Курсова робота Ефективність менеджменту організації, критерії та методи її оцінювання

ЗМІСТ

 

ВСТУП.. 3

 

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ СУТНОСТІ І ОСНОВНИХ РИС ОРГАНІЗАЦІЇ 5

1.1. Сутність і мета організацій. 5

1.2. Класифікація організацій. 9

1.3. Вплив змін в організації на ефективність менеджменту. 13

 

РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІКЛІНІКИ №2 ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.. 16

2.1. Загальна характеристика виробничо-господарської діяльності поліклініки. 16

2.2. Аналіз управління організаційною діяльністю поліклініки. 22

2.3. Аналіз діяльності персоналу в організації поліклініки. 27

 

РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІКЛІНІКИ №2 ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА   33

3.1. Організація системи управління якістю медичного забезпечення поліклініки. 33

3.2. Організація проведення переакредитації в поліклініці 36

 

ВИСНОВКИ.. 40

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.. 42

 

ДОДАТКИ.. 44

ВСТУП

 

Економіка України розвивається за законами ринку. Ринок – це сфера, в якій проявляються взаємовідносини між виробниками і споживачами товарів, це найвища стадія розвитку товарно-грошових відносин. Функціонування ринку веде до становлення ринкової економіки, характерною рисою якої виступає конкуренція та ефективність діяльності.

Велике значення для забезпечення ефективності діяльності підприємства мають вплив багато факторів. Від їх якості, вартості, технічного рівня, ефективності використання багато в чому залежить кінцеві результати діяльності підприємства: випуск продукції, її собівартість, прибуток, рентабельність, стійкість фінансового становища.

Підвищення ефективності менеджменту під­приємства є одним з основних питань у період переходу до ринкових відносин. Одне з основних завдань менеджера — створити спонукальні стимули для людини, при яких у неї виникає бажання працювати так, щоб сприяти досягненню цілей організації. Звідси випливає ще один принцип менеджера: управляти — значить вести до успіхів інших. Центральною фігурою в системі менеджменту будь-якої організації є менеджер-керівник, який керує власне організацією (підприємством), якимсь конкретним видом діяльності, функцією, підрозділом, службою, групою людей тощо.

Саме тому тема курсової роботи “Ефективність менеджменту організації, критерії та методи її оцінювання” є досить актуальною.

Метою даної роботи є розробка напрямків щодо удосконалення ефективності менеджменту організації в сучасних економічних умовах в Україні.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:

— визначити сутність і мета організацій;

— розглянути класифікацію організацій;

— визначити вплив змін в організації на ефективність менеджменту;

— провести аналіз управління організаційною діяльністю поліклініки;

— провести аналіз діяльності персоналу в організації поліклініки;

— розглянути шляхи вдосконалення управління організацією поліклініки.

Предметом дослідження є ефективність менеджменту в поліклініці.

Об»єктом дослідження є поліклініка №2 Дніпровського району м. Києва.

Теоретичну основу дослідження питання склали наукові праці вітчизняних та зарубіжних вчених, закони України, документи поліклініки №2 Дніпровського району м. Києва.

 

 


РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ СУТНОСТІ І ОСНОВНИХ РИС ОРГАНІЗАЦІЇ

1.1. Сутність і мета організацій

 

Намагання людей об»єднатись у групи, а надалі в ор­ганізації зумовлене необхідністю задоволення їх потреб у захищеності, причетності, взаємопідтримці, спілкуван­ні тощо. Об»єднання зусиль індивідів у будь-якій сфері на засадах спеціалізації і розподілу праці з метою підви­щення продуктивності і результативності виконуваних робіт спричинило необхідність визначення ролей, функ­цій, обов»язків кожного із членів організації.

У процесі виробничо-господарської діяльності праців­ники об»єднуються з метою виконання місії, цілей та зав­дань організації. Саме це забезпечує ефективне викорис­тання ділових якостей кожної людини.

Організація — група людей, діяльність якої свідомо, керовано або спонтанно координується для досягнення певної мети [22, c. 55].

В українському законодавстві організації, які мають статус юридичної особи, називають підприємствами, то­вариствами, асоціаціями, об»єднаннями тощо. На практи­ці використовують терміни «підприємство», «корпорація» та ін. Організації класифікують за різними ознаками: спосо­бом та метою утворення, кількістю цілей, величиною, юридичним статусом, формами підприємництва, харак­тером адаптації до змін.

Отже, ефективність менеджменту — результативність управлінської діяльності, що визначається як відношення отриманих результатів від реалізації певних управлінських важелів в організації до витрат, які супроводжують їх одержання. При оцінюванні системи менеджменту, яка діє в ор­ганізації, слід розрізняти економічну, організаційну та соціальну ефективність. Спрощено ефективність системи менеджменту визна­чається рівнем задоволення потреб працівників органі­зації, споживачів та рівнем отриманих результатів. При­чому рівень задоволення потреб кожного члена організації впливає на величину його внеску в досягнення цілей.

 


РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІКЛІНІКИ №2 ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

2.1. Загальна характеристика виробничо-господарської діяльності поліклініки

 

Поліклініка № 2 Дніпровського району, заснована на комунальній власності територіальної громади міста Києва підпорядкована Головному управлінню охорони здоров»я м. Києва та управлінню охорони здоров»я Дніпровського району міста Києва.

Поліклініка № 2 Дніпровського району у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, постановами Верховної ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, розпорядженнями Дніпровської державної адміністрації, рішеннями Дніпровської районної ради, наказами Міністерства охорони здоров»я України і Головного управління охорони здоров»я Київської міської державної адміністрації, Управління охорони здоров»я Дніпровського району, Статутом та іншими нормативно-правовими актами.

Отже, організацію роботи з кадрами лікарні здійснює відділ кадрів. В 2006 році чисельність персоналу  поліклініки №2 Дніпровського району м. Києва зменшилася на 5 чоловік (4,17%) за рахунок скорочення штату. В структурі кадрів переважають лікарі та середній медперсонал. Так лікарів в 2005 та 2006 роках було відповідно 35% та 35,65% від загальної кількості персоналу. Фонд оплати праці в 2006 році зріс на 30,94 тис. грн. порівняно з минулим роком. Виплати за рахунок чистого прибутку зросли на 6,9 тис. грн., тобто на 11,27%.  Виплати соціального характеру зросли в 2006 році на 0,4 тис. грн.. За рахунок цих факторів частка виплат з фонду оплати праці зросла на 0,83% та склала 74,58% від загальної суми виплат.

 

РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІКЛІНІКИ №2 ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

3.1. Організація системи управління якістю медичного забезпечення поліклініки

 

Управління якістю поліклініки №2 Дніпровського району м. Києва являє собою методи і діяльність оперативного характеру. До них відносяться: управління процесами, виявлення різного роду невідповідностей у якості наданих послуг, в системі якості й усунення цих невідповідностей, а також їх причин. Наріжним принципом системи якості є охоплення всіх стадій життєвого циклу надання послуг чи етапи «петлі якості». Для поліклініки №2 Дніпровського району м. Києва можна вказати наступні етапи «петлі якості»:

  1. Маркетинг, пошуки і вивчення ринку.
  2. Розробка технічних вимог до медичних послуг, стандартів підприємства.
  3. Матеріально-технічне постачання.
  4. Підготовка і розробка медичних послуг.
  5. Надання послуг.

Отже, для проходження акредитації поліклініки №2 Дніпровського району м. Києва в 2008 році має підготувати та подати документи згідно з переліком до відповідної акредитаційної комісії, яка у тримісячний термін повинна провести акредитацію. В поліклініці № 2 управління охорони здоров»я Дніпровського району в повному обсязі має бути впроваджена система управління охороною праці. Робота медико-інформаційної та аналітичної служби поліклініки № 2 Дніпровського району має забезпечуватися групами директивної, науково-медичної інформації та з  власних джерел.

 

 

 


ВИСНОВКИ

 

Отже, організація — група людей, діяльність якої свідомо, керовано або спонтанно координується для досягнення певної мети. У процесі виробничо-господарської діяльності праців­ники об»єднуються з метою виконання місії, цілей та зав­дань організації. Саме це забезпечує ефективне викорис­тання ділових якостей кожної людини.  Організування — вид управлінської діяльності, який відображає процес формування структури управління організацією. Сутність цієї функції менеджменту утворюють такі структурно-функціональні аспекти: поділ організації на підрозділи відповідно до ці­лей і стратегії (департаменталізація); встановлення взаємовідносин повноважень вищих і нижчих рівнів управління і забезпечення можливості розподілу та координації завдань.

Організації класифікуються за багатьма факторами: за кількістю цілей; за величиною;  за реєстрацією;  за формами підприємництва; за характером адаптації до змін тощо. У результаті організаційного проектування формують­ся організаційні структури управління. Існує дві основні структури управління — лі­нійна і функціональна, а все інше різноманіття існую­чих структур є результатом комбінації цих двох основ­них типів.

Ефективність менеджменту — результативність управлінської діяльності, що визначається як відношення отриманих результатів від реалізації певних управлінських важелів в організації до витрат, які супроводжують їх одержання. При оцінюванні системи менеджменту, яка діє в ор­ганізації, слід розрізняти економічну, організаційну та соціальну ефективність. Спрощено ефективність системи менеджменту визна­чається рівнем задоволення потреб працівників органі­зації, споживачів та рівнем отриманих результатів. При­чому рівень задоволення потреб кожного члена організації впливає на величину його внеску в досягнення цілей.

Поліклініка № 2 Дніпровського району, заснована на комунальній власності територіальної громади міста Києва підпорядкована Головному управлінню охорони здоров»я м. Києва та управлінню охорони здоров»я Дніпровського району міста Києва. Функціональна діяльність поліклініки № 2 Дніпровського району і оплата праці працівників здійснюєте за рахунок бюджетних коштів, за рахунок коштів, отриманих від надання послуг населенню на госпрозрахункових засадах, благодійних внесків, добровільних пожертвувань, отриманих від громадян та організацій, а також коштів, отриманих від господарської та іншої діяльності, передбаченої законодавством України.

Організацію роботи з кадрами лікарні здійснює відділ кадрів. В 2006 році чисельність персоналу  поліклініки №2 Дніпровського району м. Києва зменшилася на 5 чоловік (4,17%) за рахунок скорочення штату. В структурі кадрів переважають лікарі та середній медперсонал. Так лікарів в 2005 та 2006 роках було відповідно 35% та 35,65% від загальної кількості персоналу. Фонд оплати праці в 2006 році зріс на 30,94 тис. грн. порівняно з минулим роком. Виплати за рахунок чистого прибутку зросли на 6,9 тис. грн., тобто на 11,27%.  Виплати соціального характеру зросли в 2006 році на 0,4 тис. грн.. За рахунок цих факторів частка виплат з фонду оплати праці зросла на 0,83% та склала 74,58% від загальної суми виплат.

В поліклініці №2 Дніпровського району м. Києва має розроблятися система контролю якості лікувально-профілактичної допомоги, а також її безперервне вдосконалення. За характером впливу на етапи «петлі якості» у системі якості виділяються три напрямки: забезпечення якості; управління якістю; поліпшення якості.

Для проходження акредитації поліклініки №2 Дніпровського району м. Києва в 2008 році має підготувати та подати документи згідно з переліком до відповідної акредитаційної комісії, яка у тримісячний термін повинна провести акредитацію. В поліклініці № 2 управління охорони здоров»я Дніпровського району в повному обсязі має бути впроваджена система управління охороною праці.

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

 

  1. Господарський кодекс. Затверджений від 16.01.2003 № 436-IV.// Відомості Верхов­ної Ради України. — 2004. — № 1. — С. 21.
  2. Албастова Л. Н. Технологии эффективного менеджмента: Учеб.- практ. пособие — М. : Приор, 1998. — 288с.
  3. Афанасьєв М. В., Шемаєва Л. Г., Верлока В. С. Основи менеджменту: Навч.- метод. посіб. / Харківський держ. економічний ун- т. — Х. : ВД «ІНЖЕК», 2003. — 481с.
  4. Бусыгин А.В. Эффективный менеджмент: Учебник. – М.: Изд-во “Финпресс”, 2000. – 1056 с.
  5. Волков В. В., Корнійчук В. П., Хом»як К. Д. Стратегічний медичний менеджмент. — К., 2007. — 29с.
  6. Жигалов І.Т. Основи менеджменту і управлінської діяльності: Підручник. К.: Вища школа. 2002.— 224 с.
  7. Жмалев В.Г., Шимановська Л.М. Основи менеджменту і управлінської діяльності.— К.: Україна, 2000.— 454 с.
  8. Зельдович Б. З., Сперанская Н. М., Фаенсон М. И. Эффективный менеджмент: Практ. пособие для менеджеров / Московский гос. ун- т печати; Институт искусства печати и права / Б.З. Зельдович (ред.) — М., 1999. — 243с.
  9. Ищенко С. М. Оптимизация структуры активов организации — одно из условий эффективного финансового менеджмента на предприятии / ГОУ ВПО «Сыктывкарский гос. ун-т». — К. : Науковий світ, 2005. — 34с
  10. Кредісов А.І., Панченко Є.Г., Кредісов В.А. Менеджмент для керівників. – К.: Знання, 1999.- 556 с.
  11. Кузьмін О. Є., Громовик Б. П., Гасюк Г. Д., Левицька О. Р., Мельник О. Г. Менеджмент у фармації: Підруч. для студ. вищ. навч. закл. / О. Є. Кузьмін (ред.), Б. П. Громовик (ред.). — Вінниця : Нова Книга, 2005. — 448с.
  12. Кузьмін О. Є., Мельник О. Г. Основи менеджменту: Підручник. — К. : Академвидав, 2003. — 415с.
  13. Лафта Д. К. Эффективность менеджмента организации: Учеб. пособие. — М., 1999. — 320с.
  14. Мазур И. И., Шапиро В. Д., Ольдерогге Н. Г. Эффективный менеджмент: Учеб. пособие для студ., обуч. по спец. 061100 «Менеджмент организации» / Иван Иванович Мазур (общ.ред.). — М. : Высшая школа, 2003. — 555с.
  15. Менеджмент организации. Учебное пособие / Под ред. д. е. н. проф. З.П. Румянцевой и д. э. н., проф. Н.А. Саламатина.— М.: ИНФРА-М, 2002.- 432 с.
  16. Основы менеджмента: Учеб. Для вузов / Под. ред. Д. Д. Вачугова. – М.: Высш. школа, 2002. – 367 с.
  17. Осовська Г. В. Основи менеджменту: Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл.. — К. : Кондор, 2003. — 554с.
  18. Осовська Г. В., Копитова І. В. Основи менеджменту. Практикум: Навч. посібник. — К. : Кондор, 2005. — 581с.
  19. Солоненко Н. Економіка охорони здоров»я: Навч. посібник / Національна академія держ. управління при Президентові України. — К. : НАДУ, 2005. — 416с.
  20. Стеценко І. Т. Основи менеджменту. Хто такий менеджер: Навч. посіб.. — К.: А.С.К., 2005. — 224с.
  21. Тренев Н.Н. Предприятие и его структура: Диагностика. Управление. Оздоровление: Учебное пособие для вузов. – М. «Издательство ПРИОР», 2000. – 240 с.
  22. Хміль Ф. І. Основи менеджменту: підручник. — 2-ге вид., випр., доп. — К.: Академвидав, 2007. — 576с.
  23. Шатун В. Т. Основи менеджменту: Навч. посіб. / Миколаївський держ. гуманітарний ун-т ім. Петра Могили комплексу «Києво-Могилянська академія». — Миколаїв: Видавництво МДГУ ім. Петра Могили, 2006. — 376с.
  24. Шокун В. В., Пішеніна Т. І. Основи менеджменту: Навч. посіб. для дистанц. навчання / Відкритий міжнародний ун-т розвитку людини «Україна». — К. : Ун-т «Україна», 2005. — 340с.
  25. Шутов М. М. Економіка та менеджмент охорони здоров»я: регіональний аспект: Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл.. — Х.: Основа, 2000. — 367с.

 

 


ДОДАТКИ

Додаток А

Баланс
на 1 січня 2006 р.
Форма №1
Коди
Поліклініка №2 Дніпровського району м. Києва
Код відомчої класифікації видатків ___132_______ за СПОДУ
Періодичність:     річна
Одиниця виміру     грн.
АКТИВ Код рядка На початок року На кінець року
1 2 3 4
І. НЕОБОРОТНІ АКТИВИ
Нематеріальні активи
Залишкова вартість 110 4050 4500
Знос 111 450 500
Первісна вартість 112 4500 5000
Основні засоби
Залишкова вартість 120 671300 737100
Знос 121 223700 245900
Первісна вартість 122 895000 983000
Інші необоротні і матеріальні активи
Залишкова вартість 130 22500 19620
Знос 131 2500 2180
Первісна вартість 132 25000 21800
  1. ОБОРОТНІ АКТИВИ
Виробничі запаси 200
Тварини на вирощуванні і відгодівлі 210
Малоцінні та швидкозношувані предмети 220 138050 120080
Матеріали і продукти харчування 230 91387 98008
Продукція 240
Дебіторська заборгованість 250 1401045 1594087
Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги 251 1398945 1593087
Розрахунки із податків та платежів 252
Розрахунки із страхування 253
Розрахунки з відшкодування завданих збитків 254 2100 1000
Розрахунки за спеціальними видами платежів 255
Розрахунки за іншими операціями 256
Короткострокові векселі одержані 260
Інші кошти 270 48000 50000
Грошові кошти в дорозі 280
Рахунки в банках 290 28357 25894
Рахунки загального фонду 291
Рахунки спеціального фонду 292
Рахунки для обліку депозитних сум 293
Рахунки в іноземній валюті 294
Інші поточні рахунки 295 28357 25894
Рахунки в казначействі 300 4300 5000
Рахунки загального фонду 301 2700 3000
Рахунки спеціального фонду 302 1600 2004
Рахунки для обліку депозитних сум 303
Каса 310 150 300
III. ВИТРАТИ
Видатки загального фонду 320 1835543 1928837
Видатки спеціального фонду 330 30000 27000
Видатки за спеціальними коштами 331
Видатки за коштами на виконання окремих доручень 332
Видатки за іншими власними надходженнями 333
Видатки за субвенціями, одержаними з інших бюджетів 334
Видатки за іншими доходами 335
Виробничі витрати 340
БАЛАНС 350 4274682 4610426
ПАСИВ Код рядка На початок року На кінець року
І. ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ
Фонд у необоротних активах 360 697850 761220
Фонд у малоцінних та швидкозношуваних предметах 370 138050 120080
Фінансовий результат
Результат виконання кошторису за загальним фондом 380
Результат виконання кошторису за спеціальним фондом 390
Результати переоцінок 400 1000
  1. ЗОБОВ»ЯЗАННЯ
Довгострокові зобов»язання 410
Короткострокові позики 420 20040 50000
Поточна заборгованість за довгостроковими зобов»язаннями 430
Короткострокові векселі видані 440
Кредиторська заборгованість 450 1553239 1722289
Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги 451 1336511 1447651
Розрахунки за спеціальними видами платежів 452 12500 10870
Розрахунки із податків та платежів 453 34900 42800
Розрахунки із страхування 454 45059 59255
Розрахунки із заробітної плати 455 120157 158013
Розрахунки зі стипендіатами 456
Розрахунки з працівниками за безготівковими перерахуваннями 457
Розрахунки за депозитними сумами 458 1003 1700
Розрахунки за іншими 1 операціями 459 3109 2004
III. ДОХОДИ
Доходи загального фонду 460 1835543 1928837
Доходи спеціального фонду 470 30000 27000
Доходи за спеціальними коштами 471
Доходи за коштами на виконання окремих доручень 472
Доходи за іншими власними надходженнями 473
Доходи (субвенції), одержані з інших бюджетів 474
Інші доходи (713/3) 475
Кошти батьків за надані послуги 476
Доходи, спрямовані на покриття дефіциту загального фонду 477
Доходи за витратами майбутніх періодів 478
Доходи від реалізації продукції, виробів і виконаних робіт 480
БАЛАНС 490 4274682 4610426

 


Додаток Б

Баланс
на 1 січня 2007 р.
Форма №1
Коди
Поліклініка №2 Дніпровського району м. Києва
Код відомчої класифікації видатків ___132_______ за СПОДУ
Періодичність:     річна
Одиниця виміру     грн.
АКТИВ Код рядка На початок року На кінець року
1 2 3 4
І. НЕОБОРОТНІ АКТИВИ
Нематеріальні активи
Залишкова вартість 110 4500 4680
Знос 111 500 520
Первісна вартість 112 5000 5200
Основні засоби
Залишкова вартість 120 737100 780000
Знос 121 245900 259000
Первісна вартість 122 983000 1039000
Інші необоротні і матеріальні активи
Залишкова вартість 130 19620 17370
Знос 131 2180 1930
Первісна вартість 132 21800 19300
  1. ОБОРОТНІ АКТИВИ
Виробничі запаси 200
Тварини на вирощуванні і відгодівлі 210
Малоцінні та швидкозношувані предмети 220 120080 110000
Матеріали і продукти харчування 230 98008 89014
Продукція 240
Дебіторська заборгованість 250 1594087 698654
Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги 251 1593087 698354
Розрахунки із податків та платежів 252
Розрахунки із страхування 253
Розрахунки з відшкодування завданих збитків 254 1000 300
Розрахунки за спеціальними видами платежів 255
Розрахунки за іншими операціями 256
Короткострокові векселі одержані 260
Інші кошти 270 50000 48500
Грошові кошти в дорозі 280
Рахунки в банках 290 25894 18799
Рахунки загального фонду 291
Рахунки спеціального фонду 292
Рахунки для обліку депозитних сум 293
Рахунки в іноземній валюті 294
Інші поточні рахунки 295 25894 18799
Рахунки в казначействі 300 5000 1500
Рахунки загального фонду 301 3000 1500
Рахунки спеціального фонду 302 2004
Рахунки для обліку депозитних сум 303
Каса 310 300 100
III. ВИТРАТИ
Видатки загального фонду 320 1928837 1928053
Видатки спеціального фонду 330 27000 27000
Видатки за спеціальними коштами 331
Видатки за коштами на виконання окремих доручень 332
Видатки за іншими власними надходженнями 333
Видатки за субвенціями, одержаними з інших бюджетів 334
Видатки за іншими доходами 335
Виробничі витрати 340
БАЛАНС 350 4610426 3723670
ПАСИВ Код рядка На початок року На кінець року
І. ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ
Фонд у необоротних активах 360 761220 802050
Фонд у малоцінних та швидкозношуваних предметах 370 120080 110000
Фінансовий результат
Результат виконання кошторису за загальним фондом 380
Результат виконання кошторису за спеціальним фондом 390
Результати переоцінок 400 1000 300
  1. ЗОБОВ»ЯЗАННЯ
Довгострокові зобов»язання 410
Короткострокові позики 420 50000 10000
Поточна заборгованість за довгостроковими зобов»язаннями 430
Короткострокові векселі видані 440
Кредиторська заборгованість 450 1722289 846267
Розрахунки з постачальниками, підрядниками та замовниками за виконані роботи й надані послуги 451 1447651 802167
Розрахунки за спеціальними видами платежів 452 10870 3250
Розрахунки із податків та платежів 453 42800 5000
Розрахунки із страхування 454 59255 9382
Розрахунки із заробітної плати 455 158013 25018
Розрахунки зі стипендіатами 456
Розрахунки з працівниками за безготівковими перерахуваннями 457
Розрахунки за депозитними сумами 458 1700 1150
Розрахунки за іншими 1 операціями 459 2004 300
III. ДОХОДИ
Доходи загального фонду 460 1928837 1928053
Доходи спеціального фонду 470 27000 27000
Доходи за спеціальними коштами 471
Доходи за коштами на виконання окремих доручень 472
Доходи за іншими власними надходженнями 473
Доходи (субвенції), одержані з інших бюджетів 474
Інші доходи (713/3) 475
Кошти батьків за надані послуги 476
Доходи, спрямовані на покриття дефіциту загального фонду 477
Доходи за витратами майбутніх періодів 478
Доходи від реалізації продукції, виробів і виконаних робіт 480
БАЛАНС 490 4610426 3723670

 

 

Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.