Курсова робота Інвентаризація та облік товарних втрат на підприємстві громадського харчування

Зміст

 

 

Вступ. 3

 

Розділ 1. Теоретичні основи  проведення інвентаризації на підприємстві5

 

1.1. Інвентаризація, її мета та завдання. 5

 

1.2. Організаційний процес і методика проведення інвентаризації8

 

Розділ 2. Інвентаризація та облік товарних втрат на підприємстві ресторан “Альта”  12

 

2.1. Техніко-економічна характеристика підприємства. 12

 

2.2. Інвентаризація втрат продуктів і товарів в ресторані “Альта”. 18

 

2.3. Інвентаризація виробничих запасів. 23

 

Розділ 3. Вдосконалення проведення інвентаризації в ресторані “Альта” за допомогою використання ПЕОМ31

 

Висновки. 34

 

Список використаних джерел. 36

 

Додатки. 38


Вступ

 

 

Розвиток ринкових відносин в Україні зумовлює діяльність підприємств, умов їх функціонування на ринку. Тому підприємствам для того, щоб вижити, необхідно правильно визначати свою стратегію та тактику поведінки на ринку та систематично здійснювати контроль за втратами товарів.

Перехід до ринкових відносин, особливості становлення ринку в Україні, складні тенденції в ре­алізації методів і засобів державного регулювання в економіці перехідного періоду обумовили необхідність пильної уваги до теорії і практики інвентаризації активів та обліку товарних втрат.

Громадське харчування відіграє важливу роль у житті суспільства. Воно найбільше повно задовольняють потреби людей у харчуванні. Підприємства харчування виконують такі функції, як виробництво, реалізація й організація споживання кулінарної продукції населенням у спеціально організованих місцях. Підприємства харчування здійснюють самостійну господарську діяльність і в цьому відношенні не відрізняються від інших підприємств.

Громадське харчування являє собою галузь народного господарства, основу якої складають підприємства, що характеризуються єдністю формою організації виробництва й обслуговування споживачів і розрізняються по типах, спеціалізації.

Громадське харчування однією з перших галузей народного господарства встало на рейки перетворення, прийнявши вантаж найгостріших проблем перехідного періоду на ринкові відносини. Швидкими темпами пройшла приватизація підприємств, змінилася організаційно-правова форма підприємств громадського харчування. З»явилася велика кількість приватних малих підприємств.

Багато підприємств громадського харчування є чисто комерційними, але поряд з цим розвивається і соціальне харчування: їдальні при виробничих підприємствах, студентські, шкільні їдальні. З»являються комбінати харчування, фірми, що беруть на себе задачі організації громадського харчування.

В системі бухгалтерського обліку інвентаризація є обов»язковим, важливим, суттєвим і необхідним елементом його методу. Взаємозв»язок інвентаризації з іншими елементами методу бухгалтерського обліку носить односторонній характер. Інвентаризації як елементу методу обліку властива певна самостійність і незалежність від інших елементів. В ієрархічній системі цей елемент може зайняти будь-яке місце після документації як засіб контролю. В обліковому циклі інвентаризація передує балансу і звітності.

Саме тому тема курсової роботи “Інвентаризація та облік товарних втрат на підприємстві громадського харчування” є досить актуальною.

Метою даної курсової роботи є проведення інвентаризації активів та зобов’язань підприємства в сучасних економічних умовах в Україні.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:

— вивчити теоретичні основи  проведення інвентаризації на підприємстві;

— розглянути проведення інвентаризації товарних втрат;

— здійснити вдосконалення проведення інвентаризації за допомогою використання ПЕОМ.

Предметом дослідження є результати проведення інвентаризації базового підприємства.

Об’єктом  дослідження є ресторан Альта”.

Теоретичну основу дослідження питання інвентаризації склали закони України, Інструкції та Положення з бухгалтерського обліку, наукові праці зарубіжних та вітчизняних вчених, таких як:  Грабова Н.Н., Завгородній В. П., Ткаченко Н. М., Шеремета А. Д.  та інших.


Розділ 1. Теоретичні основи  проведення інвентаризації на підприємстві

 

1.1. Інвентаризація, її мета та завдання

 

Під інвентаризацією слід розуміти перевірку та оцінку фактичної наявності об»єкту контролю, якій притаманні наступні ознаки: наявність розпорядчого документу; здійснення дій колегіальним органом; виявлення кількісних і якісних характеристик об»єкту; реєстрація та оцінка фактів; нормативно-правове регулювання, рахункова та бухгалтерська обробка документів; узагальнення та реалізація результатів; прийняття рішень.

Інвентаризація як метод контролю повинна бути систематичною, а не епізодичною, оскільки має забезпечити регулярне і рівномірне вивчення фактичного стану всіх складових майна, що задіяні в різних сферах діяльності господарюючого суб»єкта, та реальність фінансових зобов»язань.

Мета інвентаризації полягає у виявленні фактичної наявності і стану об»єкту, що перевіряється, виявленні відхилень від тих нормативних, планових, облікових і багатьох інших характеристик, відповідно до яких він може функціонувати, та їх нормативно-правовому регулюванні. Досягти мети та розв»язати завдання, що поставлені при проведенні інвентаризації можливо лише при належному організаційному, технічному, економічному та обліково-аналітичному її забезпеченні.[1]



[1] Грабова Н. М. Теорія бухгалтерського обліку: 2001 : Навч. посіб. / М.В. Кужельний (ред.). — 6.вид. — К. : А.С.К., 2001. — 266 с.

У податковому обліку при перерахунку за п. 5.9 cm. 5 Закону про податок на прибуток нестача в межах норм природних втрат (за умови, що конкретні норми природних втрат затверджено на підприємстві наказом) включається до убутку товарних запасів, а нестача понад норми природних втрат вважа­ється використанням запасів на цілі, не пов»язані з веденням виробництва, і сума такої нестачі виключається із залишків товарних запасів на початок звітного періоду. За відсутності затверджених підприємством норм природні втрати вважаються нестачею понад норми.

 


2.3. Інвентаризація виробничих запасів

 

В ресторані “Альта” при проведенні інвентаризації виробничих запасів інвентаризаційна комісія повинна дотримуватись наступних   вимог:

1) переважування,   обмірювання, підрахунок запасів проводяться в порядку їх розміщення у приміщенні, не допускаючи безладного переходу комісії від одного виду запасів до іншого;

2) інвентаризаційні описи складаються окремо на запаси, що перебувають у дорозі, неоплачені у строк покупцями відвантажена готова продукція і товари, ті, що знаходяться на складі інших підприємств (на відповідальному зберіганні, на комісії, в переробці);

3) у випадках надходження або витрачання запасів під час проведення інвентаризації, матеріально відповідальною особою в присутності членів інвентаризаційної комісії за підписом її голови на видаткових та прибуткових документах робиться позначка «після інвентаризації», з посиланням на дату опису, де записано такі запаси.

Типове рішення «1С-Рарус: Общепіт 1.0 Українська версія» не є самостійною програмою і призначено для використання з компонентом «Бухгалтерський облік» системи програм «1С:Підприємство 7.7».


Висновки

 

 

Мета інвентаризації полягає у виявленні фактичної наявності і стану об»єкту, що перевіряється, виявленні відхилень від тих нормативних, планових, облікових і багатьох інших характеристик, відповідно до яких він може функціонувати, та їх нормативно-правовому регулюванні. Досягти мети та розв»язати завдання, що поставлені при проведенні інвентаризації можливо лише при належному організаційному, технічному, економічному та обліково-аналітичному її забезпеченні.

Ресторан “Альта” — загальнодоступне підприємство громадського харчування, що надає споживачам різноманітний асортимент страв складного готування, в основному по індивідуальних замовленнях. У ресторані високий рівень обслуговування сполучається з організацією відпочинку відвідувачів. Ресторан організовує обслуговування з»їздів, конференцій, офіційних вечорів, прийомів, сімейних торжеств, банкетів, проведення тематичних вечорів. Зал на 50 місць.

Керівництво підприємства “Альта” самостійно встановлює терміни про­ведення інвентаризації. Однак, як правило, інвентаризація на підприємствах громадського харчування повинна проводитися:

— у коморах — не рідше одного разу на квартал;

— на кухнях і у виробничих цехах — не рідше одного разу на місяць;

— у буфетах — не рідше двох разів на квартал.

Інвентаризація продуктів і товарів в ресторані “Альта” проводиться:

— за місцями зберігання;

— за матеріально відповідальними особами, на зберіганні в яких ці цінності перебувають.

Продукти і товари, отримані під час проведення інвентари­зації, приймаються матеріально відповідальними особами в при­сутності інвентаризаційної комісії та прибуткуються після інвен­таризації. Такі продукти і товари заносяться до окремого опису під найменуванням «Продукти і товари, отримані під час прове­дення інвентаризації». В описі вказується, коли, від кого вони надійшли, дата і номер прибуткового документа, найменування, ціна і сума. Одночасно на прибутковому документі за підписом голови інвентаризаційної комісії робиться відмітка «Після інвен­таризації» з посиланням на дату опису, до якого занесено ці цінності.

Нестачі, виявлені в ході інвентаризації, відоб­ражають у бухгалтерському обліку відповідно до п. 27 П(С)БО 9 «Запаси». Відповідно до цього пункту суми нестач відносяться в бухгалтерському обліку до складу витрат звітного періоду. Це стосується як нестач у межах норм природних втрат, так і понад­нормативних нестач.

В ресторані “Альта” при проведенні інвентаризації виробничих запасів інвентаризаційна комісія повинна дотримуватись наступних   вимог:

1) переважування,   обмірювання, підрахунок запасів проводяться в порядку їх розміщення у приміщенні, не допускаючи безладного переходу комісії від одного виду запасів до іншого;

2) інвентаризаційні описи складаються окремо на запаси, що перебувають у дорозі, неоплачені у строк покупцями відвантажена готова продукція і товари, ті, що знаходяться на складі інших підприємств (на відповідальному зберіганні, на комісії, в переробці);

3) у випадках надходження або витрачання запасів під час проведення інвентаризації, матеріально відповідальною особою в присутності членів інвентаризаційної комісії за підписом її голови на видаткових та прибуткових документах робиться позначка «після інвентаризації», з посиланням на дату опису, де записано такі запаси.

Розв»язання задач проведення інвентаризацій в ресторані “Альта” автоматизованим способом забезпечить мо­жливість оперативної обробки інформації для обліку, контролю, аналізу, аудиту та управління за відповідний проміжок часу, спри­ятиме підвищенню точності й достовірності облікових даних. 


Список використаних джерел

 

1.     Закон України “Про господарські товариства”, затверджений Постановою ВРУ №1577-12 від 19.09.91 р. (із змінами №2409-ІІІ від 17.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №31. – Ст. 146.

2.     Закон України “Про підприємства в Україні”, затверджений Постановою ВРУ №888-12 від 27.03.91 р. (із змінами №2470-ІІІ від 29.05.2001 р.) // ВВР. – 2001. — №32. – Ст. 172.

3.     Закон України “Про внесення змін до Закону України ”Про оподаткування прибутку підприємств”, затверджений Постановою ВРУ №283/97 від 22.05.97 р. (із змінами).

4.     Закон України “Про податок на додану вартість”, затверджений Постановою ВРУ №168/97 від 03.04.97 р. (із змінами №2831-ІІІ від 29.11.2001 р.).

5.     Закон України “Про систему оподаткування”, затверджений Постановою ВРУ №77 від 18.02.97 р. (із змінами №2740-ІІІ від 20.09.2001 р.).

6.     Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Постанова ВРУ №996-XIV від 16.07.99 р.

7.     Постанова Кабінету Міністрів України “Програма реформування бухгалтерського обліку” від 28.10.98 р. №1706.

8.     Про аудиторську діяльність: Закон України, прийнятий Верховною Радою України 22 квітня 1993р. №23//Відомості Верховної Ради України. – 1993, №23.-С.12-15.

9.     Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 2 “Баланс”, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 31.03.99р. №87// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6.- С.17-20.

10.Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 17 «Податок на прибуток», затверджений наказом Міністерства фінансів України №353 від 28.12.2000р.// Бухгалтерський облік і аудит — 2001. — №2. -С.7-12.

11.Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 3 «Звіт про фінансові результати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 31.03.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №6. — С.21-26.

12.Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 15 «Дохід», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.30-35.

13.Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затверджений наказом Міністерства фінансів України №87 від 29.11.99р.// Бухгалтерський облік і аудит — 1999. — №12. — С.35-36.

14.Про документальне забезпечення записів в бухгалтерському обліку: Положення, затверджене Наказом Міністерства фінансів України від 24.03.95р. №88// Галицькі контракти — 1996. — №19.-С.17-20.

15.Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджене Наказом МФУ №291 від 30.11.99 р.

16.Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджене Наказом МФУ №291 від 30.11.99 р.

17.Білуха М.Т. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – К., 2000. – 690 с.

18.Бутинець Ф.Ф. Теорія бухгалтерського обліку: Підручник. – 2-ге вид., доп.  І перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2000. — 608 с.

19.Бухгалтерський облік за національними стандартами. — Т.: Економічна думка, 2000. — 236 с.

20.Величко О. Г., Голов С. Ф. Бухгалтерський облік і фінансова звітність в Україні. — Д.: ТОВ «Баланс-Клуб», 2000. — 768 с.

21.Голов С., Пархоменко В. Новий План рахунків: побудова і застосування // Бухоблік і аудит. — №1. — 2000. – С. 21-22.

22.Грабова Н. М. Теорія бухгалтерського обліку: 2001 : Навч. посіб. / М.В. Кужельний (ред.). — 6.вид. — К. : А.С.К., 2001. — 266 с.

23.Грабова Н. М., Кривоносов Ю. Г. Облік основних господарських операцій в бухгалтерських проводках: Навч. посіб. — К. : А.С.К., 2001. — 416 с.

24.Грабова Н.Н., Добровский В.Н. Бухгалтерский учет в производственных и торговых предприятиях, 2000.: Учеб. Пособие для студентов вузов / Под. ред. Н.В. Кужельного. – К.: А.С.К., 2000. – 624 с.

25.Пархоменко В. М. Бухгалтерський облік в Україні: Нормативи. Коментарі. — Луганськ: «Футура» ДСД «Лугань», 2001. — 368 с.

26.Сівак О., Осейко Н. Бухгалтерський облік за допомогою персонального комп’ютера — К.: РВО “Поліграфкнига”, 1993. – 320 с.

27.Ткаченко Н. М. Бухгалтерський фінансовий облік на підприємствах України: Підручник. — К.: А.С.К., 2000. — 784 с.

28.Ткаченко Н. Облік виробничої собівартості та рентабельності виробництва продукції. Визначення ціни продажу / / Все про бухгалтерський облік. – 2000. № 70. – С.4

29.Ткаченко Н.М. Теоретико-методологічні  проблеми формування бухгалтерського  фінансового обліку. – К.:, А.С.К., 2001. – 348 с.

 

 

 

Додатки

Додаток А

 

Додаток

до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 

 

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ

суб»єкта малого підприємництва

 

 

  

 

  

 

КОДИ 

 

Дата (рік, місяць, число) 

 

  

 

|     | 01  

 

 

Підприємство  “Альта”

за ЄДРПОУ 

 

  

  

  

  

  

  

  

 

 

Територія  

за КОАТУУ 

 

Форма власності  

за КФВ 

 

Орган державного управління  

за СПОДУ 

 

Галузь  

за ЗКГНГ 

 

Вид економічної діяльності  

 

за КВЕД 

 

Середньооблікова чисельність  

 

Контрольна сума 

Одиниця виміру: тис. грн. 

 

 

 

 

1. Баланс на ______1 січня____ 2004 р. 

 

Форма N 1-м 

 

Код за ДКУД 

 

1801006 

 

 

 

Актив 

 

Код

рядка 

 

На початок звітного року 

 

На кінець звітного періоду 

 

 

 

 

 

I. Необоротні активи 

 

  

 

  

 

  

 

Незавершене будівництво 

 

020 

 

  

 

  

 

Основні засоби: 

 

  

 

  

 

  

 

залишкова вартість 

 

030 

 

  112

 

157  

 

первісна вартість 

 

031 

 

 472

 

467

 

знос 

 

032 

 

  360

 

310

 

Довгострокові фінансові інвестиції 

 

040 

 

  

 

  

 

Інші необоротні активи 

 

070 

 

  

 

  

 

Усього за розділом I 

 

080 

 

112

 

157

 

II. Оборотні активи 

 

  

 

  

 

  

 

Виробничі запаси 

 

100 

 

  350

 

  298

 

Готова продукція 

 

130 

 

  201

 

  198

 

Дебіторська заборгованість за товари, роботи, послуги: 

 

  

 

  

 

  

 

чиста реалізаційна вартість 

 

160 

 

  82

 

73

 

первісна вартість 

 

161 

 

  82

 

73

 

резерв сумнівних боргів 

 

162 

 

  

 

  

 

Дебіторська заборгованість за розрахунками з бюджетом 

 

170 

 

  

 

  

 

Інша поточна дебіторська заборгованість 

 

210 

 

  

 

  

 

Поточні фінансові інвестиції 

 

220 

 

  

 

  

 

Грошові кошти та їх еквіваленти: 

 

  

 

  

 

  

 

в національній валюті  

 

230 

 

68

 

191

 

в іноземній валюті  

 

240 

 

  

 

  

 

Інші оборотні активи 

 

250 

 

  

 

  

 

Усього за розділом II 

 

260 

 

701

 

760

 

III. Витрати майбутніх періодів 

 

270 

 

  

 

  

 

Баланс 

 

280 

 

  813

 

  917

 

 

 

 

 

 

 

Пасив 

 

Код рядка 

 

На початок звітного року 

 

На кінець звітного періоду 

 

I. Власний капітал 

 

  

 

  

 

  

 

Статутний капітал 

 

300 

 

159  

 

 159

 

Додатковий капітал 

 

320 

 

  

 

  35

 

Резервний капітал 

 

340 

 

  

 

  07

 

Нерозподілений прибуток (непокритий збиток) 

 

350 

 

  122

 

215  

 

Неоплачений капітал  

 

360 

 

(             ) 

 

(             ) 

 

Усього за розділом I 

 

380 

 

  281

 

  416

 

II. Забезпечення наступних витрат і цільове фінансування 

 

430 

 

  

 

  

 

III. Довгострокові зобов»язання 

 

480 

 

  

 

  

 

IV. Поточні зобов»язання 

 

  

 

  

 

  

 

Короткострокові кредити банків 

 

500 

 

  305

 

  205

 

Поточна заборгованість за довгостроковими зобов»язаннями  

 

510 

 

  

 

  

 

Кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги 

 

530 

 

  135

 

  193

 

Поточні зобов»язання за розрахунками: 

 

  

 

  

 

  

 

з бюджетом 

 

550 

 

  28

 

  35

 

зі страхування 

 

570 

 

  14

 

34

 

з оплати праці 

 

580 

 

  50

 

  34

 

Інші поточні зобов»язання 

 

610 

 

  

 

  

 

Усього за розділом IV 

 

620 

 

  532

 

  501

 

V. Доходи майбутніх періодів 

 

630 

 

  

 

  

 

Баланс 

 

640 

 

  813

 

  917

 

 

Продовження додатка

(у редакції наказу Міністерства фінансів України

від 24 лютого 2001 р. N 101) 

 

 

 

 

 

 

 

2. Звіт про фінансові результати

за ___рік_____ 2003 р. 

 

 

Форма N 2-м

Код за ДКУД 

 

 

 

1801007 

 

 

 

Стаття 

 

Код рядка 

 

За звітний період 

 

За аналогічний період попереднього року 

 

 

 

 

 

Дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) 

 

010 

 

990

 

1384

 

Непрямі податки та інші вирахування з доходу 

 

020 

 

(  165  ) 

 

(  231  ) 

 

Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)

(010-020) 

 

030 

 

 825 

 

 1153

 

Інші операційні доходи 

 

040 

 

 

 

Інші звичайні доходи 

 

050 

 

  

 

  

 

Надзвичайні доходи 

 

060 

 

  

 

  

 

Разом чисті доходи (030 + 040 + 050 + 060) 

 

070 

 

  825

 

1153

 

Збільшення (зменшення) залишків незавершеного виробництва і готової продукції 

 

080 

 

  

 

  

 

Матеріальні затрати 

 

090 

 

(  142  ) 

 

(  153   ) 

 

Витрати на оплату праці 

 

100 

 

(   132  ) 

 

( 196  ) 

 

Відрахування на соціальні заходи 

 

110 

 

(   49,5  ) 

 

(  73,5 ) 

 

Амортизація 

 

120 

 

(  361,5 ) 

 

(  316,5 ) 

 

Інші операційні витрати 

 

130 

 

(    ) 

 

(   ) 

 

у тому числі 

 

131 

 

(          ) 

 

(          ) 

 

  

 

140 

 

(        ) 

 

       ) 

 

Інші звичайні витрати 

 

150 

 

(          ) 

 

(          ) 

 

Надзвичайні витрати 

 

160 

 

(          ) 

 

(          ) 

 

Податок на прибуток 

 

170 

 

(   52  ) 

 

( 92 ) 

 

Разом витрати (090 + 100 + 110+ 120 + 130 + 140 + 150 ± 080+ 160 + 170) 

 

180 

 

( 703  ) 

 

(  938  ) 

 

Чистий прибуток (збиток) (070 — 180) 

 

190 

 

  122

 

215 

 

 


Додаток Б

Інвентаризаційний опис.

Ми, комісія в складі: голова – заступник ресторану Смірнов Ю. І. та члени комісії : бухгалтери Мальцева В. І., Лозова Л. І., завідуюча  складом Кузнєцова А. А., інженер Яремчук В. С. провели інвентаризацію товарів на підставі наказу керівника №25 від 12.10.2003 р. у складі ресторану “Альта” 13 жовтня 2003 р. про що складений  даний інвентаризаційний опис.

№ п/п

Товари

Одиниця виміру

Показник

Кількість

Ціна реалізації

Сума

1.

Ковбаса варена “Любительська”

кг

289

11,50

3323,50

2.

Риба х/к

кг

85

11,80

1003,00

3.

Сир “Голландський” твердий

кг

129

14,50

1870,50

4.

Рис шліфований І сорт

кг

1000,0

2,20

2200

5.

Масло вершкове

кг

10860,0

9,50

103170

6.

Молоко згущене 1/400

шт.

371

2,00

742

7.

Яблука консервовані 1/3 л

с/банк

67

6,50

435,50

8.

Інший фасований товар

грн.

 

64749,6

64749,6

 

Усього по опису: число порядкових номерів – 550, загальна кількість усіх цінностей  в натуральних показниках – 54286,5, товарів на суму – 177494,1.

Приведені дані є вірні.

Голова – заступник директора ресторану “Альта” Смірнов Ю. І.

члени комісії : бухгалтери Мальцева В. І.,

                                                 Лозова Л. І.,

       завідуюча  складом Кузнєцова А. А.,

                              інженер  Яремчук В. С.

 

 

Додаток К

Акт результатів перевірки цінностей

Ми, комісія в складі: голова – заступник директора ресторану “Альта” Смірнов Ю. І. та члени комісії : бухгалтери Мальцева В. І., Лозова Л. І., завідуюча  складом Кузнєцова А. А., інженер Яремчук В. С. склали даний акт результатів інвентаризації товарів, на підставі наказу керівника №25 від 12.10.2003 р. у складі ресторану 13 жовтня 2003 р., на основі порівняльної відомості.

Товари

Одиниця виміру

За даними бухгалтерського обліку

Є в наявності

Відхилення

Кількість

Сума

Кількість

Сума

Кільк

Сума

Ковбаса варена “Любительська”

кг

289

3323,50

289

3323,50

Риба х/к

кг

85

1003,00

85

1003,00

Сир “Голландський” твердий

кг

129

1870,50

129

1870,50

Рис шліфований І сорт

кг

1000,0

2200

1000,0

2200

Масло вершкове

кг

10860,0

103170

10860,0

103170

Молоко згущене 1/400

шт.

371

742

371

742

Яблука консервовані 1/3 л

с/банк

68

442

67

435,50

1

6,5

Інший фасований товар

грн.

 

64749,6

 

64749,6

 

Висновки: списати биття однієї банки згідно норм витрат на биття 0,13 грн. та 6,37 грн. відшкодувати за рахунок матеріальної особи.

Голова – заступник директора Смірнов Ю. І.

члени комісії : бухгалтери Мальцева В. І.,

                                                 Лозова Л. І.,

       завідуюча  складом Кузнєцова А. А.,

                              інженер Яремчук В. С.

Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.