Курсова робота Облік затрат по придбанню матеріальних цінностей та визначення їх собівартості

Зміст

 

Вступ. 3

 

1. Економічна сутність матеріальних цінностей. 6

 

2. Оцінка та визначення собівартості матеріальних цінностей. 14

 

3. Документування операцій з обліку затрат по придбанню матеріальних цінностей на ТОВ “Текстиль-Контакт”. 18

 

4. Синтетичний облік затрат на придбання матеріальних цінностей. 23

 

Висновки. 33

 

Список використаних джерел. 36

 

Додатки. 38


Вступ

 

Фінансовий стан підприємства характеризується розміщенням його коштів та джерел їх утворення. Фінансовий стан підприємства — це забезпеченість власними обіговими коштами, стан нормованих запасів товарно-матеріальних цінностей, стан та динаміка дебіторської і кредиторської заборгованості, оборотність коштів, платоспроможність та інші підсумки фінансово-господарської діяльності підприємства, що дозволяють дати оцінку досягнутим результатам, зробити висновки про рівень фінансово-економічного стану та про наявність нереалізованих внутрішньогосподарських резервів.

Для досягнення максимальних розмірів прибутку, підприємство повинно забезпечити ефективне управління результатами господарської діяльності та добиватися зменшення витрат.

Бухгалтерський облік є функцією управління підприємства.

На бухгалтерський облік покладено завдання з поліпшення інформаційного забезпечення управління і контролю за збереженням власності та зміцненням фінансового стану підприємства, підвищенням ефективності діяльності та зменшенням ризику втрати коштів через непродумані дії.

Саме тому тема курсової роботи “Облік затрат по придбанню матеріальних цінностей та визначення їх собівартості” є досить актуальною.

Метою даної курсової роботи є дослідження проведення обліку затрат по придбанню матеріальних цінностей та визначення їх собівартості на підприємстві в сучасних економічних умовах в Україні.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:

— розкрити економічну сутність матеріальних цінностей;

— розкрити методи оцінки вартості матеріальних цінностей;

— розглянути документування операцій з обліку затрат по придбанню матеріальних цінностей на підприємстві;

— розглянути синтетичний облік затрат на придбання матеріальних цінностей на підприємстві;

— за результатами роботи зробити висновки.

Предметом дослідження є фінансові результати від господарської діяльності базового підприємства.

Об’єктом дослідження є підприємство ТОВ “Текстиль-Контакт”. Підприємство здійснює пошив жіночого та чоловічого одягу. ТОВ “Текстиль-Контакт” знаходиться за адресою м. Київ, вул. Серафімовича, 53.

Розглянемо основні економічні показники діяльності  ТОВ “Текстиль-Контакт” (додатки А, Б).

Таблиця 1

Основні економічні показники діяльності ТОВ “Текстиль-Контакт” за  20012002 рр.

Показники

2001 р.

2002 р.

Темп росту, %

Статутний капітал, тис. грн.

385

440

114,29

Обсяг товарної продукції, тис. грн.

1248

1362

109,13

Дохід (виручка) від реалізації продукції, тис. грн.

1210

1320

109,09

Собівартість реалізованої продукції, тис. грн.

800

935

116,88

Валовий прибуток (збиток), тис. грн.

128,4

165

128,50

Чистий прибуток (збиток), тис. грн.

74,5

92,4

124,03

Фонд оплати праці, тис. грн.

321,8

327,3

101,71

Відрахування до фондів соціального страхування, тис. грн.

121,7

123,8

101,78

Середньоспискова чисельність працюючих, чол.

55

54

98,18

Середньомісячна заробітна плата працівників, грн.

487,6

505,1

103,59

 

Як видно з табл.1 основні економічні показники діяльності ТОВ “Текстиль-Контакт” в 2002 році значно покращились. В 2002 році були внесені зміни до установчих документів: статутний фонд збільшили на 55 тис. грн. В цьому ж році засновниками були внесені кошти на рахунок підприємства. Залучені кошти дали змогу збільшити обсяг товарної продукції на 110 тис. грн., що становить близько 109,09%. Особливо слід підкреслити зростання чистого прибутку на 17,9 тис. грн., що становить 124,03%. Це відбулось в першу чергу за рахунок повільнішого зростання собівартості реалізованої продукції на 116,88% та незначного зростання фонду оплати праці – на 101,71%. Але зростання середньомісячної заробітної плати також відбулось на 17,5 грн., що становить 103,59%, при цьому середньоспискова чисельність працівників зменшилась лише на одного чоловіка.


1. Економічна сутність матеріальних цінностей

 

Для здійснення господарської діяльності підприємств різних форм власності і галузей економіки використовують цілий ряд ресурсів:

трудових, матеріальних, фінансових тощо, які діють в тісному взаємозв»язку, адже без достатньої кількості фінансових ресурсів неможливий вплив трудових ресурсів на матеріальні, що в кінцевому результаті дає новий продукт розвитку господарюючого суб»єкта.

В сукупності ресурсів підприємства вагома частка належить матеріальним ресурсам — засобам та предметам праці, в результаті поєднання відбувається діяльність підприємства.

В обліковій літературі для визначення товарно-виробничих запасів використовують наступні поняття: матеріальні ресурси, матеріальні цінності, запаси, складські запаси, матеріальні запаси, матеріальні активи, виробничі запаси, товарні запаси, запаси матеріальних цінностей, предмети праці, оборотні активи, предмети обігу, матеріали, товарно-матеріальні запаси, матеріально-виробничі запаси тощо.

3. Документування операцій з обліку затрат по придбанню матеріальних цінностей на ТОВ “Текстиль-Контакт”

 

Матеріальні цінності є найбільш важливою та значною частиною активів підприємства ТОВ “Текстиль-Контакт”, займають особливе місце у складі його майна, а тому правильна організація   обліку   запасів   є   важливою   передумовою   раціонального  їх використання.

Постачання ТОВ “Текстиль-Контакт” ма­теріальними цінностями являє собою єдність двох процесів:

а) транспортування і доставку на підприємство замовлених і закуплених матеріальних цінностей на підставі відповідної первинної документації;

б) оформлення заборгованості й оплати постачальникам одержаних від них матеріальних цінностей.

Підприємство-покупець зобов»язане проконтролювати достав­ку вантажу, організувати його приймання і вивантаження, відповідне зберігання на складі або в інших місцях. Відпові­дальність за доставку вантажу та його зберігання в дорозі несе організація, що перевозить вантаж на підставі належно оформлених транспортних документів.

Покупець приймає вантаж за кількістю і якістю на своєму складі. Можливе також одержання вантажу самовивозом, коли представник покупця одержує вантаж на складі постачальника за довіреністю, вивозить його своїм транспортом. Відповідальність покупця за одержані матеріальні цінності виникає з моменту підписання його представником товарних документів на одержання вантажу.

До статті калькуляції «Сировина і матеріали» на ТОВ “Текстиль-Кортакт” включається вартість:

сировини і матеріалів, що входять до складу виготовлюваної продукції, створюючи її основу, або є необхідним компонентом для виготовлення продукції (робіт, послуг);

купованих матеріалів, що використовуються у процесі виробництва продукції (робіт, послуг) для забезпечення нормального технологічного процесу і пакування продукції.


Висновки

 

Необхідними умовами правильної орга­нізації обліку затрат на придбання матеріальних цінностей є:

правильна організація складського господарства;

наявність інструкції з обліку запасів;

правильне групування (класифікація) запасів;

розробка номенклатури запасів;

розробка норм запасу і норм витрат запасів.

Сировина, основні та допоміжні матеріали, паливо, куповані напівфабрикати і комплектуючі вироби, запасні частини, тара, що використовується для пакування і транспортування продукції (товарів), інші матеріальні ресурси відображаються в обліку і звітності за їх фактичною собівартістю, давальницька сировина відображається по балансу за цінами, зазначеними у договорі.

Важливе значення для правильного обліку має порядок оцінки матеріальних цінностей. Придбані (отримані) матеріальні цінності зараховуються на баланс підприємства по первісній вартості. Порядок визначення первісної вартості матеріальних цінностей залежить від джерела їхнього придбання.

Первісною вартістю матеріальних цінностей, придбаних за плату, є собівартість запасів, що складається з таких фактичних витрат:

покупної вартості, сплаченої постачальнику відповідно до договору;

суми, що сплачуються за інформаційні, посередницькі й інші подібні послуги в зв»язку з пошуком і придбанням запасів;

суми ввізного мита;

суми непрямих податків у зв»язку з придбанням запасів, що не відшкодовуються підприємству;

витрат на заготівлю, вантажно-розвантажувальні роботи, транспортування запасів до місця їхнього використання, включаючи витрати по страхуванню ризиків транспортування запасів;

інші витрати, що безпосередньо зв»язані з придбанням запасів і доведенням їх до стану, у якому вони придатні для використання в запланованих цілях. До таких витрат, зокрема, відносяться прямі матеріальні витрати, прямі витрати підприємства на доробку і підвищення якісно-технічних характеристик запасів.

Не включаються в первісну вартість запасів, а відносяться у витрати періоду, у якому вони були здійснені (установлені):

наднормативні втрати і нестачі запасів;

витрати на збут;

загальногосподарські й інші подібні витрати, що безпосередньо не зв»язані з придбанням і доставкою запасів і приведенням їх у стан, у якому вони придатні для використання в запланованих цілях.

Матеріальні цінності є найбільш важливою та значною частиною активів підприємства ТОВ “Текстиль-Контакт”, займають особливе місце у складі його майна, а тому правильна організація   обліку   запасів   є   важливою   передумовою   раціонального  їх використання.

Постачання ТОВ “Текстиль-Контакт” ма­теріальними цінностями являє собою єдність двох процесів:

а) транспортування і доставку на підприємство замовлених і закуплених матеріальних цінностей на підставі відповідної первинної документації;

б) оформлення заборгованості й оплати постачальникам одержаних від них матеріальних цінностей.

Для обліку затрат на придбання матеріальних цінностей на ТОВ “Текстиль-Контракт” використовують такі синтетичні інвентарні субрахунки рахунка №20 «Запаси»:

№ 201 «Сировина і матеріали»

№ 203 «Паливо»

№ 205 «Будівельні матеріали»

№ 207 «Запасні частини»

№ 208 «Матеріали сільськогосподарського призначення”

№ 22 «Малоцінні та швидкозношувані предмети» та ін.

До статті калькуляції «Сировина і матеріали» на ТОВ “Текстиль-Кортакт” включається вартість:

сировини і матеріалів, що входять до складу виготовлюваної продукції, створюючи її основу, або є необхідним компонентом для виготовлення продукції (робіт, послуг);

купованих матеріалів, що використовуються у процесі виробництва продукції (робіт, послуг) для забезпечення нормального технологічного процесу і пакування продукції.

 

 


Список використаних джерел

 

1.     Закон України “Про власність”, затверджений Постановою ВРУ №885-12 від 26.03.91 р. (із змінами №75/95-ВР від 28.02.95 р.) // ВВР. – 1995. — №13. – Ст. 85.

2.     Закон України “Про підприємництво”, затверджений Постановою ВРУ №785-12 від 26.06.90 р. (із змінами №2788-ІІІ від 15.11.2001 р.).// ВВР. – 2001. — №12. – Ст. 42.

3.     Закон України “Про господарські товариства”, затверджений Постановою ВРУ №1577-12 від 19.09.91 р. (із змінами №2409-ІІІ від 17.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №31. – Ст. 146.

4.     Закон України “Про підприємства в Україні”, затверджений Постановою ВРУ №888-12 від 27.03.91 р. (із змінами №2470-ІІІ від 29.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №32. – Ст. 172.

5.     Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Постанова ВРУ №996-XIV від 16.07.99 р.// ВВР. – 1999. — №8. – Ст. 85.

6.      Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 “Баланс”, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99р. №87// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6.- С.17-20.

7.      Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 9 «Запаси», затверджений наказом Міністерства фінансів України №205 від 28.04.2001р.// Бухгалтерський облік і аудит — 2001. — №5. -С.29-30.

8.      Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 31.03.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6. — С.21-26.

9.     Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.35-36.

10.Про документальне забезпечення записів в бухгалтерському обліку: Положення, затверджене Наказом Міністерства фінансів України від 24.03.95р. №88// Галицькі контракти — 1996. — №19.-С.17-20.

11.Білуха М.Т. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – К., 2000. – 690 с.

12.Бутинець Ф.Ф. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – 2-ге вид., доп.  І перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2000. — 608 с.

13.Величко О. Г., Голов С. Ф. Бухгалтерський облік і фінансова звітність в Україні. — Д.: ТОВ «Баланс-Клуб», 2000. — 768 с.

14.Голов С., Пархоменко В. Новий План рахунків: побудова і застосування // Бухоблік і аудит. — №1. — 2000. – С. 21-22.

15.Грабова Н. М. Теорія бухгалтерського обліку: 2001 : Навч. посіб. / М.В. Кужельний (ред.). — 6.вид. — К. : А.С.К., 2001. — 266 с.

16.Грабова Н. М., Кривоносов Ю. Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках: Навч. посіб. — К. : А.С.К., 2001. — 416 с.

17.Грабова Н.Н., Добровский В.Н. Бухгалтерский учет в производственных и торговых предприятиях, 2000.: Учеб. Пособие для студентов вузов / Под. ред. Н.В. Кужельного. – К.: А.С.К., 2000. – 624 с.

18.Пархоменко В. М. Бухгалтерський облік в Україні: Нормативи. Коментарі. — Луганськ: «Футура» ДСД «Лугань», 2001. — 368 с.

19.Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України: Підручник. — К.: А.С.К., 2000. — 784 с.

20.Ткаченко Н. Облік виробничої собівартості та рентабельності виробництва продукції. Визначення ціни продажу / / Все про бухгалтерський облік. – 2000. № 70. – С.4

21.Ткаченко Н.М. Теоретико-методологічні  проблеми формування бухгалтерського  фінансового обліку. – К.:, А.С.К., 2001. – 348 с.

22.Хом»як Р. Л. Національні стандарти бухгалтерського обліку в Україні: Навчальний посібник. — Л.: Інтелект-Захід, 2000. — 442 с.


Додатки

Додаток А

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 2

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство ТОВ “Текстиль-Контакт”

за

ЄДРПОУ

 

 

Територія

за

КОАТТУ

 

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

 

 

Галузь

за

ЗКГНГ

 

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

 

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адреса

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баланс

 

 

 

 

                                        на 1  січня           2003 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма № 1

 

 

 

Код за ДКУД 1801001

 

 

 

 

 

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Актив

рядка

звітного

звітного

 

 

 

періоду

періоду

 

1

2

3

4

 

1. Необоротні активи

 

 

 

 

Нематеріальні активи:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 10

11

16,5

 

первісна вартість

0 11

11

16,5

 

знос

0 12

 

 

 

Незавершене будівництво

0 20

110

77

 

Основні засоби:

 

 

 

 

залишкова вартість

0 30

264

319

 

первісна вартість

0 31

286

363

 

знос

0 32

22

44

 

Довгострокові фінансові інвестиції :

 

 

 

 

які обліковуються за методом участі

 

 

 

 

в капіталі інших підприємств

0 40

 

 

 

інші фінансові інвестіції

0 45

55

66

 

Довгострокова дебіторська заборго-

 

 

 

 

ваність

0 50

 

 

 

Відстрочені податкові активи

0 60

 

4,4

 

Інші необоротні активи

0 70

 

 

 

Усього за розділом 1.

0 80

440

482,9

 

2. Оборотні активи

 

 

 

 

Запаси:

 

 

 

 

виробничі запаси

100

99

78,1

 

тварини на вирощуванні та відгодівлі

110

 

 

 

незавершене виробництво

120

110

134,2

 

готова продукція

130

132

40,7

 

товари

140

 

 

 

Векселі одержані

150

 

 

 

Дебіторська заборгованість за товари,

 

 

 

 

роботи, послуги:

 

 

 

 

чиста реалізаційна вартість

160

22

93,5

 

первісна вартість

161

22

93,5

 

резерв сумнівних боргів

162

 

 

 

Дебіторська заборгованість за розра-

 

 

 

 

хунками:

 

 

 

 

з бюджетом

170

 

 

 

за виданими авансами

180

 

 

 

з нарахованих доходів

190

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

200

 

 

 

Інша поточна дебіторська заборгова-

 

 

 

 

ність

210

 

 

 

Поточні фінансові інвестиції

220

27,5

115,5

 

Грошові кошти та їх еквіваленти :

 

 

 

 

у національній валюті

230

44,0

9,9

 

в іноземній валюті

240

 

 

 

Інші оборотні активи

250

 

 

 

Усього за розділом 2.

260

434,5

471,9

 

3. Витрати майбутніх періодів

270

5,5

5,5

 

БАЛАНС

280

880

960,3

 

 

 

 

 

 

 

Код

На початок

На кінець

 

Пасив

рядка

звітного

Звітного

 

 

 

періоду

Періоду

 

1

2

3

4

 

1. Власний капітал

 

 

 

 

Статутний капітал

300

385

440

 

Пайовий капітал

310

 

 

 

Додатковий вкладений капітал

320

 

 

 

Інший додатковий капітал

330

 

 

 

Резервний капітал

340

 

 

 

Нарозподілений прибуток (непокритий

 

 

 

 

збиток)

350

110

176

 

Неоплачений капітал

360

 

 

 

Вилучений капітал

370

 

 

 

Усього за розділом 1.

380

495

616

 

2. Забеспечення наступних витрат

 

 

 

 

і платежів

 

 

 

 

Забеспечення виплат персоналу

400

5,5

3,3

 

Інші забеспечення

410

 

 

 

Цільове фінансування

420

11

13,2

 

Усього за розділом 2.

430

16,5

16,5

 

3. Довгострокові зобов,язання

 

 

 

 

Довгострокові кредити банків

440

104,5

60,5

 

Інші довгострокові фінансові

 

 

 

 

зобов,язання

450

 

 

 

Відстрочені податкові зобов,язання

460

 

 

 

Інші довгострокові зобов,язання

470

44

44

 

Усього за розділом 3.

480

148,5

104,5

 

4. Поточні зобов,язання

 

 

 

 

Короткострокові кредити банків

500

77

99

 

Поточна заборгованість за довгостро-

 

 

 

 

ковими зобов,язаннями

510

 

 

 

Векселі видані

520

 

 

 

Кредиторська заборгованість за това-

 

 

 

 

ри, роботи, послуги

530

97,2

81,5

 

Поточні зобов,язання за розрахунками:

 

 

 

 

з одержаних авансів

540

 

 

 

з бюджетом

550

14,3

14,3

 

з позабюджетних платежів

560

 

 

 

зі страхування

570

7,3

6,5

 

з оплати праці

580

19,8

17,6

 

з участниками

590

 

 

 

із внутрішніх розрахунків

600

 

 

 

Інші поточні зобов,язання

610

 

 

 

Усього за розділом 4.

620

215,6

218,9

 

5. Доходи майбутніх періодів

630

4,4

4,4

 

БАЛАНС

640

880

960,3

 

 

 

 

 

 

М.П.      

 

 

 

 

                                                     Керівник                                    

 

 

 

 

                                Головний бухгалтер

 

 

 


Додаток Б

 

 

Додаток

 

 

 

 

до Положення (стандарту)

 

 

бухгалтерського обліку 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коди

 

Дата

(рік, місяць, число)

 

 

Підприємство ТОВ “Текстиль-Контакт”

за

ЄДРПОУ

 

 

Територія

за

КОАТТУ

 

 

Орган державного управління

за

СПОДУ

 

 

Галузь

за

ЗКГНГ

 

 

Вид економічної діяльності

за

КВЕД

 

 

Одиниця виміру: тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

 

 

 

                                                                 про фінансові результати

 

 

                                                                     за       рік       2002 року

 

 

 

 

Форма № 2

 

 

 

 

Код за ДКУД 1801003

 

 

 

 

 

 

 

1.Фінансові результати

 

 

 

 

 

 

                    Стаття

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      період

 

1

2

3

4

 

Дохід (виручка) від реалізації продукції

0 10

1320

1210

 

Податок на додану вартість

0 15

220

201,6

 

Акцизний збір

0 20

 

 

 

 

0 25

 

 

 

Інші вирахування з доходу

0 30

 

 

 

Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції

0 35

1100

1008,4

 

Собівартість реалізованої продукції

0 40

935

880

 

Валовий:

 

 

 

 

 прибуток

0 50

165

128,4

 

 збиток

0 55

 

 

 

Інші операційні доходи

0 60

16,5

13,2

 

Адміністративні витрати

0 70

38,5

29,7

 

Витрати на збут

0 80

16,5

13,2

 

Інші операційні витрати

0 90

 

 

 

Фінансові результати від операційної діяльності:

 

 

 

 

прибуток

100

126,5

98,7

 

збиток

105

 

 

 

Дохід від участі в капіталі

110

3,3

4,4

 

Інші фінансові доходи

120

2,2

3,3

 

Інші доходи

130

 

 

 

Фінансові витрати

140

 

 

 

Втрати від участі в капіталі

150

 

 

 

Інші витрати

160

 

 

 

Фінансові результати від звичайної діяльності

 

 

 

 

до оподаткування:

 

 

 

 

прибуток

170

132

106,4

 

збиток

175

 

 

 

Податок на прибуток від звичайної діяльності

180

39,6

31,9

 

Фінансові результати від звичайної діяльності

 

 

 

 

прибуток

190

92,4

74,5

 

збиток

195

 

 

 

Надзвичайні:

 

 

 

 

доходи

200

 

 

 

витрати

205

 

 

 

Податки з надзвичайного прибутку

210

 

 

 

Чистий:

 

 

 

 

прибуток

220

92,4

74,5

 

збиток

225

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Елементи операційних витрат

 

Найменування показника

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   Період

      період

 

1

2

3

4

 

Матеріальні затрати

230

497,1

445,3

 

Витрати на оплату праці

240

327,3

321,8

 

Відрахування на соціальні заходи

250

123,8

121,7

 

Амортизація

260

22

16,5

 

Інші операційні витрати

270

19,8

17,6

 

Разом

280

990

922,9

 

 

 

 

 

 

 

3. Розрахунок показників прибутко-

 

 

вості акцій

 

 

Назва статті

Код

За звітний

За попередній

 

 

рядка

   період

      Період

 

1

2

3

4

 

Середньорічна кількість простих акцій

300

 

 

 

Скоригована середньорічна кількість простих акцій

310

 

 

 

Чистий прибуток, що припадає на одну просту акцію

320

 

 

 

Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну

 

 

 

 

просту акцію

330

 

 

 

Дивіденти на одну просту акцію

340

 

 

 

 

 

 

 

 

М.П.      

 

 

 

 

   Керівник                                    

 

 

 

 

   Головний бухгалтер

 

 

 

 


Додаток В

ПЛАТІЖНЕ ДОРУЧЕННЯ №16

 

 

0410001

 

 

 

 

 

 

 

від 12 вересня 2002р.

 

Одержано банком

 

«____»________________200__р

Платник  ТОВ “Текстиль-Контакт”

 

Код

27252370

 

 

 

 

 

Банк платника

 

код банку

 

ДЕБЕТ рах.№

СУМА

Солом»янська філія АКБ «Укрсоцбанк»

 

 

 

у м. Київ

322078

 

26002015027920

 

2880,00

Одержувач  ТОВ “Тканини”

Код

24262621

 

 

 

КРЕДИТ рах.№

 

 

 

26002015027920

Банк одержувача

 

код банку

АКБ “Форум”

 

 

 

у м. Києві

322147

 

 

Сума (словами)

 

 

 

 

 

Дві тисячі вісімсот вісімдесят грн. 00 коп.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Призначення платежу

Попередня оплата тканину згідно рахунку №214 від 11.09.2002 р. ПДВ 480 грн. 00 коп.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проведено банком

 

«____»________________200__р

 

Підпис банку

М.П.

Підпис     ________________

 

________________

 

 

 


Додаток Г

Постачальник

ТОВ «Тканини»

 

 

 

 

 

 

 

тел. 

 

 

 

 

 

 

 

Одержувач

ТОВ «Текстиль-Контакт»

 

 

 

 

Платник

он же

 

 

 

 

 

 

 

Замовлення

 

 

 

 

 

 

Валюта

Гривня

Умова:

Передплата

 

 

 

Курс

1,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Накладна на прихід № -000000001

від 12 Сентября 2002 г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назва

Од.

Кiл-ть

Цiна вал

Сума вал

Сума грн

 

1

Тканина костюмна

м

120,000

20,00

2400,00

2880,000

 

 

 

 

 

 

 

Всего :

2400,00

2880,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом у гривнях:

Две тысячи восемьсот восемьдесят рублей 00 копеек

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiдвантажив:

 

 

 

 

Отримав:

 

 

 

 


Додаток Д

 

 

Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.