Курсова робота Основні властивості фотоапаратів фірми Minolta

Зміст

 

Вступ. 3

 

1. Стан розвитку ринку фотоапаратів в Україні5

 

2. Товарознавча характеристика асортименту фотоапаратів фірми Minolta  7

 

3. Особливості об’єктивів фотоапаратів фірми Minolta. 10

 

4. Особливості конструкції фотоапарата фірми Minolta. 15

 

5. Характеристика функцій, які виконує фотоапарат фірми     Minolta. 17

 

Висновки. 24

 

Список використаних джерел. 27


Вступ

 

Ринкові відносини в Україні зумовлюють специфіку діяльності підприємств, умов їх функціонування, оскільки підвищується рівень невизначеності, ризику, посилюється конкуренція, стає необхідністю вміння пристосовуватись до економічної ситуації, яка постійно змінюється.

Перехід до ринкових відносин, особливості становлення ринку в Україні, складні тенденції в ре­алізації методів і засобів державного регулювання в економіці перехідного періоду обумовили необхідність пильної уваги до формування товарного асортименту та якості в магазині.

Споживачі впливають на інтереси конкуруючих підприємств за допомогою спеціальних засобів впливу на ринок, що приводить до зниження цін, підвищення якості продукції, розширення її асортименту, збільшення кількості і якості товарів, які споживаються.

В умовах становлення ринкової економіки боротьба за споживача на внутрішньому і зовнішньому ринках вимагає створення і виробництва конкурентноздатних товарів. Якість виступає як головний фактор конкурентноздатності товару, складаючи його «стрижень», основу.

Нові підходи до проблеми якості вимагають врахування виробниками ринкового фактора, відмови від адміністративних важелів контролю якості на користь організаційно-економічних заходів керування якістю, переходу до гнучкої системи стандартизації, що дозволить виробникам оперативніше реагувати на мінливі вимоги внутрішнього і зовнішнього ринку до якості товарів, та налагодити роботу щодо забезпечення високої якості продукції.

Проблема підвищення якості одна з головних задач розвитку економіки нашої країни. В останні роки у всіх передових у технічному відношенні країнах відзначається зростаючий інтерес до підвищення якості продукції.

В даний час в Україні реалізується багато різних видів музичних центрів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Це музичні центри різної якості та вартості.

Саме тому тема курсової роботи “Основні властивості фотоапаратів фірми Minoltaє на даний час досить актуальною.

Метою даної курсової роботи є товарознавче дослідження споживних властивостей фотоапаратів фірми Minolta та особливостей формування його асортименту в сучасних економічних умовах в Україні.

Реалізація поставленої мети здійснювалась шляхом вирішення наступних завдань:

— дослідити стан розвитку ринку фотоапаратів в Україні,

— розглянути товарознавчу характеристика асортименту фотоапаратів фірми Minolta,

— розглянути особливості об’єктивів фотоапаратів фірми Minolta,

— розглянути особливості конструкції фотоапарата фірми Minolta,

— розкрити характеристику функцій, які виконує фотоапарат фірми Minolta.

Предметом дослідження є властивості фотоапаратів фірми Minolta.

Об»єктом  дослідження є фотоапаратів фірми Minolta реалізується в м. Київ.

Теоретичною та методологічною основою дослідження є наукові концепції та теоретичні розробки вітчизняних та зарубіжних вчених в області товарознавства, управління якістю, сертифікації, тощо.

В процесі дослідження використані традиційні способи та засоби економічного аналізу (табличного, порівняння, групування, графічний), стандартні методи визначення показників якості мила, обробка матеріалів з використанням персональних ЕОМ.

 


1. Стан розвитку ринку фотоапаратів в Україні

 

Вітчизняний ринок фотоапаратів повільно, але розвивається за сценарієм закордонних ринків. Споживачі переходять на цифрову техніку, стимулюючи ріст сектора.

Проте порівняно низький платоспроможний попит українців забезпечить плівковим фотоапаратам ще довгі роки домінуючого положення на ринку аматорської фототехніки.

За останні 2002-2003 роки в Україні спостерігається стійкий ріст ринку фотоапаратів — на 20-30% у рік. Причому продаж плівкових моделей збільшуються в середньому на 15-20% на рік, а цифрових — на 300-400%.

Незважаючи на стрімке зростання продажів цифрових фотоапаратів, продаж плівкових на порядок вищий [20].

Останнім часом ринок цифрових фотоапаратів в Україні розвивається надзвичайно динамічно, однак точно оцінити його обсяги досить складно. За різними оцінками у 2003 році в Україні було продано від 40 до 80 тис. цифрових фотокамера без урахування «сірих» поставок.

При цьому в грошовому відношенні обсяг ринку збільшився в 2,5-3 рази, тим часом як у кількісних показниках продажі зросли в 4-5 разів. Така невідповідність, пояснюється тим, що одночасно із зростанням продажу постійно знижуються ціни на продукцію.

Режими протягання плівки відповідають за спосіб одержання знімків. У режимі покадрового протягання при кожнім натисканні на кнопку спуска камера робить один знімок; у режимі безупинної зйомки камера продовжує робити знімки доти, поки утримується натиснутою кнопка спуска. Для одержання автопортретів передбачений режим автоспуску, що затримує спуск затвора на десять секунд після натискання на кнопку спуска затвора, а також опціональний ІЧ-пульт дистанційного керування RC-3 для керування затвором камери на відстані аж до п»яти метрів.

Таблиця 5.1

Технічні показники фотокамери Minolta Zoom 160c

Об»єктив

Фокусна відстань:

37,5 — 160мм

Конструкція об»єктива:

6 елементів у 6 групах (включаючи 2 двосторонніх асферичні  елементи)

Максимальна діафрагма:

f/5.4 — f/12.4

Мінімальна дистанція фокусування:

Широкоуг.: 0,6 м
 Телефото: 0,95 м

Видошукач

Тип:

Видошукач, що відображає реальне зображення у відповідності положенням зум об»єктива

Поле огляду:

85% на відстані 3м

Збільшення:

0.37 — 1.46 x

Діоптрійність:

-1 діоптрія на відстані 5м

Авто фокус

Автофокусировочна система:

Активна система автофокуса

Кількість кроків фокусування:

926

Утримання фокуса:

Напівнатисканням кнопки спуска затвора

Автоекспозиція

Вимір:

3-сегментний экспозамер

Керування:

Програмна автоекспозіція

Діапазон виміру (ISO 100):

При ширококутному положенні об»єктива: Ev 3 — 17
 При телефото положенні об»єктива: Ev 4.1 — 17

Діапазон витримок:

10 — 1/500з

Установка чутливості ISO:

Автоматична установка для плівок з DX-кодом у діапазоні ISO 25 — 3200 із кроком 1 Ev
(Чутливість ISO 25 установлюється для плівок без DX-коду)

Транспортування плівки:

Автоматична установка на перший кадр, Автоматичне зворотне перемотування плівки, ручний запуск зворотного перемотування

Блокування плівкового відсіку:

Так

Спалах

Керування:

Електронне з керуванням інтенсивністю світла

Діапазон:

З плівкою ISO 100:

  • При ширококутному положенні об»єктива: 0,6 — 4,6м
  • При телефото положенні об»єктива: : 0,95 — 2,0м

З плівкою ISO 400:

  • При ширококутному положенні об»єктива: 0,6 — 9,2м
  • При телефото положенні об»єктива: : 0,95 — 4,0м

 

Час зарядки:

0,5 — 6,5 з (орієнтир.)

Режими спалаху/зйомки:

Автоматичний спалах (при слабкому висвітленні), Автоматичний спалах із придушенням ефекту «червоних очей» (при слабкому висвітленні) спалах, Що Заповнює, відключений спалах, Нічний портрет із придушенням ефекту «червоних очей»

Безупинна зйомка:

2,2 секунди /кадр

Автоспуск:

10 с

Дистанційне керування:

Тільки для моделей із опечатуванням дати за допомогою дистанційного пульта

Опечатування дати:

  • Рік/місяць/день (Формат може бути змінений.)
  • День/Година/Хвилина
  • Впечатування може бути відключено.

Живлення

Батареї:

Одна 3V батарея CR123A

Продуктивність батарей

Чотирнадцять роликів 24-кадрової плівки (орієнтир.)< батареєю свіжої з експонувань 50% при використовується спалах Minolta: компанії тесті стандартному на Засноване>

Габарити:

110,5 (Ш) x 60,5 (В) x 46,5 (Г) мм

Вага:

190м без батарей

Висновки

 

За останні 2002-2003 роки в Україні спостерігається стійкий ріст ринку фотоапаратів — на 20-30% у рік. Причому продаж плівкових моделей збільшуються в середньому на 15-20% на рік, а цифрових — на 300-400%.

Незважаючи на стрімке зростання продажів цифрових фотоапаратів, продаж плівкових на порядок вищий.

Останнім часом ринок цифрових фотоапаратів в Україні розвивається надзвичайно динамічно, однак точно оцінити його обсяги досить складно. За різними оцінками у 2003 році в Україні було продано від 40 до 80 тис. цифрових фотокамера без урахування «сірих» поставок.

При цьому в грошовому відношенні обсяг ринку збільшився в 2,5-3 рази, тим часом як у кількісних показниках продажі зросли в 4-5 разів. Така невідповідність, пояснюється тим, що одночасно із зростанням продажу постійно знижуються ціни на продукцію.

Водночас в Україні дотепер зростають обсяги продажу так званих «мильниць» — аналогових фотоапаратів вартістю до $30, а також досить стабільним залишається ринок фотокамер середнього цінового сегмента. Обсяги продажу аналогових дзеркальних фотокамер постійно знижуються, що пов’язано з переходом їх потенційних споживачів на використання цифрової техніки.

Фотоапарати фірми Minolta можна класифікувати за призначенням, формату застосовуваного фотоматеріалу і формату кадру, ступеню автоматизації установки експозиції, способу візування і наведення на різкість. Асортимент фотоапаратів фірми Minolta на ринку України представлений такими групами: дзеркальні фотокамери, компактні фотокамери та одноразові фотокамери.

За допомогою об»єктива на світлочутливому  матеріалі утворюється оптичне зображення фотографуємих предметів. Якість цього зображення залежить від властивостей об»єктива.

Об»єктив складається з оптичної системи лінз, укладених в оправу. У сучасних об»єктивах до 10 лінз і більше. Оправа об»єктива забезпечує точне взаємне розташування лінз і захищає їх від механічних і атмосферних впливів. Оправи сучасних об»єктивів офарбовують у чорний колір.

Об»єктиви класифікують за призначенням, кутом зображення і фокусній відстані. За призначенню фотооб»єктиви поділяють на штатні і змінні.

Штатними, чи нормальними, називають об»єктиви, фокусна відстань яких приблизно дорівнює діагоналі кадру, а кут зображення знаходиться в межах 45—55°. Як правило, усі фотоапарати укомплектовують штатними об»єктивами. У фотоапаратах з форматом кадру 24х36 мм фокусна відстань штатного об»єктива дорівнює 5 см.

Змінні об»єктиви надходять у продаж окремо від фотоапаратів, їх застосовують для спеціальних видів зйомок — портретів, вилучених предметів, пейзажів і т.д. По величинікута зображення і фокусної відстані їхній підрозділяють на ширококутні, довгофокусні і телескопічні.

Ширококутні об»єктиви мають фокусну відстань меншу, ніж діагональ розрахункового кадру, і кут зображення понад 60°. Застосовують ці об»єктиви для зйомки з малих відстаней широкопланових фасадів, пейзажів, інтер»єрів і ін.

Довгофокусні, чипортретні, об»єктиви мають фокусну відстань у 1,5—2 рази більшу, ніж діагональ кадру, і кут зображення 28—30°.

Телескопічними називають об»єктиви, фокусна відстань яких значно перевершує діагональ кадру. Кут зображення в них не перевищує 24°. Телеоб»єктиви застосовують для зйомки великим планом значно вилучених предметів.

Фотоапарати фірми Minolta використовують такі об’єктиви як:

Зум-об»єктиви. Зум-об»єктиви дають можливість миттєво вибрати фокусну відстань за бажанням. Це дозволяє зробити знімок швидко, що дуже важливо при сюжетах, які швидко змінюються. Макрооб»єктиви. Для дуже близьких об»єктів Minolta пропонує великий вибір перевірених часом макрооб»єктів та аксесуарів. Також використовуються широко кутові та телеоб’єктиви.

Сучасні фотографічні апарати фірми Minoltaє складними оптико-механічним пристроями. Незважаючи на розмаїтість конструкцій, у кожнім фотоапараті можна виділити загальні вузли і механізми. Це насамперед світлонепроникна камера, у передній частині якої прикріплюється об»єктив. На протилежній стороні камери в касетах установлюється світлочутливий фотоматеріал. Світлонепроникна камера, що є корпусом фотоапарата, одночасно захищає фотоматеріал від дії стороннього світла. У корпусі апарата монтуються усі вузли і механізми. У фотоапаратах середнього і високого класів камера металева, у найпростіших — пластмасова.

 

 

 

 

 


Список використаних джерел

 

1.     Агбаш В.Л., Елизарова В.Ф., Лойко Д.П. и др. Товароведение непродовольственных товаров. — М.: Экономика, 1989. – 495 с.

2.     Алексеев Н.Е. Товароведение хозяйственных товаров. М., Экономика, 1989.- 268 с.

3.     Васильева М.Н., Негапетьянц К.В. (ред.). Коммерческое товароведение и экспертиза. – М.: Призма, 1997.

4.     Жук Ю. Т., Жук В. А., Кисляк Н. К., Кушнір М. К., Орлова Н. Я. Теоретичні основи товарознавства: Навч. посіб. для студ. кооп. вищих навч. закладів. — К., 2000. — 336 с.

5.     Исикава К. Японские методы управления качеством: Сокр. пер. с англ. – М.: Экономика, 1998

6.     Малышева А. С., Нарышкина И. В., Ермаков Б. П. Культтовары. Товароведение. М.: Экономика, 1982.

7.     Мареев Ю. И., Трепелъ В. А., Шмелъкин А. Ф. Товарове­дение хозяйственных товаров. М.: Экономика, 1980.

8.     Моисеенко Н.С. Товароведение непродовольственных товаров: Учебное пособие . Часть 1. – Ростов н/Д: Фенікс, 2003. – 344 с.

9.     Моисеенко Н.С. Товароведение непродовольственных товаров: Учебное пособие . Часть 2. – Ростов н/Д: Фенікс, 2003. – 288 с.

10.Ноулер Л. и др. Статические методы контроля качества продукции. Пер. с англ. – 2-е русск.изд. – М.: Издательство стандартов, 1989

11.Перченкова В.И. Основы товароведения непродовольственных товаров. – М.: Экономика, 1991

12.Пугачевський Г. Ф., Семак Б. Д. Товарознавство непродовольчих товарів: Підручник для студ. вищ. закл. освіти. — К., 1999.

13.Справочник товароведа. Непродовольственные товары. М., Экономика, 1990. Т. 2, 3.

14.Теплов В.И. Комерческое товароведение: Учебник. – М.: Дашков и К, 2000. – 620 с.

15.Товароведение и организация торговли непродоволь­ственными товарамии / Под ред. А. Н. Неверова. М.: 2000.

16.Товарознавство непродовольчих товарів: Навч. посібник для самостійної роботи студ. товарознавчо-комерційного профілю вищих навч. закл. — Л., 2001.

17.Товарознавство: Опорний конспект лекцій для студ. екон. спец. заоч. та дистанційної форм навч. — К.: Видавництво Європейського університету, 2001. — 69 с.

18.Товарознавство: Терміни та визначення. — Введ. 2001.01.01.- Офіц. вид. — К.: Держстандарт України, 2000. — 24 с.

19.www.minolta.ru

20.www.minolta.ua

 

Запись опубликована в рубрике Готові курсові роботи, Продаж дипломних робіт с метками , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.