приписами щодо шрифту, полів і абзаців, і гарна оцінка вам забезпечена.

5

Зверніть найбільшу увагу на написання вступу і висновку. Справа в тому, що при захисті комісія встигає переглянути саме ці два розділи. Вони повинні розповісти їм про тему, актуальності, цілях і завданнях вашого дослідження, а також про успіхи та висновках, отриманих в його результаті. Мова захисту вибудовується з основних положень цих же розділів.

Запись опубликована в рубрике Матеріали для самостіного написання диплому, Організаційні моменти с метками , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.